• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

IVF v září - listopadu

8. září 2017 
@pinkywinkie - tak Ty už testuješ jo? :wink: tak to se pak těším na tu krásnou řadu testíků.
21. únor 2014 v 16:45  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@pinkywinkie To jsme na tom podobně :slight_smile: Těm našim je dnes tedy 8dní :grinning: :grinning:
21. únor 2014 v 16:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
@majda21 no tak to zacnes zítra ne? :grinning:
@kamisb no to jasny, dalnice budou, tady všechny holky budou mit dalnice :slight_smile:
21. únor 2014 v 16:48  •  snaží se  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
@muddledgirl - tak to je taky síla s tím testem ...mě varovala, že se to může stát, ale že prý už mám vysoký týden a nemělo by se tak uvidím.
Všichni nás zároveň chlácholili, že to bude dobrý. Tak snad jo ...trochu ze mě ten všerejší pocit bezmoci spadnul. Tak snad pak spadne definitivně a budeme se moci v klidu těšit na klučíka. A vymyslet konečně to jméno - to bude zase peklo :grinning:
21. únor 2014 v 16:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@kamisb juuu tak to vypadá na dobrý zprávy, já věřím, že to bude fakt dobrý!!!!!! že to bylo zbytečnej stres pro tebe!!!! s tim jménem rovnou začněte!!:slight_smile:)
21. únor 2014 v 16:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Tak jsem si chvilku zdřímla a zdál se mi děsnej sen, že jsem všechny ty moje IVF absolvovala přesně každej měsíc za sebou bez oddychnutí
21. únor 2014 v 16:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kamisb dočítám..zpotila jsem se konečně,světe div se ...po studeným heřmánkovým čaji s citronem....No,chtěla jsem Ti to navrhnout...super...udělala jsi podle mého to nejlepší,co se dá...rizika potratu plodovku nejsou do 1procenta..ať si každý říká co chce,ale vyšší ....No, jako já myslela,že se složim ráno..fakt...kdybych se do dvaceti minut ráno oblékla, vysprchla,namalovala,tak mi krev vzali dneska....ale jsem ještě dost nachcípaná,tak jsem se dohodli na pondělí....toto jsem teda fakt nečekala...že budu mít málo DNA v krvi...1 z 50...v Sanusu...klika..jako doufám,že o dva týdny dýl...ho tam budu mít dost...jinak nevím...
21. únor 2014 v 16:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@kamisb no já ted už taky můžu napsaat, že kámoška šla na amnio a do týdne potratila:((((( takže super, že nejdeš :wink: :wink: :wink: :wink:
21. únor 2014 v 17:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@majda21 ted dočítám...no mně se blastocysty nepovedly nikdy...ale většina hočin byla u blastocyt úspěšná, jelsti ty nejsi taky spíš ten osmibunkovej typ:slight_smile:.. Já mám za sebou 8.IVF.... z prvního mám Jakuba taky už velkýho..je mu 12 let a to byla osmibunka..teda spíš dvě,který se spojily:slight_smile:)))) páč se narodil s váýhou jako dvojčata:slight_smile:))))))i možná jako dvě normální děti:slight_smile:)))pak 6x nic vždycky to byly blastocysty a nic a pak další, ten osmý pokus zase osmibunky a po 10 letech ted kope v bříšku Valinka:slight_smile:))) ...Hele letos je taková jarní zima tak třeba to fakt tahle jedna blastička zrovna vykope tten souboj :slight_smile:) Moc ti to přeju:slight_smile:
21. únor 2014 v 17:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janice_opice - to mi bylo jasný, že se takhle něco stalo, v jiný diskuzi na emiminu takhle holčina přišla o dvojčata u jedno odběru zanesli infekci a odnesli to obě mimi.
jako včera bych jim snad odkývala všechno, ale pak to nějak šrotovalo až po debatách dneska i manžel ustoupil, prý viděl jak jsem nervozní tak jsme to hold zaplatili. a ted už jen počkat. a věřit.
a moc děkuji
21. únor 2014 v 17:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
@muddledgirl - no já na opravu odběru nebudu mít čas, tak snad bude vše potřebný stačit a v pořádku.
ale je to síla, od začátku čekáš na "jistotu" a furt se něco taky děje ...proč si to musíme všechno takhle vyžírat ....nechápu.
21. únor 2014 v 17:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kamisb tak jsi o 3 týdny dále než jsem já byla před dvouma.....co se pak jako děje? Ty to víš? Když by bylo nemocný,tak ho porodíme...? Určitě tam toho DNA budeš už mít hodně....

je to dlouhý....dneska prudim..a nadávám..ale už jsem klidnější...jen si říkám..aby toho DNA tam už bylo dost,jinak nevim...
21. únor 2014 v 17:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@muddledgirl
@kamisb vůůůůbec vůůůůbeec nepřemýšlejte nad tím, že budou kluci nemocní !!To teda nebudou a to Vám říkám já jako, že se JaniceVopice jmenuju!!!!!!!!!!!!!!!!! říkejte si, že to děláte jen pro jistotu!!!! jasný jo?? žádný černý scénáře a výhledy do budoucna, já to cítím, že jste OK a Vaše miminka taky takže bez debat!!!!!!!!!!!!!!!!

A je fakt, tohel cítím jako děsnou nespravedlnost ..už tak je pro nás tak strašně moc náročné a těžké k vytouženému miminku přijít a pak tamhle nějaká čůza, fetačka nebo kurva a alkoholička maj 4 děti a bud je týraj nebo na ně kašlou anebo je rovnou zabijou:((((((((((((((((((((((( tohle je strašně moc a moc nefér..A myslíte si, že takovéhle blbky jako mají takvou nějakou starost o to,aby mimi bylo v pořádku ? že chodej na pravidelný kontroly nebo takovýhle věci???NE!!nepřemejšlej co můžou a nemůžou , jelsti si dakj skleničku červenýho nebo ne...rovnou tam pošlou dávku heráku anebo litr vodky://////
21. únor 2014 v 17:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
@muddledgirl - tak on přijde výsledek který bude buď negativní nebo pozitivní. Genetička říkala že pokud je pozitivní tak co zatím viděla, že opravdu byl pak prcek nemocnej.
Ale pokud je výsledek špatnej, tak se musí udělat amnio ...výsledky jsou prý schopni pak udělat do 2.dne ...a pokud by se potvrdila vada tak je zase rozhodnutí na mě jestli budu chtít těhu ukončit nebo ne.
Právě s tím jsem ráno trochu bojovala jestli bych to byla schopná udělat, kamamrádky dcera je PA a ta právě viděla z plodovky i případy porodu v tom 24tt a dítě pak bylo zdraví, ale takhle malé jej nezachrání :frowning2:
To bylo pro mě dneska taky dilema jestli bych to prostě byla schopná ukončit nebo ne, ale když pak genetička řekla, že ten prenascan má toho downa na 99, 91 % a že pokud pozitivní tak to fakt je tak jsme si řekli, že do toho půjdeme.
Oni na druhou stranu všichni svorně trvdí, že si myslí, že to bude ok ...ale že by na to taky šli. Jediný kdo byl vlastně proti byl včera ten doktor. Ten mě hodně nalomil, ale pak jsem si řekla, že peníze nejsou nic proti zdraví prcka ....tak hold že do toho půjdeme.
21. únor 2014 v 17:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janice_opice :grinning: :grinning: :grinning: já vím,že seš naše pusinka....jen bych to nejradši prospala..hledám na angl.stránkách,jestli jako nenajdu vysvětlení proč toho DNA bylo málo...víš...nesnáším...něco nevědět..co se týká těchto věcí.... :wink:

No,jinak je to pravda ožralky a cikáni a fetky...ty roděj jedna radost...bože...
21. únor 2014 v 17:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kamisb mně taky sestřička minule vysvětlovala,že je to hlavně na downa ten HT...no,já bych nezvládla dítě s downem....já to vím...PA..nevím co je kočííí....
21. únor 2014 v 17:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
@muddledgirl - jinak ještě to viditelné střevo ...ono je hodně bílý na ULZ jako by to byla kost.
Down ...se v 1.trimestru pozná posle toho projasnění šje myslím a kostní nůstky ...jestli to nemotám.
a ukazuje na to i jedna ta hodnota z krve.
Z triple testu to je ta vyšší hodnota hCG.
a na tom ULZ v 19-21tt ...jsou to takový drobný nejasnosti na ULZ ...třeba nejasná skrvna na srdíčku, jakoby cystičky na mozku a právě takhle viditelná střeva.

Ale ta střeva právě můžou ještě znamenat, že má třeba mimi zácpu, napilo se krve či nějakého divnýho složení z plodovky, může to být infence ...pokud maminka marodí, a dál právě ukázka na nějakou VV a třeba i tu cystickou fibrozu.
Tolik to co mi bylo za ten včerejší a dnešní maraton vysvětleno - a pak se má člověk nějak rozhodnout :angry:
21. únor 2014 v 17:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@muddledgirl PA je porodní asistentka
21. únor 2014 v 17:31  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
autor
@kamisb nepleteš v prvnim trimestru poznak Downa podle nosní kůstky a šíjového projasnění....na utz myslim a ted při velkym utz taky ještě podle rtu
21. únor 2014 v 17:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
@muddledgirl - PA je porodní asistentka.
tak my taky víme, že bychom takhle nemocné dítě nezvládli ...ale nějak jsem měla dopoledne pocit, že pro mou psychiku by asi byla největší rána muset těhu ukončit. Že si nejsem po tom všem jistá, že bych tohle ještě psychicky zvládla.
Ale ted po té krvi a prostě asi tím, že se udělalo nějaké rozhodnutí ten pocit bezmoci apod ...nějak spadl.
21. únor 2014 v 17:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@kamisb jako fakt si myslim, že je dorý, žes na amnio nešla a zaplatili jste ten test!! schvaluju moc a moc!!
21. únor 2014 v 17:35  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@janice_opice - no vidíš ret nám taky ukazovala.
jen mě teď mrzí že máme takový ošklivý obrázek z ULZ, ten mladej doktor vytiskl jeden obrázek. Přepnul to na 3D a je tam vidět obličejíček, ale asi je rozmazaný a takový nevím no ...nic moc.
Asi si řeknu doktorce ve středu až bude ještě jednou kontrolovat to srdíčko jestli by mi neudělala jinou.

a moc děkuji za to že věříš že budou naši kluci ok, já tomu taky věřím.
Jinak dneska genetička řekla, že pro ní přijatelná hodnota toho hCG v 16tt je do 2,5mom. (já mám 2,92)
21. únor 2014 v 17:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janice_opice
@kamisb oni ti genetici trochu strašej...já měla nosní kůstku i šíj. proj..o.k....a genetička mi na to řekla,že to vůbec v 1.trim. nemusí být vidět na utz...což jsem se někde také tedy dočetla...

a krev jsem špatnou měla v tom 1.trimestru...ale sama říkala,že to může být způsobeno krvácením...léky na udržení.....

a krev z 16tt tam jsem měla nějakou hodnotu prý 2x vyšší cca ....ale stejně vyšlo celkem riziko 1.20 000,což si myslím,že je bomba....

Na utz velký jdu až 4.3.....

No,musíme věřit,že jsou v pořádku, ti naši bobečči...včera už jsem ho cítila a dnes taky....
21. únor 2014 v 17:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janice_opice - děkuji, kamarádka jak má tu dceru PA, tak to dneska psala taky.
já jsem ráno byla na 100 % rozhodnutá, že nejdu na amnio ani na krev, ale pak převážil asi ten pocit, že si nechci jednou třeba vyčítat, že jsem neudělala alespoň něco a zbytek těhu o tom furt přemýšlela.
21. únor 2014 v 17:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kamisb udělalas moc dobře..by jsi se pak trápila..jak to je...
21. únor 2014 v 17:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@kamisb já tý genetičce asi dám do držky normálně(la pardon) ty foe tripple testy už se dneska skoro nedělaj páč prostě jsou nepřesný a matoucí !!!Proč se asi kua dělá ten prvotrimestriální screening??? Nechápu dodnes ,když ti dopadl dobře, proč te hnali na ty tripply??Mě ty doktoři někdy tak serou strašně!!! Kašli naní...uvidíš, že to bude dobrý a je fajn, že jste se rozhodli pro ten Prenascan, jednala bych stejně!!
21. únor 2014 v 17:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@muddledgirl jééé já jdu 4.3. na OGTT a rovnou to sfoukneme i s poradnou:slight_smile:)))) v kolik jdeš?
21. únor 2014 v 17:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janice_opice jééé,no vidíš....až na půl 4....
21. únor 2014 v 17:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janice_opice - on se na tu hodnotu díval i ten doktor dneska v Podolí (nebyl tam ten ke kterýmu chodím, ale zástup) a ta druhá genetička taky. Jako nikdo mě do ničeho netlačil to zas ne, jen prostě říkali, že to doporučují.
A doktor to hodně zdůvodňoval, že dřív se hodně rodilo dětí s downem maminkám mladším 35 let, protože i když bylo to hCG v 16tt vyšší, ale nebylo jim těch 35 tak je nikdo netlačil. Ale stejně zase zdůrazňoval hlavně pro váš i náš klid.
21. únor 2014 v 17:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
@muddledgirl - oni hlavně opakují že down je jedno z mála co naULZ vubec nemusí být vidět, třeba i z důvodu, že se může projevit až třeba ve dvou letech dítěte.

ale víte co holky už dost o špatném, všechno nám dobře dopadne.
a čekatelnám na // taky.
Mě prcek taky dloube víc a častěji, sice to nebolí, ale tak jednou za hodinu jej cítím :slight_smile:
21. únor 2014 v 17:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek