• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

IVF v září - listopadu

7. července 2017 
autor
@muddledgirl no nejlevnější to nemá cenu kor když budeš mít cestovní postýlku jako hlavní(teda jelsti jsem to dobře pochopila) já taky pro Valču nechci to nejlevnější ani náhodou..ale ta Caretero je dobrá a praktická a halvně my jí teda nemáme jako hlavní spaní... výhoda, že jí pak můžeš použít i jako ohrádku...tu caretero jsem našla akorát v akci... tak to bylo štěstí...vesměs ty cestovky jsou pak na stejný brdo...je super, že má vymakanej ten zámek dvojitej bezpečností proti složení..s tim se manžel vztekal,takže u nás je skládání a rozkládání na mě :grinning:
21. únor 2014 ve 21:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@muddledgirl s oblečenim je to v pohodě....pár kousků 56 a pak víc těch větších kousků...hele dneska všechno můžeš dokoupit co ti bude chybět z toho si hlavu nedělej:slight_smile: anvíc v létě to je myslim jednodušší:slight_smile: v tom máme výhodu velkou:slight_smile:)
21. únor 2014 ve 21:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janice_opice no asi jooo, asi bude hlavní....mně je teda milejší...no uvidíme jak se rozhodneme....no,tak to by na mně nebylo skládání.. :grinning: :grinning: :grinning: já jsem nervák,když mi něco nejde..
21. únor 2014 ve 21:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@muddledgirl zkus lipovej čaj
21. únor 2014 ve 21:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janice_opice no,jestli brouk zítra vstane po dnešní pařbě...tak ho pošlu..nebo se oblíknu a zajdu sama..aspoň si budu moct koupit Milu.. :grinning: :grinning: :grinning: Mám v plánu ten lipovej.. :grinning:
21. únor 2014 ve 21:30  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
autor
@muddledgirl ti garantuju, že to je než na to přijdeš k uvztekání,ale stačí odhalit ten grif.nešla mi složit ta jedna strana, manžel s tim praštil a odešel :grinning: :grinning: :grinning: no a já studovala na netu a normálně to maj snad všechny druhy cestovních postýlek tenhle problém..tak jsem se poučila od jedný holčiny takovej jednoduchej manévr a ejhle ono to funguje...chce to jen natrénovat :grinning:
21. únor 2014 ve 21:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janice_opice :grinning: :grinning: :grinning: o jéééje...tak to abych ji brzy vybrala a naučila se ji skládat.... :grinning:
21. únor 2014 ve 21:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@muddledgirl jojo rozložit je jednodušší než složit:slight_smile:
21. únor 2014 ve 21:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janice_opice :grinning: :grinning: :grinning: tak čumím na kočárky... :wink:
21. únor 2014 ve 21:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@muddledgirl to ej hezký neee??:slight_smile:)
21. únor 2014 ve 21:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janice_opice jojo...je jich tolik :grinning: :grinning: :grinning: ale přes víkend určo vyberu :wink:
21. únor 2014 ve 21:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@muddledgirl no ja jsem rada, ze me tohle minulo ;))))) a vyresilo se to pac ja bych taky nevedela
21. únor 2014 ve 21:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janice_opice masakr ...holt vezmem nějakej do deseti,co chválí víceméně a uvidíme no.. :grinning:
21. únor 2014 ve 21:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@muddledgirl ten vypada pekne a koukala jsem, ze na diskuzi na mi.inu si ho chvali zensky.ten 2012 ten starsi ne prej fo korby fucelo
21. únor 2014 ve 21:59  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@muddledgirl ahoj holka tak za prvé teda dopr...... za ten test, nechápu jak ti můžou zavolat, že je ten odběr neplatný tady tři dny před tím než uplynula ta čtrnácti denní lhůta, co doprčic dělali do teď!!!! no hnus, ještě když si za to berou tolik peněz :angry: už jsi mohla mít klid a zase čekat, ale tak jak už jsme tu psali klučíci jsou v pořádku jen teda by vás nemuseli tak napínat......
no a jinak moje poznatky k těm otázkám co jsi měla, plenky pampers jsou opravdu to nejlepší co trh dává mimču do porodky doporučuji ty počáteční CARE bílý obal a pak jsme po třech měsících zhruba přešli na ty active a super, jiné třeba chvíli dobré a pak se z toho malá osipkala, takže se v tom fakt nevyplatí moc zkoušet, protože pak se s tou vyrážkou zbytečně babřeš :slight_smile: a když si hlídáš akce, tak ani ty pampersky nejsou taková trága.....jinak stejně jako Janča za mě kýbl dost super věc, malá si v něm chrochtala, určitě jim to připomíná pupík :grinning: tak si lebedí a vůbec neplačou ale měli jsme i vaničku od známých, byla to chico něco tento styl http://www.mall.cz/vanicky-kybliky/cam-vanicka-bollicina-2014?param1=PINK z jedné strany lehátko, z druhé na sezení a to lehátko bylo taky dobré, je tam zarážka pod prdelkou, takže máš obě ruky pěkně volné na mytí.....no a co jsi tam ještě měla? jo kočár ten jsme měli tento a jsem s ním taky moc, moc spokojená, můj s ním krosil i terénem k rybníku a tak, ale jinak je spíš městský kvůli těm předním kolečkám :wink: http://www.babyandilek.cz/babyandilek/eshop/2-1-Kocarky/50-3-Vsechny-designy/5/753-Peg-Perego-SKATE-SYSTEM-Kombinovany-kocarek
21. únor 2014 ve 22:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pinkywinkie hmmmmm tady to vypadá velmi slibně, cítím, že duch už je vzduchu nebo teda na testu viď :wink: :wink: :wink:
21. únor 2014 ve 22:03  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@janice_opice no...budu hledat a zítra zaměstnám přítele,aby jsme se na některém dohodli...a prdim na to,jestli ho uvidím či ne..... :wink:
21. únor 2014 ve 22:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janice_opice ta tvá hrachovka vypadá slibně to musím vyzkoušet :wink:
21. únor 2014 ve 22:04  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
autor
@martas14 jojo to je presne ten typ vanivky o kterym.pisu
21. únor 2014 ve 22:07  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
@martas14 no oni za to nemůžou....Harmony test je cca do 12-i dní...asi mám moc tuku,že tam toho DNA bylo málo...no jo no...v pondělí budu objednávat plínky, vaničku apod...a bude po srandě... :grinning: :grinning: :grinning: aspoň se zabavim a nebudu myslet na blobosti...

jsi moc hodná,děkuju za tipy....
21. únor 2014 ve 22:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@martas14 je tak to jsem rada, ze mas s kyblikem taky super zkusenost my se prave koukali na videa miminek v kyblicich a ocividne se jim tam libi asi fakt jim to prpomina pupik
21. únor 2014 ve 22:10  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@janice_opice
@martas14 jste mě dostali s těma kyblíkama....já si to zatím nedokážu představit....ale zvážím to tedy...
21. únor 2014 ve 22:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@martas14 je moc dobra :slight_smile: fakt
21. únor 2014 ve 22:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kamisb super Kami, ten prenascan nebo jak se to jmenuje je určitě správná volba ...jediná nevýhoda jsou finance, ale jak říká tvůj manža co neudělat pro dobrý pocit ženušky :wink: :wink:
jsem za jak říká Janča, je to hroooooozna nespravedlivost, že po tom čím si musíme projít už předtím, by jsme těchto věcí měli být ušetřeni....já teď s těmi informacemi co už mám, kdyby nám to druhátko klaplo (jako, že klapne) tak asi taky plodovky nebudu ušetřena, protože bych měla strach aby náhodou nemělo mímo cyst.fib. jsme s mojím oba zdraví přenašeči, sice genetička řekla, že ani při spojení obou těch našich genů by to nemělo dát tuto chorobu, že můj má jen nějaké lehký gen nebo co, ale nevím jestli by mě to strachy moc nevykolejovalo, ale zas na druhou stranu i kdyby mi řekli oba, že to stejně nemusí být ono, tak by člověk byl mimo....no jsou to hrozný rozhodování.......ale vy už začněte vymýšlet jméno, protože jste zdraví krásný princátko :wink:
21. únor 2014 ve 22:14  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@muddledgirl určitě zvaž, klidně kup i jetý tomu se fakt nic přitom koupání nestane a jsou jak nový.....a malá si tam lebedila, přece jen v té vaničce má tak jako holý pupík a tady v tom kýblíku je ponořená až po ramínka, takže je jim teploučko a ten uzavřený prostor kolem hlavičky jim zas připomíná bříško, ale i ta vanička je super, navíc do té vody dáš oilatum a mají pak jemňulinkou kůžičku :wink:
21. únor 2014 ve 22:19  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
autor
@muddledgirl a videlas video natoceny od ludi normalne? Jak ta miminka hejkaj blahem??? My ho poridime urcite..pak se da vyuzit I jinak do vazenu na pusek nebo na kytky a tak :slight_smile: ale pust si ta videa
21. únor 2014 ve 22:22  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@janice_opice jo jo s kýblíkem si užijete, můj se ze začátku furt smál, že malou utopím, ale neboj dáš vodu po rysku takže to není ani technicky možný ....a pak si tam čvachtaj :wink:
21. únor 2014 ve 22:23  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
autor
@martas14 @muddledgirl my budeme kupovat taky oojey jako jsme koupili tu vanicku...jr tsky s tim lehatkem a ma vypust a teplomer
21. únor 2014 ve 22:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@muddledgirl ne od ludi, ale lidi.... :grinning:a do bazenu a na pisek pisu jak tatar z toho mobilu :grinning:
21. únor 2014 ve 22:26  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek