• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

IVF v září - listopadu

7. července 2017 
@kamisb Já mslela,že cystická fibroza může být jen v případě pokud je někdo z rodičů nosič...
20. únor 2014 v 16:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
@muddledgirl - ona říkala, že by byl ale až za 14 dní a že jsme docela v časové tísni.
dneska jsem 20+3 a ono se to může vše odbírat jen do konce 21tt.
Ta gentička teda říkala, že si myslí, že to bude ok ...ale že by prostě pro můj klid na to šlo.
On to právě nemusí být jen down, ale i jiná chromozomální vada, a to ten prenascan neukáže.
Ale zase mě uklidnila, že za 23 let do dělá tuhle práci tak měli jen jeden potrat a to po 3 týdnech, takže to vůbec nemuselo v odběrem souviset.
Ještě jsem přemýšlela, jestli zítra před odběrem nejít za doktorem s poradny, co si myslí, ale nevím no.
Vím jistě že nemocný děcko bychom nezvládli.
20. únor 2014 v 16:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
@muddledgirl - právě že ta fibroza musí být od obou rodičů.Mě tyhle testy nedělali, ale manželovi jo a ten je v pořádku. Tak právě řekla, že tím se teda trápit nemusíme.
20. únor 2014 v 17:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kamisb aha,no tak to jo.No,v tomhle těžko radit......ale já bych šla na tu plodovku v tomto případě...já mám jen ten Harmony test a vím,že tam nepoznají všechno...Aha,vidíš to...my měli bratrance s cys.fibrozou,tak nám na to testy dělali a i na CMT,co měl tatínek....Kočinko....moc Ti přeju,aby to všechno bylo v pořádku....
20. únor 2014 v 17:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@kamisb Holčičko zlatá naše teda taky tě ten život zkouší,ale já moc věřím tomu, že to bude dobré.. Já vím, že plodovka je boj a riziko,ael v tomhle případě byych asi šla taky než fakt strávit zbytek těhu v nejistotě...... je dobrý, že jste vyloučili tu cystickou fibrozu a já si teda myslim, že to opravdu bude v pořádku....přeci jen ty klky mi přijde, že v tomhle týdnu ještě nebudou tak jako dobře vidět,jelsti jo nebo ne...Každopádně na tebe budu moc myslet...dáš nám vědět? Z a jak dlouho jsou výsledky z amnia? hlavně otom jen ležet a odpočívat fakt klidně 14 dní,ale odpočívat!!!
20. únor 2014 v 17:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
@muddledgirl - děkuji taky doufám, že bude vše ok. Jen mi hlava nebere čím si furt člověk musí procházet.
Ted jsem koukala na emimino a jedno holčina to měla podobný na plodovku šla a vše ok. Psala, že je ráda, že tam šla. Pro klid to asi chce. Tak snad to pak bude ok, a konečně budeme moc chlapečkovi začít dělat výbavičku a vymýšlet jméno.
20. únor 2014 v 17:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kamisb viď....furt něco...dřív tolik testů nebylo a lidi měli klid....Jsem pozitivní...ale už se blíží den,kdy mají volat a člověk se vždycky trochu bojí......Takhle člověk od 13tt neví co se děje...proč je krev špatná a tak...Já nesnáším,když něčemu nerozumim......

Kočinko naše,určitě to bude dobrý,jak píše náš hlavní optimista Janča Panča...No a hlavně vůbec potom nic nedělat a hajat a hajat a hajat...posíláme pusiny.. :wink: :wink: :wink:
20. únor 2014 v 17:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janice_opice - děkuji taky musím věřit, že to bude ok.
ten down bude v uterý a zbytek za 14 dní.
No právě ty klky jsou vidět ted hodně ...jako mudr. na ULZ říkala, že prcek může jen mít zácpu, že to většinou nic nebývá. Byla jsem nejdřív u mladýho doktora, ale ten si nebyl jistý tak mě vzala ještě šéfka ...dělala jej asi 3x a to ještě 100 % neviděla srdíčko, ale to zas viděl ten doktor tak to je snad v pořádku. A placenta je v pořádku ...jen bude lehce ztěžovat odběr asi ...je fakt na přední stěně.
Takže jako přijeli jsme tam v půl 10, v 11h nás vzal ten doktor a v 13h jsme odjížděli na tu genetiku a tam ztrávili hodinu. NO trochu to bylo náročný, ale už jsem se uklidnila a prostě hold tam ráno pojedeme a budeme věřit no.
To víš, že pak napíšu ...
Uvidím co mi řeknou o odpočívání, já stejně jsem doma a většinou ležím ...denně jdu max na hodku ven.
20. únor 2014 v 17:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
@muddledgirl - děkuji, vidiš Tobě se to taky blíží, kdy že mají ty výsledky volat Tobě?
20. únor 2014 v 17:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@kamisb já tomu u tene prostě věřím, že to bude dobrý a bude to KLUK jako BUK...já tu od soboty asi do úterý nebo do středy nebudu..ale budu na tebe moc myslet kočko a kdy půjdeš po amnio domů to víš?
20. únor 2014 v 17:18  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@kamisb do pondělka...
20. únor 2014 v 17:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@muddledgirl no na tebe budu taky myslet holka!!!!
20. únor 2014 v 17:21  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
autor
@muddledgirl takový zprávy a já tady nebudu :///
20. únor 2014 v 17:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janice_opice jsi hodná i kamisb...určitě to zvládnem na jedničku... :wink:
20. únor 2014 v 17:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@muddledgirl no já teda s ničim jinym ani nepočítám!!!
20. únor 2014 v 17:25  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@janice_opice - v papírech co jsem u genetičky podepisovala, je že odběr je ambulatní pomocí ULZ ..pak se půlhodiny sedí v čekárně a pak za doprovodu můžeš jít domů. A ten den odpočívat.
a ještě pak říští středu mám jen na ten kontrolní ULZ kvůli srdíčku, ale to mysím bue fakt ok.

a s tím klukem jako buk :slight_smile: ukazovala nám pohled mezi nožičky, měl je rozcapený a mě přišlo, že je skoro až ke kolenům :grinning: ...jo a vážíme skoro 400g.
20. únor 2014 v 17:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janice_opice jak jsi se zbavila tý zaražený rymy....no to napařování můžu zkusit...ale prý to zas není dobrý kvůli tomu,že se v teple množí bakterie...
20. únor 2014 v 17:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janice_opice - hlavně si užij tu chaloupku, jistě bude krásně.
20. únor 2014 v 17:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@kamisb no to bude určo dobrý všechno!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

No to je dobrýýý říkám kluk jako buk.-)))))))) vidíš tak to máte víc než my v té době,ale já jsem jedině ráda :grinning: :grinning:
20. únor 2014 v 17:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@muddledgirl hele Vincentkou tim nosnim sprejem a tim napařováním a těma kulichama....jako já se napařovala vždy jen chvíli a pak se zabalila do kulicha šátku..ale je fakt, že to nachlazení mi trvalo fakt dlouho se z toho vyhrabat..bylo to hnusný
20. únor 2014 v 17:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kamisb já četla aspon tři dny ležet...já bych ležela klidně víc :grinning: No,já dodneška taky nemám pořádně zkontrolovaný srdíčko u prcka....Jo,jo ta naše koulička,byla taky docela obr.. :grinning: Bomba,určo to bude o.k.
autor
@kamisb jooj my tam budemem předělávat celej spodek, tak zítra navařim na sobotu a neděli a chceme i grilovat:slight_smile:))) těšim se snad fakt bude takhle krásně
autor
@muddledgirl jak to nemáš zkontrolovaný srdičko??:-O
20. únor 2014 v 17:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janice_opice hm hm....no,jámám ten bioparox a Vincentku mám ten sirup...mnš to taky vždycky trvá...tak uvidím zítra :wink:
20. únor 2014 v 17:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janice_opice no v 1.trimestru nešly dopplerovské věci změřit...jak se malý hýbal..od té doby to nikdo nevyšetřoval..u prcka..
20. únor 2014 v 17:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@muddledgirl no já měla Vincentku ten sperj do nosu a hele dobrá zpráva je, že den ode dne ti bude líp!!
@janice_opice jo jo,to jo.... :grinning:
autor
@muddledgirl taky dobrý to ta naše ještěrka sebou mrskala ale doktorka měla svatou trpělivost a podařilo se jí to:slight_smile:))
20. únor 2014 v 17:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janice_opice no já tam byla asi třičtvrtě hodiny a problém byl,že už půl přesluhovali...tak asi už chtěli dom...a pak jsem myslím měla už jen jednou ultrazvuk a pak jedu do HK 3. nebo 4.3. na ten velkej....mám to v diáři... :grinning:
20. únor 2014 v 17:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
@muddledgirl - to srdíčkopořádně kontrolují právě ted v tom II. trimestru.
20. únor 2014 v 17:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek