• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

IVF v září - listopadu

17. října 2017 
@sasanka033 Díky, já si to tak nějak myslela. MATKO!!!! Jasně, že tam jsou a jestli né dvě, tak jedno určitě!

Já nevím, že ukazuje takhle brzo, ale dokáže ukázat už týden PO. Čili několik dné před očekávanou MS. Jukni na něj na net, má velice kladné recenze :wink:
24. únor 2014 v 16:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky...tak mame za sebou krasny slunecny den a my po dlouheeeeee rozvaze nechali dat nakonec 2 embrya..1 blastocysta a 1 hatchujici blastocysta....2 nam zustali do mrazacku..kvalita vsech byla opravdu nadherna i dr. z toho mel radost..porad jsme premysleli zda ano ci ne,ale rozhodli jsme se,ze stejne bychom chteli dve tak pokud to vyjde hned ted budeme jen radi a vezmeme to jednim vrzem :grinning: ...takze huraaa do boje na čekanou ..to bude 14 dni :grinning:
24. únor 2014 v 17:51  • Odpověz  •  To se mi líbí (6)
@hhani krasnej vysledek, gratuluju a drz se:slight_smile: jakej budes ted mit rezim? pujdes do prace?
24. únor 2014 v 17:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
@sasanka033 dekuju :slight_smile: ..mam dovolenou ..ma sefova jako jedina o tom vi takze nemusim praci vubec resit a bud se vratim po 14 dnech nebo uz ne :slight_smile: ..a jak tobe to dopadlo Sas?...
24. únor 2014 v 18:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
@hhani tak to je teda takovej malej zazrak, esli jsi zmenila praci a tvoje nova sefova te v tom podporuje :grinning: u me nic jeste nedopadlo, jsem podelana delat test:slight_smile: ale je brzy, jsem 10DPO myslim.
24. únor 2014 v 18:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
@sasanka033 zmenila a ona to vedela od zacatku,ze do toho pujdu a i jsme se domluvili,ze to udelame po novem roce,ze bude mene prace,je skvela a mam jeji plnou podporu :slight_smile: ...tak to MOOOOOC DRZIM PESTI!!! :wink: ..a dali jste si dve nebo jedno?Nebo jak jsi to ted vubec mela?
24. únor 2014 v 18:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
@hhani - tak držíme všechny palečky ať to klapne. Když byla embryjka takhle krásná.
24. únor 2014 v 18:24  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@kamisb mooc dekuju..ted tomu opravdu verime,ze to vyjde :slight_smile:
24. únor 2014 v 18:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
@hhani jojo, zase dve:slight_smile: v tom pripade az pujdes ted pujdes na nemocenskou a mne to nevyjde, jdu tam misto tebe!:slight_smile:)
24. únor 2014 v 18:40  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@sasanka033
@hhani
@monyna83

Holkyyyyyyy držíme vám všech 12 palečků!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
24. únor 2014 v 19:02  • Odpověz  •  To se mi líbí (3)
@monyna83 Moni moooc drzim palce a at jsou krasne kvalitni :wink:
24. únor 2014 v 19:11  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@pidisek dekujeme!:slight_smile:
24. únor 2014 v 19:17  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
@pidisek i ja se pridavam..a veliky díííík :wink:
24. únor 2014 v 19:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pidisek Moc moc děkujeme :slight_smile:
@hhani Hani, moc Ti děkuji. A co ty? Jak jsi na tom?
24. únor 2014 ve 20:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
@hhani Už jsem četla, krásná práce a obrovská gratulace. Moc držím palečky, aby bylo vše, tak jak být má. :slight_smile:
24. únor 2014 ve 20:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
@monyna83
@hhani
@sasanka033 no vás je přímo radost číst holky, jak vám to pěkně odsýpá, vypadá to tůůůze slibně tak hurá přímou cestou k dálnicím // :wink: :wink: to víte potřebuji, aby jste mi tu vlnu udržely pěkně rozvibrovanou až do toho dubna, ať pak nemusím s prknem na rybník :grinning:
24. únor 2014 ve 20:44  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
@martas14 ty voe kam na ty obraty chodis :grinning: :grinning:
24. únor 2014 ve 20:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
@sasanka033 to víš, my tady na Moravě jsme veselý kopy, to bude asi z toho vína :grinning: :grinning:
24. únor 2014 ve 20:46  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@martas14 spis z ty slivky, pac to bys musela v tom sudu vina bydlet :grinning:
24. únor 2014 ve 20:47  • Odpověz  •  To se mi líbí (3)
@sasanka033 tož té je tu taky hafolec, ale to teda mi dělá zle i jen přičichnout, jak jsem teď byla marod, tak do mě můj furt šil ať si tu slivku vykloktám, že to je super, hele jako vodu normálně kloktám,ale toto nešlo a hned mě to tam nějak hrklo, jsem myslela, že vybleju plíca, jakej to byl hnus :grinning: :grinning:
no ale nebudu ti dělat chutě, když ty to teď ze dva roky nebudeš moct :grinning: :grinning: a ty máš kdy v úmyslu testovat? a neříkej že nikdy, bo je potřeba to tu zahltit fotkama s testíkama už to tu dlouho nebylo :wink:
24. únor 2014 ve 20:54  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@martas14 tak ale zahlcovat fotkama s bilejma testama to tady zas uplne nemusime, ne?:slight_smile: ja se bojim no... zatim je zbytecne brzy, nechci se tim stresovat, i kdyz jsem vystresla i tak hodne :grinning:
no a ze to tady dlouho nebylo se nejni cemu divit, ona taky ta diskuse koncila listopadem :grinning: :grinning:
24. únor 2014 ve 20:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
@sasanka033 žádný bílý se konat nebudou, to je jasná věc, takže se na to už radši připrav předem ať z toho pak nejsi moc v šoku :wink: tak jasné on ten nerv k tomu hold patří, bych radši, kdyby jeden den zavedli a druhý už bylo jasné jestli se povedlo nebo ne....
to s tou diskuzí máš pravdu :grinning: ale ono se to stejně nikde jinde nehýbe, co tak sleduji i jiné měsíce, takže to jste tady náhodu ještě dobrá klika :grinning:
24. únor 2014 ve 21:23  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
Ahoj kočenky...tak jsem vás dočetla....holčinám co čekají na dvě držíme pěstičky... :wink: :wink: :wink: :wink:
Pro Janičku: Kočárek vybraný ještě není....ale už se k tomu chystám... :grinning:
Tak jsem se dozvěděla,že hodně věciček, postýlku apod...budu mít od příbuzných a že nic kupovat nemám.Tak to je super,jsem nadšená...Takže jsem byla v jednom super sekáči v HK a nakoupila pro sebe šaty, košili, dvě halenky, svetýrek,pletenou vestičku a vše v bomba kvalitě,ks jen 50,-...Pak jsem konečně sehnala podprdy v Gatu jen za 100,- ks a jedno bomba černý lesklý triko..tak mám na chvíli co na sebe..abych nechodila jako šupák..a prcek v bříšku se za mě nemusel stydět... :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:

Jinak mě taky třeští hlava, i když piju o stošest...doufám...že jste měly taky tak hezký den... :wink:
24. únor 2014 ve 22:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
Kocky co cekate na dve carky tak drzim pesticky..........
A ja verim ze tento rok bude pro nas vsechny uz konecne plodny...... tak holky at se tu pekne tehulkuje...
24. únor 2014 ve 23:19  • Odpověz  •  To se mi líbí (3)
@pidisek cau koco, uz se ti to strasne blizi. Mooooc drzim palce, at jsi po porodu brzo fresh. Prvni den jsem myslela, ze to fakt nedam, ale druhej uz to bylo ok - tak na to furt mysli, ze bude lip a nech do sebe prat vsechno, co ti nabidnou. Cipky mi zabiraly super :slight_smile: no a pak - pak uz nebudes psat, stejne jako ja :grinning: ale stoji to za to. Dneska jsem spala asi tri hodiny. Mit dvojky, tak uz asi lezim nekde na infuzich :grinning: jen jsem chtela pozdravit a poprat good luck. Abych Te jeste stihla. Ostatnim napisu....nejak brzo :grinning:
25. únor 2014 v 08:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
@brsh jeeeeeee ahoj :slight_smile: moc díky :slight_smile: no ještě držíme, pidísci jsou fakt k neuvěření...
Císaře se trochu bojím, chci fungovat, tak snad budu brzy ok.....
Podle dr bychom mohli jít domu za 5 dni tak doufám ze budou prckové v pohode. ...

:grinning:
25. únor 2014 v 08:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
@hhani Mooc držím palečky, krásná úroda :wink:
25. únor 2014 v 08:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pinkywinkie A jak ty pinky? Furt na tebe myslím a držím palečky. Já jsem si slíbila ještě vydržet, dnes je to 7.den, tak ještě alespoň 3 vydržím.
25. únor 2014 v 08:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
@majda21 Majdi ahoj, mam tam ducha, ale jen velmi slabého, tak to radsi nerikam a drzim do krve :slight_smile:
25. únor 2014 v 08:50  •  snaží se  • Odpověz  •  To se mi líbí (5)
@pinkywinkie Ježíšmarjáááá, to je skvělý!!!!!! Tfuj tfuj tfuj pro štěstí, ať to nezakřikneme, ale mám z tebe hroznou radost......ty to začneš a my všechny tady tě budeme následovat!!!!
25. únor 2014 v 09:16  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek