• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

IVF v září - listopadu

21. května 2017 
@monyna83 ahoooooj holka, já věděla, že zrovna ty jsi ten typ, že se těm všem pigárům budeš jen smát a švihat to tam vyloženě s dobrou náladou :grinning: :grinning: navíc už to máš za pár a pak už tu budeš s dalšíma holkama sedět pěkně jak kvočenka na vajcích a čekat na ty pořádný // dálnice a neboj my tu budeme u toho s tebou ....
20. únor 2014 ve 21:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janice_opice tak co v ikei, máš nějaký úlovek? Jinak krásné fotky pupíku, Valinka má pěknej bejvák :wink:
20. únor 2014 ve 21:35  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@martas14 Valinka ma peknej bejvak :grinning: mazec :grinning: Ty perlis dneska :slight_smile:
20. únor 2014 ve 21:38  •  snaží se  • Odpověz  •  To se mi líbí
@muddledgirl já se taky kurýruju a nic moc teda, nejhorší je ta rýma, tu mám snad zaraženou až v koleni :grinning: jaksi se mě nechce pustit a to na ni normálně netrpívám, asi tu lítá teď něco ostřejšího.....
jo a můj mi byl v lékárně pro nový femibion a chtěl k tomu nosní kapky a ženská mu to prý nechtěla ani prodat, že se to k tomu vůbec nesmí, tak nevím jestli si myslela, že jsem těhu tak proto nechtěla, nebo jestli se to nějak bije...to je mi zas poznatek
20. únor 2014 ve 21:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pinkywinkie slabota holka, slabota, s DOMOVOJEM tě dneska nemám šanci trumfnout :grinning: :grinning:
20. únor 2014 ve 21:41  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
20. únor 2014 ve 21:47  •  snaží se  • Odpověz  •  To se mi líbí
@martas14 tak já to mívala vždycky tu zaraženou rýmu....ale asi jsem to nikdy neprožívala jako teď...vysušená jsem jak treska...Už jsem vypila skoro 5 litrů vod a čaje...masakr...mě dala doktorka bioparox /do krku a nosu/ a sirup VIncentka na kašel...ale už by to mohlo zabrat sakra po 2 dnech...je to lepší....ale o trošku....Jinak se může i mořská voda...ta je docela dobrá....zavolám miláčkovi,ať se mi staví na benzině pro černý hallsky,dobře protahujou...no a když jsem viděla,že přítel koupil pidi midi skleničku za 52,-,tak mě omejvali... :grinning: :grinning: :grinning: Snad to bude dobrý...
20. únor 2014 ve 21:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
@martas14 takže jsi chudinko dostala jen Femibion? :slight_smile:
20. únor 2014 ve 21:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak jsme holky telefonovali s doktorem co mi tenkrát dělal toho císaře a ten řekl, že riziko že se něco stane po odběru je větší než že by prcek měl downa. (při těch mých hodnotách) že nechápe jak mohla genetička vybrat jednu hodnotu ze screeningu který je psaný jako celkově negativní - byl to "součet" tripll testů a toho 1.trim.screeningu), že by mě na tripple testy vubec neposílal a bral jako hlavní ten 1.trimestriální screening. Takže plán na zítra je takový jet za doktorem do Podolí co chodím do poradny, aby se k tomu vyjádřil ještě on a pak případně ještě genetička z gennetu.
A pak budeme mít víkend na to si rozmyslet jestli amnio podstoupit nebo ne. Takže zítřek odpadá. Nějak se mi ulevilo, ale konečný rozhodnutí je stejně na nás. Poslední termín na odběr je pondělí.
20. únor 2014 ve 21:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kamisb to tak bohužel je,že riziko,že se něco stane je větší než by měl downa...Ty jsi měla riziko mnohem menší než 1:100,což je u amnia.....
20. únor 2014 ve 22:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
@muddledgirl - no mě z nějakých 1:2950 po tom 1.trim.screeningu vyšlo po těch trippl testech dokonce 1:22000. On by prý bral celkový riziko a ne jedno hodnotu.
Je to hrozný se takhle rozhodovat ...když se vezme že ten down není ani 1 % šance že by mohl být tak po plodovce na tom budeme podobně ...ta má taky 99 % ...takže vlastně jem furt na stejný hodnotě.
Ach jo ..proč se tohle musí řešit. Víš nejhorší je, že kdyby mě na ty tripl testy neposlali (já nešla) tak genetička by amnio nedoporučila. Takhle si vybrala jednotu hodnotu a najednou ...pro váš klid tam raději běžte.
20. únor 2014 ve 22:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kamisb Zlato, ja vim, ze je to tezky, ale udelejte co je pro vas nejlepší. Drzim všechny palecky co jen muzu, at to dopadne co nejlepe.
20. únor 2014 ve 22:12  •  snaží se  • Odpověz  •  To se mi líbí
@martas14 - děkuji, já právě teď po tom telefonu jsem zase na vážkách. Jak píši výše tak ještě zítra uděláme konzultační kolečko a pak se uvidí.
Manžel by byl raději abych nešla, ale že jestli to bude opravdu pro můj klid tak ať jdu. NO a já jak se mi to pomalu rozkládá v hlavě tak nevím ....
20. únor 2014 ve 22:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kamisb oni ty genetici jsou zvláštní...Ty jsi měla 1:2950 v 1.trimestru? No,tak to je krásný..Já 1:704 a pak z tripplů 1: 20 000 a taky mě hnali na tu plodovku...však víš...No,mně tam hnala kvůli tomu prvotrimestriálu....Je fakt...že jsem s sebou neměla přesné výsledky z prvotrimestriálu...nikdo mi to neřekl a předpokládala jsem,že je bude mít v pc...ale neměla...no oni se soustředí na vše zvlášť myslím...
@pinkywinkie - no to kdyby jeden věděl ....
@kamisb myslim na tebe... na vas vsechny
20. únor 2014 ve 22:14  •  snaží se  • Odpověz  •  To se mi líbí
@muddledgirl nakonec mu ho prodala, ale to je pasé já už jedny kapky stejně doma využívala předtím než jsem o tom věděla :grinning: :grinning: v těhu jsem byla zvyklá, že nic jiného než paralen nemůžu, takže jsem nad ničím nepřemýšlela, ale jinak by mě toto ani nenapadlo, tak snad se nás to holka rychle pustí ....
20. únor 2014 ve 22:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
@muddledgirl - jako jí prostě vadí jen ta hodnota hCG v tom 16-17tt byla nějakých 2,92 mom (či jak je ta jednotka) ..ale taky řekla, že když jsem nemívala pravidelnou MS, že to může být jen špatná hladina hormonů.
A ten harmony test jsi platila kolik?
20. únor 2014 ve 22:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
@martas14 :grinning: no tak aspoň tak...viď? Už mě to sere....spím po kouskách....tak přítel chudák končí v práci,domů to má tak půl hoďky a ještě jsem ho poslala na benzinu pro ty hallsky černý...chudák...mu dávám.....kočččí..nemáš nějakej tip na buchtu z hery?Zítra bych upekla...dnes jsem měla koblihy a už mě zas honí mlsná...
20. únor 2014 ve 22:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kamisb no,mně taky mlela o nějaký hodnotě...ale teď už nevím který...No,já ten papír už o těch druhých testech nemám,leč kopii mi ukradla genetička,že to pošle mý doktorce... :frowning2: No,tak já neměla ms normálně vůbec...jen s utrošem....16 500,-.
20. únor 2014 ve 22:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
20. únor 2014 ve 22:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak já se půjdu asi umýt a pokusit se usnout abych byla trochu čerstvá na zítřek.
ach jo ....krásnou dobrou
20. únor 2014 ve 22:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kamisb tak dobrou čiči a sílu na zítřek všechny posíláme... :wink:
20. únor 2014 ve 22:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kamisb no podivej určitě neuděláš chybu, když si to zítra ještě obejdete a zjistíš víc názorů a tak celkově se o tom pobavíte, třeba to pak uvidíš z jiného uhlu, ať tak či tak stejně to asi holka zbyde na tebe ten konečný verdikt, je to opravdu těžké :unamused: ale zas na druhou stranu když ten první screening dopadl dobře, tak nechápu proč se v tom teď na ráz začli šťourat, mě teda moje gyndařka řekla, že když ten první screen. dopadne dobře, že výsledky těch triplů už to nemůžou ovlivnit, že ten je prostě rozhodující a dělají ho ty nejspecializovanější pracoviště na tuto problematiku....já osobně jsem typ poseroutky v tomto a asi bych tu jistotu potřebovala a zatím co jsem kdy četla, tak opravdu to zdravý plod neohrozilo, spíš se víc projevil ten problém co byl, ale v tomto je to hold na každé hlavince té maminky.......rozhodneš se správně uvidíš a hlavně my tady všechny věříme a víme, že klučík je v pořádku :wink:
20. únor 2014 ve 22:35  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@muddledgirl a můžeš hallsky v těhu? radši přečti info, mě tenkrát při nemoci v těhu přišlo, že nesmím snad nic na světě :grinning: :grinning: ne ne recept z hery nemám žádný, já jsem máselňák všude jen pravé másličko a to pak panečku chutná :grinning:
20. únor 2014 ve 22:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
@martas14 - tak něco v tom smyslu řekl, ten doktor ...že by prostě triple testy nechtěl ...ale já si říkala, že prostě potvrdí ten screening .. a on celkově ano ...dokonce byl i lepší.
u nás je hold ted problém, že není čas moc na rozmýšlení ...třeba za pár dní ta střeva budou ok a nebyl by žádný problém ...
když ale ani ta plodovka to nevyloučí na 100 % ale jen na těch 99 % a na těch vlastně jsme už teď ....ale nebudu vás tím moc zatěžovat nebo aspoň ne dneska ...počkám co nám kdo zítra řekne a pak popřemýšlím a asi dám na to co mi řekne "srdíčko" ...dneska asi i prcek cítí, že nejsem úplně ok a pořád se vrtí. normálně už spí.
20. únor 2014 ve 22:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
@martas14 ježiš nestraš...s těma hallskama...to doufám,že jo.. :wink: :wink: :wink: Taky jsem dnes měla vysočinu a to bych neměla... :grinning: No,já mám jednu heru z Vánoc víš?Podívám se ještě do receptů po mamce,ta pekla levně a dobře... :grinning:
20. únor 2014 ve 22:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
20. únor 2014 ve 22:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kamisb hlavně ať se trošku vyspíte a uvidíš...jak se rozhodnete,to musíte sami...však víš...
20. únor 2014 ve 22:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
@muddledgirl - jj vím, život bez rizika by byl asi moc snadnej ...či co :angry:
20. únor 2014 ve 22:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek