• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

IVF v září - listopadu

21. května 2017 
@muddledgirl no já při prvním měla 5-denní, takže teď 3-denní, budu věřit tomu, že to dopadne dobře
18. únor 2014 v 09:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
@eevvaa jo,jo, pozitivní energie je důležitá...já uklidím v bytě, v duši i v hlavě dneska .....jsem se rozhodla.... :grinning: :grinning: :grinning:
18. únor 2014 v 09:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
@muddledgirl - hm tak byt by šel, ale hlava, tu by mi nezvládl asi uklidit nikdo ..natož já.

holky tak jsem napočítala asi 25 čepiček, kšiltovek a šátků. ...se někdo kdo to měl asi zbláznil, ale některý jsou fakt úžasný :slight_smile:
18. únor 2014 v 09:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kamisb :grinning: :grinning: :grinning: ty kráso...já mám tři čepičky zatim.....
18. únor 2014 v 09:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@eevvaa ahooj ja vzdy otehotnela jen po tridennich ;) u petidennich nikdy ani prd ;)
18. únor 2014 v 09:42  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
@muddledgirl - jako kdyby jsi viděla tu hromadu třeba bodíček a dupaček ....to se snad ani nedá unosit ...
teď si chci napsat jaký velikosti to jsou a pod....abych věděla co to je ...a to mám ještě jeden vaku pytel.
Ono těch čepiček je tam hodně těch maličkejch jak se má nosit hned po porodu, ale stejně.

Jen mi manžel včera řekl, že nemám kojící polštář na půdě, že už tam není žádná krabice, tak doufám, že tam je jen v pytli...těch tam prý pár je. Jinak netuším komu bych jej půjčila a to by mě fakt jako mrzelo.
18. únor 2014 v 09:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@kamisb no mne vcera jedna kamoska volala, ze mi da krasny vwcicky po dceri ruznych velikosti, druha mi psala, ze mi da zimni kombinezku I s rukavickama presne na 6 mesicu a ten pytel na spani z Marks and Spencera a jedna dneska ze pujci kolebku ;))) takze ja uz krome kosmetiky nic neshanim ;)))
18. únor 2014 v 09:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janice_opice - já včera psala seznam a je pravda, že toho nemám ještě hodně, ale pak na po porodu.
Četla jsem diskuzi co je zbytečné ...a tam byli i věci co kdo naopak nutně potřeboval, tak jsem si něco opsala :slight_smile:
kolébku má snad teta od manžela na půděm doufám, žeteda pořád má tenkrát ji nabízela
18. únor 2014 v 09:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kamisb no,ty bodýčka...budu si moci otevřít obchod...z MK jich mám 27...pak budou po sestřenicích a od dvou kolegyň si koupím hadýrky...takže to bude asi hodně velký masakr...Já si nic nepsala...protože každá značka má totálně jiný velikosti...jsem to třídila a třeba 56 byla větší než 62...no masakr....

To by byla škoda...prý je kojící polštář v Lidlu,tak tam dneska mrknu,jestli tam nějaký zbyl....
18. únor 2014 v 09:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janice_opice to Ti upřímně závidím...já mám hlavně tu kosmetiku...pár hadrů a lahvičku s kousátkem....nějak jsem se zasekla...
18. únor 2014 v 09:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
@muddledgirl - no já jsem to zatím dala na sebe, a porovnám to podle velikosti ...a jen asi napíšu kolik.
stejně se to pak ještě bude muset někdy v květnu vyprat a vyžehlit.
Já jsem se chtěla mít lehce přehled :slight_smile:

ten kojící polštář budu věřit, že na tý půdě někde je..myslím, že tam manžela dneska ještě jednou vyšlu abych byla v klidu. Ten by mě fakt jako mrzel. Ale jediná kamarádka co by ho mohla mít, psala, že jej měla půjčený do jiný. Tak snad tam je.
18. únor 2014 v 09:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janice_opice - jen to oblečení mám tak do roka, pak už to bude bída, ale pokud to bude kluk, tak přiveze synovec od kamaráda prý a to je právě od roku výš.
18. únor 2014 v 09:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
:slight_smile: sakrys, zacinam se pozorovat :grinning:
18. únor 2014 v 10:00  •  snaží se  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
autor
@kamisb hele ono se to predem neda stejne odhadnout co budes potrebovat a co je zbytecnost pac kazdy miminko je jiny..na to holt prijdes az bude ;) a kdyz neco neupotrebis posles to dal ;)
18. únor 2014 v 10:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kamisb jééé...tak to já ani nebudu mít do roka asi .....ale to budu řešit až ty hadry budu mít doma....Já to chápu,že jsi chtěla mít přehled....já to dala na kupu a šmitec... :grinning: :grinning: :grinning:
@janice_opice taky si myslim....dala jsem si kávu....po dlouhých 12-i týdnech a je super...akorát jsem si tam dala smetanu.....a je to mňamka...akorát průser...evokuje mi to cigaretku...
18. únor 2014 v 10:26  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@muddledgirl - no záleží jak je velký roční dítě :slight_smile: nějak nemám představu ...koukala jsem že v týhle kupě jsou věci od 56- 74/80, což asi do roka není co? vubec nevím jak je velký dítě v roce ...ale uvidíme ..na začátek je toho asi docela dost. a pak se prostě uvidí :slight_smile:

já si občas udělám laté nebo kapučíno, když mám chuť ...já kafe normálně nepiju, motá se mi po něm hlava.
18. únor 2014 v 10:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@muddledgirl ja musim kafe kazdy rano...posledne jsem nwmohla vstat a lezla po 4 na zachod :-/
18. únor 2014 v 10:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@kamisb v roce prumer je 80/86 velikost cca ale jak rikam dite od diteye
18. únor 2014 v 10:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
18. únor 2014 v 10:48  •  snaží se  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@janice_opice - tak snad nebude prcek moc velikej :sunglasses:
18. únor 2014 v 10:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@kamisb no hele ja radsi mlcim :slight_smile:))))))))
18. únor 2014 v 10:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Holky musim se pochlubit ;)))))))) ted to dorazilo a ja jsem nadsenaaaa :grinning:
18. únor 2014 v 10:57  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
@kamisb však jo,já taky nemám http://www.tabulkavelikosti.cz/deti
Třeba kámoška měla taky velký dítě...a ve dvou a půl letech je tak vysokej jak děti starší o rok....
18. únor 2014 v 10:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@pinkywinkie nrkouri ale kourila ted je zodpovedna matka :wink:
18. únor 2014 v 10:57  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
autor
@muddledgirl no kuba byl v pul roce jako rocni deti pak uz byl taky o rok vzdy napred a ted mu kupuju veci na 14-15 let ;)))
18. únor 2014 v 10:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janice_opice no jo...ty máš nízký tlak..mně se to hýbe kolem 133/87 .......
18. únor 2014 v 10:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pinkywinkie neee...ze začátku jsem trošku kouřila,ale hodně málo...a od šestýho týdne jsem měla tři...Kafe nepiju,páč se bojím mlíka,že budu blinkat...jen říkám..že káva mi evokuje chuť na cigaretu...holt,když je někdo kuřák 14 let....takže ji asi pít nebudu...
18. únor 2014 v 11:01  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@janice_opice no,jsem zvědavá,jak budeme mít velký děti... :astonished:
18. únor 2014 v 11:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek