• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

IVF v září - listopadu

21. května 2017 
@hankaa11 Ahojky, vítej :slight_smile: Tak hodně štěstí a ať to vyjde hned na poprvé. My jsme teprve na začátku všeho :grinning:
21. srp 2013 ve 20:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pavlina1976 ahoj , tak hezky zadělávejte...třeba se vše podaří a budeš mít štěstíčko :grinning: :grinning: moooc fandím :grinning: :grinning: jo a co svatba, pokud si pamatuju, tos byla ty, ne??Já jsem po tom minulém neúspěchu hooodně skeptická a nechci se nervit, tak pořád radši něco dělám, depka byla ty deštivé dny, dneska je to zas v pohodě..do pátku už vydržím :grinning: :grinning:
@pidisek těhulinko díky za bacily a užívej si..2v1 je náročný, ale 3v1 si nedovedu představit... :sunglasses:
@marke tak v podstatě dobré zprávy, je fajn, že tě nemučila...třeba se konečně k něčemu doberete..
21. srp 2013 ve 20:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
@jaka17 Musím Ti dán naprosto za pravdu, už jsem začala a dělám denně...Zatím pořád nic, ale mrcha taky ne...a už ani nijak v zázrak nevěřím...Tak to na tebe moc myslím a hned v pátek dej vědět...Moc Ti to přeju...
Na testy HCg se nemusí ne nalčo nebo ano? Pokud to do pátku nedostanu a nebude alespoň duch, tak si taky nechám vžít krvičku :wink: Pak už bude něco blbě a budu muset do CAR, aby mi píchli provokačku...Nebo nevím...
V každém případě, moc Ti držím palce-i na nohou a mačkám a mačkám... :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
21. srp 2013 ve 21:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lenkafel Počkám do pátku a pak začnu jednat...Jo holka, mít někoho, o koho se opřeš, to je v této situaci velkou náplastí na bolavou ránu... Spolu všechno zvládnete a za pár měsíců už se budete připravovat na další pokus...
Moc Ti fandím, každá se jednou dočkáme, uvidíš :slight_smile:
21. srp 2013 ve 21:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
@danaho Děkuji za podporu, tak snad ano :slight_smile:
21. srp 2013 ve 21:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
@marke Ahojky, tak samé pozitivní zprávy, no tak hurá... Doktorka byla rozumná, že ti nedělala profuk za každou cenu...Už se to konečně rozpohybovalo a to je to nejdůležitější... Máš alespoň pocit, že se konečně něco děje a můžeš se těšit na lepší zítřky... :slight_smile: Supr :slight_smile: :grinning:
21. srp 2013 ve 21:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, teda.to byl dneska den...Dala jsem se do brutálního úklidu... Dnes jsem zvládla jen vršek, ale hustý...Převlékla jsem, do toho vysmejčila kompletně letiště - kartáček, suchá pěna a jela jsem... Je jako nové... Stáhla jsem záclony, umyla nahoře věškerá okna(7) a gruntovala, leštila, dezinfikovala... No vánoční úklid hadr...
Zítra mě čeká ještě celý spodek, mám z toho dobrý pocit a chvíli jsem přišla na jiné myšlenky :slight_smile:
21. srp 2013 ve 21:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
@hankaa11 Ahojky, vítám Tě :slight_smile:
21. srp 2013 ve 21:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
@jaka17 ja zatím taky ne.... Je to porad tak trochu šok :slight_smile:
21. srp 2013 ve 22:32  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@pidisek Ty čekáš trojčátka???
21. srp 2013 ve 22:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
@monyna83 neeeee !!! Dvojčata :slight_smile: jako ze jsme 3v1 :slight_smile:
21. srp 2013 ve 22:37  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@pidisek Jo táák, já právě, že jsi psala o dvou akrobatech, do toho Jaka, že 2v1 hulec, ale 3v1 si neumí představit, tak jsem si nebyla jistá :sweat_smile:
To je krásný, moc Ti to přeju... :slight_smile: :wink:
21. srp 2013 ve 22:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
@monyna83 děkuju hlavně aby vse bylo ok ono je to dost rizikový......
21. srp 2013 ve 23:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
@monyna83 to děláš dobře...jen si počkej :slight_smile: , jojo manželje velká opora
22. srp 2013 v 07:13  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
Ahojka, holky…tak jsem taková dost rozmrzelá, nechápu proč nemůže nic vycházet.
Včera jsem byla na kontrole a měla jsem dostat tu zastavivací injekci, ale hups zase mrcha cysta a vše se zase o měsíc odkládá.

S tím, že mi teda dali už injekce abych to neměla pak o moc dražší, ale zase aby jsme splnili podmínky pojišťovny tak musíme do 17.10. stihnout ET…jsem z toho nějaká taková zmatená. Doktorka neříkala nic o datumu jen pak sestřičky, tak doufám, že to má MUDr. spočítaný…ach jo…a zase nervy.
(jinak jedno 900j balení puregonu te´d vyšlo na 1325,-)

Měla jste nějaká dlouhý protokol s luterární fáze se zolagenem a pugeronem? jak vypadá stimulační protokol by mě zajímalo. Někdo tu jednou psal, že mezi tím je 14dni od píchnátí toho zolagenu, ale to bych to pak prostě nestihla
22. srp 2013 v 07:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kamisb já vim, že je to otravný, ale zase je to lepší., než aby jste teď šli do pokusu, když doktor ví, že by to nevyšlo....ale chápu tě, je to otravný to oddalovat viď
22. srp 2013 v 08:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dobré ránko, děvčata, tak jsem testla 12 den po Ket 5ti denní blastocysty a BÍLO...tak uvidím zítra na krvi, ale mé instinkty mne asi nezklamaly...no nic, já to tak brala...půjdem ještě jednou do IVF a pokud ani to nevyjde, budu mít holt jen ty mý velký a druhý manžel bohužel nic...musí se to brát sportovně :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :pensive:Jedu se trochu rozptýlit na nákupy a do práce za holkama...
@kamisb no to je otrava, já jsem taky už čtyři měsíce furt s přestávkama jako na trní
@pidisek no riziko tam je, ale na to jsme my ženský nějak zvyklý..držím palec mooc
@monyna83 jé, nechceš zajet pak k nám, až to doděláš???my máme taky oken fůru.. :grinning: :grinning:
22. srp 2013 v 08:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
@jaka17 uvidíš jak to dopadne na krvi, kup si něco hezkýho a aspoň trochu bude líp, půjdeš hned do dalšího ivf a nebo si dáš pauzu???
22. srp 2013 v 09:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lenkafel - hlavně já se už konečně těšila, že se začne zase něco dít, teď budu měsic nervozní aby MS vyšla tak jak má a vše se stihlo ..ach jo ..njn, hold budu muset MUDr. věřit, že si to hezky spočítala ...

děkuji
22. srp 2013 v 09:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kamisb jojo to znám, když mi v dubnu mudr odložil ket o měsíc, taky jsem byla naštvaná
22. srp 2013 v 09:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lenkafel - no my už v březnu odkládaly IVF taky kvůli cystě :(
22. srp 2013 v 10:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kamisb a ty na ně nějak trpíš????tak to mě mrzí, to čekání je hrozný
22. srp 2013 v 11:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lenkafel - no dřív jsem si to nemyslela, měla jsem ji jednou v roce 2009 - následně jsem otěhotněla.

a pak teď loni a letos už podruhé :(
22. srp 2013 v 11:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kamisb chjo to je smůla.....a co na to doktoři???řekli ti k tomu něco??
22. srp 2013 v 11:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky tak po 28 dnech od ET mám dnes jasno.Bylo to biochemické těhotenství,v děloze nic a hcg kleslo na 73 takže ještě příští týden kontrolní odběr a když by bylo 0 tak zkusíme mezi IVF IUI.Počítal sem s tím,že to nebude dobrý takže už sem v pohodě,ale bylo mi hrozně.
22. srp 2013 ve 12:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
@baby1984 to je mi líto, takového čekání a pak stejně nic....ale opříště to určitě vyjde
22. srp 2013 ve 12:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
@baby1984 je mi to moc líto :frowning2:
22. srp 2013 ve 13:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
@jaka17 chjoooo :frowning2: ale uvidíš zítra jak krev.,třeba se ještě // obejví :wink:
22. srp 2013 ve 13:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
@hankaa11 Ahoj taky tě vítám :slight_smile: U nás to zase dělají tak,že nám to dávají postupně..nejdřív těch 30 co hradí pojištovna a potom teprve tak jak je potřeba..Já poprvé nepotřebovala navíc žádnou takže mi to krásně vyšlo bez doplatku..měla jsem Menopur...ale je pravda,že všude to dělají jinak.... Přeji hodně štěstí at se zadaří hned napoprvé :wink:
22. srp 2013 ve 13:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
@jaka17 chjoooo ..moc mě to mrzí :frowning2: .. moc Ti přeji at ten poslední pokus stojí za to a je zakončen nádhernou dálničkou //
:wink:
22. srp 2013 ve 13:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek