IVF v září - listopadu

Ahoj holky, tak jsem založila novou diskuzi pro všechny ty,kterým se to stejně jako mně opět nepovedlo a budou se snažit znovu od září. Strašně skvělé bylo jak jsme se vzájemně držely a stály při sobě a tak doufám, že taková atmoška bude i v této diskuzi a halvně doufám, že konečně všechny uvidíme ty vysněné //, které se udrží celou tu dobu a na konci bude to krásné a zdravé miminko nebo miminka 😉 Zároveň přikládám tabulku kde se můžete doplnovat a doplňovat své výsledky pro takovou nějakounaší statisktiku a přehled:)
https://docs.google.com/spreadsheet/ccc?key=0At...
HOdně štěstí!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
muddledgirl
17. únor 2014
Něco zajímavého v telce dnes,nevíte?
janice_opiceautor
17. únor 2014
@muddledgirl vim ze nakej horor nebo thriller
muddledgirl
17. únor 2014
@janice_opice joooo? Až za hoďku a půl přijde přítel...a já jsem nějaká mrtvoš...to mám z toho čumění do pc...
martas14
17. únor 2014
@janice_opice tak to by mě zajímalo kde? já horory můžu
janice_opiceautor
17. únor 2014
@martas14 no my mame taky radi ale nevim co je tohle zac davaji to na nova cinema
martas14
17. únor 2014
@janice_opice
@muddledgirl
@sasanka033 jinak vidím, že tu máte dooooost hezké téma, my na moravě pijem asi furt, takže to krocení v těhu a při kojení bylo drsné, ale zas na druhou stranu když si vzpomenu na letošního silvestra, tak si zas ráda na devět měsíců odpočinu 😉 jedna sklenička ti určitě nic neudělá, ale víš jak to je když z toho má člověk takové to černější svědomí, tak si to pak ani nevychutná a je to oničem.....ale někde jsem četla, že tam je ochraná lhůta ze začátku, než začne jako embryjko brát výživu od matky, že jako když to ještě neví ta žena že je těhu a někde se zřídí
janice_opiceautor
17. únor 2014
@martas14
@muddledgirl 22:45 Ďablova cesta
martas14
17. únor 2014
@janice_opice jo tak to už jsem viděla, je to capina :-p
janice_opiceautor
17. únor 2014
@martas14 skoda tak asi dame dalsi dily lovcu duchuu
muddledgirl
17. únor 2014
@janice_opice děkuju.... 😉
janice_opiceautor
17. únor 2014
@muddledgirl pry je to capina....rikala Martinka
janice_opiceautor
17. únor 2014
@muddledgirl mne prisel.muz pred chvilkou tak jsem mu naservirovsla buchtucky se sodo a byl spokojenej a zacal se rehtat a ptal se jestli jsem si dneska myla Bobinu 😃 @martas14 tak jsem.mu rekla, ze je blbej (z lasky) 😃
muddledgirl
17. únor 2014
@janice_opice já ale nevím co to je CAPINA ]-( ]-( 😃
muddledgirl
17. únor 2014
@janice_opice já se z Tebe počůrám.... 😃 😃 😃
muddledgirl
17. únor 2014
Máte někdo tajný tip,jak vyčistit starou smaltovanou vanu?Zkusila jsem snad všechno a stále to není ono...děkuji...
janice_opiceautor
17. únor 2014
@muddledgirl slusne :3,14 (ludolfovo cislo)čovina 😃
muddledgirl
17. únor 2014
@janice_opice já si řikala,že to bude něco takovýho... 😃 😃 😃 no co,stejně se asi podívám... 😃
janice_opiceautor
17. únor 2014
Hele to je stejne prdel cist debatu tehotnych matek, jestli si maj dat dvojku cervenyho nebo dvanactku, kdyz 11 a 10 nikde netocej 😃
janice_opiceautor
17. únor 2014
@muddledgirl jako zazloutlou?
muddledgirl
17. únor 2014
@janice_opice no spíš nedodrbanou....... 😞
muddledgirl
17. únor 2014
@janice_opice no to je teda prdel....to je fakt...... 😃 😃 😃
muddledgirl
17. únor 2014
@janice_opice chechtám se nahlas... 😃 😃 😃
martas14
17. únor 2014
@janice_opice jo tak lovce bych dala taky to mám ráda 🙂) jinak pěkné výsvětlivky k capině 😃 😃 😃 a co teda už sis myla bobinu 😃 😃
martas14
17. únor 2014
@muddledgirl já si taky asi cvrknu jak jako vypadá taková nedodrbaná vana 😃 😃
janice_opiceautor
17. únor 2014
@muddledgirl se chechtej Samik aspon vi, ze ma veselou mamku 😉
S tou vanou zkusit citron pokud nrpomuzou zeleny domestosy fixinely ani larriny..pak kdyz ani citron ne tak kyselinu citronovou nebo kyselinu solnou anebo šťavelovou...
muddledgirl
17. únor 2014
@martas14 😃 😃 😃 no žil tu pán,které mu bylo 83 a je to znát...co jsem tu,drbu hlavně vanu....co Ti mám povídat...prostě jsou tam šmouhy ....a hlavně máme výpust z pračky do vany...no...a když jsem nemohla do prosince nic dělat,tak ji nikdo nedrbal...tak to teď podle toho vypadá... 😃 😃 😃
janice_opiceautor
17. únor 2014
@martas14 jojo myla jsem si Bobinu a v dodrbany vane 😃
muddledgirl
17. únor 2014
@janice_opice 😃 😃 😃 to je fakt.....citron,super....domestos zelenej mám...super....taky mě to napadlo dnes.... larin mám taky.... no kyseliny seženu kde?V drogerii??? 😃 😃 😃
muddledgirl
17. únor 2014
@janice_opice a jako mám dost fakt...už se chechtám na celý kolo.....v dodrbaný vaně...
janice_opiceautor
17. únor 2014
@martas14 my postahovali uz 6 serii lovcu

Začni psát odpověď...

Odešli