• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

IVF v září - listopadu

27. října 2017 
@pinkywinkie no já měla 20 folikulů, z toho 12 vajec a třetí den zbyla ta osmibuňka co mám u sebe, ta prej byla ukázková a další 2 byly pomalejší, tak jsem si tam dnes volala a prý to nepřežily :(
20. únor 2014 v 10:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
@eevvaa proč ne...jinak by Ti ho nedávali...trošku věř doktorům :wink: Jsou holky,které nemají nic... :frowning2:
20. únor 2014 v 10:15  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@muddledgirl zatím musím, ale v dubnu se ty naše potvůrky s vajíčky spojily všechny krásně, teď jen ty tři z 12 asi špatná série, nemusel mi sednout dlouhý protokol, puregon, nevím.
20. únor 2014 v 10:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
@eevvaa no,jestli máš třeba pcos,tak tam by nikdy neměl být dlouhý...
20. únor 2014 v 10:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
@muddledgirl nemám pcos, u mě žádný problém nalezen nebyl, až do teď :slight_smile:.
20. únor 2014 v 10:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
@eevvaa no parada, tak mas největšího bojovnicka :slight_smile:
kdys mela tranferek?
20. únor 2014 v 10:37  •  snaží se  • Odpověz  •  To se mi líbí
@eevvaa a když máte dobré sperma proč ivf?
20. únor 2014 v 10:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pinkywinkie v pondělí, takže na testy času dost. No budu tomu věřit, že je to bojovník a že to dobře dopadne :slight_smile:, musí, jinak nevím :slight_smile:
20. únor 2014 v 10:44  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@muddledgirl když ta žádost vše bylo rozjeté pomalu, než muž byl na tom kontrolním spermiu po operaci, holt jsme po operaci neměli šanci to moc vyzkoušet, on v říjnu na operaci varikokely, mě byl objeven polyp, takže v listopadu hysteroskopie, takže vyzkoušet to jsme měli jeden cyklus, pak už začalo tohle. No bylo to dobře načasované, já s novou sliznicí, spermiogram super a snad to dopadne dobře, bojovník.
20. únor 2014 v 10:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
@eevvaa jo ttaakk...tak to je super,držím pěsti :wink:
20. únor 2014 v 11:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky mam hrozny sucho v puse :frowning2:
20. únor 2014 v 11:15  •  snaží se  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pinkywinkie to já taky :slight_smile:
20. únor 2014 v 11:17  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
Holciny, ale poprvé po všech tech transferech, mam takovy zvlastni pocit, ze to vyslo... nejak si nepripoustim, ze by to nevyslo.
20. únor 2014 v 11:31  •  snaží se  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
@pinkywinkie držíme 12 palečků :slight_smile: :grinning:
20. únor 2014 v 11:46  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@eevvaa
@pinkywinkie já jsem to tak nějak taky věděla.... :wink: :wink: :wink: super
20. únor 2014 v 11:46  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@eevvaa taky 12 palečků :slight_smile: to dáte!!!!!!!
20. únor 2014 v 11:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@muddledgirl @eevvaa @pinkywinkie ja taky prosim mela osmibunky tridenni z blastocyst 6 x ani tuk a 2x osmibunky a mimi ;))
20. únor 2014 ve 12:22  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
autor
@pinkywinkie pocit je dobrej ja ho mela taky ;))))) jako jsem rikala, ze to bude holka
20. únor 2014 ve 12:24  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@janice_opice fakt jsi mela tuseni ze holcicka?
20. únor 2014 ve 13:11  •  snaží se  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@pinkywinkie koukni na ten muj fotoblog z 5.10. Co tam pisu po ET a proste jsem to tak nejak citila....celou dobu..instinkt..;) Vsichni znami jeeee bude malej Bad-Lambad (tak rikaj muzovi) a ja nene bude to holcicka :slight_smile:)))
20. únor 2014 ve 13:30  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@janice_opice však jak jsme byli na transferu, tak když Budka zjistil pod mikroskopem, ze tam jedno zustalo v katetru, tak manzel povida..... hm, tak ta bude po tobe :grinning: tvrdohlava
20. únor 2014 ve 13:52  •  snaží se  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@pinkywinkie no presne ... :slight_smile: ja to rikala sama Visna a sestricky a embryolog se smali :slight_smile: a manzel taky
20. únor 2014 ve 13:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Tak dneska uzas tlak 100/60 lepsi jak vcera
20. únor 2014 ve 14:07  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@janice_opice taky mas nizkej vid? Ja se pohybuju horni před 90 a spodni kolem 60
20. únor 2014 ve 14:50  •  snaží se  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@pinkywinkie jojo desnej horni tak 80-90 a dolni 40-60.proto ta 100 dnes uspech ;)))) zase lepsi nizkej nez vysokej
20. únor 2014 v 15:00  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@janice_opice po dvaceti letech piju heřmánkovej čaj...s medem a citronem :grinning: :grinning: :grinning: a jde to pít
20. únor 2014 v 16:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@muddledgirl a je ti trošku líp?? hlavně ležet a potit se.... :wink:
20. únor 2014 v 16:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janice_opice vzala jsem trychtýř,slanou vodu do hrnečku a prolila nos...místo konvičkou..je to trochu lepší...no to je problém....s tím pocením.....jsem furt v posteli a už nemám teplotu a vůbec se nepotim... :grinning:
20. únor 2014 v 16:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holčiny tak ULZ za náma ....čekáme chlapečka. To ta pozitivní věc ...zbytek už tak dobrej není :angry:
máme nějak moc vidět klky na střevech ...prcka ....takže nám poslali na gentiku (jestli nejít na amnio) a genetička s náma hodinu mluvila a mluvila nejdřív, že podle toho ULZ a streeningu v 1.trimestru, že by na ní nešla ....tak jsem byla spokojená, ale pak jsme k tomuještě přidali hodnoty z toho 16tt a jedna je tam prý hodně špatná.
Tak chvíli přemýšlela, po telefonu jsme vylučovali cyklickou fibrozu, ale že je ještě možnost downa ....takže prý by plodivku doporučila. Mluvili jsme i o prenascanu, ale ten nevyloučí vše.
takže já odpůrce ...jedu asi zítra ráno do Podolí na odběr plodovky. Ani nevím jestli mám nebo nemám strach, ale asi ten pocit, jistoty pak převyšuje ....výsledky na downa by mohly být už v úterý odpoledne.

trošku jsem si pobrečela ...nevím proč nemůže jít vše jednou v klidu :frowning2: ale začínám být tak nějak smířená.
20. únor 2014 v 16:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kamisb chjo...kočinko....drž se,moc věřim,že to bude dobrý....Prenascan... nevyloučí vše...ale je hodně na toho downa...ale nevím do kdy se dělá....to je jasný,že si pobrečíš......furt něco.....to těhu si člověk představuje jinak... :frowning2:
20. únor 2014 v 16:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek