• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

IVF v září - listopadu

7. července 2017 
autor
@kamisb já se dneska tady na Břevnově vykecávala..jen dojít pro cvrčky-který neměli a do lékárny mi trvalo 1,5 hodiny.....
21. únor 2014 v 18:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janice_opice vemte Arabelin prsten a stavte se..No,když jsem mu říkala,že se třeba příště dvě nechytnou..nechtěl ani slyšet....že by se dali dvě..... :grinning: Ale kdybych se fakt rozhodla,přesto by vlak nejel...ale to jedině,že bych fakt vyhrála... :grinning:
@kamisb
21. únor 2014 v 18:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janice_opice - tak super :slight_smile: pak se domluvme :slight_smile:
21. únor 2014 v 19:01  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
autor
@muddledgirl nebooj on te Samik zamestna :slight_smile:)) nwbuses mit na sve ani pomysleni :slight_smile:)))
21. únor 2014 v 19:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janice_opice :wink: na co kočí??? :sunglasses:
21. únor 2014 v 19:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@muddledgirl to melo byt na 2 slovy dve :slight_smile:
21. únor 2014 v 19:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janice_opice taky si myslim...no nevim no..když bude hodnej po příteli...ale nakonec miláček říkal,že když byl malej,že byl raubíř... :grinning:
21. únor 2014 v 19:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@muddledgirl hele furt lepsi nez, aby kam ho das tam sedel a nic....Kuba je teda po mne ;))) az moc :grinning:
21. únor 2014 v 19:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janice_opice ale jo,taky si myslim...aspon spolu budem lítat furt venku....a jestli bude po mně...tak bude mít rád lidi....už jako malý dítě..
21. únor 2014 v 19:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janice_opice - tak já byla trochu taková prý, ale s tím, že kam mě mamka dala tak mě i našla, ale hrála jsem si. Prostě jsem si vystačila sama.
21. únor 2014 v 19:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kamisb tak mě přítel říkal dnes ocásek..no jo..jsem v karanténě..počítač je super...ale musim za den aspoň se někým promluvit..to byla moje ségra..kam jí člověk dal,tam byla.... :grinning:
21. únor 2014 v 19:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dostala jsem chuť na vajíčkovou pomazánku,ale nemám cibuli...trapný,co?
21. únor 2014 ve 20:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
@muddledgirl - tak ji udělej bez ní :wink:
21. únor 2014 ve 20:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
@sasanka033 děkuji a to samé a ještě kus navíc přeju i Tobě,,zlato :slight_smile:
21. únor 2014 ve 20:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kamisb asi jooo...nebude tono,ale tak co... :wink:
21. únor 2014 ve 20:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Tak jsem si dala holky ten Gravimilk a normalne regregulerne jsem se posrala (omluvte ten vyraz) :grinning: takze to pro me asi nebude teda aspon ne v tom mliku :grinning:manzel se tu muze strhat smichy pac ja se bpjim I sednout ;)))
21. únor 2014 ve 20:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@pinkywinkie ze tys tam toho ducha uz nasla :grinning:
21. únor 2014 ve 20:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janice_opice :grinning: no,já to nechci,páč se bojim,že by mi to šlo horem
21. únor 2014 ve 21:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
Prosím doporučte plínky pro začátek a postýlku a kočárek...a napište mi k tomu důvody proč ano..a vaničku....děkuji....chci to všechno doobjednat brzy..ať to mám z krku... :grinning: Možná i něco z bazárku,uvidím...
21. únor 2014 ve 21:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@muddledgirl :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: já bych ti doporučila,ael nedoporučim:slight_smile:))) páč postýlku jsme objednali s kompletem a kočárek zdědim kvalitní za pár kaček...a důvody vim proč:slight_smile:)) ale takhle teda jako ozkoušenýho nic moc nemám....vůbec..záleží do jakýho terénu chceš kočárek, postýlku jelsti plánuješ druhý...vaničku ..zda chceš koupat v kyblíku nebo vaniččce anebo na lehátku ve vaně no....my koupili tu super vaničku, ta bude skvělá na chajdu kde není vana.....ale manželovi se zalíbil ten kyblík....:slight_smile:) takže ještě asi koupíme i ten kyblím...ten se dá pak využít a koupíme ho asi přes bazárek:slight_smile:)) jako tu vaničku ta je moc pěkná
21. únor 2014 ve 21:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@muddledgirl jo a plínky no...to si budeš muset ozkoušet...to se nedá doporučit --někomu sedí Pampers....někomu ne, některé miminko se po nich oprudí...někomu Huggies..ale ty končej s výrobou....někomu Tesco pleny někomu DM pleny...to holt budeš muset vyzkoušet co bude Samíkovi sedět....tak je to i smýdlíčkama a olejíčkama...a mastí na opruzeninky..každý miminko vyžaduje něco jinýho
21. únor 2014 ve 21:13  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
autor
Můj manžel je pako :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: Prej se tady prali s Kubou a Kuba na něj hulákal Pupane Pupane a nějak se prali a pak se dostalo na to, že kdyby Mates Kubu zalehl tak je z něj placička když prej váží 115 kg :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: a manžel mu povídá: No Kubo posledně jsem se vážil a vylezl z váhy takovej lísteček a Kuba a co na něm bylo a manžel: Přistupujte jednotlivě :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
21. únor 2014 ve 21:16  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@janice_opice já kočárek vůbec nevim...........jestli mám koupit obyč co tu máme v obchodě za 5000...pro mě je hlavní,aby se mi s ním dobře jezdilo..abych dítě nevybourala....tak tady může být metr sněhu..v zimě....tak právě nevim....Jenže to teď jaksi nepoznám,jak se s ním bude jezdit ve sněhu... :grinning:

No a postýlku....asi cestovní....je jich milion na netu...ale zas aby byla o.k. z toho netu...no..asi tak....

lehátko nechci a kyblíček taky ne...určitě chci vaničku.....jinak děkuju za doporučení.. :grinning: :grinning: :grinning:
21. únor 2014 ve 21:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janice_opice no,já myslela jako spíš...kolik toho dozačátku koupit s těma plenkama...abych jich třeba neměla moc malých nebo tak... :grinning: :grinning: :grinning: Ale co radši koupím víc a střední kvalitu aspoň a budu mít o zábavu na víkend postaráno..
21. únor 2014 ve 21:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@muddledgirl hele no to je těžký asi to chce fakt vlézt do obchodu a zkusit ty kočárky..pak bych si sedla ke kámošovi googlovi a sjela si recenze a zkušenosti ostatních ....tu cestovní postýlku máme a zatím jsem na ní četla dobrý recenze jen počítej s tím, že do cestovní postýlky budeš muset koupit pořádnou matraci ta co tam je tak tu malej nemůže mít na spaní jako delšího rázu, já jí taky budu dokupovat....A je to postýlka Caretero..házela jsem sem ten odkaz a je včetně všecho možnýho ..vaničku ti doporučim tudle http://www.babyrenka.cz/do-koupelny/detske-vanicky/onda-detska-vanicka-bez-drzaku.html
21. únor 2014 ve 21:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@muddledgirl no holka tot otázka no ...ono záleží jak velký díte budeš mít, jak moc ti poroste taky těžko říct..a každej ten druh plenek tu velikost nemá stejnou ..u jednoho typu co ti bude pro mimino akorát ti u druhýho bude menší nebo větší..tohel je těžký no...:slight_smile:
21. únor 2014 ve 21:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janice_opice já vim,že to je těžký....jen nechci zas to nejlevnější pro prďolku....z netu se kočárku trošku bojim no.........já vim,že si musím koupit matraci do cestovní..maj dobrý v Ikee prý.....a nejsou ani drahý....

děkuju čiči..
21. únor 2014 ve 21:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@muddledgirl jo a tu vaničku proto, že je tam výpust, teploměr a z jedné strany je pro malé miminko a z druhé strany tam pak může sedět až bude větší:slight_smile: je to tak pěkně anatomicky tvarovaný :slight_smile:
@janice_opice jejda..koukám,že je to jak s oblečením..no potěš..to zas budou moje nervy... :grinning: :grinning: :grinning:
Asi jsem přepitá heřmánkovýho čaje..dávám si s ním pauzu...fuj..
21. únor 2014 ve 21:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek