• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

IVF v září - listopadu

26. května 2017 
@kamisb to jsi mě uklidnila s těmi dvěmi lety...no nic..... :grinning:

Jdeme se hodit na pozitivnější vlnu.... :wink:
21. únor 2014 v 17:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@muddledgirl no já tam jdu ráno na osmou a je to na 3 hodky ://// a furt na lačno to se poseru:grinning:
21. únor 2014 v 17:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@kamisb no hele, zase je to,ael proto kombinovanej screening protože se hodnotí krev a utz tak si myslim, že kdyby to bylo k ničemu tak se to asi nedělá ne?
21. únor 2014 v 18:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kamisb Ahoj Kamisb, musím ti napsat, že jsi strašně silná holka. Procházela jsem před pár lety něčím podobným. Kvůli své nemoci jsem brala léky, které pak měli poškodit plod. Nenechala jsem si vzít plodovku, bála jsem se potratu..... a vše dobře dopadlo. Mám zdravého a šikovného kluka. Jsou to hrozné nervy, dovedu si představit, čím procházíš....
Ale myslím, že si se rozhodla správně, vše dobře dopadne!!! Moc na tebe myslím a držím palečky.
21. únor 2014 v 18:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janice_opice no to já se spíš pobleju... :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: Integrovaný test...prý má velkou vypovídací hodnotu 1.trim.+ testy v 16tt...
21. únor 2014 v 18:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janice_opice Ty jo Jani, to je zajímavé, to možná budu taky osmibuňka :grinning: Už ve mě bylo 5 blastocyst a teď jsou tam další 2, takže jestli to neklapne, tak jdu do dalšího IVF (další mrazáky už nejsou) a zkusím osmibuňku.... Hlavně bych ale chtěla udělat nějaká vyšetření. Nemáme totiž hotová žádná!!! Bylo mi řečeno, že nám je udělají, až po mrazáčcích :cry:
21. únor 2014 v 18:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@muddledgirl hele možná při blbym výsledku,ale zrovna tohle jsem konzultovala s vedoucím lékařem jedné velké a známé genetiky a prý,když vyjde NT screening negativní tak tripple jsou nesmysle opravdu tady to vidíš u kamisb třeba například.. potvrdili mi to další dva doktoři ...
21. únor 2014 v 18:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@majda21 a kolik máš za eebou jako kompet IVF(nepočítám KETy)?
21. únor 2014 v 18:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janice_opice no to jo...to je jasný....ale každý genetik to hodnotí jinak...třeba jsem ještě neslyšela,že by někoho nutili do plodovky s výsledky,co jsem měla já...to nevyřešíme kočko..
21. únor 2014 v 18:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@muddledgirl takhle tripple snad doporučujou pokud má žena ty hodnoty z NT screeningu hraniční anebo měla v minulosti nějaké problémy. jinak je to prý zbytečnost při dobrých hodnotách
21. únor 2014 v 18:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janice_opice jak kde,...někde je dělaj automatika....ale většinou,když si někdo neplatí prvotrimestriál....
21. únor 2014 v 18:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@muddledgirl no jenom ve světě se tripple nedělají už skoro nikde..právě proto, že vycházejí špatně a maminky z toho mají stres:slight_smile: tak doufám, že se od nich upustí i u nás a budou je dělat fakt jen ve vyjímečných případech,kdy prostě je nějaké podezření
21. únor 2014 v 18:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ve středu mě mamka oznámila, že má doma látku na povlečení do postýlky, prý z toho ušije dvoje. Sice teda bude stejné, ale to mi nějak nevadí.
Jen teda vůbec nevím jak ta látka vypadá :grinning:
21. únor 2014 v 18:13  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@janice_opice já vím....ale kamisb pokud chápu dobře..nešla na Prenascan test kvůli tripplům,ale kvůli utz...a čekat 14 dní..je lepší..než čekat 9 týdnů... :wink:
21. únor 2014 v 18:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kamisb no,tak doufej,že má maminka vkus... :wink:
21. únor 2014 v 18:15  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
autor
@muddledgirl hele o Prenascanu ani slovo proti....naopak.. a já jsem si myslela, že tam jde halvně kvůli tripplum, že se genetičce nelíbí nějaká ta krevní hodnota z tripplů
21. únor 2014 v 18:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janice_opice No právě že jen jedno. Oni se prý veškerá vyšetření dělají po prvním nebo?
21. únor 2014 v 18:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@majda21 jj většinou po prvním... ale dřív to bylo bohužel jinak:/ ted ve většině centrech doporučí po 1.IVF :wink: určitě se nechtě vyšetřit..to rozhodně
21. únor 2014 v 18:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janice_opice ??? Kdyby tam šla kvůli tripplům,tak by jí test podle mně udělali dřív...ale všichni všude dělaj něco jinak...
21. únor 2014 v 18:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janice_opice - no máš pravdu, kdyby hodnota toho hCG byla ok, tak mě do těch testů neženou.
jako jo máš pravdu v tom, že ten tripl je zastaralý ..jen gennetu to prostě dělá celý jako kompletní gennetický vyšetření pro ženský po 35 a po IVF. Že jsme rizikovější skupina.
Asi bych se příště na tripl testy vykašlala, jen teď s tím už nic neudělám. Já si myslela, že to vyhodnotí jako celek s tím 1.screeningen ...což teda i udělali a rizika ještě víc klesla ...nějak mě nenapadlo, že pak by se někdo šťoural v jednotlivých hodnotách.
21. únor 2014 v 18:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@kamisb hele kamčo tebe teda posílali na amnio kvůli těm klkum z utz? začínám es v tom ztrácet
21. únor 2014 v 18:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@muddledgirl tak vidíš, měla jsem pravdu... :wink:
21. únor 2014 v 18:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
@muddledgirl - ona mi tu látku možná už ukazovala, ale nějak si to nepamatuji :grinning:
21. únor 2014 v 18:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@kamisb já akorát nechápu proč tě takhle streujou no neva, za dva týdny ti přijdou výsledky, že je malej je oK a hotovo a dvoje povlečení stejný nevadí..aspon se nebudeš rozmýšlet který za který:grinning:DD a který se ti líbí víc:slight_smile:
21. únor 2014 v 18:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kamisb jjj, tomu se říká integrovaný test ...genetici jsou blázni a šťouraj se ve všem....Většinou,když jsou průsery je špatných víc hodnot....
21. únor 2014 v 18:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janice_opice zajímavé,že to řešily až když tam byly ty klky...ale mně to je fakt jedno... :wink:
21. únor 2014 v 18:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janice_opice, @muddledgirl - ono abych to ještě doplnila ...každá jedna hodnota z toho prý nic neznamená, ale spolu už ukazují na možné riziko.
21. únor 2014 v 18:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@muddledgirl no proto mě to sere že tu naší kamču takhel stresujou, když jí to riziko ty tripple s tim prvotrimestriálním screeningem ještě snížili
21. únor 2014 v 18:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@kamisb každopádně budete mít s muddle zdravé kluky jako buky a hotovo končim debatu o špatném:slight_smile:))
21. únor 2014 v 18:26  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek