• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

IVF v září - listopadu

7. července 2017 
@majda21 vítej a držím moc palečky, aby tento ket byl nečekaně a o to víc úspěšný :wink: :wink:
21. únor 2014 ve 22:26  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
@janice_opice neboj my tě chupeme :grinning: :grinning:
21. únor 2014 ve 22:27  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@muddledgirl - hele k tomu kočárku, nejdůležitější je velikost korbičky a celková váha.
ono naši prckové budou na první zimu už veliký kluci (holky) a když je zabalíš do fusaku a ještě něčím přibereš tak hledat fakt kočírek s velikou korbičkou.
Pak je taky dost důležitý třeba kde budeš mít kočárek...kamarádka jej měla normálně v bytě v předsíni takže musela vybrat zase co nejkratší aby se jí vešel do výtahu ...někdy je to věda :angry:
Vaničku jsem zdědila od kamarádky, ale stejně lehce uvažuji že budu prcka koukat jako se kdysi koupalo nás buď jen na lehátku ve vaně nebo mě mamka dávala na plenu na dno vany ...ale uvidím taky bude záležet jestli opravdu budu po císaři....pak bude asi vše jinak.
pleny má janička zase pravdu :wink: do porodnice Ti většinou něco doporučí v poradně a domů je možná lepší koupit třeba jen balík dva těch menších ale od jiný značky a podle toho pak uvidíš.
hihi - to jsou rady co? :grinning: :sunglasses:
21. únor 2014 ve 22:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@kamisb @muddledgirl a v tom ma pravdu Kamca ja Kupovala u Kuby kocarky 2 ; ((((jak byl obriii tak se mi v zime nevesel uz do kocaru tak jsem kupovala jinwj no...
21. únor 2014 ve 22:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
@martas14 - to máš blbý jestli jste oba nositeli, tak nic jinýho zrovna tohle nevyloučí. Alespon tak mi to bylo vysvětleno. Člověk slyšel za těch 12hodin tolik informací, že nechápu jak si z toho můžu vubec něco pamatovat.
A druhátko jistě že klapne ...jen to chce se nevzdat.
Svět je bohužel někdy nespravedlivej, začínám si zvykat, ale myslím, že už bych mohla mít vybráno. A vy taky a vůbec holčiny co se tady snaží, čekají apod :wink:

já jdu spát, myslím, že tyhle dva dny mě stály nějak moc sil a jsem příšerně utahaná ....a do toho nemám zrovna v lásce jízdu autem a my se tahle projížděli i po Praze, což není o co stát, ale naštěstí to nebylo až tak hrozný - jako že nebyl hustej provoz.
děvčata :grinning: dobrou noc
21. únor 2014 ve 22:34  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@kamisb děkuju ya rady...kočárek bude v bytě asi.....a výtah tu není :grinning: :grinning: :grinning:
21. únor 2014 ve 22:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kamisb dobrou noc :wink:
21. únor 2014 ve 22:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janice_opice
@kamisb
@muddledgirl jo jo korbička je důležitá, vidím to teď u bráchy, jak mají pidi kočár....ale ten náš, tím, že se to předělává na sporťák tak je dost prostorný ......taky jsem se vždycky smála, že na něj se igelit proti dešti předělává na zip jen na okraj, jinak je nepromokavý a holky říkali, že vypadá tak nějak kosmicky :grinning: ale ten jsem prostě tak nějak objednala jen podle toho co se mi líbilo, ale je pravda, že když jsem vybírala golfky, tak jsem si zašla do obchodu, tam jich vyzkoušela tak čtyřicet a hned věděla které jsou ty pravé, není nad osobní kontakt, ale pak jsem je samozřejmě objednala z netu za poloviční cenu :wink:
21. únor 2014 ve 22:39  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
autor
Holky taky dobrou jsem po tom.prujmu taky naka vystavena:slight_smile:
21. únor 2014 ve 22:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janice_opice neviděla jsem natočený mimi v kyblíčkách..zítra na to mrknu..
21. únor 2014 ve 22:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kamisb jo jo máš pravdu, měla bys mít vybráno aspoň na dva životy dopředu, ale ono to bude všechno v pořádku a o to víc si pak budeš miláčka muchlovat a pusinkovat, vidím to po sobě, že když se zadívám na malou tak mi to pokaždé prolétne hlavou jak moc velký zázrak se člověku stal :slight_smile:
no je mi jasné, že nic jiné to nevyloučí, ale horší spíš když řekne, že se oba ty geny spojily, ale stejně neví jestli to bude špatné, to pak bude taky babo raď :unamused:
ale tak to předbíhám úplně tam kam je ještě dlouhá cesta, zatím jsem tu jen a jen pro držení palců pro vás holky moje, takže to nemůže dopadnout líp než dobře :wink:
21. únor 2014 ve 22:46  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@kamisb jo...jo...to jsou rady,ale vím,že to myslíte dobře.... :grinning: :grinning: :grinning:
21. únor 2014 ve 22:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janice_opice to věřím, posrání není žádná sranda :grinning: :grinning:
21. únor 2014 ve 22:47  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
@janice_opice 2 kočárky, to je masakr..to se nám snad vyhne.. :astonished: dobrou noc..
21. únor 2014 ve 22:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
@martas14 jo jo..taky bych radši nejdřív mrkla v obchodě..uvidíme....uvidíme..
21. únor 2014 ve 22:48  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@martas14 já se zas nacpala vajíčkovou pomazánkou..jejda..jdu vyčisti pořádkně zoubky..ať jsou hezký...
21. únor 2014 ve 22:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@martas14 posrani neni sranda a chvilema to prestava byt I prdel :grinning:
21. únor 2014 ve 22:55  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
autor
Dobre ranko holky, venku slunicko, my snidane a pokrmit to nase Zoo a jedeme :slight_smile:)) Vsem tady drzim pesti preji uspesnw KET, ET, //a zahnizdovani taktez vsechny testy ok.Doufam, ze si budu docitat samw dobre zpravicky :slight_smile:))) paaa
22. únor 2014 v 08:15  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
Dobré ráno, tak jsem vstavala zase až v 9h :slight_smile: trochu jsem si asi už odpočinula, ale dneska ještě budu čučet na olympiádu a nic nedělat tak si snad doodpočinu úplně.
Teď už mě kručí v bříšku tak se musím jít nasnídat. Ale nějak se nemůžu furt probrat.
Krásný den přeji, i kdyř tady teda sluníčko rozhodně nesvítí.
22. únor 2014 v 09:59  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
Ahoj devcatka po dlouhe dobe.
@kamisb moc ti drzim palce at je mimi opravdu zdrave a ty vysledky dopadnou dobre.
kdo se chysta na testovani tak preji krasne //.
Ja vcera upekla na dnesek sachruv dort no a co myslite je tam jen ctvrtks.no tak venousek za trest upece strudl :grinning:
mame za sebou prvni screening.dopadl dobre az na upon pupecniku.je pry mimo placentu a nizko.coz pry znamena porod cisarem.me je to fuk jak porodim jen at jsme oba v poradku.o jinem riziku nemluvil tak by mi to snad rekl.zkontroluji to znovu ve 20tem tydnu vnitrnim ultrazvukem a tam to potvrdi ci vyvrati.joo a mame pindika :sunglasses: zenicha pro Valinku :grinning:
22. únor 2014 v 10:18  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@beryltm - ahoj, ono se hodně císařem teď rodí, taky tak asi dopadnu, ale hlavně aby to bylo v pořádku co.
NO myslím, že těch chlapečků je opravdu víc :grinning:
a děkuji, myslím, že to bude ok ....mám pocit, že jinak bych to nějak podvědomě cítila.
22. únor 2014 v 10:53  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@kamisb
@beryltm Ahoj číči..tady už teda také svítí sluníčko...ale já radši ještě budu v posteli.....sice mě to neba..ale nedá se nic dělat.....trošku poklidím...Šalamounovy řezy skoro snědeny a to mě přítel skoro nepomáhal...no jo no.... :grinning: :grinning: :grinning: Dnes konečně půjdeme do Lidlu a já se dostatečně zásobím ovocem a zeleninkou.....Dala bych si meloun....
22. únor 2014 v 11:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj děvčátka...tak co testujete???Já bych hned testovala.. :grinning: :grinning: :grinning: Doufám,že budete hlásit samé // :grinning: :grinning: :grinning:
22. únor 2014 v 11:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kamisb Ahojky...bude teď spoustu kluků....to je fakt...
22. únor 2014 v 11:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holkýýý,taky máte někdo léky na tlak??U mě vše v poho je tlak mám vysoký tak beru 3x denně Dopegyt a stejně je pořád tlak 149/90 měla sem i 180 to byl mazec.
22. únor 2014 v 11:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
@baby1984 ahojky....ne nemám...ale co vím,může trvat naž se to ustálí....léky na tyto věci většinou ihned nezaberou...Nevím,jak dlouho je bereš...poraď se s doktorem po telefonu. :wink:
22. únor 2014 ve 12:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
@muddledgirl beru je teprve od středy,kontrola za měsíc tak uvidíme
22. únor 2014 ve 12:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
@baby1984 no,tak to je normální,že ještě nezabírají.... :wink:
22. únor 2014 ve 12:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
@muddledgirl Ahojky, tak já přiznávám, že jsem vyměkla :unamused: Nějak se toho bojím a furt si říkám, že je brzy. Dnes 4.den pětidenních :grinning: Ty už bys testovala??
22. únor 2014 ve 12:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
@majda21 já jsem testovala od 3.den... :grinning: :grinning: :grinning: já jsem testovací maniak ...tedy naposledy jsem testovala od 3.dne.Když je tam nic,tak aspoň víš,že odešel Pregnyl,Ovitrelle a tak....no....já měla embrya třídenní a 6.den už byl mini pidi dušík.....
22. únor 2014 ve 12:46  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek