IVF v září - listopadu

Ahoj holky, tak jsem založila novou diskuzi pro všechny ty,kterým se to stejně jako mně opět nepovedlo a budou se snažit znovu od září. Strašně skvělé bylo jak jsme se vzájemně držely a stály při sobě a tak doufám, že taková atmoška bude i v této diskuzi a halvně doufám, že konečně všechny uvidíme ty vysněné //, které se udrží celou tu dobu a na konci bude to krásné a zdravé miminko nebo miminka 😉 Zároveň přikládám tabulku kde se můžete doplnovat a doplňovat své výsledky pro takovou nějakounaší statisktiku a přehled:)
https://docs.google.com/spreadsheet/ccc?key=0At...
HOdně štěstí!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
janice_opiceautor
17. únor 2014
@muddledgirl jojo v drogerce 😉
janice_opiceautor
17. únor 2014
@muddledgirl mas uchylku na drbani vany 🙂)))))
muddledgirl
17. únor 2014
@janice_opice Chci aby byla krásná....když tu bude to mimi,to víš... 😎
muddledgirl
17. únor 2014
@janice_opice ta vana má tak 50 let....cca...
janice_opiceautor
17. únor 2014
@muddledgirl ja to chaapu, to je jako to nase puvodni lino 😃
muddledgirl
17. únor 2014
@janice_opice 😃 😃 😃
pinkywinkie
17. únor 2014
Holky nevíte jak se ma Jaka? Nemluvily jste s ni?
janice_opiceautor
17. únor 2014
@pinkywinkie no zvlada to, ale neni to jednoduchy to je jasny, ale je v ramci moznosti vporadku.Je to holka statecna....
martas14
17. únor 2014
@muddledgirl no hlavně pak pozor na ty kyseliny ať to nepomixuješ a nemáš doma výbuch 🙂)) já se tak nějak drbu s vaničkou ve sprcháči a příjde mi že tomu už pomůže tak jedině krumpáč a lopata 😃 😃 tak ti přeji ať je tvé drbání úspěšnější 😃 😃 😃
martas14
17. únor 2014
@janice_opice a odkud to stahuješ? já sledovala teď tu co šla na coolu ani nevím kolikátá to byla že by čtvrtá?
janice_opiceautor
17. únor 2014
@martas14 😃 Krumpac je zarucene dobra volba 😃 duchove -vice do zpravy 😉
martas14
17. únor 2014
@janice_opice to je dobře že to jakoušek tak zvládá, ono ani nic jiného bohužel dělat nejde...si na ní vždycky vzpomenu, je to hrozná škoda.....třeba bude za chvíli babička a vynahradí si to jinak 😉
janice_opiceautor
17. únor 2014
@martas14 jj presne to jsem ji taky psala.....je to skvela zenska 😉
martas14
17. únor 2014
@janice_opice žeee!! furt jí to při čištění říkám, je vidět, že si mé vyhrožování vůbec nebere k srdci, asi přitvrdím a ten krumpáč do ní na celou noc zavřu, ať vidí, že se mnou nejsou žerty 😃 😃 😃
janice_opiceautor
17. únor 2014
@martas14 😃 pak.mi reknes, jestli to zabralo a hlavme muddle at to muze taky zkusit 😉
janice_opiceautor
17. únor 2014
Teda ta nase Valdounice dneska fakt radi zase 😃
martas14
17. únor 2014
@janice_opice jasan já se o nové moderní vymoženosti ráda podělím 😃 😃
muddledgirl
17. únor 2014
@martas14 hi hi... 😃 😃 😃 no je to masakr....
pinkywinkie
17. únor 2014
@janice_opice hrozne me je líto co ji potkalo 😞.....myslela jsem na ni na holcicku
janice_opiceautor
17. únor 2014
@pinkywinkie no to nam vsem.holka tohle by se proste stavat nemelo 😞 ...ja na ni myslim furt....ale urcite by nechtela, abychom se trapily a ty ted mysli na ty svoje skvrnata v brisku a bud pozitivni 😉
pinkywinkie
18. únor 2014
@janice_opice Janicko, ja na ne myslim, uz se zacinaji hnízdit 🙂 Zakusujou se, jojo 🙂
janice_opiceautor
18. únor 2014
@pinkywinkie no jooo ja to taky slysiiimmmm jak se zakusujou hryz hryz ...
janice_opiceautor
18. únor 2014
Tak dneska jsme odstartovali 23 tt uz aby to byl 32 tt 🙂
muddledgirl
18. únor 2014
@janice_opice bomba..já 20tt...super...skoro půlka za mnou.... 😃
kamisb
18. únor 2014
@janice_opice - letí to co 🙂
já už jen dva dny a uvidíme prcka 🙂 dneska dáno morulka kopala celkem vydatně....a vyhnala mě z postele, že jako má hlad ...začalo mě pak kručet v břiše.

jinak jsem se vrhla na ty věci co byli na půdě a je toho teda hromada .... od každý velikosti tak 3 - 4 bodíčka, dupačky apod...a moc krásná červená kombinázka zimní, ale jen pro mimčo 0-3 měsíce a to předpokládám nevyužijeme 😞

barčo neupotřebila by jsi ještě ted? ale ono už je asi dost teplo co? ...případně bych poslala fotku.
eevvaa
18. únor 2014
ahojky, tak v jednu budu mít bobíška u sebe, snad se nic neděje, když je to takhle brzy, v sobotu OPU a už v úterý ET. Ale ona to embryoložka povídala, že pokaždé to může být jiný den.Píchá mě vlevo pod žebrem, nevíte, co to může být.
kamisb
18. únor 2014
@eevvaa - někdy se dává 3 den a někdy 5 den, je to na rozhodnutí embryologa ...takže neboj a věř jim.
jinak pod žebry bych to spíš viděla na zaražený prdy 😃 ...a nebo málo piješ.
eevvaa
18. únor 2014
@kamisb já jim věřím, třeba to bude lepší i pro vývoj mimi. No já bych to vyděla na ty zaražené prdy a hlavně od soboty polehávám a záda mi to důkladně vracej, holt už rok necvičím, to nejde pořádně.
muddledgirl
18. únor 2014
@eevvaa ahojky,při 1.IVF jsem měla 4-denní a teď 3-denní...Oni vědí proč co dělají....neboj... 😉 Držím pěstičky...
pinkywinkie
18. únor 2014
@janice_opice 😃 ty me umis rozesmat 😃 jsi poklad