• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

IVF v září - listopadu

autor
@muddledgirl jojo v drogerce ;)
17. únor 2014 ve 21:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@muddledgirl mas uchylku na drbani vany :slight_smile:)))))
17. únor 2014 ve 21:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janice_opice Chci aby byla krásná....když tu bude to mimi,to víš... :sunglasses:
17. únor 2014 ve 21:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janice_opice ta vana má tak 50 let....cca...
17. únor 2014 ve 21:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@muddledgirl ja to chaapu, to je jako to nase puvodni lino :grinning:
17. únor 2014 ve 21:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
17. únor 2014 ve 21:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky nevíte jak se ma Jaka? Nemluvily jste s ni?
17. únor 2014 ve 22:02  •  snaží se  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@pinkywinkie no zvlada to, ale neni to jednoduchy to je jasny, ale je v ramci moznosti vporadku.Je to holka statecna....
17. únor 2014 ve 22:04  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@muddledgirl no hlavně pak pozor na ty kyseliny ať to nepomixuješ a nemáš doma výbuch :slight_smile:)) já se tak nějak drbu s vaničkou ve sprcháči a příjde mi že tomu už pomůže tak jedině krumpáč a lopata :grinning: :grinning: tak ti přeji ať je tvé drbání úspěšnější :grinning: :grinning: :grinning:
17. únor 2014 ve 22:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janice_opice a odkud to stahuješ? já sledovala teď tu co šla na coolu ani nevím kolikátá to byla že by čtvrtá?
17. únor 2014 ve 22:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@martas14 :grinning: Krumpac je zarucene dobra volba :grinning: duchove -vice do zpravy ;)
17. únor 2014 ve 22:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janice_opice to je dobře že to jakoušek tak zvládá, ono ani nic jiného bohužel dělat nejde...si na ní vždycky vzpomenu, je to hrozná škoda.....třeba bude za chvíli babička a vynahradí si to jinak :wink:
17. únor 2014 ve 22:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@martas14 jj presne to jsem ji taky psala.....je to skvela zenska :wink:
17. únor 2014 ve 22:20  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@janice_opice žeee!! furt jí to při čištění říkám, je vidět, že si mé vyhrožování vůbec nebere k srdci, asi přitvrdím a ten krumpáč do ní na celou noc zavřu, ať vidí, že se mnou nejsou žerty :grinning: :grinning: :grinning:
17. únor 2014 ve 22:21  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
autor
@martas14 :grinning: pak.mi reknes, jestli to zabralo a hlavme muddle at to muze taky zkusit ;)
17. únor 2014 ve 22:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Teda ta nase Valdounice dneska fakt radi zase :grinning:
17. únor 2014 ve 22:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janice_opice jasan já se o nové moderní vymoženosti ráda podělím :grinning: :grinning:
17. únor 2014 ve 22:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
@martas14 hi hi... :grinning: :grinning: :grinning: no je to masakr....
17. únor 2014 ve 22:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janice_opice hrozne me je líto co ji potkalo :(.....myslela jsem na ni na holcicku
17. únor 2014 ve 22:52  •  snaží se  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@pinkywinkie no to nam vsem.holka tohle by se proste stavat nemelo :frowning2: ...ja na ni myslim furt....ale urcite by nechtela, abychom se trapily a ty ted mysli na ty svoje skvrnata v brisku a bud pozitivni :wink:
17. únor 2014 ve 22:59  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@janice_opice Janicko, ja na ne myslim, uz se zacinaji hnízdit :slight_smile: Zakusujou se, jojo :slight_smile:
18. únor 2014 v 07:50  •  snaží se  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
autor
@pinkywinkie no jooo ja to taky slysiiimmmm jak se zakusujou hryz hryz ...
18. únor 2014 v 08:23  • Odpověz  •  To se mi líbí (3)
autor
Tak dneska jsme odstartovali 23 tt uz aby to byl 32 tt :slight_smile:
18. únor 2014 v 08:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janice_opice bomba..já 20tt...super...skoro půlka za mnou.... :grinning:
18. únor 2014 v 08:54  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@janice_opice - letí to co :slight_smile:
já už jen dva dny a uvidíme prcka :slight_smile: dneska dáno morulka kopala celkem vydatně....a vyhnala mě z postele, že jako má hlad ...začalo mě pak kručet v břiše.

jinak jsem se vrhla na ty věci co byli na půdě a je toho teda hromada .... od každý velikosti tak 3 - 4 bodíčka, dupačky apod...a moc krásná červená kombinázka zimní, ale jen pro mimčo 0-3 měsíce a to předpokládám nevyužijeme :(

barčo neupotřebila by jsi ještě ted? ale ono už je asi dost teplo co? ...případně bych poslala fotku.
18. únor 2014 v 08:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky, tak v jednu budu mít bobíška u sebe, snad se nic neděje, když je to takhle brzy, v sobotu OPU a už v úterý ET. Ale ona to embryoložka povídala, že pokaždé to může být jiný den.Píchá mě vlevo pod žebrem, nevíte, co to může být.
18. únor 2014 v 08:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
@eevvaa - někdy se dává 3 den a někdy 5 den, je to na rozhodnutí embryologa ...takže neboj a věř jim.
jinak pod žebry bych to spíš viděla na zaražený prdy :grinning: ...a nebo málo piješ.
18. únor 2014 v 09:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kamisb já jim věřím, třeba to bude lepší i pro vývoj mimi. No já bych to vyděla na ty zaražené prdy a hlavně od soboty polehávám a záda mi to důkladně vracej, holt už rok necvičím, to nejde pořádně.
18. únor 2014 v 09:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
@eevvaa ahojky,při 1.IVF jsem měla 4-denní a teď 3-denní...Oni vědí proč co dělají....neboj... :wink: Držím pěstičky...
18. únor 2014 v 09:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janice_opice :grinning: ty me umis rozesmat :grinning: jsi poklad
18. únor 2014 v 09:24  •  snaží se  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek