• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

IVF v září - listopadu

21. května 2017 
Dnes celodenní úklid...čumim na seroš a u toho škrábu brambory..opět bramboráky..nic moc jiného tu není...hrachovka se snědla...tak ji asi ještě udělám znova...byla dobrá.. :wink:
23. únor 2014 v 16:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
@muddledgirl no ja mám taky vodu uz hodne hlavne v nohách ale jinak ok - bricho dneska boli ale celý jako kdyz ma clovek zaražený prdy :slight_smile: :wink: a jen vlevo ... Tak nevím, tam jsou ty upony tak to muže byt taky ono, těžko ˇrict... JazfioDne bolesti na ms / pry kontrakce/ vypadají teda ultra jinak :wink:
23. únor 2014 v 17:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pidisek - teda takhle dlouho nechávat s dvojkama ...ale zase pokud je vše v pořádku tak je asi lepší když u Tebe budou dýl.
Tak se držte
23. únor 2014 v 17:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pidisek :wink: :wink: :wink: ona ta známá říkala,že jí začlo bejt divně a že zvládla umýt jen pár hrnku a musela si sednout......Určo to zvládneš,seš šikulka...
23. únor 2014 v 17:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holci co si muzu vzit na hlavu ? Od rana mám hroznou migrénu a uz to nevydrzim :(
23. únor 2014 v 18:06  •  snaží se  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pinkywinkie - no asi jen paralen. I když nevím jestli už teď jde vše do krve nebo ne.
Jestli ještě ne tak cokoliv.
23. únor 2014 v 18:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kamisb dekuju, jdu si ho vzit :slight_smile:
23. únor 2014 v 18:36  •  snaží se  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pinkywinkie paralen klido
23. únor 2014 v 18:59  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@kamisb no v tom boku me boli kdyz sedím jak se hýbu tak ne... Chvíli mi bylo na zvracení ale ted uz ok :slight_smile:
23. únor 2014 v 19:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pidisek - no mě tam někdy taky pěkně píhne :( ale většinou jen když se blbě hnu, ale je to v místech po laparce tak asi proto.
23. únor 2014 ve 20:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
A děkuji někomu za srdíčko, ani nevím kdy se objevilo, pošlu dál až přijdou výsledky :wink:
23. únor 2014 ve 20:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dostali jsme k vánocům od tchána domácí pekárnu, teď manžel upekl takovou velikou "čabátu" (nevím jak se to píše :sunglasses: ) ...namazala jsem si ji takovým smetanových sýrem a bylo to vynikající ...mňam... :slight_smile:
23. únor 2014 ve 20:36  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
@kamisb

Ciabata :slight_smile:

No me je divny ze je to v boku nahore ...dole vůbec nic
23. únor 2014 ve 20:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pidisek - tak jestli Ti spíš prťata netlačí na nějaký orgán...nebo tam mohl být nějaký srůst a tak je to cítit. Ale už jen chvíli a bude to.

a dík ... :slight_smile:
23. únor 2014 ve 21:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kamisb asi to tak bude :slight_smile: uz se tam mačkají :slight_smile:
23. únor 2014 ve 21:51  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@kamisb ciabata je moc dobra, ja co jsem si koupila knizky od Vanka, tak tam je hodne receptiku, vcetne chleba a dalších dobrutek. Ja dělala v sobotu loupaky, byly fakt dobry moc
24. únor 2014 v 07:50  •  snaží se  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky mam hroznou zimnici, uplne se potim, boli me silene hlava.... jsem unavena...
24. únor 2014 v 08:25  •  snaží se  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pinkywinkie no příznak jako prase :slight_smile: :slight_smile: hlavne klid, lež a vydrž s testováním !!!!!
24. únor 2014 v 08:40  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@pinkywinkie - tak to jsem měla taky ...já měla 4 denní morulku dávali v sobotu a myslím že takhle hrozně zle mi bylo ve čtvrtek a pak ještě v sobotu. Takže 5 a 8 den ...a pak 10 den po ET byly čárky.
24. únor 2014 v 08:40  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@janice_opice
Tohle jsem ti vyfotila v Malvíku :slight_smile:
24. únor 2014 v 08:45  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@pidisek
@kamisb fakt? ja uz si rikam, ze na me něco leze.... no kez by.... ale prdim na to, dneska jsem devaty den po ET osmibunek :slight_smile:.... vim, ze nase Janicka uz mela dve carky, ale je to individualni :slight_smile:........... Holky moje, jste fakt zlate, dekuju moc za vase slovicka :slight_smile:
Jooo a dobra zprava, dneska je moje spoluzacka na cisari, Tak cekam na zprávy kdy se mala vyklube :slight_smile:
24. únor 2014 v 08:55  •  snaží se  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
@pidisek - no taky už máš 38 týden, tak max pár dní myslím a už je uvidíš.
Tak hlavně aby šlo vše v pořádku a relativně hladce.
24. únor 2014 v 08:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kamisb a jak ty koci?
24. únor 2014 v 09:01  •  snaží se  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kamisb no ty jo strašně to uteklo !!!! :slight_smile: zatím si je teda neumím představit teda :slight_smile: :slight_smile: pidísky....
24. únor 2014 v 09:01  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@pinkywinkie - já, po tom odběru krve jsem se nějak uklidnila a prostě to bude vše v pořádku. Takže se na to "snažím" nemyslet a prostě jedu dál v plánech.
Ted jsem ze skříně vyndala vaku pytel s oblečkama a chci se podívat co tam je a taky se chystám změřit tchánův pokoj, budeme jej tak za měsíc předělávat na dětský pokoj. Tak abych měla představu co se tam všechno vejde.
24. únor 2014 v 09:13  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@pidisek - tak už je chvilku a budeš je vidět a kochat se a muchlovat :slight_smile: zase na druhou starnu je dobře že drží takhle dlouho, alespon si je budete moc hned odvést domů.
V pátek jsem tu potkali kluka, kde manželka rodila o 2,5 měsíce dřív a dva měsíce za malým jezdili denně do nemocnice. Takže takhle to máte rozhodně lepší.
24. únor 2014 v 09:14  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
@kamisb chudak tchan, to ho vystehujete? :slight_smile: Jsem moc rada, ze ta krev dopadla jak dopadla, držela jsem ti moc palecky. A drzim dal kocicko
24. únor 2014 v 09:17  •  snaží se  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pinkywinkie - no my výsledky krve ještě nevíme, na to se bude čekat ještě tak 14 dní. Ale nevím myslím si, že pokud by to mělo být špatný, že bych měla blbej pocit a to nemám. Manžel je úplně v klidu a doktoři se taky tvářili docela v pohodě. Tak uvidíme, stejně s tím nic teď nenaděláme.
S tím bydlením tady je to takový zvláštní, ale co dobrovolně tchánovic řekli, že budou bydlet o patro výš tak co. Teda dobrovolně ....já jsem řekla, že pokud nám to spodní patro nenechají tak že se odstěhujeme. :sunglasses:
24. únor 2014 v 09:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kamisb to vis, ze to bude v pohode.... nemysli na to nebo se zblázníš :slight_smile:
Tak to mate dobry, ze se odstehuji a budete mit patro pro sebe :slight_smile: Ale stejne te obdivuji, ja mam moje tchanojc rada, ale bydlet s nima bych nedala :grinning:
24. únor 2014 v 09:38  •  snaží se  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@pinkywinkie - když manžel nechtěl z tohohle městečka pryč a mě se po 30cítce nechtělo si brát hypotéku a do důchodu se děsit jestli bude na splácení.
Stejně by se za pár let o ně někdo musel starat a pak zase jezdit denně sem, takže když ty vztahy jsou docela v pohodě tak proč ne.
Ted když jsem doma, tak kolikrát ani nemusím vařit přes víkend, tchýně se přijde ptát jestli něco nechci a finančně je to naprosto v klidu. Možná to je pohodlný a vím, že na nás hodně lidí kouká jak na blázny, že by do toho nešli, ale ono to má i svý výhody.
24. únor 2014 v 09:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek