IVF v září - listopadu

Ahoj holky, tak jsem založila novou diskuzi pro všechny ty,kterým se to stejně jako mně opět nepovedlo a budou se snažit znovu od září. Strašně skvělé bylo jak jsme se vzájemně držely a stály při sobě a tak doufám, že taková atmoška bude i v této diskuzi a halvně doufám, že konečně všechny uvidíme ty vysněné //, které se udrží celou tu dobu a na konci bude to krásné a zdravé miminko nebo miminka 😉 Zároveň přikládám tabulku kde se můžete doplnovat a doplňovat své výsledky pro takovou nějakounaší statisktiku a přehled:)
https://docs.google.com/spreadsheet/ccc?key=0At...
HOdně štěstí!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
janice_opiceautor
18. únor 2014
@muddledgirl tim.citronem to pokapej a nech chvilku pusobit 😉 ale jestli to je hodne tak to nepomuze
muddledgirl
18. únor 2014
@janice_opice no to neva..každej den něco a to by bylo aby nebylo... 😃 😃 😃
janice_opiceautor
18. únor 2014
Ja si tipovala 5:2tak jsem zvedava...zatim peknej hokej 🙂))
muddledgirl
18. únor 2014
@janice_opice já nekoukám...mně hokej nebaví...
pinkywinkie
18. únor 2014
Co ten hokej??? nervy, co to jako je? nesmim se rozčilovat hnizdi mi tady bobkove 😃
muddledgirl
18. únor 2014
@pinkywinkie Já nečučim a mám klid.. 😃 Máš tam dva?Suppperrrr... 😉 😉 😉
muddledgirl
18. únor 2014
Bere někdo ecobec nebo berotec na astma?Děkuji...
pinkywinkie
18. únor 2014
@muddledgirl jasne, ze dva 🙂
muddledgirl
18. únor 2014
@pinkywinkie á mám občas toršku sklerozu...chodím asi do 4 diskuzí...tak se mi občas věci pletou... 😃
janice_opiceautor
18. únor 2014
janice_opiceautor
18. únor 2014
@pinkywinkie nakonec to doklepli byl to peknej hokej a jsk jsem psala nekde vyse spletla jsem se v tipu o jeden gol
pinkywinkie
18. únor 2014
@janice_opice no sikovna, ja jsem jim neverila vůbec....
janice_opiceautor
18. únor 2014
@pinkywinkie to ja dneska jo byl to peknej hokej
martas14
18. únor 2014
@janice_opice já jim dneska taky věřila, za to zítra mám obavu, že nás ti mladí vylítaní Amíci pošlou horem pádem domů 😃
martas14
18. únor 2014
@pinkywinkie tak jak se dneska hnízdíme 😉 kdy tak obvykle testuješ, už tě svrbí ruka? :-p
martas14
18. únor 2014
@sasanka033 to kouření odjakživa mě pobavilo 😃 😃 já přestala kouřit jak jsme se dozvěděli o tom našem problému, no a pak došlo těhu, takže to vyplynulo, že ani nebyla chuť, teď to bude už pomalu tři roky, sice nekouřím, ale v hlavě to pořád někde je, že jak bych si dala, že by mě to zase bralo 😃 ale já taky nebyla nijaký extra kuřák, doma vůbec, jen venku večer při zábavě a sem tam v práci s babama, nejhorší bylo léto, to si člověk sedl s dvojkou vína a s cigárkem na dvůr na terasu ....hm to bylo bájo :-N :-N ale hold jsem si to musela vyhodit z hlavy díky // na testu a to tobě za trest přeji to samé 😃 😃
martas14
18. únor 2014
@brsh jo jo my po IVF se těch našich mazlíků budeme držet ještě ve třiceti 😃 😃 hold jsme si je vybojovali, tak jsou naši 😃 😃 tak pokračujte s Adinkou v tom užívání a nezapomínej nám sem házet fotky jak jde čas 😉
pinkywinkie
19. únor 2014
@martas14 ahoj 🙂 no hnizdime, doufam, ze uspesne 😃......
pinkywinkie
19. únor 2014
Holky ja jsem nejaka rozhozena, ted jsem cetla, ze Ester Ledecka postoupila do pavouka a malem jsem se rozbrečela. Ty leky teda delaj divy 🙂
janice_opiceautor
19. únor 2014
Holky to byla noc.Manzel.byl po dlouhy dobe v hodpode a prisel sice chvilku po 23 hodine, ale nacucanej jak houba.Musela jsem.ho ulozit a pak jeste asi 8 x vstaval.a furt se nekam.stehoval..No tak uz jsem.penila ...... 😃
janice_opiceautor
19. únor 2014
@pinkywinkie hele holka a bude hur me rozbreci I reklama psi zradlo... 😃
pinkywinkie
19. únor 2014
@janice_opice ja si pamatuju, ze když nam to vyslo, (pak mimousek se rozhodl, ze nechce pokracovat ve vyvoji), tak jsem to zjistila tak, ze jsem koukala na seriál Chirurgove a umrel jim tam pacient.... a ja zacala silene brečet....... 🙂
sasanka033
19. únor 2014
@pinkywinkie ja rvu furt u vseho, takze to u me neni ukazatel 😃
janice_opiceautor
19. únor 2014
@pinkywinkie az je budes mit potvrzeny A zahnizdeny Tak se podivej na film jak porodit a nezblaznit se
janice_opiceautor
19. únor 2014
@pinkywinkie jsem se fakt zasmala akorat ten jeden pribeh je tam smutnej tak ted radeji nee
pinkywinkie
19. únor 2014
@janice_opice jasne 🙂 zatím se jen hnizdi 🙂

@sasanka033 no vidíš, rves porad. Kdy jsi pichala pregnylku?
sasanka033
19. únor 2014
@pinkywinkie streda 12.2.
eevvaa
19. únor 2014
ahojík, má furt hrozný křeče v břiše, to je dobře??? Já vím, že je brzy, ale už začínám hledat, co by kdyby
janice_opiceautor
19. únor 2014
@eevvaa trošku ty křeče popiš.....jako na vaječníccích nebo....a jako bodání nebo...
janice_opiceautor
19. únor 2014
@eevvaa ale s ohledem na to, že jsi byla na ET včera tak to spíš bude ještě hormonální pozůstatek anebo po OPu ....toto ještě žádný zahnizdující příznak nebude, moc brzo 🙂