• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

IVF v září - listopadu

@kamisb :angry: :angry: :angry: jo...taky mi to tak příde :unamused:
20. únor 2014 ve 22:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
@muddledgirl tak to jo to se musí zpracovat, na netu určitě něco dobrého najdeš a bude buchtička jako fík :wink:
20. únor 2014 ve 23:12  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@kamisb no máš pravdu, proč dělat něco jednoduše, když to jde složitě :unamused: ale pokud jste teď na 99 % tak nechápu co ještě chtějí zkoumat.....a taky nechápu co mají střeva společného s downem? ale teď už na to nemysli Kami, hlavně né jakmile odlepíš nohy od země a dáš je na postel a hezky se vyspi, vím, že to půjde těžko i když možná né, protože z toho dneska jsi určitě dost vyčerpaná, tak třeba usneš v cuku letu.....a neboj je to sice komplikace, jak už jsme my IVFačky zvyklé, ale hlavní je ten konec a ten bude mooooooooc dobrej :wink:
20. únor 2014 ve 23:19  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
autor
@martas14
@muddledgirl to je jak zarazeny prdy s tou rymou...V Ikee jsem nskoupila takovy docmrndavky a hlavne svicky ;)...a co ty jak chystas pupika?
21. únor 2014 v 06:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@kamisb pamatujes co jsem ti rikala o tech triplech? Ja taky myslum, ze mas skvely hodnoty a stresujou te :-/
21. únor 2014 v 06:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@kamisb ji vadi jen hodnota krve z tripllu? Tak to sorryvto at jde do haje.....urco udelej to kolecko, ale zda se mi rozumnej ten doktor.....proto se misto tech posranejch tripplu dela NT screening ...proc mudi zenskou takhle trapit? Moc drxim pesti
21. únor 2014 v 06:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Omlouvam se, ze se rozciluju, ale tohle me desne stve
21. únor 2014 v 06:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, krasne rano vsem,
21. únor 2014 v 07:43  •  snaží se  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky...
mně jebne...fakt....teď mi volal doktor,že mi Harmony test musej nabrat znova...že v krvi bylo málo DNA...zas čekat...
21. únor 2014 v 08:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
@muddledgirl no tvl, to je teda den....... Ja se rano vzbudila s bolesti hlavy, porad pretrvava, prsa boli, mam pachut v hube a porad suchy rty....
21. únor 2014 v 08:14  •  snaží se  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pinkywinkie pachuť v hubě...to je dobrý znamení...však už si ty mimisky zasloužíš... :wink: :wink: :wink:
21. únor 2014 v 08:17  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
autor
@pinkywinkie hele prsa a pachut to je dobry znamenii
21. únor 2014 v 08:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@muddledgirl to si delas srandu......:-/
21. únor 2014 v 08:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@muddledgirl dobry na tom je, ze cekas vlastne na potvrzeni, ze je Samik v poradku coz my ti tu muzeme rict rovnou :slight_smile:
21. únor 2014 v 08:20  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
21. únor 2014 v 08:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janice_opice 1z 50...a zrovna já...už toho mám plý zuby...upeču buchtu a přežeru se :astonished:
21. únor 2014 v 08:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
@muddledgirl ale hlavne porad suchej jazyk.... hrozne moc
21. únor 2014 v 08:29  •  snaží se  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pinkywinkie to je dobře... :wink: :wink: :wink:
21. únor 2014 v 08:30  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
autor
@pinkywinkie dobre ti tak a v puse jak kdyz olizujes hlinikovy lzicky ;))))a za par tydnu budes I blinkat pokud teda nebudes mit takovy stestinjako treba ja nebo pidisek ;)
21. únor 2014 v 08:32  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
autor
@lenkafel Leni hlavne delwj jak sama citis at jsi v pohode ;)
21. únor 2014 v 08:33  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@janice_opice hlinikovy lzicky ne :frowning2:
21. únor 2014 v 08:49  •  snaží se  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@pinkywinkie no to jsem měla až pozdějc..ale hele měla jsem to tady jen já:slight_smile:) nezapomen že každá jsme jiná:slight_smile:) Mě jedinou třeba šíleně bolela prsa ---holky ne...a bolí mě dodnes páč mám ze čtyřek 5 a je to děs teda...Holky blinkaly a bylo jim blbě...mně ne a ani sjem nekrvacela, holky jo..úprostě každá jsme jiná:slight_smile:
21. únor 2014 v 08:55  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@janice_opice jasny kocko, uvidíme, nechci nic hrotit at pak zase nebrecim jak zelva :slight_smile:
21. únor 2014 v 08:56  •  snaží se  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@pinkywinkie no jo to chápu...je to vždycky boj.....tak jsem zvědavá na to překvápko krásných // až se vrátím:slight_smile:
21. únor 2014 v 08:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
tak holky venku je krásně jdu se dát do kupy a jdu někam shánět cvrčky:slight_smile:
21. únor 2014 v 09:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janice_opice cvrčky? Cvičky? Nebo si jdeš sehnat oběd? :astonished: :astonished: Já furt ležim...už mě to neba...
21. únor 2014 v 09:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@muddledgirl Cvrčky jdu shánět:slight_smile:))..hele já ležela týden a to nejhorší bylo úterý-pátek ..v sobotu to bylo lepší a v neděli jsem jeli se skříněma na chatu, vydrž kočko je to hnus,ale bude líp
21. únor 2014 v 09:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janice_opice jo,pro agamky? :grinning: No,v pondělí to snad bude mnohem lepší :wink: :wink: :wink:
21. únor 2014 v 09:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@muddledgirl jojo přesně..jedna agamka zůstává doma a druhá s náme jede na chatu to zase bude cirkus!!!! Tentokrát jedeme 2 autama jinak bychom se nevešli:slight_smile:) jak cikáni se železem do sběrny:grinning:
21. únor 2014 v 09:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janice_opice :grinning: :grinning: :grinning: není to nespravedlivý,že jedna jede??? :grinning: :frowning2:
21. únor 2014 v 09:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek