IVF v září - listopadu

Ahoj holky, tak jsem založila novou diskuzi pro všechny ty,kterým se to stejně jako mně opět nepovedlo a budou se snažit znovu od září. Strašně skvělé bylo jak jsme se vzájemně držely a stály při sobě a tak doufám, že taková atmoška bude i v této diskuzi a halvně doufám, že konečně všechny uvidíme ty vysněné //, které se udrží celou tu dobu a na konci bude to krásné a zdravé miminko nebo miminka 😉 Zároveň přikládám tabulku kde se můžete doplnovat a doplňovat své výsledky pro takovou nějakounaší statisktiku a přehled:)
https://docs.google.com/spreadsheet/ccc?key=0At...
HOdně štěstí!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
muddledgirl
22. únor 2014
@majda21 a hlavně ne mamatesty..ony jsou dobré...ale ze začátku hrozně blbě ukazují čárky...dr.max jsou super třeba....
majda21
22. únor 2014
@muddledgirl Tak to jsi dobrá!! 😃 Já Pregnyl ani nic takového neměla. Brala jsem 14dní před Divinu, takže jsem ani ovulaci neměla. A to si testovala z ranní moči?
muddledgirl
22. únor 2014
@majda21 no, a někdy i z odpolední...ale to je zbytečný..to dělám jen já....Aha....co to je Divina? 😃 😃 😃
majda21
22. únor 2014
A je rozdíl mezi ranní a odpolední?? Když jsi takový profík 😉 Divina je hormon, který se začíná brát 2.denMS před Ketem, aby nedošlo k ovulaci. Tak mi to řekl doktor. Všechny kety předtím jsem měla v nativu (bez hormonů), ale teď chtěli zkusit změnu, když se to pořád nedaří...
muddledgirl
22. únor 2014
@majda21 no jasně,čím dýl se do rána nevyčůráš,tím líp..v ranní moči je nejvíce hcg...je to pak lépe vidět ráno....aha....vidíš to,o tom slyším poprvé...hodně štěstí.. 😃
majda21
22. únor 2014
@muddledgirl Jo a mám tady 4x mamatest citlivost 10 a 1x Life Light ale citlivost 20, tak asi budu muset do pondělka počkat, protože tady nemáme lékárnu ]-(
muddledgirl
22. únor 2014
@majda21 mamatest bych dělala až dýl...ale můžeš ho udělat zítra ráno...když máš tak stará embryjka... 😃 .no a na Life je taky ještě čas,když je to 20..
muddledgirl
22. únor 2014
@majda21 já jsem ze začátku měla taky mamatesty,ale to bylo na lupu 😃 😃 😃
majda21
22. únor 2014
@pinkywinkie A jak ty Pinky, jakými testy testuješ ty?
majda21
22. únor 2014
@muddledgirl No tak to jsem sama zvědavá, jak dlouho to vydržím netestovat... Dneska už určitě, zítra možná 😃 😃 😃
muddledgirl
22. únor 2014
@majda21 však co,mně to bavilo....
pinkywinkie
22. únor 2014
@majda21 a jak mas stary?
majda21
22. únor 2014
@pinkywinkie Myslíš jak starý embrya? Nebo testy?
pinkywinkie
22. únor 2014
@majda21 Jojo embryjka, ja mám 7 den po transferu dvou tři denních 🙂
majda21
22. únor 2014
@pinkywinkie A ha 🙂 Já mám 4.den po transferu dvou pětidenních 🙂
pinkywinkie
22. únor 2014
@majda21 tak to jsi na tom jako ja 🙂
majda21
22. únor 2014
@pinkywinkie skoro.... a jaké testy doporučuješ? Když jsi taky taková testilka 😉
pinkywinkie
22. únor 2014
@majda21 ja nevím 😃
muddledgirl
22. únor 2014
@pinkywinkie 😃 😃 😃
pinkywinkie
22. únor 2014
Holky před chvili jsem mela kremroli, kolacek, korbacky a ted jdu na jitrnici 😃
muddledgirl
22. únor 2014
@pinkywinkie co jsem těhu a nehulím,tak mi ty korbačiky přijdou hrozně slaný,vždy jsem je milovala...No, o koláččcích a kremroli mi raději nemluv 😃 😃 😃 Věci z prasátka nejím,jen grilovaný masíčko 😃 😃 😃
majda21
22. únor 2014
@pinkywinkie Tak to máš jasné příznaky 😃 A ty jsi po ET nebo po KET?
pinkywinkie
22. únor 2014
@majda21 ET, fuj ta jitrnice není dobra 😞
majda21
22. únor 2014
@pinkywinkie To tě chápu, já jí nejím od malička 😉
muddledgirl
22. únor 2014
@pinkywinkie ježiš...tak to nejez
pinkywinkie
22. únor 2014
@majda21 ja je mela rada, ale tahle je korenena a pali
muddledgirl
22. únor 2014
@majda21 já taky ne..jako malá jsem jedla s taťkou čabajku i to hnusný kostkovaný...si nemůžu vzpomenout jak se to jmenuje...krájí se to na plátky...
majda21
22. únor 2014
Myslíš tlačenku?? Já nejím za zabijačky nic, jen libový ovar. Ale jelita, prejt, tlačenka, jitrnice nebo krvavá polévka.....no to vůbec!!!!!!
muddledgirl
22. únor 2014
@majda21 jo,tlačenku...jsemjí dlabala jak oživot....fuj....já bych ani ovar nejedla....já nic..takovýho..přítel prase jedl prejt..tak mu dám tu pánvičku a míchačku stranou...už v životě z toho nechci jíst...já jsem na tyhle věci děsně háklivá...
muddledgirl
22. únor 2014
@majda21 ale takovýhle věci a smradlavý sýry má povolený jen v mé nepřítomnosti...chudáček... 😃 😃 😃