• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

IVF v září - listopadu

17. října 2017 
@janice_opice tak to jsme na tom podobně.......jen v těhu jsem se naučila dost odpočívat.....ale furt je to ve mně....no jsem zvědavá na Sama,když tak blbne už v bříšku....
17. únor 2014 v 15:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@muddledgirl no já jsem prostě extrémní hyperaktiv , takže fakt to se mnou není jednoduchý:slight_smile:))))))))))))))))))))) no hele Kuba byl v bříšku taky divoch a auž mu to zůstalo a Valča není vůbec pozadu už od začátku, jsem dneska mluvila s mámou tak jsem jí to říkala, že je teda pěknej rebela řádí a tak jen ajeje to bude taky číslo :slight_smile:))) ale zase kdyby to bylo hodný miminko jako Kuba tak bych se nezlobila....:slight_smile:))
17. únor 2014 v 15:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@muddledgirl myslim, že byl zlatý miminko jako úplně miminko skoro nebrečel jen pořád teda papkal, v půl roce měl 11,5 kg a to byl jen kojenej:slight_smile:))) ale já už jem pak sokoro brečela :grinning:
17. únor 2014 v 15:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janice_opice :grinning: :grinning: :grinning: no, jsem zvědavá,jak to budeme mít teda.....ale na jednu stranu,když bude hyperaktiv...tak budeme moct spolu třeba doma cvičit u dvd... :grinning: :grinning: :grinning: No a jaké bude miminko,to jsem ještě zvědavější...já prý skoro vůbec nespala.....
17. únor 2014 v 15:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janice_opice to je masakr teda... mně už přijde půlroční dítě na velikost na kojení velký....ale kojit samo,že chci aspoň do půl roku,když to půjde......no,jestli i v tomhle bude po mně..... :grinning: :grinning: :grinning: I když já jsem nejvíc začla jíst tak kolem 11-i let...a teď..
17. únor 2014 v 15:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@muddledgirl půlčoční mimčo ti přijde na kojení veliký??:-O co jsem měla říkat já,když jsem měla půlročního jako ročního ale vůbec mi to nepřišlo..uvidíš je to prostě jiný no..uvidíš prostě, že ti furt bude připadat malinký:slight_smile:)))to se nedá popsat ..je to prostě nepřenositelná zkušenost:slight_smile:))) no tak už se těšim jak si budeme psát jak máme uřvaný děti :grinning:
17. únor 2014 v 15:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janice_opice no když jsem to viděla u kámošky u prsa...tak jo......tak mi to fakt přišlo velký....

No,to jo...to sem budu jen psát....pomoocc,poommooocc,stále řve....Já teda nevim,jestli jsem furt řvala,ale spát se mi prý nechtělo.
17. únor 2014 v 15:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
@muddledgirl - a to jsou maminky co kojí do 2-3 let ...
17. únor 2014 v 16:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janice_opice co si myslis o tom, ze bych si davala vinko ted, po transferu? dvojcicku k veceri?
17. únor 2014 v 16:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@sasanka033 hele Evzenie ja od ET alkohol ne...dala jsem si prvni po acreeningu.V tech prvnich mesicich nevim no....jako za me bych do toho nesla, ale to jako za me proste..vynechala jsem to..ted si obcas dam maly pivko nebo cerveny dvojku treba 1x za 14 dni...
17. únor 2014 v 16:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@sasanka033 jako nák extrémně ti to ublížit nemůže, nicméně ted už to prokrvení sliznice máš asi dost velký tak bych naopak trochu ubrala právě ...ale nevím..jeslti třeba obden,ale já jsem to prostě utla no
17. únor 2014 v 16:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
já jdu jen říct @sasanka033 ať na vínko na hoooodně dlouhou dobu zapomene :grinning: A už zas mizim :grinning:
17. únor 2014 v 16:29  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@sasanka033 mozna tak 1xza 3 tydny ...
17. únor 2014 v 16:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janice_opice
@lussi
no dobre, mami!:slight_smile:))
ja totiz tuhle cetla nakej nazor ze mel doktor na embryo glue: radeji si zajdete vecer na veceri, dejte si steak a jednu dvojku cervenyho, to je mnohem lepsi lepidlo :grinning:
17. únor 2014 v 16:44  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
autor
@sasanka033 hele jako mně doktor taky řekl, že dvojka červenýho nevadí,ale já ti nějak vnitřně prostě od ET neměla, ono i dost prokrvuje ..poslední jsem měla večer před transferem:slight_smile: ale tak je to na tobě, určo jednou dvojkou vína niomu neublížíš,ale já se bála:slight_smile:) a tentokrát jsem embryoglue ani neměla:slight_smile:)))
17. únor 2014 v 16:57  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@sasanka033 se vsadim, že bys z toho doktora taky pár sklinek červenýho :grinning: Ne, jako vážně, ona ta sklenička vínka nebude žádná trága, ale raději bych to nepokoušela. Nám po transferu zdůrazňovali žádný alkohol, cigára nic prostě, akorát protože jsem byla na ET před Vánocema, tak říkali, že si na Silvestra připít šampíčkem můžu, ale to už jsem měla dávno potvrzené z krve :slight_smile: .Ale až budeš po prvním trimestru tak si klidně dej, já si v létě dávala trošku pivíčka na trávení :slight_smile:
17. únor 2014 v 16:59  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@janice_opice a lezela jsi po ET? pac zas nako by tu delohu clovek prokrvovat mel, ze jo...
17. únor 2014 v 17:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@sasanka033 v sobotu jsem byla na ET tak to jsem ležela , pak ještě v neděli jsem polehávala a v pondělí jsme jeli na houby a asi 3 hodiny jsme trajdali po lese ...a přinesli 2 koše narvaný houbama:slight_smile:)) ale byla jsem celkem unavená..takže prochajdu a kor když je takhle moc pěkně třeba půl hodky aspon ti doporučuju:slight_smile: taky záleží jak se cítíš...ale malá procházka fakt neuškodí, dneska tam bylo super krásně:slight_smile:
17. únor 2014 v 17:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@lussi jj já si taky občas dám trošku pivečka anebo dobrý vínko...jenže teda co vám řeknu holky @sasanka033 na to jakej jsem byla kalič tak ted si dám dvojku červenýho a mám ji jako z praku :grinning: to tělo si odvyklo no...:slight_smile:)))) a zvyká si na něco jinýho:slight_smile:)posledně jsem si dala dvojku červenýho v posteli a koukali jsme na film a já vypila půlku a nemohla jsem se zvednout z postele a úplně jsem hořela:slight_smile:)))))))))))))))))))))))
17. únor 2014 v 17:03  • Odpověz  •  To se mi líbí (3)
@janice_opice ha, no to mi povídej, já měla taky kdysi výdrž větší než můj drahý choť a to je kus chlapa a teď jak říkáš, trošku si cucnu a je vymalováno :grinning:
17. únor 2014 v 17:11  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@lussi mno ono je to asi dobře já právě taky uchlastala lecjakýho chlapa:slight_smile:)))))))))) a jsem ráda, že ted čistim tělo.-))) naštěstí jsem se za svůj život napařila až až mám na co vzpomínat..strašně moc se těšim na tu naši malou cácorku, já ji tak miluju už te´d:slight_smile:)
17. únor 2014 v 17:21  • Odpověz  •  To se mi líbí (3)
autor
@kamisb tak jsem ted spočítala tu látku a lem na sadu do postýlky a vyjde o 1000,- levněji,když jí tchyně ušije :slight_smile:)
17. únor 2014 v 17:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janice_opice - no tak to je sakra rozdíl...to je pěkný.
17. únor 2014 v 18:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@kamisb no to joooo uz jsem pani psala :slight_smile:
17. únor 2014 v 18:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kamisb já vím...ale podle mně jsou blázni... :grinning: :grinning: :grinning:
17. únor 2014 v 18:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
@sasanka033 já jsem si dala asi 10 dní po ET hodně pomalinku jsem to pila decku bílýho se spritem....ale teda měla jsme strach...jestli se to nepos...kvůli tomu....Ale radši bych to být Tebou vydržela a červený určitě ne.....když se pije,když někdo čeká na ms...aby to dostal....zase neblázni kočko...
17. únor 2014 v 18:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janice_opice no jinak na to jakej jsem byla kalič,tak jsem si jednou cucla píva a jednou krapet šáňa vypila na oslavě vedoucí....asi před 14-i dny...jinak na to chuť nemám...bez cíčka...proč.....ale věřim,že si v létě třeba malý pivčo dám.... :grinning: :grinning: :grinning: Jenže zas náš Krákora je nejlepší a to je naprd...že skoro nikde není jedenáctka... :frowning2:
17. únor 2014 v 18:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janice_opice ani desítka...
17. únor 2014 v 18:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@muddledgirl :grinning: :grinning: :grinning: chaaaa teda ty mas starostiii hele ja mela I malou Plzen ;) a 7.3. Jdu k Pinkasum a tam si dam taky malou Plznicku tak se netrap :slight_smile:)))
17. únor 2014 v 18:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janice_opice tak to ráda slyším.... :grinning: :grinning: :grinning:
17. únor 2014 v 19:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek