• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

IVF v září - listopadu

7. července 2017 
autor
@muddledgirl no ja se modlim at je to tak 3 max 3,5 kg uz neeechci rodit dinosaura ;)
18. únor 2014 v 11:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dnes žehlení...fujky....za odměnu pak půjdu do města shánět podprdu a kaťátka...nějak mně už některý tlačej.. :grinning: :grinning: :grinning:
18. únor 2014 v 11:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janice_opice dinosaura....Já myslim,že už máš vybráno kočko... :grinning: :grinning: :grinning:
18. únor 2014 v 11:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janice_opice - :grinning: ...tak snad nebude morulka taky tak veliká(ý) .....já jsem malá tak musí být po mě a ne po tom mém manžílkovi ...ten měl při porodu skoro 4,5 kg.
18. únor 2014 v 11:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@muddledgirl kup si veci na drbani:grinning:
18. únor 2014 v 11:12  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
autor
@muddledgirl no ja doufam teda ze jo ukazala jsem ze dino porodit umim tak ted pro zmenu neco mensiho ;)
18. únor 2014 v 11:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@kamisb no my jsme oba vetsi tak nevim a druhy deti pry byvaj vetsi tak to bych jsko rodula metrovy a desetikilovy dite ;))))) ale holky zade mensi.....manzel.me 2.40 kg
18. únor 2014 v 11:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
@muddledgirl Tak to jsi dobra.... Ja si dam denne tak tri, ptala jsem se dr, rikala, ze by bylo horsi prestat uplne, protože by to byl sok a hlavne bych byla nervozni, coz by nebylo dobře................... jsem ostuda, ja vim :frowning2:
18. únor 2014 v 11:20  •  snaží se  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@pinkywinkie treba te to prejde za chvili ;)
18. únor 2014 v 11:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janice_opice ja myslim, ze jo, protože po pregnylce jsem si vůbec nezapalila a navíc nejsem tak naruziva kuracka..... Uz aby to hcg v ty moci bylo :grinning: Ted tam ještě bude pregnyl myslim....
18. únor 2014 v 11:27  •  snaží se  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pinkywinkie - tak stejně se říká, že pokud kouříš a přestaneš až v těhu, že to je jedno. že pokud by se chtělo být jako fakt bez následku kouření ...jako že se kouří nemyslím nemoc. Tak prý trvá tak 6 měsíců než se to tělo vyčistí úplně.
jen je prý pak větší pravděpodobnost že děcko bude mít alergii nebo astma ...ale přijde mi že v dnešní době to má stejně každej druhej.
18. únor 2014 v 11:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@pinkywinkie jak jsi dlouho po Et
18. únor 2014 v 11:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janice_opice prosim Tě ještě jednou mi napiš ty kyseliny,mně se to nechce hledat...dekuju...dino to nebude neboj...
18. únor 2014 v 11:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pinkywinkie no já se ptala embryoložky...a ta mě řekla,že může b ýt poškozené vajíčko kvůli tomu...já myslím,že blbost....Já když to vyšlo,tak jsem kouřila trošku...asi 3-5 denně...Předposledy jsem to myslím vydržela úplně a akorát nervy v prdeli a 2x předtím jsem kouřila jen asi dvakrát a hrozně si to vyčítala...
18. únor 2014 v 11:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janice_opice byla jsem v sobotu..... Ono by to nemelo smysl, kourim přes deset let....
@kamisb jo mas pravdu, znam holky, co prokourily cely tehu a mají zdrave krasne deti...

@muddledgirl souhlasim s tebou... Ono do sebe davame jiny sracky z jidla a co se tyka dychani, tak to je taky mazec, co je ve vzduchu
18. únor 2014 v 11:55  •  snaží se  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@muddledgirl strana 641
18. únor 2014 v 11:57  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@pinkywinkie je to blbý,ale narovinu všechny kámošky krom jedné hulily v těhu...a maj zdravý děti.Jen ten jeden kluk má asma...ale to jeho mamka měla taky,takže to bude spíš důvod si myslim....i když třeba 2-5 denně....ale naštěstí mi to z 99% smrdí....a teď začínám mít chrchel...no jsem šťastná,že podle mého to zvládám dobře...no holt tři cíčka od 6tt ....no...ale bylo mi mnohem líp psychicky než kdybych si nezapálila...
18. únor 2014 ve 12:01  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
18. únor 2014 ve 12:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janice_opice - přesně tak, Jani, máš recht. Malá od včerejška funguje krásně. Rozjela jsem víc mlíčka a antikolikovej model (espumizan, cvičení, Pupík na bříško, polštářek s pecičkama na noc atp.) a zatím to probíhá všechno v klidu a bez řevu. Tak uvidíme :slight_smile: Dneska mi dorazí sterilizátor, tak odpadne šaškárna se sterilizací lahví v hrnci :grinning:
@martas14 - děkuju za pěkný slova a podporu :slight_smile: zatím si užíváme, už druhý den, tak to snad vydrží :grinning: Ale ten rok a půl asi ne, hehe :grinning: zatím nás to baví s králíčkem, ale to víš, že když pak to dítě komunikuje, je to zase jinak krásný :slight_smile: Co si budeme povídat, my po IVF to máme asi ještě úplně jinak, že :stuck_out_tongue_closed_eyes:
18. únor 2014 ve 12:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky, tak už mám v sobě 8-buněčné embryjko, a budem doufat, že to tentokrát vyjde.
18. únor 2014 v 16:30  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
@pinkywinkie ja kourim snad odjakziva a posledni asi dva, tri roky kourim jen kdyz piju alkohol. stalo se to nak samo, asi ze partner nekouri a posledni dva roky mnohem min chodim lejt:slight_smile: proste kdyz vim, ze jdu do hospody, tak si koupim krabku a ani ji nevykourim, takze ji pak dokuruju stylem jedna denne, o vikendu ani to ne. no a kdyz ji nemam, tak si ani nekoupim, dokud zas nejdu do hospody. takze uz se ani nepovazuju za kuraka a ted po ET je pro me samozrejmosti, ze si nezapalim a necini mi to zadny obtize. pri stimulaci jsme si dala tak jednou za tri dny, pac proste uz nejsem tak zavisla nebo jak to rict.
no je to trochu sen kazdyho kuraka, skoncit jako ja, ze kouri tak malo nebo jen kdyz pije.
18. únor 2014 v 16:37  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
autor
@brsh jojo cloveku to skvrne zmeni cely zivot a uz vzdy bude na prvnim miste ;)))))
18. únor 2014 v 16:38  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
autor
@sasanka033 ja byla uuplne stejnej kurak jako ty ;) ale uuplne presne ;))))
18. únor 2014 v 16:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janice_opice jakoze jsi celej zivot kourila a poslednich par let to mela takhle? nebo jsi celej zivot takovej svatecnak?:slight_smile:
18. únor 2014 v 16:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@sasanka033 já jsem celej život takovej svátečnák:slight_smile:)) chlast se rovnal cigáro:slight_smile:
18. únor 2014 v 17:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
@sasanka033 tak k tomu bych chtěla dojít,pokud se vrátím k cigaretám...což se obávám vrátím.... i když šance jít na pivko budou pramalé....ale stavit se občas na jedno na zahrádce by myslím šlo.....aspoň po tom šestinedělí....
18. únor 2014 v 17:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janice_opice to nikdy nechápu,že to někdo takhle zvládá ty cigára.....je fakt,že my jsme měli takový kamrlík a mohli jsme v práci kouřit....takže to bylo taky blbý....teď mi to ani nijak zvlášť nechybí...nemíním miláčka v bříšku udusit a taky jsem byla v restauraci jen 2x.......a tam to všede smrdí...jak bůhví kde...Nechápu,že jsme takový velký město a nemáme úplně nekuřáckou restauraci ani jednu...takhle si člověk nezajde ani na véču s přítelem a mimi... :frowning2:
18. únor 2014 v 17:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@muddledgirl ty jo fakt tam u vas neni nekuracka jo? To je husty
18. únor 2014 v 17:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janice_opice není...jsou třeba salonky,ale to bych s miminkem do toho zahulenýho hnusu nejela.....To i ve Frénu je nekuřácká a tady nic...To je hustý....
18. únor 2014 v 17:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janice_opice citron nefunguje skoro....ale co...řeknu příteli,ať to zkusí....má větší sílu přece jenom.... :grinning: :grinning: :grinning: Na chrchel mi v lékárně dali vincentkovej sirup...fuj..smrdí to jak bolavá noha....tak radši až po jídle teda..
18. únor 2014 v 18:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek