• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

IVF v září - listopadu

21. května 2017 
@pinkywinkie - jinak mě docela uklidnila jedna diskuze, kde holky měly stejný důvody na odběr krve nebo plodovky a všem to tam vyšlo v pořádku. A to některý měly ještě jeden ten minor marker navíc.
24. únor 2014 v 09:52  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
@kamisb my to same, jsme ve starsim baracku (cca 30 let je mu), co nam dali tchanojc, nemame hyposku, nechtěla jsem ji na novy dům. Jeden den prijdes o praci a co pak dal? takhle setrime na ivfka :slight_smile: ono nas jedno vyjde na cca 60 - 70 tisíc, coz je masakr teda......
24. únor 2014 v 09:57  •  snaží se  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pinkywinkie - no to je síla ...nás první IVF vyšlo na 2500,- a teď asi na 15tis., ale zatím jsme to měli na pojišťovnu.
24. únor 2014 v 10:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kamisb no my uz pate... takze tam platíme vse sami.....
24. únor 2014 v 10:26  •  snaží se  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pinkywinkie - no to chce taky pořádnou sílu na to jít dál a dál. Ale člověk pokud něco fakt chce tak se nesmí vzdávat.
24. únor 2014 v 10:35  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
autor
Ahoj holky v rychlosti zdravim ted jsem dojela nakrmit domu zver, osprchovat se a zase letim zpatky.doufam ze tady je vse Ok...osmibunky ze se drzi a Ety a kety a opu probihaj uspesne.mame krasny pocasi tak je na chaticce super, I kdyz je cela rozbombardovana.nakonec se vracime az ve ctvrtek pac je krasne a manzel ma smen7 az na vikens.@martas14 mys je usita kraaasnaaa fakt ji chci taky ;)))) pristi tyden hned v pondeli poslu..@pidisek pro tebe budu mut ty dva meduly....@pinkywinkie zlato tesim se na ty //@muddledgirl kocar uz vybranej?@kamisb zdalo se mi o tobe a tuseni je ok vse dobre dopadne....@sasanka033 co ty brouku?@hhani nejsem na netu nestihla jsem reagovat ale pesti drziiim...a vsem proste tfuj tfuj a krasnej den
24. únor 2014 v 11:25  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@janice_opice - moc a moc děkuji, mě se furt zdá, jak mi roste bříško a prcek se hýbe, tak tomu taky věřím.
Ted se hrabu v hadříkách a našla jsem 3 růžovoučký věci na holčičku. Případně Ti to pak vezmu ukázat jestli by jsi si to nechtěla půjčit. Tohle asi fakt na kluka rvát nebudu :slight_smile: jedno je oc hezký malinký bodíčko ...pak něco jako tričko, ale na rozepínání s límečkem a kalhoty bavlněný trochu teplejší.
24. únor 2014 v 11:30  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
autor
Brrrrrr pro predstavu
24. únor 2014 v 11:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@kamisb brouku jsi zlata, ale ja pujcwny obleceni nee nikdy nevis co se muze stat...uplne staci to kafe ze dame ;))))

.
24. únor 2014 v 11:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Paaaaaaaaa ve ctvrtek
24. únor 2014 v 11:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janice_opice - tak jako ono kdyby se to zničilo tak by se nic nestalo :slight_smile: ale pokud nechceš tak nic no ..já jen že se mi to líbilo a je škoda aby to leželo někde na půdě.
24. únor 2014 v 11:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janice_opice - užij si čerstvý vzdoušek a moc to nepřeháněj s tou prací.
24. únor 2014 v 11:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@kamisb ja bych prave mela strach ze to znicim leda bych to treba od tebe koupila zs nakou kacku ;)
24. únor 2014 v 11:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janice_opice - hele uvidíme, já Ti to pak vezmu a necháme to případně osudu :slight_smile: já to dostala takže jako abych Ti to prodávala je blbost. Ale třeba je to všechno podobný ...jen tím jak je skoro všechno modrý tak tohle je tam takový výjimečný no :slight_smile:
24. únor 2014 ve 12:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@kamisb oukej tak paa ve ctvrtek letim jeste mudim do hornbachu pro zasuvky
24. únor 2014 ve 12:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janice_opice téééda holka to máte hokny, tak hlavně ať už je to za vámi a můžete si užívat jen pěkné chajdaloupky..... na myšku už se hrozně těším, tak pak hned pošli i číslo na účet, ti rovnou pošlu, moooooc děkuji :wink:
24. únor 2014 ve 13:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pinkywinkie pinky ještě počkej ty tři dny ono se to tam určitě ještě dobarví :wink: držíme dál holka naše, jinak migréna je teda pěkný hnus, no hold šupni ten paralen, zalez do pelíšku, udělej tmu a snažit se zaspat, to nejlepší recept co jde :wink:
24. únor 2014 ve 13:58  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
Ahoj holčiny, tak zprávy... OPU v pohodě, prima patra na pokoji. Po probuzení na sále jsem už ani nespala, byla jsem ready a v děsně dobré náladě čekala.
Výsledky už tak úžasné nejsou. Bylo 13 foliků, ale z toho jen 5 vajíček. :frowning2: :frowning2: :frowning2: Spg průměrný, nic hrůzostrašného, ale i tak nám doporučili na 2 oocyty ICSI a na zbylé 3 klasika IVF.
Zítra cca v 10 musím volat emryoložce, co a jak...Tak mi prosím držte palečky, ať to bojovníčči zvládaj...
24. únor 2014 v 15:36  • Odpověz  •  To se mi líbí (3)
@monyna83 ahojky, budu držet palečky, nám se to tentokrát taky moc nedařilo - 20 folíků, 12 vajíček - ICSI na všechny, ale chytly se jen tři a vydrželo jen jedno krásné vyvíjející se 8buněčné embryo, které už mám u sebe od minulého úterý a něco mi povídá, že by to mohlo vyjít, občas mě pobolívá docela slušně břicho jako na MS od víkendu.
24. únor 2014 v 15:49  • Odpověz  •  To se mi líbí (3)
@monyna83 drzime vsechno co mame a moje dvojcata ti taky drzej co maj, i kdyz toho jeste asi moc nemaj:slight_smile:
24. únor 2014 v 15:51  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
@monyna83 -tak hodně štěstí a ať se dneska hezky tulí a pak vyvíjí krásná embryjka :slight_smile:
24. únor 2014 v 15:57  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@sasanka033 tak to já doufám, že případně zůstane u jednoho, že se mi nerozdělí na dva potomky a ještě chlapy, to by mě, kdyby to byly holčičky, tak bych třeba šla i do třetího, ale u kluků už bych to neriskovala :slight_smile:, srandičky, to mě užije, kdy plánuješ testovat?
24. únor 2014 v 15:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
@eevvaa Tý jo, to jsou vždy nervy, có? Ale jak píšeš, zní to hezky a nadějně. Moc Ti držím palce, ať těhulkuješ do zdárného konce :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
@sasanka033 :grinning: :grinning: :grinning: Tvoje dvojčata, to je tak sladký, děkuji Sany :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:

Holky, Vám samozřejmě držím palce-mačkám a mačkám...Tato vlna je prostě naše. Začátky trnité, ale pevně věřím, že ty // najdeme teď všechny :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
24. únor 2014 v 16:06  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
@kamisb Děkujeme, myslím na ně, na prdelky... :wink:
24. únor 2014 v 16:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky to letošní počasí je fakt bláznivý, u sousedů jsou na stromech jehnědy tak se mi spustila alergie, tak se k tomu přidávají idalší alergeny, no super. Asi se na to budu muset zeptat doktora.
24. únor 2014 v 16:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
@eevvaa nikdy!:slight_smile:) ja se tak bojim, ze testovat nebudu nebo co.
24. únor 2014 v 16:19  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
@sasanka033 Tak si kup rovnou Clerblue digital...Ten je výbornej a především přesnej...
24. únor 2014 v 16:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
@monyna83 to me nenapadlo. no uvidim.
24. únor 2014 v 16:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
@sasanka033 Ukáže i několik dní před normálním tt testem. Ale zas je dražší, cca 250,-.

Zlati, po ET se mimi zavrtává hned nebo může několik dní vyčkat v peřince, než se zakousne? Vím, že může být i mimoděložní, páč embryjko začně putovat zpět do vejcovodů, či dutiny břišní a může k tomu dojít...

Já počítám tak cca 5 dní, ale jistá si nejsem. Tak jen, jak už máš ta Tvá miminka stará :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
24. únor 2014 v 16:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
@monyna83 no to je prave otazka, ale vzhledem k tomu, ze teprve hatchujici blasta ma schopnost se zakousnout, tak nejdriv se tam to embryo jeste deli a pak teprve zakusuje, ten sestej den.
ja mam ted desetidenni embrouse, pokud teda naky jsou.

jakto, ze ukazuje tak brzy? to je sila teda.
24. únor 2014 v 16:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek