• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

IVF v září - listopadu

27. března 2017 
@janice_opice a proc ji nevezmete na vylet??? :angry:
21. únor 2014 v 09:47  •  snaží se  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
Ahoj holky..tak info všem ..máme 4 krásná embryjka,které přečkali další noc a transfer bude v pondeli ve stadiu blastocysty..pokud se nic nezmeni a ja verim,ze nezmeni.. :slight_smile: ..vsem moc dekuji za podporu :wink:
21. únor 2014 v 09:49  • Odpověz  •  To se mi líbí (4)
autor
@muddledgirl není páč kdyby byly obě zdravé tak nejede ani jedna...jenomže ta malá prostě furt neumí používat pořádně ty zadní nohy a občas se převrátí na záda takže jí musíme hlídat..je oddělená v menším terárku od té velké a stejně je už nemůžeme dát k sobě...ted jsem to nějak myslim v úterý zkoušeli a ta velká je pěkná bestie..celá zčernala a dupala přední nohou a pak po tý menší šla..takže už nám prostě zůstanou dvě terárka.....:slight_smile:) takže Anička jede s náma....ve velkym autě na střeše pojede skřínka veliká do kuchyně, v zadu v kufru jsou sklopený sedačky a je tam skřín šatní ve dvou balíkách a věci jako světla a kabely a tak..:grinning: ještě tam bude psí pelech , taška s povlečenim a na zadní sedačce ten náš čumák chlupatej.......a v malym autě jedu já s Kubou a kufr narvanej nákupem plus agama. Kočky zůstávaj doma, já sem možná sjedu v pndělí na otočku to nakrmit pokud neseženeme někoho poblíž:slight_smile:
21. únor 2014 v 09:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@pinkywinkie viz odpověd níže pro muddle:slight_smile:
21. únor 2014 v 09:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
@hhani jupiiiii, drzim palecky, at se do tebe pak pekne zakousnou :slight_smile:
21. únor 2014 v 09:51  •  snaží se  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@janice_opice hahaha, to jsi mne pobavila :grinning: fakt jak kocujici cikani :grinning:DDDDDDDDD Dneska perlis ty :slight_smile:. Nechces pujcit drzak na kolo na kouli? ze byste tam ještě něco dali :grinning: Nebo mame i prives :grinning:DDDD... Když uz, tak uz :grinning:
21. únor 2014 v 09:53  •  snaží se  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@hhani hanííí superrrrr budu na pondělí držet moc palečky..já tu nebudu tak se těším na krásně zprávy až se vrátím od Vás všech!!!!
21. únor 2014 v 09:53  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
autor
@pinkywinkie Hele čéče já už se sháněla po vozejku to neni až tak blbej nápad.......víš co budemem předělávat v tý chatrči celej spodek tak,aby to tam bylo krásný a čistý..protože původní plán zbořit a postavit ted neklapne z finančních důvodů tak aspon tak tak prosě jedeme fakt jak cikorky:slight_smile:) a ten přívěs se bude fakt hodit!!!!!
21. únor 2014 v 09:55  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
autor
@pinkywinkie a to doma necháváme ještě andulky a kočky :grinning:
:grinning:
21. únor 2014 v 09:55  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@janice_opice tak se pak ozvi :slight_smile:
21. únor 2014 v 09:55  •  snaží se  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janice_opice takze vy jste takova mala ZOO :grinning:.... my mame ve sklepe mys :grinning: a pasticku :grinning: ale ona to vždycky nejak zmakne a ten syr sezere :grinning:
21. únor 2014 v 09:56  •  snaží se  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
@janice_opice pro nas uz je uspech jen to,ze se vsechny opravdu krasne vyviji..minule touhle dobou bylo uz jen jedno na zavedeni a jeste jen dvoudenni...takze i to je pro nas veliky posun.. :slight_smile:
21. únor 2014 v 09:58  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
autor
@hhani no jo já vim, je mi to jasný tentokrát to fakt vypadá krásně a slibně :slight_smile:)
21. únor 2014 v 10:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
21. únor 2014 v 10:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Holky tak já jdu začaly mi vycházky...takže cvrčci, lékárna pro prášky manžovi na tlak a podpůrnej pás a když nebudou mít cvrčky tady u nás tak musim zajet do Hornbachu, mě štve, že jsem si na to nevzpomněla včera....
21. únor 2014 v 10:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Jo ješě jsem manželovi říkala, že si jdu dneska vyzvednout podpůrnej pás a on úplně vážně..no jo já to chápu s těma tevejma melounama, že ti je něco musí držet..mu říkám ty jsi vůůůl to je podpůrnej pás na břicho tak to hned stočil na to, že prej aspon nepotřebuju nic na bobinu:slight_smile: tak jsem řekla, že za chvilku budu potřebovat zahnutej dalekohled :grinning: :grinning: :grinning:
21. únor 2014 v 10:12  • Odpověz  •  To se mi líbí (3)
autor
To je hrůza jsem vyrazila před hodinou a něco jen do lékárny a pro cvrčky...takže cvrčky neměli, jak jsem předpokládla atak musím vyrazit ve 14 hodin do Hornbachu:slight_smile: no co aspon nakoupím v Lidlu čerstvé pečivo a šunky s sebou:slight_smile:..ale jsem se zakecala s paní ve Zverimexu...asi 40 minut a chovala jsem si malé anakondy žluté a zítra se jdu podívat ráno než odjedeme na bengálskýho kocoura co má ona, bere si ho s sebou do práce a je krásnej:slight_smile:))).. pak jsem šla do lékárny, dostala jsem k nákupu Gravimilk tak jupííí a čokoládovej jupííí jdu z lékárny a potkám tady známou - servírku z marjánky tak s ní jsem taky dala řeč ..no a pak má člověk stíhat vycházky:slight_smile:))) :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
21. únor 2014 v 11:29  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@hhani ahoj:slight_smile: drzim palce!! a kolik jste meli vajicek a jakej byl rozdil ve stimulaci? kdyz porovnas ta dve IVF. diky:slight_smile:
21. únor 2014 v 11:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janice_opice
@martas14
@muddledgirl
kočenky moje,tak vše krásně vychází. Dnes už posledních 75 jednotek fostimonu,ještě mi dávku snížili. Pak orgalutran, zítra večer 2x pregnyl a v pondělí ráno OPU. Mám ještě vetši rohlík,než včera. Už mám natržené koutky,jak se furt tlemim :slight_smile: :grinning:
21. únor 2014 v 11:51  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
@sasanka033 Ahojky..dekuju moc :slight_smile: ..meli jsme 9 vajicek z toho 4 oplodnili a ty vydrzeli a krasne se vyviji..rozdil byl,ze jsem mela navic cetrotide,predepsanou listovku,doxybebe a polygynax..ted uz dobiram jen ten doxybene a listovku..utrogestan jsem zacala uz v den po opu 3x denne 2tab..co mi jeste vysvetlovala dr. tak oni kdyz jim ta vajicka nejdou ven tak se je snazi proplachovat aby se jim to podarilo vyndat coz se pry ne v kazdem centru dela a u me proplachovala 2-3 trikkrat.. je pravda,ze jsem mela vetsi bolesti,ale ty uz ustali..
21. únor 2014 v 11:54  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@monyna83 moooooc drzim palecky :wink:
21. únor 2014 v 11:55  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
autor
@monyna83 super čuper:slight_smile:))))) budu ti moooc držet pěsti na pondělí i když tady nebudu tak jsem v duchu s tebou:slight_smile:)) a samozřejmě s @hhani na transferu:slight_smile:)))
21. únor 2014 v 11:55  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@janice_opice děkuji ti zlato :wink:
21. únor 2014 ve 12:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
@hhani moc děkuji,já tobě také :wink:
21. únor 2014 ve 12:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janice_opice :grinning: :grinning: :grinning: já zas žeru...upekla jsem Šalamounovy řezy a hned mi je líp...moc si tu chatičku užijte a v pořádku se nám vrať..
21. únor 2014 ve 12:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
@monyna83 super....super
@hhani holky naše...
21. únor 2014 ve 12:09  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
autor
@muddledgirl já jsem se přežrala ted......dojedla jsem ty špagáty ze včera....a jsem úplně přežranos hotovson...ale furt myslím na tu čokoládovou deli co mám ulitou v lednici :grinning: :grinning: asi se půjdu natáhnout, pak dorazí Kuba ze školy, tak sjedeme pro cvrčky a do Lidlu, pak uvařim hráškovou polívku s sebou na zítřejší oběd a něco upeču, poklidim, zabalim a zítra ráno huráá..hele snad bude hezky
21. únor 2014 ve 12:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@muddledgirl se těšim jak zase bude praskat to dřevo v těch krbových kamnech a ten ohýnek jak plápolá no fakt, pes bude štastnej že může lítat venku a budeme zkrášlovat:slight_smile:
21. únor 2014 ve 12:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
@monyna83 hodne stesti :slight_smile:
21. únor 2014 ve 12:25  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@janice_opice no já dělala hrachovku jednou a byla pěkně hnusná...lilo se tam mlíko....jak ji děláš Ty?Já ji jinak moc miluju...
21. únor 2014 ve 12:26  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek