• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

IVF v září - listopadu

27. března 2017 
autor
@pinkywinkie nerozciluj se, hrajeme skvele amici jsou mlafsi, rychlejsi, sehranejsi, ale fakt nasi hrajou skvele.hezkwj hokej
19. únor 2014 v 19:05  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
ja dneska na obede tipovala, ze nas smetou 4:1. tak to by jako mohlo stacit:slight_smile:
19. únor 2014 v 19:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
@sasanka033
@janice_opice
@akdar5
@brsh
@malinka_02
@lenkafel
@kamisb
@monyna83
..a všechny ostatní...
ahoj holčičky..tak jsem po odběru..bylo jich devět tak uvidíme co nám zítra zavolají..spermio hodnoty ma partner prý na rozdávání a dlouho takové neviděli...pokud bude vše jak má tak v pondělí transfer a potom děj se vůle boží..z centra jsme moc nadšený a nelituji ani v nejmenším,že jsme přešli..to,že partner mohl být se mnou hned po zákroku na pokoji kde jsme byli sami,nikým nerušeni a bude potom po celou dobu transferu se mnou na sále,o tom bych si mohla nechat jenom zdát v min. caru..takže Jani opravdu moc děkuji :wink:
19. únor 2014 v 19:57  • Odpověz  •  To se mi líbí (7)
@hhani - to je krásný počet, tak jen ať jde dál vše podle "plánu" ..at se v noci krásně spojují :slight_smile:
19. únor 2014 ve 20:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@hhani to mam radost Haniku jak z vajuch tak spermijek a z toho ze se ti tam libi...si myslim, ze to je fakt 80% uspechu.pac ten pristup je super, duvera v lekare a presne to, ze partner je s tebou pokud si to prejete..holja ja to vidim dobre pac ta pozitivita je fakt hodne ;))) tak koukej hodit info.Ja uz mam prsty umackany jak vam vsem mackaammm
19. únor 2014 ve 20:16  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@hhani gratuluju a drzim palce!:slight_smile:
jo ale musim branit apo, ja jsem u transferu partnera mela, kdyz jsem chtela:slight_smile:
19. únor 2014 ve 20:23  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
Ahoj holky,
tak jak je? Jak se cítíte maminy?
Já dnes na UTZ spokojenost. Sice mě chtějí v pátek ještě vidět, abychom se dohodli na OPU, ale vidět bylo minimálně 10 foliku. Mudra říkala, že jich bude ještě možná víc. Jsou krásně kulaté, stejně velké a všechny 12-14 mm a sliznice 10 mm. Doktorka byla velmi spokojena a samozřejmě já taky. Šla jsem z CAR totálně skvěle naladěná :wink: :wink: :wink:
Předpoklad OPU je pondělí, dnes a zítra ještě píchám 150 jednotek fostimonu,ale musím i Orgalutran, aby foliky nepopraskaly dřív., když už jsem taková kvočna :grinning: :grinning: :grinning:
19. únor 2014 ve 20:58  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
@hhani Nápodobně zlato, já OPU v pondělí, budu na Tebe myslet...Konečně tato druhá vlna finišuje a já pevně doufám, že cíl bude sladkej :wink:
19. únor 2014 ve 20:59  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
autor
@monyna83 teeeda supeeerrr ja mam uMackany palce a prskprskam bacilyyyy
19. únor 2014 ve 21:08  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@janice_opice Děkuji Ti Janinko, moa c moc :wink: :wink: :wink: pomalu si připravuji prkno, na tu mexickou vlnu :slight_smile:
Už Vám na ta záda dýchám :grinning: :grinning: :grinning: Sasanka, Hanka a nevím kdo ještě také :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: Na koho jsem zapomněla, tak se moc omluvuju a držím palce, kočenky :wink: :wink: :wink:
19. únor 2014 ve 21:22  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
@hhani
@monyna83 tak následnice....ať brzy hlásíte //..těšíme se na to,pac a pusu....bacily plivem...ale jen ty těhu
19. únor 2014 ve 21:53  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@sasanka033 říkali, že sklenička vína nevadí, ne? držím palce. ANGL. asi nedopadne.. Doktor mě láká tam:(
19. únor 2014 ve 22:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
@coralin nevim, ale stejne jsem si dneska trochu dala. jsem s nervama v kyblu.
19. únor 2014 ve 22:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
@sasanka033 Nesmíš se stresovat, vím, že je to těžký...bude to DOBRÝ.
Jak to, že jsi nekoukala na ty emoce z Olympiády????? když se fandilo Moravcovi.. Sáblíkové, štafetě biatlonu... na zimáku na Letnné???
tam je takové energie ... :grinning: na rozdávání
19. únor 2014 ve 22:23  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
autor
@sasanka033 alfredie proto jsem ti rikala at si zajdes k psycholozce...te co se na neplodnost specializuje.Presne tyjle situace pomaha zvladat mnohem lepe, protoze ty jsi fakt desne ve stresu a to neni vubec dobre....ja u jedny byla a spousta holek z emimina taky....
19. únor 2014 ve 23:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@monyna83 libi se mi tvuj pozitivni pristup, nevzdavat a bojovat :wink: a brzy cekam na ty //...jo dneska mackame na levym boku ;)
19. únor 2014 ve 23:04  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
No...koukám na seriál ve znamení raka....na voyu....člověk si pak uvědomí,jaký má štěstí,že je zdravej apod....Každej má depky,ale furt? To chce psychologa,fakt myslim...
20. únor 2014 v 00:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dobré ránko...děvčátka :wink:
20. únor 2014 v 07:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dobré ráno všem
tak zatímco vy vstáváte, já už jsem v pracovním procesu :slight_smile: no, ale zvoní mi až za 8 minut :grinning:

Dočítám a dočítám a mám hroznou radost, jak se tu rozjela ta druhá vlna. Samozřejmě taky všem snažilkám držíme všechny palce a posíláme si správné bacily. Držte se holky a za chvíli už budete jen odečítat devět měsíců :slight_smile:

V úterý jsem byla na kontrole, tak ozvy máme, ale utz budeme mít až 3.3. na velký prohlídce. Tak už se moc těším a taky že se třeba konečně dozvím, jestli jsme holka nebo kluk :grinning:

Mám holky dotaz. Minulý týden mě docela často (resp. denně) pobolívalo v podbříšku a na vaječníkách - taková tupá bolest. Když jsem to řekla dr, tak vystartoval, že se obvykle dává neschopenka, ale mě se na ni moc nechce. Jenže pak jsem se kvůli tomu doma ještě chytla s manželem (taky má strach a chce, abychom byli v pořádku - tak je taky pro neschopenku). Jen by mě zajímal váš názor, jak byste se zachovaly. Jinak mi nic není (pořád), žádné krvácení, žádné nevolnosti nic :grinning: Prostě jak říkám = nemít průkazku, tak ani nevím, že jsem těhotná :grinning: Jo a jen pro doplnění - dr. mi předepsal hořčík, prý jsem měla hraniční hodnoty chudokrevnosti.

Díky za váš názor a postoj a všem snažilkám - tfuj tfuj tfuj :grinning:
20. únor 2014 v 07:57  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
autor
@muddledgirl ajooj jak ti jee
20. únor 2014 v 08:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@marke ahoj to je dobre ze jste v poradku s mimcem...Hele tezko rict...zalezi jak moc velka bolest to je a co ti doktor rekl proc ta bolest muze byt....To texko radit tohle rozhodnuti je fakt na tobe...ja ty bolesti tsky mivam nekdy a myslim, ze treba u me jsou vazy....fakt zalezi jak se citis tohle tezko nekdo jiny vi ;)
20. únor 2014 v 08:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janice_opice nic moc no....snažím se smrkat a kašlat,ale moc to nejde :grinning: jsem celá ucpaná :grinning: Teplota jen 37..tak nevim,jestli čekat jestli bude stoupat,,,nebo si vzít panadol...moc jse, toho nenaspala....ale to bude ya chvíli dobrý...děkuju
20. únor 2014 v 08:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
@marke Ahoj kočí...no,pokud by mě doktor hnal na neschopenku,tak já bych šla,akorát bych se snažila dozvědět o co go... :wink: :wink: :wink: pro miminko vše :grinning:
20. únor 2014 v 08:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
@marke já jsem asi zvláštní případ....já cítím jen občas kostrč....a asi už mimi...ale jinak nic
20. únor 2014 v 08:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@muddledgirl ja mela to samy a naparovala se nad horkou vodou se soli a pak si narazila kulicha a sstek a striksla do nosu vincentku a pila caj s medem a citronem.....a panadol se muze jo?:-O
20. únor 2014 v 08:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@muddledgirl nejsi mne od zacatku tehu taky nic neni az ted me zacslo tahnout to bricho asi jak zacalo rust...jen me prekvapil doktor, ze pry u druhyho boli ty vazy vic bych prave si myslela, ze min, ze jsou vytahany..:slight_smile: mne obcas pichne ale spis me to bricho zacalo tahnout dolu jsem premyslela o tom podpurnymmpasu ale vydrxim to
20. únor 2014 v 08:16  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@janice_opice jééé u napařování bych se udusila... :frowning2: Med se musí.koupit..já ber bioparox a sirup,co mi řekla doktorka....no,dali mi ho v lékárně,že jo v druhým trim.. :wink: :wink: :wink:
20. únor 2014 v 08:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janice_opice no,tak uvidíš....kdyby Tě to moc tahalo.... :unamused: včera bych řekla,že už jsem bobka cítila docela hezky.... :wink:
20. únor 2014 v 08:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
@hhani tak tfuj, tfuj,tfuj :slight_smile: držím palečky a moc na vás myslím :slight_smile:
20. únor 2014 v 08:20  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
autor
@muddledgirl jojo naparovani je hnus ja se taky vzdycky musela nadychat vzduchu, ale asi to pomohlo ;))).jojo pockam kdyby to moc tahlo tak ho poridim, ale ted jeste vydrzim ;) no neboj ted ty pohyby budou cim dal vetsi..pry ma mimi spat 16-20hodin denne (to jsem se docetla).mne ted ptijde, ze tech 16 hodin denne tam radi..uz je to I videt jsk se mi hybe bricho ;)))))
20. únor 2014 v 08:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek