• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

IVF v září - listopadu

17. října 2017 
@janice_opice mně po tripplech asi týden na to poslali ke genetičce a na HT jsem šla pár dní na to...

Za a nejsme doktoři ani jedna...
Za b si myslim,že těm věcem nerozuměj ani doktoři... :grinning: :grinning: :grinning:
21. únor 2014 v 18:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kamisb no však právě....já vim... :wink:
21. únor 2014 v 18:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janice_opice - no já taky ne, ale hold se stalo.
všichni věříme, že to bude ok :slight_smile: manžel hraje jednu karetní hru magic ...tak po cestě domů dneska říkal, to by bylo kartiček, ale co neudělat pro dobrý pocit manželky :grinning:
21. únor 2014 v 18:28  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
autor
@muddledgirl no já jen o těch tripplech něco zjištovala jako globálně i ve stvětě jak to chodí..ale hlavně za C mě na tom prostě sere, že tu holku takhle stresujou ve 21 tt o to mi jde ..tot vše.... :slight_smile:
21. únor 2014 v 18:28  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@janice_opice oni řeší každou hodnotu...jsou na palici a mně už z toho taky jebe....nejradši bych si dala cígo...ale prdim na to..žádný nemám a radši budu ležet,ať je prcek zdravej...
21. únor 2014 v 18:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@muddledgirl ti absolutně říkám žádný cígo, by ti ta huba měla upadnout..ležet, marodit, potit se a jíst :grinning: :grinning: :grinning:
21. únor 2014 v 18:29  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@janice_opice tak ono je jedno,kdy Tě stresujou....mně od 13tt a co mám dělat?Mám se pověsit...?
21. únor 2014 v 18:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Jdu si dát tu hráškovou at manžel taky ví, že mě má :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
21. únor 2014 v 18:29  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@janice_opice no jíst...schválně se jdu zvážit....beztak kvůli tomu tuku mýmu tam bylo málo DNA,kdybyh tolik nežrala..samý sladkosti... :wink:
21. únor 2014 v 18:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@muddledgirl ale já vim, že ne, ale furt kdyby prostě měli nějaký pochybnosti v dřívějším stádiu, když ty výsledky měli k dispozici než ted,kdy jí talčí čas..prostě, že to neřešili drív, ,,a dyk tobě nic neříkám, že se máš věšet přeci tak nebud podrážděná..blbý je to tak i tak, jen mi prostě přišlo divný, že to řešej ted no...tak sorry jelsti jsem se tě dotkla :unamused:
21. únor 2014 v 18:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@muddledgirl radši jdu ,at tu nikoho neseru, mějte se fajn a uvidíme se za týden
21. únor 2014 v 18:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janice_opice nebuď nasrávací... :grinning: ses mě vůbec nedotkla..jsme stejný držky,tak Ti jen píšu co si myslim...a lepší,že ji stresujou až teď...to jsem tím chtěla říct....a kdyby to řešili dřív,tak si třeba jako já...taky nepomohla..... :wink:
21. únor 2014 v 18:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
@muddledgirl - já zase přestala přibírat :( včera jsem skoro nic nesnědla, ani pak večer a k snídani jsem měla jen dva kousky koláčku. Ale po odběru krve jsme byli na obídku tak jsem měla hovězí ve smetanovo-houbový omáčce a karlovarský knedlík ...a to jsem se docela přecpala :grinning: a pak si dala laté.
od pondělí si musím sestavit asi týdenní jídelníček a zase se začít pořádně živit.
21. únor 2014 v 18:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janice_opice a pošli mi polívku...mám hlad a chuť....
21. únor 2014 v 18:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kamisb :grinning: :grinning: :grinning: no....já když mám velký nervy,tak nejim....ale už jsem asi zvyklá v tom těhu,že furt jen čekám...když mám malý nervy,tak se cpu sladkým...a když jsem nejvíc v poho...tak nejím ani pečivo..nebo teda néé bílý....latté..mňam...já se asi už 2x napila kafe...ale furt to ve mně je,že mi bylo zle po mlíku,tak se bojim... :grinning: NO,hovězí jsem měla 2x od těhu....a moc dobře mi taky neudělalo...ale dala bych si...asi ukecám přítele,že uděláme guláš....
21. únor 2014 v 18:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janice_opice - no jo Ty si vlastně jedeš zítra na tu chaloupku co? už jsi koukala na počasí jestli fakt bude hezky ?
a u grilování pozor, pořádně si masíčko udělej !!!!!
A ještě jedna pozitivní věc ...můžeme zítra na tu holandskou večeři :sunglasses:
21. únor 2014 v 18:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
@muddledgirl - tak mě hovězí právě vubec nic nedělá, jen teda musí být fakt měkkoučký, vepřový sním, ale moc mi nechutná. Ale dneska ten oběd byl fakt super :grinning:
21. únor 2014 v 18:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kamisb no vidíš,jak jsi to kulantně vyřešila....Já pudu tak do postele..se zbytkem buchty.....zítra.. :grinning: :grinning: :grinning: No,nejdřív ze začátku mně to smrdělo...to jsem byla teprve 4 tt...a pak ten guláš v restauraci...ale myslím,že když to udělám doma tak o.k...Já se docela bojim no jíst v hospodě...ale dala bych si pizzu...asi řeknu příteli,že objednáme...on po práci půjde asi na chvíli slavit narozky kámoše....
21. únor 2014 v 18:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janice_opice já vidim,že seš aktivní :grinning: :grinning: :grinning: :frowning2: :frowning2: :frowning2: Ty už mě nemáš ráda? :frowning2:
21. únor 2014 v 18:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@muddledgirl ale hovnajs, šla jsem sežrat tu polívku :grinning:
21. únor 2014 v 18:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@kamisb jojo neboj, já mám připravený pstruhy,m hermelín a vepřový kotletky, ted je jdu nakládat:slight_smile:) udělám si je parádně mňaaammm..no prý má být 10 stupnu, ale mají být i přehánky , ale více slunečno
21. únor 2014 v 18:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
21. únor 2014 v 18:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janice_opice - hele ale až mi přijdou ty výsledky tak bychom měly konečně zajít někam na kávičku ...nějaký den v březnu pojedu na Petřiny na polikliniku na EKG a k praktikovi tak bychom to pak mohly nějak skloubit, pokud se TI to bude hodit.
21. únor 2014 v 18:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janice_opice
@kamisb tak jsme sportku nevyhráli...zítra znovu vsadíme...a když vyhrajem..brala bych chaloupku....ale řadovka by mi možná stačila.... :grinning: :grinning: :grinning:
21. únor 2014 v 18:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kamisb
@janice_opice a to by jsme se vešli, i kdyby nás bylo pět....kdyby vylo hodně místa.....tak bych nechala příště dát dvě...jelikož jsou v mrazáku po dvou.....přítel by se zbláznilll :grinning: :grinning: :grinning:
21. únor 2014 v 18:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janice_opice - tak snad budou přehánět někde jinde :slight_smile: dneska bylo luxusně a my se potulovali po Praze po doktorech a seděli v autě :angry:
21. únor 2014 v 18:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
@muddledgirl - jj my jsme taky včera vyhráli prdlajs :angry: ..teda ve středu
21. únor 2014 v 18:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kamisb to naštve..já nikdy moc tyhle věci nedělala...začnu si vést statistiku... :grinning:
21. únor 2014 v 18:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@kamisb no jasně ráda, dej vědět jak budeš OK a zajdeme někam cournout a na kávičku:slight_smile:))
21. únor 2014 v 18:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@muddledgirl ale nezbláznil, byl by určitě rád, i když my jsme taky říkali, že jsme rádi, že to nakonec ta dvojčata nejsou páč by to už bylo moc :slight_smile:)))) i když kdyby to byly tak bychom to nějak prostě vyřešili...taky vsázíme a prdlajs
21. únor 2014 v 18:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek