IVF v září - listopadu

Ahoj holky, tak jsem založila novou diskuzi pro všechny ty,kterým se to stejně jako mně opět nepovedlo a budou se snažit znovu od září. Strašně skvělé bylo jak jsme se vzájemně držely a stály při sobě a tak doufám, že taková atmoška bude i v této diskuzi a halvně doufám, že konečně všechny uvidíme ty vysněné //, které se udrží celou tu dobu a na konci bude to krásné a zdravé miminko nebo miminka 😉 Zároveň přikládám tabulku kde se můžete doplnovat a doplňovat své výsledky pro takovou nějakounaší statisktiku a přehled:)
https://docs.google.com/spreadsheet/ccc?key=0At...
HOdně štěstí!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
muddledgirl
20. únor 2014
@kamisb ]-( ]-( ]-( jo...taky mi to tak příde :-|
martas14
20. únor 2014
@muddledgirl tak to jo to se musí zpracovat, na netu určitě něco dobrého najdeš a bude buchtička jako fík 😉
martas14
20. únor 2014
@kamisb no máš pravdu, proč dělat něco jednoduše, když to jde složitě :-| ale pokud jste teď na 99 % tak nechápu co ještě chtějí zkoumat.....a taky nechápu co mají střeva společného s downem? ale teď už na to nemysli Kami, hlavně né jakmile odlepíš nohy od země a dáš je na postel a hezky se vyspi, vím, že to půjde těžko i když možná né, protože z toho dneska jsi určitě dost vyčerpaná, tak třeba usneš v cuku letu.....a neboj je to sice komplikace, jak už jsme my IVFačky zvyklé, ale hlavní je ten konec a ten bude mooooooooc dobrej 😉
janice_opiceautor
21. únor 2014
@martas14
@muddledgirl to je jak zarazeny prdy s tou rymou...V Ikee jsem nskoupila takovy docmrndavky a hlavne svicky 😉...a co ty jak chystas pupika?
janice_opiceautor
21. únor 2014
@kamisb pamatujes co jsem ti rikala o tech triplech? Ja taky myslum, ze mas skvely hodnoty a stresujou te 😕
janice_opiceautor
21. únor 2014
@kamisb ji vadi jen hodnota krve z tripllu? Tak to sorryvto at jde do haje.....urco udelej to kolecko, ale zda se mi rozumnej ten doktor.....proto se misto tech posranejch tripplu dela NT screening ...proc mudi zenskou takhle trapit? Moc drxim pesti
janice_opiceautor
21. únor 2014
Omlouvam se, ze se rozciluju, ale tohle me desne stve
pinkywinkie
21. únor 2014
Ahoj holky, krasne rano vsem,
muddledgirl
21. únor 2014
ahojky...
mně jebne...fakt....teď mi volal doktor,že mi Harmony test musej nabrat znova...že v krvi bylo málo DNA...zas čekat...
pinkywinkie
21. únor 2014
@muddledgirl no tvl, to je teda den....... Ja se rano vzbudila s bolesti hlavy, porad pretrvava, prsa boli, mam pachut v hube a porad suchy rty....
muddledgirl
21. únor 2014
@pinkywinkie pachuť v hubě...to je dobrý znamení...však už si ty mimisky zasloužíš... 😉 😉 😉
janice_opiceautor
21. únor 2014
@pinkywinkie hele prsa a pachut to je dobry znamenii
janice_opiceautor
21. únor 2014
@muddledgirl to si delas srandu......😕
janice_opiceautor
21. únor 2014
@muddledgirl dobry na tom je, ze cekas vlastne na potvrzeni, ze je Samik v poradku coz my ti tu muzeme rict rovnou 🙂
muddledgirl
21. únor 2014
muddledgirl
21. únor 2014
@janice_opice 1z 50...a zrovna já...už toho mám plý zuby...upeču buchtu a přežeru se :-o
pinkywinkie
21. únor 2014
@muddledgirl ale hlavne porad suchej jazyk.... hrozne moc
muddledgirl
21. únor 2014
@pinkywinkie to je dobře... 😉 😉 😉
janice_opiceautor
21. únor 2014
@pinkywinkie dobre ti tak a v puse jak kdyz olizujes hlinikovy lzicky 😉)))a za par tydnu budes I blinkat pokud teda nebudes mit takovy stestinjako treba ja nebo pidisek 😉
janice_opiceautor
21. únor 2014
@lenkafel Leni hlavne delwj jak sama citis at jsi v pohode 😉
pinkywinkie
21. únor 2014
@janice_opice hlinikovy lzicky ne 😞
janice_opiceautor
21. únor 2014
@pinkywinkie no to jsem měla až pozdějc..ale hele měla jsem to tady jen já🙂) nezapomen že každá jsme jiná🙂) Mě jedinou třeba šíleně bolela prsa ---holky ne...a bolí mě dodnes páč mám ze čtyřek 5 a je to děs teda...Holky blinkaly a bylo jim blbě...mně ne a ani sjem nekrvacela, holky jo..úprostě každá jsme jiná🙂
pinkywinkie
21. únor 2014
@janice_opice jasny kocko, uvidíme, nechci nic hrotit at pak zase nebrecim jak zelva 🙂
janice_opiceautor
21. únor 2014
@pinkywinkie no jo to chápu...je to vždycky boj.....tak jsem zvědavá na to překvápko krásných // až se vrátím🙂
janice_opiceautor
21. únor 2014
tak holky venku je krásně jdu se dát do kupy a jdu někam shánět cvrčky🙂
muddledgirl
21. únor 2014
@janice_opice cvrčky? Cvičky? Nebo si jdeš sehnat oběd? :-o :-o Já furt ležim...už mě to neba...
janice_opiceautor
21. únor 2014
@muddledgirl Cvrčky jdu shánět🙂))..hele já ležela týden a to nejhorší bylo úterý-pátek ..v sobotu to bylo lepší a v neděli jsem jeli se skříněma na chatu, vydrž kočko je to hnus,ale bude líp
muddledgirl
21. únor 2014
@janice_opice jo,pro agamky? 😃 No,v pondělí to snad bude mnohem lepší 😉 😉 😉
janice_opiceautor
21. únor 2014
@muddledgirl jojo přesně..jedna agamka zůstává doma a druhá s náme jede na chatu to zase bude cirkus!!!! Tentokrát jedeme 2 autama jinak bychom se nevešli🙂) jak cikáni se železem do sběrny😃
muddledgirl
21. únor 2014
@janice_opice 😃 😃 😃 není to nespravedlivý,že jedna jede??? 😃 😞