• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

IVF v září - listopadu

7. prosince 2016 
autor
@muddledgirl na sadle nebo oleji si obrazim na jemno cibulku a slaninu.pridam hrasek a zaleju vyvarem.pak pridam cesnek, pepr, trocu mudk.orisku a sul po chvili vareni rozmixuju, pridam smetanu na zzjemneni nwcham prejit varem a pak tam jeste vrhnu zbytek celyho hrasku ..a je to
21. únor 2014 ve 12:46  • Odpověz  • To se mi líbí (1)
@janice_opice díky...někdy vyzkouším... :wink: :wink: :wink:
21. únor 2014 ve 13:16  • Odpověz  • To se mi líbí
@janice_opice takhle ji delam taky :slight_smile: mnam, ale když ji vždycky udelam, levituje nam perina vecer :grinning:
@muddledgirl zkus udelat dynovou, ta je taky luxusni se zakysanou smetanou
21. únor 2014 ve 14:21  •  snaží se  • Odpověz  • To se mi líbí
@pinkywinkie ja ted ulitavam na mrkvovy polivce, delam ji skoro 2x tydne :grinning:
21. únor 2014 ve 14:31  • Odpověz  • To se mi líbí
@sasanka033 my ulitavame na tunakovi s rejzi. Hrozne jednoduchy. Osmahnes cibuli, cesnek, vykydnes tunaka z plechovky, zamichas, prohrejes, nalijes trochu sojovky (ja pouzivam kikoman) pak pridas hrasek z plechovky a smichas s rejzi. rychlovka a moc dobry :slight_smile:
21. únor 2014 ve 14:45  •  snaží se  • Odpověz  • To se mi líbí (2)
Ja chci megaducha :grinning:
21. únor 2014 ve 14:46  •  snaží se  • Odpověz  • To se mi líbí (2)
@pinkywinkie mne by stacil i pididuch :slight_smile:
21. únor 2014 v 15:18  • Odpověz  • To se mi líbí (2)
autor
@pinkywinkie
@sasanka033 doporucuju testovat o pulnoci tedy ;)
21. únor 2014 v 15:20  • Odpověz  • To se mi líbí (4)
21. únor 2014 v 15:23  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahoj holky, už pár dní vás tady hltám a chtěla bych se k vám přidat.... Jsem 3 dny po Ket a i když se snažím na to vůůůůbec nemyslet, nějak to nejde. Třeba nám to bude společně utíkat rychleji :slight_smile: Je to můj už 4.Ket...
21. únor 2014 v 15:27  • Odpověz  • To se mi líbí (2)
@majda21 ahoj Majdo :slight_smile: to se mnou si teda uzijes :grinning:
21. únor 2014 v 15:28  •  snaží se  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
@majda21 Moc držím palce,at to konečně vyjde:slight_smile:))) to se tu momentálně přidáš k sasance a k pinkywinie :slight_smile:)do a jkého CAR chodíš?
21. únor 2014 v 15:30  • Odpověz  • To se mi líbí
@pinkywinkie To si myslím :slight_smile: četla jsem, že testuješ od 5.dne, já až tak od 9.dne, ale nevím, jak tentokrát vydržím. Pregnyl jsem neměla vůbec, tak možná testnu dřív...
21. únor 2014 v 15:31  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
@sasanka033 nooo co aspon teda v rozmění od půnocí do 01.00.. :slight_smile: leda byste měly nějaký stavilní duchy a to vám moc přeju tak hned ráno nástup na WC a testit..kolikátý jsi dnes den sas?
21. únor 2014 v 15:31  • Odpověz  • To se mi líbí (1)
@janice_opice ja si teda davam este pohov, ET byl v pondeli. to tady pinky je magor a uz lovi :grinning:

@majda21 ahoj, vitej, koukam, ze ale uz jeden kousek doma mas, to je taky z IVF?
21. únor 2014 v 15:34  • Odpověz  • To se mi líbí
@majda21 miluju testovani stejne jako muddlegirl :grinning:.........
21. únor 2014 v 15:35  •  snaží se  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
@sasanka033 Pinky testovala určitě ještě před ET co kdyby :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
21. únor 2014 v 15:59  • Odpověz  • To se mi líbí (4)
@janice_opice :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: dneska vtipna kase, koukam:slight_smile:
@pinkywinkie bran se, takovy narceni!!! :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
21. únor 2014 v 16:00  • Odpověz  • To se mi líbí (1)
@janice_opice anooooooo :grinning: i v den OPU :grinning:
21. únor 2014 v 16:04  •  snaží se  • Odpověz  • To se mi líbí (3)
@janice_opice Děkuju, Jani. Tentokrát od toho moc neočekávám... 3 Kety byly blastocysty, před tím ET (taky blastocysta) a nic... Teď tam mám 2 další blastičky, tak uvidíme. Chodím do Plzně do Natalartu.
21. únor 2014 v 16:11  • Odpověz  • To se mi líbí
@sasanka033 Děkuju za přivítání, doma mám jeden kousek :slight_smile: ale už pořádnej, chodí do školy. A přesto, že mi bylo řečeno, že nebudu mít děti normálně, tak tenhle se fakt povedl a bez IVF. Jsem po několika operacích břicha, takže můžu mít srůsty všude, do toho partner špatný spermiogram.... No uvidíme. A co ty, nějaké příznaky??
21. únor 2014 v 16:15  • Odpověz  • To se mi líbí
@pinkywinkie Taky jsem testovala ráda, ale pak v létě po ET, byl test pozitivní, krev taky a nakonec z toho bylo bioch. těhu a dost jsem to ořvala.... To se už ale samozřejmě NIKDY nestane, takže budu testit s tebou :grinning: :grinning: :grinning:
Testila jsi i dnes??
21. únor 2014 v 16:19  • Odpověz  • To se mi líbí
@majda21 jasne, ze testila :grinning:
21. únor 2014 v 16:21  •  snaží se  • Odpověz  • To se mi líbí
@pinkywinkie :grinning: :grinning: a jak? Kolikátý jsi den po ET? Já ještě ne, 3.den po KET to fakt ještě nemá cenu, ne???
21. únor 2014 v 16:23  • Odpověz  • To se mi líbí
@majda21 ja dneska sesty den
21. únor 2014 v 16:24  •  snaží se  • Odpověz  • To se mi líbí
@pinkywinkie A jak to dopadlo? Mě napínáš jak strunu :grinning:
21. únor 2014 v 16:26  • Odpověz  • To se mi líbí
@majda21 je ještě brzo.... na prognozy :slight_smile:
21. únor 2014 v 16:28  •  snaží se  • Odpověz  • To se mi líbí
@pinkywinkie Tajnůstkářko :wink: měla jsi třídenní embrya, nebo si to s někým pletu?
21. únor 2014 v 16:31  • Odpověz  • To se mi líbí
@majda21 tridenni, takze dnes je jim jen 9 dni
21. únor 2014 v 16:34  •  snaží se  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahoj holky,
@majda21 - zdraví a držím palečky, aby vše klaplo.
@hanni - to je moc pěkný 4 kousky, tak ať se krásně dělí až do pondělí.

jinak já jsem byla v Podolí u doktora a tam jsme docela diskutovali (manžel říkal, že jsem i trochu křičela) a pak u genetičky v gennetu. A výsledek je takový, že dneska letí krev do Hong kongu :sunglasses: ...nakonec jsem se nechala přesvědčit, že i vzhledem k tomu co se mi už stalo jsou ty testy to nejmenší co můžu udělat.
Oba i uznali, že ta plodovka je u mě taková rizikovější a že se nediví, že se na ní necítím. Takže ted hold +/- 2 týdny čekání, pak si snad už konečně budu moct oddechnout.
21. únor 2014 v 16:44  • Odpověz  • To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek