• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

IVF v září - listopadu

7. prosince 2016 
autor
@muddledgirl tim.citronem to pokapej a nech chvilku pusobit ;) ale jestli to je hodne tak to nepomuze
18. únor 2014 v 18:39  • Odpověz  • To se mi líbí
@janice_opice no to neva..každej den něco a to by bylo aby nebylo... :grinning: :grinning: :grinning:
18. únor 2014 v 18:40  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
Ja si tipovala 5:2tak jsem zvedava...zatim peknej hokej :slight_smile:))
18. únor 2014 v 19:42  • Odpověz  • To se mi líbí (1)
@janice_opice já nekoukám...mně hokej nebaví...
18. únor 2014 v 19:56  • Odpověz  • To se mi líbí
Co ten hokej??? nervy, co to jako je? nesmim se rozčilovat hnizdi mi tady bobkove :grinning:
18. únor 2014 ve 20:10  •  snaží se  • Odpověz  • To se mi líbí
@pinkywinkie Já nečučim a mám klid.. :grinning: Máš tam dva?Suppperrrr... :wink: :wink: :wink:
18. únor 2014 ve 20:20  • Odpověz  • To se mi líbí (1)
Bere někdo ecobec nebo berotec na astma?Děkuji...
18. únor 2014 ve 20:20  • Odpověz  • To se mi líbí
@muddledgirl jasne, ze dva :slight_smile:
18. únor 2014 ve 20:28  •  snaží se  • Odpověz  • To se mi líbí
@pinkywinkie á mám občas toršku sklerozu...chodím asi do 4 diskuzí...tak se mi občas věci pletou... :grinning:
18. únor 2014 ve 20:41  • Odpověz  • To se mi líbí (1)
18. únor 2014 ve 20:43  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
@pinkywinkie nakonec to doklepli byl to peknej hokej a jsk jsem psala nekde vyse spletla jsem se v tipu o jeden gol
18. únor 2014 ve 20:44  • Odpověz  • To se mi líbí (1)
@janice_opice no sikovna, ja jsem jim neverila vůbec....
18. únor 2014 ve 20:54  •  snaží se  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
@pinkywinkie to ja dneska jo byl to peknej hokej
18. únor 2014 ve 21:15  • Odpověz  • To se mi líbí
@janice_opice já jim dneska taky věřila, za to zítra mám obavu, že nás ti mladí vylítaní Amíci pošlou horem pádem domů :grinning:
18. únor 2014 ve 22:23  • Odpověz  • To se mi líbí
@pinkywinkie tak jak se dneska hnízdíme :wink: kdy tak obvykle testuješ, už tě svrbí ruka? :stuck_out_tongue_closed_eyes:
18. únor 2014 ve 22:25  • Odpověz  • To se mi líbí (1)
@sasanka033 to kouření odjakživa mě pobavilo :grinning: :grinning: já přestala kouřit jak jsme se dozvěděli o tom našem problému, no a pak došlo těhu, takže to vyplynulo, že ani nebyla chuť, teď to bude už pomalu tři roky, sice nekouřím, ale v hlavě to pořád někde je, že jak bych si dala, že by mě to zase bralo :grinning: ale já taky nebyla nijaký extra kuřák, doma vůbec, jen venku večer při zábavě a sem tam v práci s babama, nejhorší bylo léto, to si člověk sedl s dvojkou vína a s cigárkem na dvůr na terasu ....hm to bylo bájo :sweat_smile: :sweat_smile: ale hold jsem si to musela vyhodit z hlavy díky // na testu a to tobě za trest přeji to samé :grinning: :grinning:
18. únor 2014 ve 22:31  • Odpověz  • To se mi líbí (1)
@brsh jo jo my po IVF se těch našich mazlíků budeme držet ještě ve třiceti :grinning: :grinning: hold jsme si je vybojovali, tak jsou naši :grinning: :grinning: tak pokračujte s Adinkou v tom užívání a nezapomínej nám sem házet fotky jak jde čas :wink:
18. únor 2014 ve 22:36  • Odpověz  • To se mi líbí
@martas14 ahoj :slight_smile: no hnizdime, doufam, ze uspesne :grinning:......
19. únor 2014 v 07:57  •  snaží se  • Odpověz  • To se mi líbí
Holky ja jsem nejaka rozhozena, ted jsem cetla, ze Ester Ledecka postoupila do pavouka a malem jsem se rozbrečela. Ty leky teda delaj divy :slight_smile:
19. únor 2014 v 08:22  •  snaží se  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
Holky to byla noc.Manzel.byl po dlouhy dobe v hodpode a prisel sice chvilku po 23 hodine, ale nacucanej jak houba.Musela jsem.ho ulozit a pak jeste asi 8 x vstaval.a furt se nekam.stehoval..No tak uz jsem.penila ...... :grinning:
19. únor 2014 v 08:25  • Odpověz  • To se mi líbí (1)
autor
@pinkywinkie hele holka a bude hur me rozbreci I reklama psi zradlo... :grinning:
19. únor 2014 v 08:25  • Odpověz  • To se mi líbí (1)
@janice_opice ja si pamatuju, ze když nam to vyslo, (pak mimousek se rozhodl, ze nechce pokracovat ve vyvoji), tak jsem to zjistila tak, ze jsem koukala na seriál Chirurgove a umrel jim tam pacient.... a ja zacala silene brečet....... :slight_smile:
19. únor 2014 v 08:30  •  snaží se  • Odpověz  • To se mi líbí
@pinkywinkie ja rvu furt u vseho, takze to u me neni ukazatel :grinning:
19. únor 2014 v 08:35  • Odpověz  • To se mi líbí (1)
autor
@pinkywinkie az je budes mit potvrzeny A zahnizdeny Tak se podivej na film jak porodit a nezblaznit se
19. únor 2014 v 08:36  • Odpověz  • To se mi líbí (1)
autor
@pinkywinkie jsem se fakt zasmala akorat ten jeden pribeh je tam smutnej tak ted radeji nee
19. únor 2014 v 08:38  • Odpověz  • To se mi líbí
@janice_opice jasne :slight_smile: zatím se jen hnizdi :slight_smile:

@sasanka033 no vidíš, rves porad. Kdy jsi pichala pregnylku?
19. únor 2014 v 08:46  •  snaží se  • Odpověz  • To se mi líbí
@pinkywinkie streda 12.2.
19. únor 2014 v 08:51  • Odpověz  • To se mi líbí
ahojík, má furt hrozný křeče v břiše, to je dobře??? Já vím, že je brzy, ale už začínám hledat, co by kdyby
19. únor 2014 v 09:47  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
@eevvaa trošku ty křeče popiš.....jako na vaječníccích nebo....a jako bodání nebo...
19. únor 2014 v 10:17  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
@eevvaa ale s ohledem na to, že jsi byla na ET včera tak to spíš bude ještě hormonální pozůstatek anebo po OPu ....toto ještě žádný zahnizdující příznak nebude, moc brzo :slight_smile:
19. únor 2014 v 10:18  • Odpověz  • To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek