• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

IVF v září - listopadu

@kamisb hm...tak to jo...no....děkuju.. :grinning:
20. únor 2014 v 17:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
@muddledgirl - no my jsme pozvany k sousedům v sobotu na večeři, tak nevím jestli to nezrušit :( docela jsme se těšili, na holadské speciality. Ono to je k nim 1km pěšky, ale jinak plánuji ležet.
20. únor 2014 v 17:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janice_opice - já měla prcka schovanýho za pupíkem ..takže byl v nějakým stínu a nějak to nešlo. Ale snažila se a myslí si, že to je v pořádku.
20. únor 2014 v 17:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kamisb na plodovku jdeš zítra,že? To je pátek...No,to nevim no...má se ležet, ne sedět....To bych radši zrušila...ale je to na Tobě....Ledaže by byli obeznámeni a nechali Tě ležet.... :grinning:
20. únor 2014 v 17:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kamisb a určitě bych to pěšo nešla....taxik jedině..
20. únor 2014 v 17:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
@muddledgirl - uvidím co mi zítra po odběru řeknou. Jestli fakt mám ležet. Zrušit to můžeme vždycky.
v papírek píši na lůžku ten den. no uvidíme ....už jsem se nějak zklidnila.
20. únor 2014 v 17:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kamisb klidový režim ženy po odběru plodové vody
Po odběru plodové vody by měla ženy dodržovat výlučný klid nejméně po dobu dvou dnů, kdy bude převážně polehávat a vstávat jen kvůli potřebě na toaletu. Můžete cítit mírné bolesti a křeče, rozhodně se nijak nezatěžujte, pokud možno nepoužívejte při vstávání na toaletu a zpětné ulehnutí břišní svaly. Po dvou dnech již můžete vstát, ovšem stále se doporučuje zvýšený klidový režim, a to po dobu jednoho týdne. Nákupy a jiné domácí práce, při kterých byste měla něco zvedat, přenecháte manželovi nebo kamarádce apod.
20. únor 2014 v 17:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kamisb
Před odběrem plodové vody byste neměly tři až šest hodin jíst. Na vyšetření byste měly přijít s plným močovým měchýřem.
20. únor 2014 v 17:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kamisb kočinko den po odběru bych nešla ani náhodou....neblázni... :wink:
20. únor 2014 v 18:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
@muddledgirl - jíst určitě nebudu, i když na popíru je napsaný že se snídat může. Ale budeme vstávat v 6ráno ...takže snnídani bych stejně hned vyhodila. Tak jedeme na 8h, tak snad tam nebude zase nějak extra dlouho čučet.
a o plném měchýři nepíší ...mám nějaký papír co jsem podepisovala.
20. únor 2014 v 18:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kamisb však se řid papírem.... :wink:
20. únor 2014 v 18:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
@muddledgirl - a kdyby chtěli plný močák tak si sebou vezmu pití :slight_smile: prý to stejně bude nějakou dobu trvat než se všechny papíry připraví.
20. únor 2014 v 18:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kamisb to jen co jsem našla :wink: :wink: :wink:
20. únor 2014 v 18:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
@muddledgirl - jj já vím, děkuji, že jsi hledala. Ale už jsem manželovi řekla, že to asi zrušíme (tu večeři).
20. únor 2014 v 18:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kamisb to jsi hodná holka.. :wink: :wink: :wink: večeři holt uděláte o týden dýl :wink:
20. únor 2014 v 18:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
@muddledgirl - oni nezvali jen nás takže těžko, ale to nevadí.
20. únor 2014 v 18:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kamisb no tak já myslim,že je mimi důležitější.....ale je to Tvá věc... :wink:
20. únor 2014 v 18:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
@muddledgirl - jasně že je mimi přednější ....manželovi jsem řekla, že nepůjdeme. Volala mi už i švagrová, ta na ní byla před 4 rokama, jen kvůli těm vyšším hodnotám. Tak prý fakt 3-4 dny poctivě ležela ...tak budu taky no.
Jen se bojím, že mě to bude bolet....mám docela nízký prách bolesti - vše mě bolí apod. ...teď jsem čelta diskuzi ..ale je pravda, že jen jedna holčina psala, že to fakt bolelo, zbytek psal, že to tak hrozný nebylo.
Ale nejhorší asi bude to čekání tam ráno :frowning2:

jinak moc děkuji za podporu
20. únor 2014 v 19:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@kamisb ja bych teda nikam nesla a radsi to prelozila
20. únor 2014 v 19:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kamisb zkušenosti jsou různé....ale většina zkušeností,že to nic není.... :wink:Chápu,že se bojíš,taky bych se bála,ale určo to dobře s mimískem zvládnete..Hlavně pak hajat :wink: Dej si něco dobrýho k papů..když ráno nebudeš jíst...pořád neděkuj...není zač.. :wink: Budeme na Tebe myslet...
20. únor 2014 v 19:35  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@kamisb hrozne moc ti i prckovi držím palecky, bude to dobre, věřím tomu
20. únor 2014 v 19:37  •  snaží se  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
autor
@kamisb @muddledgirl hele my byli na nakupu tak docitam.rozhodne lezet!! Nebudu tu psat o moji kamosce, ale proboha lez...
20. únor 2014 v 19:38  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@janice_opice - ano prosím ....budu ležet. Psala jsem, že už jsem to manželovi řekla ...a příští týden mi sem bude muset snést elektrický kamínka, protože to jako odmítám chodit přikládat ...od pondělí budu sama doma.
Jedna holčina psala, že ji mudr z Podolí říkala, že to rozmezí rizika 0,5-1% je včetně ...lehkých problémů, že již dlouho neměli někoho kdo by potratil jen z důvodu odběru. Většinou je to prý již z důvodu nějaký vady.
Ale bojim se bojím ...ach jo ....už vidím jak dneska zase neusnu.
20. únor 2014 v 19:45  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@kamisb tak to já bych taky špatně spala.........ale zítra už to budeš mít za sebou....a musíš vás opatrovat...
20. únor 2014 v 19:51  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
KOčinky nemáte někdo nějakej dobrej recept na buchtu z Hery?Źe bych zítra upekla :grinning: :grinning: :grinning:
20. únor 2014 v 19:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@kamisb no dobre tak dibre ..chspu, ze mas strach, taky bych mela, ale neboj vse bude ok a za tyden bude vsechno lepsi ;)
20. únor 2014 ve 20:02  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@muddledgirl Moc a moc díky :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: Já tomu prostě věřím :slight_smile:
20. únor 2014 ve 20:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janice_opice - doufám, že bude :wink: ...ale i těch pár dní bude hrozně dlouhých ...ale to známe všechny furt se na něco čeká.
20. únor 2014 ve 20:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
@monyna83 :wink: :wink: :wink: tak je to správně
20. únor 2014 ve 20:07  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
autor
Holky nestiham, variiiimmm
20. únor 2014 ve 20:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek