• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

IVF v září - listopadu

28. listopadu 2016 
@janice_opice určitě už to byl mimís...i podle tvrdšího místečka na břiše... :wink: :wink: :wink: Ty jo...tto spí hodně...to je mazec......je to bomba....zrovna asi otěhu známá...ttak jí to moc přeju...my se léta nebavily...kvůli blbosti...a ted si aspon obcas napíšem...
20. únor 2014 v 08:28  • Odpověz  • To se mi líbí (1)
Ahojky,
děkuji za odpovědi - no neřekl vlastně nic, jen se odkazoval na můj věk a na to, že čekám první dítě. On tu neschopenku vyhrknul hned mezi dveřmi, když jsem mu řekla, že mě občas pobolívá břicho (spíš se mi zdálo, že je nějakej naprdnutej). pak ale řekl, že se koukneme, udělal kontrolu a ozvy a říkal, že je vše v pořádku a že mám do porodu ještě daleko, tak až budu chtít tu neschopenku, tak že mi ji napíše. Jinak já si myslím, že to je roztahování břicha - ale fakt je, že se zatím moc nešetřím - asi začnu a po velkým UTZ se uvidí.

Díky za názory.

@muddledgirl ať se rychle uzdravíš, to mě napařování nevadí, ale asi bych (dokud nestoupne teplota) s lékama počkala a zkusila to alternativně :grinning: A co se týká pohybů, tak já zatím nic moc necítím (jen večer se mi zdá, ale jestli to pořád není kručení v břiše) :slight_smile: A dneska ráno jsem zase měla pěknou bouli na boku :grinning: My jsme termínem porodu o den :slight_smile:
@janice_opice s tím pásem bych zase tolik neotálela, může Ti jen ulevit, tak proč se snažit to nějakou dobu přemoct? Jinak to letí, vy jste už taky kus ženský, co :grinning: A já si taky myslela (už vzhledem k tomu, že všude říkají, že při druhém těhu roste rychleji břicho), že roztahování bude naopak klidnější, nebolestivé a rychlejší. No, asi se pleteme :slight_smile:
20. únor 2014 v 08:42  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
@marke no uvidime zatim to neni nijak strasny ;) prinejhorsim tady vedle ho maji...tak uvidis ..no s tim.roztajovanim jsem si to puvodne taky myslela ;)))) hlavni je, ze jste v poradku
20. únor 2014 v 08:48  • Odpověz  • To se mi líbí
@marke :wink: :wink: :wink: děkuju....počkám....mě vždycky teplota letí nahoru rychle...ale ted ne,jsem ráda kvůli prtěti :wink: podle utz 15.7. ...podle transferu 17.7. ale myslim,že to bude dřív po ivf...Já Samíkoj včera říkala,ať už se pěkně zavrní,ať vim,že je o.k....když čekám na ten Harmony test...a on jo..je to můj miláček..už těď...snad ho moc nerozmazlim... :grinning: Určitě už brzo ucítíš pěknějc...Já furt čekám na mini angel sound z ebay...moc dlouho....dnes se přinutím se tam mrknout co se děje se zásilkou.. :wink:
20. únor 2014 v 08:57  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
Hrozna fotka pokusim se pridat lepsi ;))))ale musim sundat zrcadlo z chodby :slight_smile: tak to je muj druhej bachor ;))))))
20. únor 2014 v 08:59  • Odpověz  • To se mi líbí (4)
@janice_opice Krásnej...vždyť jsi hubená číčo....
20. únor 2014 v 09:03  • Odpověz  • To se mi líbí
@janice_opice Jeeee, proste bozi brisko Holcicko, mam velkou radost, jak Ti roste :slight_smile:
Jinak zdravim všechny tehule a budouci tehule :slight_smile: a krasny den vsem. Ja jsem dneska paty den po transferu osmibunek, tak zacinam byt malinko nervni :slight_smile:
20. únor 2014 v 09:04  •  snaží se  • Odpověz  • To se mi líbí (1)
autor
@muddledgirl chaaaa dobry zrcadlo faaakt ;)))))koukej tady u toho :grinning:
20. únor 2014 v 09:07  • Odpověz  • To se mi líbí (4)
autor
@pinkywinkie neboooojjjj je to des no ja vim to cekani furt :( ale vyplati se ;)
20. únor 2014 v 09:08  • Odpověz  • To se mi líbí (1)
@janice_opice to jsou super satickyyyyyyyy, ty budu taky chtit :grinning: Fakt pecka, sluší moc :slight_smile: jo a ty nemas hlavu? :grinning:
20. únor 2014 v 09:10  •  snaží se  • Odpověz  • To se mi líbí
@janice_opice janourku, vim, ze to myslis dobre, ale opravdu mi nepripada nenormalni, ze jsem toho ve stresu. naopak bych asi byla trochu divna, kdybych to mela na salamu.
20. únor 2014 v 09:10  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
@pinkywinkie maaam, ale tady je podstatny ten pupikkkkkk :grinning: to je tehotensky triko ;))) a k tomu mam tyhle cerny jakoby leginy proste kalhoty se sirsima nohavicema ;)
20. únor 2014 v 09:12  • Odpověz  • To se mi líbí (1)
@sasanka033 No my jsme teda dvojka vid :grinning: Az si obe udelame testy, tak pujdem do Fridays na Andel na hamburgera jo? :grinning:

@janice_opice ja vim zlato, ale zacinam nervovat jako Sasy :grinning:
20. únor 2014 v 09:13  •  snaží se  • Odpověz  • To se mi líbí
@janice_opice seš šikulka,kilča máš jen vbříšku...
20. únor 2014 v 09:14  • Odpověz  • To se mi líbí
@pinkywinkie no, ja ted na dva, pac cekame dvojcata, ze jo:slight_smile:
20. únor 2014 v 09:14  • Odpověz  • To se mi líbí (1)
@janice_opice ja myslela, ze to jsou saticky, ale to fakt pecka.... Valinka na tricku :slight_smile:
20. únor 2014 v 09:14  •  snaží se  • Odpověz  • To se mi líbí
@sasanka033 no dohodnuto, pristi patek bookujem stul jo? :grinning:
20. únor 2014 v 09:15  •  snaží se  • Odpověz  • To se mi líbí
@sasanka033
@pinkywinkie já nevim...mně třeba bavilo to testování vždycky...zvláštní bylo,že naposled před trans.jsme měli předvybraný jména...předtím jsme hodně tápali...
20. únor 2014 v 09:16  • Odpověz  • To se mi líbí
@muddledgirl no ja zkousela test rano, samozrejme tam bylo bilo, je ještě brzo, ale jsem taky tim posedla :grinning: Na to je ještě brzo. :slight_smile:
20. únor 2014 v 09:17  •  snaží se  • Odpověz  • To se mi líbí
Co Petra a Beryl??Tisíc let jsem je tu neviděla...Jsou o.k.?
20. únor 2014 v 09:18  • Odpověz  • To se mi líbí
@muddledgirl my uz vybrany jmena mame:slight_smile: uz pred prvnim IVF jsme meli, takovej seznam, obcas ho trochu upravime, ale prvni pricky se nemeni:slight_smile:
20. únor 2014 v 09:19  • Odpověz  • To se mi líbí (1)
autor
@sasanka033 sas to asi ne, ale mne teda prijde, ze jsi fakt hodne -a hodne moc stresujes coz neni dobry a akorat tema depkama si sama sobe ublizujes..vzdyt fakt jsi v tech depkach nonstop.naopak tomu pomuzes, kdyz se trochu uklidnis...vim o cem mluvim ver mi, chtela jsem ti jen poradit a pomoct ze svych zkusenosti,ale asi to fakt nema smysl...;)..nic ve zlem....jsi dospela a ridis si zivot sama.ja jsem hodne prehodnotils veci po te rakovine a uz vim ze stresem a depkama nicemu nepomuzu a nsopak..od ted uz zadny rady z me strany pac to je jsk hazeni hrachu na stenu :slight_smile: jsem rada kdyz si z mych zkusenosti a rad nekfo neco vezme a pomohou, ale tady to asi smysl nema pac o ne nestojis ;))(.muzu ti snad jen drzet palce a plivat na tebe bacily a doufam ze tem tvym depkam bude brzo konwc a budes stastna a spokojena s uzlickem ..takze hodne stesti ;)
20. únor 2014 v 09:20  • Odpověz  • To se mi líbí (1)
@pinkywinkie poprvé jsem to vydržela netestovat..nechápu jak...Pak 2x jse měla úplně pidi duchy,kteří nesílily a 10. den už nebyli...Naposled jsem testila už od třetího dne,abych viděla kdy mizí Pregnyl...aspon víš,že ho tam už nemáš ...nebo Ovitrelle...nebo co... :grinning: :grinning: :grinning:
20. únor 2014 v 09:21  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
@muddledgirl Bery je ok ma po screeningu a vse ok snad uz ji prestane trapit to krvaceni....si chudak fakt uzila
20. únor 2014 v 09:22  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
@pinkywinkie ti poslu pak odkaz ju to triko je super pruzny a pohodlny :slight_smile:))))) a vydrzi asi az do konce ;)
20. únor 2014 v 09:23  • Odpověz  • To se mi líbí
@sasanka033 no vidíš...to je super.....a když budou dvě...tak to budeš mít aspon jedním vrzem...Kočinko a fakt si zkus to zahnízdování užívat....dlabej dobroty....testuj nebo netesuj...já testila kolikrát 2x denně... :grinning: Hlavně myslet na hezký věci....Můj doktor říkal,že nejdůležitější je se nestresovat :wink:
20. únor 2014 v 09:25  • Odpověz  • To se mi líbí (1)
@janice_opice no tak super....chudák...děs běs...furt něco...
20. únor 2014 v 09:25  • Odpověz  • To se mi líbí
@janice_opice ja ale budu potreboat pro dvojčátka :grinning:
20. únor 2014 v 09:26  •  snaží se  • Odpověz  • To se mi líbí (1)
autor
@pinkywinkie neboj tam maj vyber :slight_smile:))
20. únor 2014 v 09:27  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
Nic holky jedu do Ikey budu odpo tak zatim papaa a drzte se :slight_smile:))
20. únor 2014 v 09:28  • Odpověz  • To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek