IVF v září - listopadu

Ahoj holky, tak jsem založila novou diskuzi pro všechny ty,kterým se to stejně jako mně opět nepovedlo a budou se snažit znovu od září. Strašně skvělé bylo jak jsme se vzájemně držely a stály při sobě a tak doufám, že taková atmoška bude i v této diskuzi a halvně doufám, že konečně všechny uvidíme ty vysněné //, které se udrží celou tu dobu a na konci bude to krásné a zdravé miminko nebo miminka 😉 Zároveň přikládám tabulku kde se můžete doplnovat a doplňovat své výsledky pro takovou nějakounaší statisktiku a přehled:)
https://docs.google.com/spreadsheet/ccc?key=0At...
HOdně štěstí!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
muddledgirl
20. únor 2014
@janice_opice to neva...mně už bolí oči za ty dva dny u notebooku.. 😃
monyna83
20. únor 2014
@janice_opice Děkuji Janinko, zítra další UTZ, uvidíme, kolik bude vidět folíčků. Jen doufám, že nepopraskají předčasně... No jo, ty už máš taky pěknýho macíka - 23TT, paráda 🙂 🙂 🙂
muddledgirl
20. únor 2014
@monyna83 doktor mi říkal,že předčasně můžou popraskat,jen pokud se pregnyl nebo ovitrelle nepíchne přesně jak má...bývá to myslím 36 hodin před OPU..tak neboj.. 😉
monyna83
20. únor 2014
@muddledgirl Počkej, počkej... 😃 😃 😃 Já naopak musím navíc od včerejška píchat Orgalutran, aby folíky nepopraskaly dřív, než bude OPU. Naopak Pregnyl se musí píchnou cca 36-38 hod před OPU, jak píšeš, ale naopak, aby folíky popraskaly. Nebo né? Takhle mi to bylo vysvětleno v CAR...
janice_opiceautor
20. únor 2014
@monyna83 no hned zitra napis ja budu od soboty asi do stredy be netu tak at vim jak jsi na tom 🙂
janice_opiceautor
20. únor 2014
@monyna83 @muddledgirl obe jste to rekly spravne, ale kazda jinak myslela 😉) pregnyl je na prasknuti foliku a musi byt dobre nacasovanej pred opu..a antagonisti jsko cetrotide a orgalutran zabranujou prasknuti aby vajucha mela cas dozrat
muddledgirl
20. únor 2014
@monyna83
@janice_opice tak cetrotide teda... 😃 😃 😃
monyna83
20. únor 2014
@janice_opice Jasná akce 😉 , nepředpokládám, že by byla nějaká změna, oproti prvotnímu plánu ze včerejška. Max, že by se mohlo OPU přesunout z pondělí na úterý. Ale asi sotva, když už ve středu měly folíky 12-14mm. Janinko, jak já se teším. Já si normálně od včerejška i stimulku užívám s úsměvem na tváři. Jsem jak blázen, fakt jo, ale mám na tváři nepřetritý rohlík 😃 😃 😃
monyna83
20. únor 2014
@janice_opice Jasan, tak to jsem blbě pochopila 😃 😃 😃 Děkuji za upřesnění 😉 😉
monyna83
20. únor 2014
@muddledgirl Hlavně, že jsme se dopídily zdárného konce...Děkuji za podporu 😉 😉 😉
janice_opiceautor
20. únor 2014
@monyna83 pochopila jsi to velmi dobre 😉 a je super ze jsi tak v pohode....To miminko to moc dobre vi 🙂)))
janice_opiceautor
20. únor 2014
Jsem se teda nacpala
monyna83
20. únor 2014
@janice_opice Zítra písnu, hned z mobilu 🙂 🙂 🙂 Mimouškovi musím přeci připravit klidný a šťasný nástup 😉
monyna83
20. únor 2014
Holky, jdu čučet na ORDOŠKU, zítra písnu 😉 😉 😉 Pá, pá, lá, lá...
lenkafel
20. únor 2014
@sasanka033 Ahoj, novýho nic, domluvili jsme se s manžou, že si dáme tak 2roky pauzu....já zatim na další pokus nemám nerva a sílu......ale všechny vás tady pozoruju a fandím vám
janice_opiceautor
20. únor 2014
@lenkafel budes pauzirovat jo? Asi taky neni od veci nechat telo odpocinout 😉
muddledgirl
20. únor 2014
@monyna83 😉 😉 😉 já v tom mám trošku zmatek...ale teď už teda nééé 😉 😃
muddledgirl
20. únor 2014
@janice_opice já taky.....a prasečinou...vysočinou s chlebem.....
janice_opiceautor
20. únor 2014
@muddledgirl ja delsla takovy rychly spagety tak jako s mletym.trochu na bolonsky zpusob a chilli fazolkama a strouhany syr navrch..
muddledgirl
20. únor 2014
@janice_opice tak mletý moc nemusim,ale tohle zní dobře 😉
janice_opiceautor
20. únor 2014
@muddledgirl to jsou jako bolonsky tam o tom mletym ani nevis 🙂
lenkafel
20. únor 2014
@janice_opice jojo, ale neboj, nevzdám to , když vidím tebe 😃
martas14
20. únor 2014
@kamisb jejda Kami co to čtu, to mě mrzí, že zas nějaké komplikace, ale určitě to je jen tím, že kluci jsou ze začátku takový víc háklivější 😉 ale jinak je to silák což na plodovce jen potvrdí.....věřím, že obavy jsou asi skličující, ale zítra ráno už to budeš mít za sebou a po výsledcích budeš za ten klid co ti to dá určitě moc ráda....a jak říkají holky potom si pěkně v klídku polež a bude to v pořád, sice by jsme se tomu určitě každá ráda vyhla, ale na druhou stranu buďme rádi, že něco takového vůbec existuje.....posílám moc sil a věřím, že je to všechno v pořádku holka 🙂
janice_opiceautor
20. únor 2014
@lenkafel ;-Dtee dobre ja mela taky pauzu 3 roky kvuli rozchodu a financim ; )) treba si za rok reknes, ze je cas znovu to zkusit 😉
janice_opiceautor
20. únor 2014
@kamisb dej si sklenicku piva at se ti lip spi ...a pamatuj jsme tu vsechny s tebou 😉
muddledgirl
20. únor 2014
@janice_opice já to právě nemusim..boloňský 😃 😃 😃
lenkafel
20. únor 2014
@janice_opice uvidím, i to je možné.....ale zatím se na to necítim
martas14
20. únor 2014
@sasanka033
@pinkywinkie
@eevvaa tak to máte super holky, že se vám to tak krásně rozjelo společně a můžete si vyměňovat poznatky a dodávat sílu v prokousávání se do dalšího dne 😃 😃 na držení palců zas máte nás, takže výborná konstelace na ty vaše třídeňáky houževnatý......
martas14
20. únor 2014
@pinkywinkie jinak ze jmen DOMOVOJOVE se smíchy válím, protože s takovými jmény a tvou chutí to teď vybojovat, to nemůže dopadnout jinak holka ......takže držííííííííííííím
pinkywinkie
20. únor 2014
@martas14 to je mazec vid? 😃... jsou tam pak ještě odvozeniny... Domous, Domik, Domicek, 😃

Začni psát odpověď...

Odešli