• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

IVF v září - listopadu

26. května 2017 
@eevvaa to bych zatím také viděla,že to je po OPU
19. únor 2014 v 11:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
dnes budou celkově žně holky nejdřív Ledecká, Bank to taky má dobře rozjeto, odpoledne Sáblíková, pak zas naše smíšená štafeta a kéž by i naši hokejisti měli dnes den D :grinning: :grinning: bych ji tak ráda držela palce, ale bohužel ty už mají zabrané
@sasanka033
@pinkywinkie :wink: :wink: :wink:
19. únor 2014 v 11:24  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
@martas14 tak ledecka nepostoupila, ne?
19. únor 2014 v 11:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
@sasanka033 no nepostoupila :frowning2: ale jela dobře holka.....
19. únor 2014 v 11:35  •  snaží se  • Odpověz  •  To se mi líbí
holčiny, máte pravdu, přeci jen je člověk zblblý, asi to bude dozvuk po OPU, tentokrát mi bylo i hůře než vloni v dubnu při prvním IVF. Nechci začít třetí, chci aby se to teď vydařilo.
19. únor 2014 v 11:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
@eevvaa hele ja jsem ted naprosto paralyzovana strachy, jsem si uvedomila, ze kdyz to nevyjde ted, je prede mnou posledni pokus na pojistovnu a pritom clovek by nechtel zustat u jednoho ditete, ze jo...ty voe, to je peklo:(p
jsem dneska naka trudnomyslna:slight_smile:
19. únor 2014 ve 12:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
@sasanka033 to my máme ještě dva pokusy, ale stejně, mám strach, zítra dopo budu volat, zda nám zůstalo aspoň něco k ledu, kéž by, je to taková malá jistůtka. Od včerejška zatím převážně obývám postel, ale už mě to nebaví, asi začnu pomalinku aspoň vařit, abych se trochu hýbala. Fakt ten rok bez sportu je u mě hodně znát, záda v ....
19. únor 2014 ve 12:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
já dneska furt sleduji olympiádu, ještěže jsem doma :slight_smile:. Možná ty naše dvě drbny z oddělení, co nemaj potuchy o mě, tak si myslí, že jsem si hodila maroda, abych mohla sledovat OH.
19. únor 2014 ve 12:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
no tak ledecká nepostoupila, Bank čtvrtý..no škoda škoda, tak jsem mu to přála, no snad bude odpoledne úspěšnější nebo mě tady z toho sportu už klepne a to jsem si vždycky říkala, že mě dřív klepne z toho kdybych ho měla fyzicky :grinning: :grinning:
19. únor 2014 ve 12:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
19. únor 2014 ve 12:38  •  snaží se  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
@sasanka033 no on se tomu člověk asi nevyhne nemít ty blbé myšlenky :unamused: ale musíš to brát, že nás tady bojuje hromada a podle mě to každé dřív nebo později určitě!!!! výjde :wink: a navíc u tebe je možnost i přirozeného početí, takže neboj dočkáš se pak u druhého, bo na to první už je samozřejmě zaděláno :wink:
19. únor 2014 ve 12:38  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@martas14 mne na tom ale desi, ze vsechny uz byly nekdy tehotny, nebo maji deti. ja nikdy nic.
19. únor 2014 ve 12:47  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@sasanka033 mají deti? Zlato ja jsem na patym ivf....... a deti nemam
19. únor 2014 ve 13:22  •  snaží se  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pinkywinkie ale otehotnela uz jsi, nebo ne?
19. únor 2014 ve 13:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
@sasanka033 to ano a o to horsi bylo, ze se prestalo vyvíjet a sla jsem na kyretaz
19. únor 2014 ve 13:28  •  snaží se  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pinkywinkie no to ja samozrejme chapu, ale vis, ze jsi schopna otehotnet. ja ne:(
19. únor 2014 ve 13:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
@sasanka033 vzdyt jsi na druhym IVF, co blaznis......
19. únor 2014 ve 13:32  •  snaží se  • Odpověz  •  To se mi líbí
@sasanka033 já myslím, že to vidíš moc černě děvče, spousta holek co tak čtu právě že taky dlouho nic a nic a pak naráz jedno IVF vyšlo a druhé bylo pak hned do šupu.....prostě ty začátky jsou vždycky těžké, ale pak to v tom těla správně zaklapne jak všechno má a už to jede jak namazaný blesk.....věř holka věř
19. únor 2014 ve 13:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
@martas14 jo, dneska to vidim cerne...
19. únor 2014 ve 13:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
@sasanka033 i takové dny musí být, aby si člověk pak mohl užívat ty světlé.....nemysli na to co bylo, každé IVF je jiné, tito embroušci můžou být diametrálně odlišní i když se to nezdá.....toto hold budou kousači, kteří už tam přinejmenším za jeden zub visí a nehnou se od tebe :wink:
19. únor 2014 ve 13:47  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@sasanka033 hele sasiku, počkej az budeme resit, kde budem spolu rodit :grinning:
19. únor 2014 v 15:07  •  snaží se  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@sasanka033 sasíku,co to čtu,Ty, Ty,TY....nemaluj čerta na zeď...Právě teď máš mít nejvíc pozitivní energie po pauze...kup si čokošku a koukej na něco hezkýho :wink:
19. únor 2014 v 17:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
HOlčiny, já vás zodpovědně čtu,ale jsem nachcípaná.....naštěstí teplota byla jen 37 a fakt chvilinku.....mám biparox a sirup Vincentku....sotva dýchám,ale snad to brzy bude lepší....posílám jen těhu bacily,ať hnízdí miláčkové..
19. únor 2014 v 17:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@muddledgirl holka to je presne ten hnus co jsem mela ja pred tema 14 dny tak at jw ti lip.ja si vzala ty prvni dva vecery po pulce paralenu...
19. únor 2014 v 17:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Jdu si udelat bezkofeinovy kaficko, nandat si poradne z nanukace Misy a cucet na hokej.dneska tedy nemam ani tip...
19. únor 2014 v 17:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janice_opice nepříjemný to je...já se blbka zapomněla zeptat,jestli si můžu foukat nebo ne...ale zatím dýchám.. :grinning: :grinning: :grinning: Prý když budu mít zelenou rýmu nebo vykašlávat zelený,tak mám přijít pro antibiotika..no...já mám panadol...ale když nemám teploty...tak ho brát nebudu...nedělej mi chutě jooo?Jsem na marodce v ložnici...přítel to nechce chytit... :frowning2:
19. únor 2014 v 17:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janice_opice já tu mám jen starou buchtu...chtěla jsem Milku a přítel řekl,at si vezmu buchtu,že sladký jsem už měla k snídani... :grinning: Jako bz to nebylo jedno jaký sladký
19. únor 2014 v 17:45  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
@janice_opice - tak se dneska bojím, že těm našim klukům nepomůžou ani ty palečky co teď máme navíc :(
19. únor 2014 v 18:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@kamisb no jo amici jsou letos fakt silni a sehrani.....ale jsem rada, ze nasi dobre hrajou a nedaj jim to zadarmo
19. únor 2014 v 18:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky ja na to nemuizu koukat, hnizdime a nesmim se rozčilovat :grinning:
19. únor 2014 v 19:02  •  snaží se  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek