• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

IVF v září - listopadu

27. března 2017 
@lenkafel - prý na to hold někdo trpí, že se s tím nic moc dělat nedá, že by ji mohla odsát, ale ona nerada zasahuje do těla, že je lepší když se sama vztřebá. Tak uvidíme no
22. srp 2013 ve 13:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
@baby1984 - moc mě to mrzí, ten život je občas děsně nespravedlivej :(
22. srp 2013 ve 13:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kamisb aha, tak to je blbý, že se s tím nic nedá dělat, tak snad zmizí potvora jedna
22. srp 2013 ve 13:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lenkafel - oni když to trvá dýl dávají antikoncepci a nebo se pak odsaje ,...to nastane pokud nezmizí během měsice ...aby napropadl ten pokus ..ale kdyby zmizela sama byla bych raději.
děkají to teď jako OPU, ale bez narkozy..že to je prý je jeden vpich a je to rychlý :( haha ..já jsem na tohle srab
22. srp 2013 ve 13:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky moc děkujji za přivítání :slight_smile: Já dneska začla se stimulkou a ve čtvrtek na kontrolní UTZ :slight_smile:
22. srp 2013 ve 14:00  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@kamisb to se nedivim, já jsem se začala po porodu hrozně bát, všeho co se týká spodku, pak jedna operace, druhá operace a mám vždcky strach i z opu a i etu a ketu
22. srp 2013 ve 14:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
@baby1984 Ahoj, to je mi moc líto, vždycky to člověka sebere i když s tím jakoby už počítá :cry:
22. srp 2013 v 15:59  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@jaka17 Ahoj :slight_smile: , no uvidíš z krve, víš jak to je, i 12 den může být prostě brzo. Moc ti přeju, aby to tam bylo :slight_smile: . To je dobře, že jsi se rozhodla jít ještě do jednoho pokusu! Na svatbu máme skoro všechno zařízené, jen už takové drobnosti, jako košile, boty a kytky pro družičky na šaty a růžičky do vlasů, holky mají dlouhé vlasy, tak je můj svědek učeše :grinning: . Těším se, už si to i užívám :wink: .
22. srp 2013 v 16:03  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@monyna83 Ahoj, moc ti přeju, aby to tam bylo, je to nadějné když ms nikde :grinning: . Taky jsem poprvé tento měsíc na clostíku tak uvidíme no, dr má dovču, tak to mám i bez kontroly, takže opravdu hooodně náhoda :slight_smile: . Tak uvidíme, já jsem teď v prostředku, takže se snažíme....Je to trochu srandovní, když člověk ví, jako že musí no, ne že bychom si to neužívali :grinning:
22. srp 2013 v 16:06  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@hankaa11 Ahoj, moc držím palce!!!! Aby to vyšlo na poporvé :wink:
22. srp 2013 v 16:06  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky všem děkuju za za držení palečků, zatím to ještě úplně nevzdávám, ale asi to tentokrát nevyšlo...všechny to znáte...
@pavlina1976 a kdy máte přesně svatbu..dcera se vdává 14.9., tak mám taky jiný starosti, sháníme kytky, šaty už jsou vybraný, jen já váhám...co si vzít..
@lenkafel uvidím, co řekne dr., kdy se můžeme znovu pokusit po nativu...uvidím, ale chtěla bych co nejdřív, :grinning:
22. srp 2013 v 16:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky už někdo víte jak je to s tim zdražováním od 1.9.?Dočetla jsem se,že Menopur už pojištovna nehradí vůbec,víte někdo něco víc?A co holky od APO jak to vypadá u nás v caru?...fakt hrůůůza..člověk celý život platí zdravotní,nic nepotřebuje a pak když ne vlastní vinnou potřebuje tak budeme cálovat jak mourovatý,fakt nechápu :angry:
22. srp 2013 v 16:34  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@hhani je to hrůza, my si platíme vše sami, tak tím hůř...zatím se mi o tom ani nechce přemýšlet, ale taky jsem zvědavá, o kolik to naroste..
22. srp 2013 v 16:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
@jaka17 no tak to věřim..je to děs...ted prý pojištovna hradí 40% a 60% my..zkusim najít tu diskuzi kde jsem něco vypátrala...
22. srp 2013 v 16:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
A dle toho dopisu co uveřejnily holky v jiný diskuzi, to zdražení udělal stát, protože už nebude hradit takovou částku, co do teď hradil byl tam příklad sice GONALU 900 IU, ale myslím, že to bude finančně velmi podobné s PUREGONEM.
Pa Dr. z pojišťovny (211)tam píše, že max. cena léku je 9.670,16Kč a do teď hrazeno z v. z.p.7.705,02Kč a doplatek pacienta měl být 1.965,14kč
A od 1.9. bude pojišťovna platit pouze 4.346,23Kč takže doplatek pro pacienta 5.323,93Kč.
Což teda neodpovídá ani těm 60%, ale skoro 200%
22. srp 2013 v 16:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
@hhani tyyyjo, tak to abych přispořila...
22. srp 2013 v 17:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jo holky ja platila navíc skoro 50 tis...... :frowning2: 5 za leky a zbytek byl nadstandard...ale nelituju...ani chvíli...
22. srp 2013 v 17:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pidisek jasně, že to člověk dá..ale pokud má...
22. srp 2013 v 17:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pavlina1976 Ahojky, musím říct, že je fakt, že mě ty lázně jakoby nakoply k fungování s energií, kterou jsem po tom posledním ketu už neměla žádnou...teď jsem přišla z aqua aerobicu a z procházky a zejtra přijede manžel s pejskem tak se těším:slight_smile:
22. srp 2013 v 17:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pidisek Tak já taky moc moc moc gratuluju. To zvládneš, všechno bude v pohodě a v pořádku. Kolegyně donosila taky až do termínu (a je takový malý střízlík a děti byli velké). Takže ničeho se neboj, když jsi zvládla vše do teď, tak teď už to bude procházka růžovou zahradou :slight_smile:

@monyna83 @jaka17 Ahojky holky, jsem ráda, že to odložila, ale na druhou stranu mi ta cesta takhle přišla trochu zbytečná. Ale útěchou mi je, že malej to bral jako hezký výlet. A příště chce jet znovu :slight_smile: Ale radši znovu za měsíc než trpět zbytečně. Jo a možná jsem někdy dávno psala o tom, že přemýšlím o přechodu do Pardubic, kvůli vzdálenosti. Tak už nepřemýšlím. Kamarádka tam jezdila a říkala, že ani po roce a půl neměla tolik vyšetření jako já mám po třetí návštěvě. Že prostě dali prášky na ovu a nic předtím netestovali a řekli, že se uvidí. Takhle 3 měsíce a pak teprve něco. Jo a dokonce ani žádné imuno a nic, i když už měla za sebou 2 IUI. Tak to jsem ráda, že jsem vybrala nakonec tu Prahu, že byly důvody pro ni.
22. srp 2013 v 17:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
@coralin to to utíká..mám pocit, jako bys odjížděla včera a je to týden..no já věřím, že tě to nakopne a psychicky podpoří...
@marke určitě je dobře, že to zkoušejí co nejšetrněji a chtějí odstranit předem možný neúspěch, to za cestu stojí...
22. srp 2013 v 18:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, sice už naštěstí mezi vás nepatřím a vám všem přeji abyste se taky dočkaly vytoužených //. Proč píšu? Je tady některá, co půjde na IVF do Repromedy? Získala jsem poukaz na slevu 5.000,- na ICSI a 5.000,- na PICSI s platností do konce roku, tak bych ho ráda někomu darovala aby zbytečně nepropadl. V případě zájmu prosím písnout zprávu.
22. srp 2013 v 18:17  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@marke děkuju :slight_smile: kazdým dnem se bojím míň :slight_smile: ten prvotní šok byl velikej, ale teď se uz těším :slight_smile: budou to starosti ale hlavně radost a velká prča :slight_smile: :slight_smile:
22. srp 2013 v 19:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
@jaka17 ja věděla ze už nemám čas ... tak se něco přidalo z uspor a bylo....na co jiného peníze jsou???? :slight_smile:
22. srp 2013 v 19:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pidisek Já vím, Dr. v CAR mi o tom říkala, ale podle toho, jak jsi psala, že jsou to malí akrobati, tak se mají k životu a čeká Tě do budoucna dublovaná radost :wink: :wink: :wink: :grinning: :grinning: :grinning:
22. srp 2013 ve 21:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
@jaka17 Jo holka, tak jsem si právě kecla na zadek...Teď jsem dogruntovala...Supr mít velkej barák, ale na úklid randál. Já se asi dnes zbláznila, ale vyndala jsem i vádobí z linky a vše vymyla...No, musela jsem se zabavit a rozptýlit...
Mrcha dorazila, ale nějak se mi to nezdá, zatím jen špiním, žádná jasná krev, tak uvidím dál...
Držím palce, na ntestík je možná ještě brzy...Zítra se ukáže na HCG, tak jsem zvědavá a budu na Tebe hrozně moc myslet :slight_smile:
22. srp 2013 ve 21:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pavlina1976 No, tak pořádně pracujte, pracujte :grinning: :grinning: :grinning:
Mě dnes mrcha dorazila, takže jsem i trochu pobrekávala...Ale pak jsem se zvedla a začala jsem opět gruntovat...Kam se hrabe vánoční úklid... :wink: Ale mrcha zatím nějak slabá, žádná jasná krev, jen špinění, což nemívám...Mně se to rozjede vždy s plnou parádou, tak pořád ještě doufám, že se to nerozjede...
Clostík mi zabral skvěle, už ho mám doma zase připravený...Uvidím zítra, jestli se mi to úplně nerozjede, tak vlastně nevím, co mám dělat...Druhý den MS bych měla nasadit a navíc jet do CAR na UTZ, zda mám po té minulé úrodě vejcovody OK a neudělala se mi náhodou cysta...Nechám to na zítra, podle MS...Páč mi bylo řečeno, že 1D MS se počítá, až když je normální krev a nebo pokud to dostanu po 18. hod, tak od druhého dne...Jak říkám - Uvídím zítra...
Teda...Já abych pravdu přiznala, tak mě ten plánovaný styk lezl krkem...Přišlo mi to nucený, řekla jsem manžovi, lásko pojď, musíme dělat mimi...Asi né takhle doslova, ale když je to takhle nucený, tak jsem byla otrávená...
Ale Vám to přeju a krásně zadělávejte s mužíčkem na prďouska :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
22. srp 2013 ve 22:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
@marke Jo holka, hold dobrá volba...Já jsem u Apolináře taky hrozně spokojená...Teď bych tam měla jet druhý den MS, ale je nějaká divná...Zatím žádná jasná krev, jen špiním, tak nevím...Zítra si tam musím zavolat, co a jak a především kvůli nasazení Clostíku..
Já mám Apolináře asi 60 km, takže taky celkem z ruky..Sice řídím, ale na Prahu si prostě netroufnu, takže jezdím s manžou, kterej v Praze pracuje...
Mám dnes migrénu, to asi z těch chemikálií...Ale domek je jak ze žurnálu :grinning: :grinning: :grinning:
22. srp 2013 ve 22:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lenkafel Ahoj kočko, už není nač čekat, mrcha dorazila...Sice divná, ale jo...Takže se řadím k čekatelkám na zázrak :wink: Tolik jsem tomu věřila...Ukápla mi i slza, ale Michal mě také drží, zacož jsem neuvěřitělně ráda....Ještě že ty chlapy máme, có? :grinning: :grinning: :grinning:
22. srp 2013 ve 22:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
@monyna83 Ahojky, tak tebe bych potřebovala doma :slight_smile: Takový elán do úklidu :grinning:.
S tou ms mi to je líto, ale jestli to ještě pořád vypadá divně, tak naděje žije! Jdeš zítra na HCG? Dej vědět, jak to s vámi vypadá.
To s plánovaným sexem je přesně moje řeč - takové jako nucené - divné. Prostě když zrovna chuť třeba není nebo je člověk přetažený, ale najednou musí, jinak bude zase měsíc v pr... No, my máme naplánovaný sex na neděli večer nebo pondělí ráno, aby udělali ten test pohyblivosti spermií v hlenu. Ještě jsem se jednou ptala, jestli stačí večer, když tam mám být až ve 14 hod., ale prý jo. Ráno manžel vstává ve 4,45 hod a to po něm nemůžu chtít, aby vstal ještě dřív a sexovali jsme :slight_smile: Navíc, bez kafe je nefunkční :grinning: (a po pravdě, po sexu unavený :grinning:)
Máš jít 2.DC na UTZ? A když to vyjde na víkend? Já jestli se tam nepotkáme v pondělí :wink: Jinak já to mám asi 120 km do Prahy. Autem si taky netroufnu, navíc to vyjde i dráž, než vlakem. Tak jezdím tím. Teď jsem našla RegioJet a ten komfort = zdarma káva, časopisy, voda a další občerstvení za hubičku. Navíc je levnější než ČD a jede přímo do Prahy, žádné zastávky, takže za hodinu jsem na hlaváku (tedy ještě se musím dopravit do 15 km vzdáleného města na vlak).
Tak se drž, ještě není vše ztraceno, navíc Clostík zabírá, což je taky plus. Držím palce. Dej vědět.
22. srp 2013 ve 22:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek