• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

IVF v září - listopadu

@janice_opice Tak hezky nakup....pa
20. únor 2014 v 09:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
@muddledgirl
@sasanka033 Presne Sasy, ja piju kaficko, mam cajik, poziram koblizku a místo abych drela, tak ctu vas :slight_smile:
krasne si to uzivam, a tesim se na dve carky, který tam budou. Mam ted krasny pocit, ze se hnizdi, i když příznaky zatím zadny nemam. To, ze mi boli prsa, to je utrous, to ze občas pichne nebo poboliva děloha - důsledek tranferu a OPU a všech tech injekci.......... Proste bud to klapne nebo ne.... svet se neposere. Kazdopadne mam skvělého chlapa, za kterého jsem vdecna a znamena pro me cely život :slight_smile:
20. únor 2014 v 09:30  •  snaží se  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
autor
@pinkywinkie uzasny delas mi moc velkou radost a jdi se projit je tam moc krasne to slunicko nabiji pozitivnim myslenim :slight_smile:))
20. únor 2014 v 09:31  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@janice_opice diky, uprimne, nevyzadana rada je to nejhorsi. budu rada, kdyz mi budes drzet palce, ale nepotrebuju od tebe uz ponekolikaty slyset, ze potrebuju psychologa. vsichni tady obcas vysilujou, nepripada mi, ze bych byla nejaka vyjimka.
20. únor 2014 v 09:33  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@janice_opice jsem v praci zlaticko :grinning:
20. únor 2014 v 09:33  •  snaží se  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pinkywinkie
@janice_opice
ja muzu chodit pesky do prace a z prace. do prace je to teda cely do kopce, takze to ted nedam, ale tak pul roku z roku chodim pesky tam i zpatky - cca 25-30 minut je to. tak dneska to pujdu domu, je fakt krasne, ani jsem nevyuzila cepici:slight_smile:
20. únor 2014 v 09:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
@sasanka033 ja to mam do práce 10 km, v lete jsem to jezdila na kole, ale ted fakt ne :grinning: Hnizdim v aute :grinning: Jinak ale odpoledne vezmu pejska, naší krasavici na prochazku.
20. únor 2014 v 09:37  •  snaží se  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
autor
@sasanka033 tak ok beru na vedomi a taky uprimne ..myslim si, ze ani jedna z holek tady tolik nedepkuje..proto mi bylo luto ze tim sama sobe ublizujes,ale beru na vedomi a prestanu pomahat pac se to stejne vzdy otoci proti mne ;)) howgh
20. únor 2014 v 09:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@sasanka033 hele peochajdy jsou super a to slunicko taky taky vyraxim se psem @pinkywinkie tak 10 kilasku to je dost ;))))))
20. únor 2014 v 09:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janice_opice to jo, snad to vydrzi i na vikend, to mi pomaha nejvic - kdyz jsme nekde v lese:slight_smile:
20. únor 2014 v 09:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@sasanka033 my mame jet na chaticku od soboty do stredy tak doufam taky, ze bude krasne a mas pravdu ja byla po ET v lese furt...Dobiji baterky ;).Mam pripraveno kdyz bude takhle, ze I ogrilujeme mnaaaaam :wink:
20. únor 2014 v 09:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Ty jo tak kamoska co se mnou mela jet do Ikey jede s 10 letym.synem do Motola ..si predstavte se mu udelal hemoroid tak velikej, ze nemuze ani sedet chudera...kja o hemoroidech moc nevim tak me to prekvapilo v tom veku..
20. únor 2014 v 09:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky holčiny, podporu budu potřebovat i já :(, teď jsem si volala do CARu a bohužel na zamražení nic nemáme, takže jsem na to stejně jako sasanka a nevím, kdo ještě.
20. únor 2014 v 09:49  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@eevvaa v klidu, ja taky nic nemam v mrazaku :slight_smile:
20. únor 2014 v 09:57  •  snaží se  • Odpověz  •  To se mi líbí
@eevvaa
@pinkywinkie
kurva holky, to mame teda uplne stejnyho smolika, tak snad budeme mit na druhou stranu stesti s tema v brisku:slight_smile: dokonce mame vsechny zavedeny tridenni, ze jo?
20. únor 2014 v 10:00  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
ahojky, jenže ty vajíčka z tohohle IVF byly špatný, odmítaly se oplodnit i s ICSI, takže zatím můžu věřit, že to 12. vajíčko je OK, když ostatní nevydržela. Nevím, jestli nejsem doma zbytečně. Je to divné, protože minule 13 vajec všechny se oplodnily a manžel spermio na nic, teď já blbý vejce a mužskej by mohl rozdávat. Asi mi nesednul dlouhý protokol, může to být? Asi nás nemine ta reprodukční imunologie a do podzima to chci zkoušet přirozeně, když máme potvrzíno že to není problém.
20. únor 2014 v 10:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
@sasanka033 já mám třídenní
20. únor 2014 v 10:03  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@pinkywinkie superr...já myslim,že jsem říkala bříšku,že tto budeSam nebo Claudinka.....jako kdyby to to embryjko slyšelo...a v nemocnici jsem mu taky říkala,že je bojovník a zvládne tto....ono podle mně i spoustu léku nejsou léky...ale záleží na tom,jak tomu člověk věří,že ho to vyléčí...
20. únor 2014 v 10:03  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@janice_opice no...brácha miláčka zrovna má a hustý....měl vyleylýho kus střeva...dělá se to prý i ve 3.trim...
20. únor 2014 v 10:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
@muddledgirl my mame zvlastni pracovni jmeno :grinning: DOMOVOJ :D .... kdysi na facebooku byla nejaka hra a byl tam domovoj, takovy lesni muz, kterého se mlatilo po hlave a on hrozne vydaval zvuky :grinning: ... Není to mysleno zle, ale od ty doby mi manzel když prudim zacal rikal DOMIKU a pak i pejskovi, takze ted i v brusku jsou DOMOVOJOVE :grinning:
20. únor 2014 v 10:06  •  snaží se  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@sasanka033
@pinkywinkie
@eevvaa
Holky moc Vám držím palce, ať Vám to tentokrát vyjde a mimča se zakousnou a drží se dalších 9 měsíců :wink: Už sem nepřispívám, ale sleduju Vás, neb jsem ženská zvědavá:slight_smile:
20. únor 2014 v 10:07  • Odpověz  •  To se mi líbí (3)
@sasanka033
@eevvaa
@pinkywinkie já měla taky třídenní
20. únor 2014 v 10:07  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@hhani uvidíš že to dobře dopadne, držim palečky
20. únor 2014 v 10:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
@muddledgirl budu věřit, ale že by jedno z 12 bylo ok, no nevím.
20. únor 2014 v 10:09  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@muddledgirl a když jsi mela dve carky?
20. únor 2014 v 10:09  •  snaží se  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pinkywinkie :grinning: :grinning: :grinning: už se těším na utz všech...kéž by se všem zadařilo....já jdu na chvíli zas hají a čučet na seroš....
20. únor 2014 v 10:10  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@eevvaa to je jasny.... jedno zustalo? Ja mela hodne foliku, ale oplodnilo se jen šest a z nich prezily dve, které mi dali v sobotu :slight_smile:
20. únor 2014 v 10:11  •  snaží se  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pinkywinkie měla jsem jen jednoho prcka a 6.den pidi midi duch...hcg jsem nakonec měla nízké 195 po 15-i dnech....ale ani nevím...co jsem měla za embryo..známá měla jednoho a na tt nic...až krev ji potvrdila hch skoro 500...takže neklesat na mysl...vyfotit šel asi až 9.den po Et
20. únor 2014 v 10:13  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
@lenkafel nazdaaaaaaaaaar!!! kde ty se toulas? co je novyho? jak se mas?
20. únor 2014 v 10:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pinkywinkie super pracovní jméno...
20. únor 2014 v 10:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek