• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

IVF v září - listopadu

24. března 2017 
@janice_opice to neva...mně už bolí oči za ty dva dny u notebooku.. :grinning:
20. únor 2014 ve 20:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janice_opice Děkuji Janinko, zítra další UTZ, uvidíme, kolik bude vidět folíčků. Jen doufám, že nepopraskají předčasně... No jo, ty už máš taky pěknýho macíka - 23TT, paráda :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
20. únor 2014 ve 20:11  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@monyna83 doktor mi říkal,že předčasně můžou popraskat,jen pokud se pregnyl nebo ovitrelle nepíchne přesně jak má...bývá to myslím 36 hodin před OPU..tak neboj.. :wink:
20. únor 2014 ve 20:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
@muddledgirl Počkej, počkej... :grinning: :grinning: :grinning: Já naopak musím navíc od včerejška píchat Orgalutran, aby folíky nepopraskaly dřív, než bude OPU. Naopak Pregnyl se musí píchnou cca 36-38 hod před OPU, jak píšeš, ale naopak, aby folíky popraskaly. Nebo né? Takhle mi to bylo vysvětleno v CAR...
20. únor 2014 ve 20:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@monyna83 no hned zitra napis ja budu od soboty asi do stredy be netu tak at vim jak jsi na tom :slight_smile:
20. únor 2014 ve 20:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@monyna83 @muddledgirl obe jste to rekly spravne, ale kazda jinak myslela ;)) pregnyl je na prasknuti foliku a musi byt dobre nacasovanej pred opu..a antagonisti jsko cetrotide a orgalutran zabranujou prasknuti aby vajucha mela cas dozrat
20. únor 2014 ve 20:21  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@monyna83
@janice_opice tak cetrotide teda... :grinning: :grinning: :grinning:
20. únor 2014 ve 20:22  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@janice_opice Jasná akce :wink: , nepředpokládám, že by byla nějaká změna, oproti prvotnímu plánu ze včerejška. Max, že by se mohlo OPU přesunout z pondělí na úterý. Ale asi sotva, když už ve středu měly folíky 12-14mm. Janinko, jak já se teším. Já si normálně od včerejška i stimulku užívám s úsměvem na tváři. Jsem jak blázen, fakt jo, ale mám na tváři nepřetritý rohlík :grinning: :grinning: :grinning:
20. únor 2014 ve 20:23  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@janice_opice Jasan, tak to jsem blbě pochopila :grinning: :grinning: :grinning: Děkuji za upřesnění :wink: :wink:
20. únor 2014 ve 20:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
@muddledgirl Hlavně, že jsme se dopídily zdárného konce...Děkuji za podporu :wink: :wink: :wink:
20. únor 2014 ve 20:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@monyna83 pochopila jsi to velmi dobre ;) a je super ze jsi tak v pohode....To miminko to moc dobre vi :slight_smile:)))
20. únor 2014 ve 20:28  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
autor
Jsem se teda nacpala
20. únor 2014 ve 20:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janice_opice Zítra písnu, hned z mobilu :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: Mimouškovi musím přeci připravit klidný a šťasný nástup :wink:
20. únor 2014 ve 20:36  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
Holky, jdu čučet na ORDOŠKU, zítra písnu :wink: :wink: :wink: Pá, pá, lá, lá...
20. únor 2014 ve 20:37  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@sasanka033 Ahoj, novýho nic, domluvili jsme se s manžou, že si dáme tak 2roky pauzu....já zatim na další pokus nemám nerva a sílu......ale všechny vás tady pozoruju a fandím vám
20. únor 2014 ve 20:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@lenkafel budes pauzirovat jo? Asi taky neni od veci nechat telo odpocinout ;)
20. únor 2014 ve 20:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
@monyna83 :wink: :wink: :wink: já v tom mám trošku zmatek...ale teď už teda nééé :wink: :grinning:
20. únor 2014 ve 20:43  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@janice_opice já taky.....a prasečinou...vysočinou s chlebem.....
20. únor 2014 ve 20:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@muddledgirl ja delsla takovy rychly spagety tak jako s mletym.trochu na bolonsky zpusob a chilli fazolkama a strouhany syr navrch..
20. únor 2014 ve 20:47  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@janice_opice tak mletý moc nemusim,ale tohle zní dobře :wink:
20. únor 2014 ve 20:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@muddledgirl to jsou jako bolonsky tam o tom mletym ani nevis :slight_smile:
20. únor 2014 ve 21:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janice_opice jojo, ale neboj, nevzdám to , když vidím tebe :grinning:
20. únor 2014 ve 21:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kamisb jejda Kami co to čtu, to mě mrzí, že zas nějaké komplikace, ale určitě to je jen tím, že kluci jsou ze začátku takový víc háklivější :wink: ale jinak je to silák což na plodovce jen potvrdí.....věřím, že obavy jsou asi skličující, ale zítra ráno už to budeš mít za sebou a po výsledcích budeš za ten klid co ti to dá určitě moc ráda....a jak říkají holky potom si pěkně v klídku polež a bude to v pořád, sice by jsme se tomu určitě každá ráda vyhla, ale na druhou stranu buďme rádi, že něco takového vůbec existuje.....posílám moc sil a věřím, že je to všechno v pořádku holka :slight_smile:
20. únor 2014 ve 21:09  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
autor
@lenkafel ;-Dtee dobre ja mela taky pauzu 3 roky kvuli rozchodu a financim ; )) treba si za rok reknes, ze je cas znovu to zkusit :wink:
20. únor 2014 ve 21:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@kamisb dej si sklenicku piva at se ti lip spi ...a pamatuj jsme tu vsechny s tebou ;)
20. únor 2014 ve 21:12  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@janice_opice já to právě nemusim..boloňský :grinning: :grinning: :grinning:
20. únor 2014 ve 21:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janice_opice uvidím, i to je možné.....ale zatím se na to necítim
20. únor 2014 ve 21:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
@sasanka033
@pinkywinkie
@eevvaa tak to máte super holky, že se vám to tak krásně rozjelo společně a můžete si vyměňovat poznatky a dodávat sílu v prokousávání se do dalšího dne :grinning: :grinning: na držení palců zas máte nás, takže výborná konstelace na ty vaše třídeňáky houževnatý......
20. únor 2014 ve 21:24  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
@pinkywinkie jinak ze jmen DOMOVOJOVE se smíchy válím, protože s takovými jmény a tvou chutí to teď vybojovat, to nemůže dopadnout jinak holka ......takže držííííííííííííím
20. únor 2014 ve 21:27  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
@martas14 to je mazec vid? :grinning:... jsou tam pak ještě odvozeniny... Domous, Domik, Domicek, :grinning:
20. únor 2014 ve 21:30  •  snaží se  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek