• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

IVF v září - listopadu

26. května 2017 
@pinkywinkie je tam????????????????? Fotkuuuuu!!!!!!!!!!!
25. únor 2014 v 09:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pinkywinkie zatím tiše blahopřeji, já už chci taky dneska je to už týden co mám bobíška v bříšku a furt si říkám, že to je jiné než minule a hlavně po delší námaze mě bere bolest podobná na MS, tak nevím, doma mám jen jeden test a chci to vydržet aspoň do pondělí, ať už je něco vidět.
25. únor 2014 v 09:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky, tak jsem to rano zkusila a je to uplne bilej test, jako vzdy. jsem 8.den po ET dvou tridennich :frowning2: :frowning2: :frowning2:
25. únor 2014 v 09:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
@sasanka033 jezisi to je brzoooooooooooo!!!!!!! Já po 5 ti denních hatch blastocyst měla // az 11 den a to byly dvojcatka !!!!!!!!!!!!!!
25. únor 2014 v 09:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
@eevvaa Tak to jsme na tom stejně :slight_smile: Ale já nepociťuji žádné příznaky :unamused: Máš v bříšku jednoho? A jaké embrijko??
25. únor 2014 v 09:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
@sasanka033 Sasanko, to je opravdu ještě brzy. Zbytečně se teď budeš nervovat, snaž se být v klidu a ještě vydrž...
25. únor 2014 v 09:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pinkywinkie A kdy máš jít na krev, Pinky???
25. únor 2014 v 09:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
@majda21 jedno osmibuněčné embryjko, tentokrát nemáme ani mrazáčky, tak snad to vyjde :slight_smile:, zase mě pobolívá břicho, tak se uvidí. Měla jsem PK, ale už ET bylo 3.den, kvůli tomu, že ostatní nevyšly :(.
25. únor 2014 v 09:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
Proboha holky chapete ze tim testovanim takhle brzo si ublizujete? Zbytecne se nervujete.je to fakt brzoo testovat uz 8den.vydrzte alespon do toho 11 dne.moc vam vsem drzim palce a verim ze tam ty // budou.ale takhle brzo je opravdu necekejte.
25. únor 2014 v 09:52  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@sasanka033 vzdyt ja jsem 10 dni po osmibunkach a mam tam teprve dusika co je sotva videt.... Mozna je to vada testu, nevim, ale verim mu..... osmy den jsem tu brecela, vzpomen si......
25. únor 2014 v 09:52  •  snaží se  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@majda21 v pondělí pujdu na krev
25. únor 2014 v 09:52  •  snaží se  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pinkywinkie vada testu to urcite nebude :grinning:
25. únor 2014 v 09:55  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@pinkywinkie tak to si do té doby ty palečky umačkám :grinning: :grinning:
25. únor 2014 v 10:09  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@eevvaa Takže máš toho největšího bojovníka u sebe!!! Dopadne to dobře, uvidíš :wink:
25. únor 2014 v 10:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pidisek zlato a testovala jsi uz ty dny pred tim duchem?
25. únor 2014 v 11:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
@sasanka033 kdepak :slight_smile: vydržela jsem to.....
25. únor 2014 v 11:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pidisek no tak pak ale nemuzes vedet, zda bys nemela duchy uz predtim....esli mi rozumis:(
25. únor 2014 ve 12:29  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@sasanka033 pokud mela @pidisek slabou carku az 11 den tak asi ducha 8 den urcite nemela.hlavne jeste mela dve blastulky co se ji chytli a ty mas v brisku embryjka o par dni mladsi.zkus testnout opravdu az tak 12 den.takhle se zbytecne stresujes.opravdu mas na // jeste cas :wink:
25. únor 2014 ve 12:33  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pidisek jen z porodnice nespechej. Uvidis, ze je to luxus, kdyz budou mit sestricky deti chvili u sebe :slight_smile:
25. únor 2014 ve 12:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
@beryltm rada bych si myslela to same, to je jasny. ale cejtim se stejne jako u predchozich dvou transferu:( puvodne jsem chtela testovat az v patek, ale trochu jsem se nechala dotlacit. ale popravde, to napeti bylo hrozny, takze ted aspon uz pocitam s nejhorsim a v patek to zkusim znovu.
25. únor 2014 ve 12:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
@sasanka033 nocto sice nevím, ale já fakt měla hatch blasty a to je uplne o dost dřív zlato
25. únor 2014 ve 12:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
@sasanka033 ja jsem toto ivf zase jako vzdy krvacela a rikala si ze je to v haji.byla jsem o tom presvedcena.no a ejhle i pres krvaceni mam v brisku miminko.ver ze nic neni ztraceno.nadeje je vzdycky.musis tomu verit.vydrz do patku. :wink:
25. únor 2014 ve 12:57  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
@beryltm tak ja vydrzim, nic jinyho mi nezbejva. kolik mas za sebou pokusu?
25. únor 2014 ve 13:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
@beryltm a priznaky jsi nejake mela?
25. únor 2014 ve 13:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
@sasanka033 tohle bylo nase 4 ivf. Priznaky vubec zadne.prsa ani bricho neboleli chute pachy nevolnosti nic.cely trimestrjsem na tom byla stejne uplne bez priznaku krom toho sileneho krvaceni.ted ve druhem trimestru uz zacinam mit obcas tlaky v prsou a zvetsuje se mi brisko.jinak nic :wink:
25. únor 2014 ve 13:16  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
@beryltm gratuluju!:slight_smile: to jsi si taky zazila hodne:( kolikaty to byl transfer? mela jsi kety? a v cem vidis rozdil oproti minulym IVF? nezmenila jsi car, nebo protokol nebo neco?
25. únor 2014 ve 13:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
@sasanka033 ket jsme nikdy nemeli.chodili jsme k apolinari.ted jsme presli do cube a zmena bxla ve vsem.pristup sester a doktora.taky uplne jine leky.prosze vse jine.dulezite ale bylo ze jsem se tam citila moc dobre a vetila jim a to udelalo hodne.psychicky jsem byla uplne jinde
:sunglasses:
25. únor 2014 ve 13:25  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
@beryltm ja jsem u apo taky a jsem spokojena se vsim. az na ty vysledky samozrejme:( takze tobe cube pomohl...nesla jsi do te studie?
25. únor 2014 ve 13:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
@sasanka033 do apo uz bych nevlezla prave diky tem neuspechum.neumi cloveka spravne nadtimulovat a hlavne nemaji takove embryology aby dokazsli to co v cube.spousta holek u apo mela vzdy hoodne vajicek a prezilo jim z bidou na transfer.presli do cube a dokonce maji i mrazacky.to uz o cemsi mluvi.
ja ve studik byt nemohla diky endimetrioze a taky diky hodne nizkemu amh.
25. únor 2014 ve 13:33  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@beryltm ok, diky za info:slight_smile:
25. únor 2014 ve 13:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek