• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

IVF v září - listopadu

26. května 2017 
@pidisek - kdy sou dva tak se ohlídaj a tebe taky :wink:
@monyna83 - to je škoda, budu držet palečky do dalšího boje...

Holky moc díky za podporu. Jinak dneska už mám na testu prakticky regulérní //. Krásně mi to zesílilo. Taky sem se včera večer jak magor cpala nanukem, salámem uherákem a zapíjela to jablečným moštem. Fuj. Ale chutnalo mi to :grinning: .. Jasně že se pořád bojím ale snad sme na dobrý cestě. Ten test dnes byl úplně stejný jako sem měla osmý den po transferu s prvním synátorem před třemi lety...

Moc tu všem držím palečky.
24. srp 2013 v 09:52  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
@pidisek Ahojky, zatím jsem nebyla na žádném pokusu, my jsme oba naprosto ready, jen už se přes 5 let snažíme o miminko. Teď stimulace Clostikem. Brala jsem 2x denně a reagovala výborně - 5 20mm foliku...Dr. mi nepíchla ani pregnyl, protože se bála vícečetného těhotenství. Troj a čtyřčátka...
No, jedno se asi na chvilku zakouslo, jelikož jsem měla dušíka a příznaky...Ale...Zbytek znáš..
Clostík jsem měla začít brát dnes, ale po včerejším rozhovoru s CAR, nemůžu...Četla jsi to? Ten strááášně dlouhý román ze včera? Bože, jak já byla naštvaná!!!
24. srp 2013 v 10:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lucavka Ahóóój, no krásná práce, obrovská radost a tichounká gratulace... :wink:
Hmmm, to jsou chutě, ale byla jsem na tom stejně, takže BON APETIT :grinning: :grinning: :grinning:

Dej nám sem prosím testíček na kukandu, ať máme inspiraci :wink:
24. srp 2013 v 10:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
@monyna83 to mě mrzí a ta sestra je nějaká kravka s prominutím.......
24. srp 2013 v 10:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
@monyna83 - tak fotečky jsem jakž takž udělala. Ve skutečnosti do vypadá líp. První sada je ta tři roky stará. Ty čtyři dolní testíky jsou teď pátý až dnes (osmý den). A to blonďatý na druhý fotce patří k těm prvním testům :grinning: . Jen se modlím ať to i teď dopadne dobře....
24. srp 2013 v 11:04  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
Ještě jeden pokus
24. srp 2013 v 11:05  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
@lenkafel Hrozně mě to zaskočilo...Už ten hořký konec v podobě MS a ihned jsem tedy volala do CAR a tam mě dorazila...Třeba to tak ani nemyslela, neměla dobrý den, ale až takový extrém?
naopak jsem měla vždy naprosto luxusní pocit, když jsem z CAR šla, jelikož jejich přístup je fantastický a já si myslím, že mám velice příjemné vystupování- defekt z práce :grinning: - takže ani nemohlo dojít ke konfliktu..
No jó, byla to jen setra a né doktorka :wink:
24. srp 2013 v 11:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lucavka LIKE, LIKE, LIKE :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: Krása a nádhera nejkrásnější, dnešní testík vypadá moc krásně a především je velmi zřetelně vidět, jak sílí...Navíc 8. den, paráda...

Jen mi není moc jasné, jak se stal ten zázrak, že jsi z té první sady tyčinek vydundala takovéko klučíka :grinning: :grinning: :grinning:
Jak se to dělá??? :grinning: :grinning: :grinning:

Je krásnej, moc a moc a bude to asi trochu lumpíc, có? Páč, jak kouká na toho bafulu, tak to je pohled k zulíbání...
Moc Ti gratuluji, máš obrovské blonďaté štěstíčko a pssst, další nosíš pod srdíčkem :slight_smile:
24. srp 2013 v 11:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
@monyna83 - no sestřička se k tobě teda určitě mohla chovat líp :unamused: . A kam chodíš? My od gennetu. Pořád se s manželem smějeme jaký tam maj modelky :slight_smile: . Všechy sestřičky tam jsou moc krásný a naštěstí i hodný...
24. srp 2013 v 11:26  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@monya83 - moc děkuju :grinning: . Taky nevím jak se nám to povedlo. Třeba to zjistím teď jestli všechno půjde jak má :sunglasses: . Jak říkám pořád se bojím. Jinak všechna naše zvěř je moc hodná a úžasná včetně syna :dizzy_face: . Je nás už teď plný byt ale všichni jsou moc skvělý.
24. srp 2013 v 11:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jo a nevím po kom je blond. Buď po babičkách nebo po dárkyni vajíček. My s manželem jsme tmavý. Teď máme i hnědovlasou dárkyni tak uvidíme :grinning: . Jinak sme všichni malinkatý a synátor má už teď ve dvou letech a dvou měsících 94 cm...
24. srp 2013 v 11:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lucavka Já chodím k Apolináři, vybrala jsem si ho, že je státní, má dobré recenze a především né tolik doplatků...Ale to asi není pravda...Víš, já řídím, ale Prahu se hrozně bojím, takže jezdím s manželem, který v Praze pracuje...
Nikdy jsem nepřišla pozdě, naopak, vždy vše v pohodě, taky to nechápu...Ani nevím, jestli si sestra tohle může dovolit říct...No naštvala mě...Ano a to moc...
No jo, tím se nebudem zaobírat, teď je nejdůležitější Tvoje krásná úrodička //... :slight_smile: A vše bude v pořádku, musíš tomu věřit :wink: Tak jako Pidisek, obě to zvládnete a budete na nás prskat plodné bacily...
Téda, Vás je :grinning: Ale to je náhodou parádní, mít doma hluk...To já nemám...Ale taky jednou budu :wink:
Prosím Tě, hrozně se omlouvám, že se ptám...Ale Vy jste měli dárkyni? Ještě pořád jsem nováček, i když některé zkratky mám už zmáklé, ale tomuhle moc nerozumím? Proč? Pokud se Ti o tom nechce mluvit, samozřejmě to chápu a omlouvám se... :wink:
24. srp 2013 v 11:47  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@monyna83 já ti přeju aby se ti to brzo splnilo a měla si doma taky veselo. No já si v první řadě musím pochválit manžela, protože mě podporuje a hlavně toleruje... Jinak máme synátora, čubinu (tu na fotce), kocoura (pěkně rozmazlenýho protože je nejstarší a první tři roky byl rozmazlovanej jedináček) pak agamu a africký šněky. Já bych si na klid asi ještě nezvykla. Snad za dvacet, třicet let :wink:.
Dárkyni vajíček jsem měla poprvé a i teď protože mám chromozomální poruchu (turnerův syndrom) a moje vaječníky nejsou vyvynuté a netvoří vajíčka. Teď sme ale dostali jinou dárkyni, protože ta první už nemůže darovat. Je to finančně náročný ale nelitujeme obzvlášť když vidíme to naše blond zvíře :grinning: .
24. srp 2013 ve 12:11  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
To je krásné, máš podle všeho úžasnou rodinu a ve tvých řádcích čtu, že jsi moc šťastná, velká gratulace... :slight_smile: :slight_smile:
No, tak to je malý exotický zvěřinec...Já měla dřívě, cca před 8 lety 2 leguány, Gábi a Freddyho :slight_smile:
Já mám také úžasného mužíčka, jsem na něm strašně fixovaná a je to nejdražší, co mám-zatím :grinning:

Aha, tak to je mi líto, nechtěla jsem takhle blbě vyzvídat...Pořád tedy něco někde pročítám...Moc Ti děkuji za vysvětlení, vážím si toho.
Chlapeček je krásnej a je Váš, to je to nejdůležitější! Tato dárkyně byla jistě dobrou vobou, vzhledem k pozitivnímu testíku...Vše bude dobré, protože taková bojovnice, jako Ty, jako Vy všechny tady, to zaslouží velký obdiv a poklonu!!!
Penízky čert vem, ty budou a my nebudem, ale pokud to dojde do zdárného konce, jako že určitě ano, tak to bude ten nejkrásnější cíl :slight_smile:
24. srp 2013 ve 12:25  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@monyna83 no jsem za ně šíleně moc šťastná. Hlavně že jsou zdraví a spokojený. Teď užívám klidu, protože synátor odjel s babičkou, manžel je v práci a zbytek chrní. Teda až na agamku, tak se mnou čučí na telku. :slight_smile: . Taky si chvíli schrupnu. Tenhle rok pro mě zatím moc úspěšný nebyl a tak mám pořád strach a strašně doufám že se to v dobré obrátilo...

Já tu taky hodně pročítám. Hodně mi to pomáhá. Dozvím se i dost důležitý a praktický informace. A odreaguju se. Občas se člověku chce brečet. Spousta holek tu jsou opravdu neuvěřitelný a úžasný bojovnice co si zaslouží metál...
24. srp 2013 ve 12:41  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
@lucavka Jen běž chrnět, to Ti prospěje...Já jsem zase celé dva dny gruntovala, takže mám také nárok relaxovat. Muže mám také v práci, takže koukám na Pevnost Boyard a fandím :grinning: :grinning: :grinning:
To máš teda sakra pravdu...Ale i Ty patříš mezi ně!!!

Dokonce jsem zabrousila na: o tom se těžko mluví, celkem lituju...
Řvala jsem jako želva, neuvěřitelné osudy... To já bych nedala, buď bych visela nebo bych měla nějaký malý pokojíček v blázinci a denně žádala o pytlík s krmením pro holuby...
Já jsem pitomá, protože je to tak citlivé, tak živé téma a především pro ty, kterých se to týka... Já, ze své zvědavosti a hlouposti jsem četla a četla, prohlížela fota a teď, až otěhotním, zblázním se strachy... Jak říkám, moje hloupost...
Ale Tobě o tom vůbec říkat nebudu, u tebe chci vidět sílící čárku v pořádnou dálnici // :grinning: :grinning: :grinning:
Následně rostoucí bříško :grinning:
24. srp 2013 ve 12:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
@danaho Takže klídeček, pohoda, nestresuj se hlavně.. všechno bude dobrý:slight_smile: měla jsem tu teď na víkend mužíčka s pejskem a bylo to moc fajn. Příští víkend mi přijede kamarádka, tak to bude taky super. Já jsem ráda, že jsem jela, ty lázně mě nakoply zase zpátky do normálního života:slight_smile:
25. srp 2013 v 11:40  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
@monyna83 Přecitlivělá nejsi a i kdyby, co si to vůbec dovoluje??? Ty jsi pacientka a pro Tebe ona má udělat cokoliv.... i třeba kotrmelec, když budeš chtít. To je fakt hrozný. Ty jim dáváš svoje peníze....
25. srp 2013 v 11:48  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@pavlina1976 Jsem ráda, protože to, že jsem odjela z domova mě nastartovalo nějak úplně jinak a zase začínám fungovat normálně. Vstávám před sedmou, některý procedury už mám v 7:00 což je děsný, ale na druhou stranu tu nejsem na dovolený a klidně budu vstávat. Jsem ráda, že to klaplo, měli by nám to psát všem a hned. Jsem překvapená, že tu jsou holky, kterým to napsala doktorka hned při prvním neúspěšným IVF a mě dělali caviky při 6. To nechápu....
Ty lázně mě zase vrátili do společenského života.. což je super, pořád se tu něco děje.
25. srp 2013 v 11:53  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@jaka17 utíká to rychle, všichni to tu i říkají, ale je to vážně fajn a jak jsem psala i před tím, přesně mě to nakoplo a vrátilo zase zpátky do společenského života, na promenádu se tu chodí v sukýnkách a šatičkách a i když přijel manžel s pejskem tak jsem se procházela nafintěná s Duffinkou na vodítku a připadala jsem si strašně moc dobře, protože Duffy je nepřehlédnutelná:slight_smile:))))
25. srp 2013 v 11:56  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
@coralin Musím se tu chechtat :grinning: :grinning: :grinning: !!! To jsi mě vážně pobavila, ale máš pravdu.
Kotrmelce po nich nikdo nechce, ale tenhle přístup mě zarazil, to teda ano... :unamused:

Děkuji za podporu :wink:

Téda, čtu samá krásná pozitiva, to je báječný...Je skvélý, že se Ti tam líbí a našla jsi nový hnací motor :slight_smile:
25. srp 2013 ve 13:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Ahoj holky tak jsem zpět z poslední dovolenééé co tady nového????Co Orin a spol???
25. srp 2013 v 15:19  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
autor
@jaka17 tak coooooo?????
25. srp 2013 v 15:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janice_opice Ahooojky zpátky :grinning: .
25. srp 2013 v 17:30  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@monyna83 tak to jsem ráda, že Tě to pobavilo. Mě tohle vždycky štvalo v Podolí, pokaždé když jsem se domlouvala na něčem se sestřičkama tak mě naštvaly. Oni jsou tu přece proboha pro nás:slight_smile: a díky nám mají práci a výplatu, tak by si to sakra mohly uvědomit. JJ, jsem ráda, že to vyšlo a měli by to napsat každé z nás po IVF
25. srp 2013 v 17:56  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
@monyna83 je fakt, že když dorazím ms po nějakém pokusu, tak mě to taky vždycky dorazí.....
25. srp 2013 v 18:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, zdravím po víkendu, byli jsme na Mácháči, trochu si zachlastali a já se celkem oklepala, uvidím, za jak dlouho mi dovolí další a poslední IVF...ms mi zatím nedorazila, v sobotu jsem jela do Caru si ukobnčit neschopenku a vzkázala po sestřičkách paní doktorce, že chci co nejdřív jít do dalšího pokusu...
@janice_opice no tentokrát nic, holt třeba příště..
@coralin tak to jsou krásné zprávy, duffy je fakt fešanda...
25. srp 2013 v 19:10  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
autor
@jaka17 jééé to mě mooc mrzí :((((((( ale neboj, píště to vyjde:slight_smile:)) je fajn, ž do toho ještě půjdeš:slight_smile:
25. srp 2013 v 19:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janice_opice no a co ty?? jak válčíš v práci, kdy se do toho vrhnete???
25. srp 2013 v 19:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lucavka - pěkné testíky, tak snad bude vše úspěšně pokračovat.....držím palečky
25. srp 2013 ve 21:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek