IVF v září - listopadu

Ahoj holky, tak jsem založila novou diskuzi pro všechny ty,kterým se to stejně jako mně opět nepovedlo a budou se snažit znovu od září. Strašně skvělé bylo jak jsme se vzájemně držely a stály při sobě a tak doufám, že taková atmoška bude i v této diskuzi a halvně doufám, že konečně všechny uvidíme ty vysněné //, které se udrží celou tu dobu a na konci bude to krásné a zdravé miminko nebo miminka 😉 Zároveň přikládám tabulku kde se můžete doplnovat a doplňovat své výsledky pro takovou nějakounaší statisktiku a přehled:)
https://docs.google.com/spreadsheet/ccc?key=0At...
HOdně štěstí!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
lucavka
24. srp 2013
@pidisek - kdy sou dva tak se ohlídaj a tebe taky 😉
@monyna83 - to je škoda, budu držet palečky do dalšího boje...

Holky moc díky za podporu. Jinak dneska už mám na testu prakticky regulérní //. Krásně mi to zesílilo. Taky sem se včera večer jak magor cpala nanukem, salámem uherákem a zapíjela to jablečným moštem. Fuj. Ale chutnalo mi to 😃 .. Jasně že se pořád bojím ale snad sme na dobrý cestě. Ten test dnes byl úplně stejný jako sem měla osmý den po transferu s prvním synátorem před třemi lety...

Moc tu všem držím palečky.
monyna83
24. srp 2013
@pidisek Ahojky, zatím jsem nebyla na žádném pokusu, my jsme oba naprosto ready, jen už se přes 5 let snažíme o miminko. Teď stimulace Clostikem. Brala jsem 2x denně a reagovala výborně - 5 20mm foliku...Dr. mi nepíchla ani pregnyl, protože se bála vícečetného těhotenství. Troj a čtyřčátka...
No, jedno se asi na chvilku zakouslo, jelikož jsem měla dušíka a příznaky...Ale...Zbytek znáš..
Clostík jsem měla začít brát dnes, ale po včerejším rozhovoru s CAR, nemůžu...Četla jsi to? Ten strááášně dlouhý román ze včera? Bože, jak já byla naštvaná!!!
monyna83
24. srp 2013
@lucavka Ahóóój, no krásná práce, obrovská radost a tichounká gratulace... 😉
Hmmm, to jsou chutě, ale byla jsem na tom stejně, takže BON APETIT 😃 😃 😃

Dej nám sem prosím testíček na kukandu, ať máme inspiraci 😉
lenkafel
24. srp 2013
@monyna83 to mě mrzí a ta sestra je nějaká kravka s prominutím.......
lucavka
24. srp 2013
@monyna83 - tak fotečky jsem jakž takž udělala. Ve skutečnosti do vypadá líp. První sada je ta tři roky stará. Ty čtyři dolní testíky jsou teď pátý až dnes (osmý den). A to blonďatý na druhý fotce patří k těm prvním testům 😃 . Jen se modlím ať to i teď dopadne dobře....
lucavka
24. srp 2013
Ještě jeden pokus
monyna83
24. srp 2013
@lenkafel Hrozně mě to zaskočilo...Už ten hořký konec v podobě MS a ihned jsem tedy volala do CAR a tam mě dorazila...Třeba to tak ani nemyslela, neměla dobrý den, ale až takový extrém?
naopak jsem měla vždy naprosto luxusní pocit, když jsem z CAR šla, jelikož jejich přístup je fantastický a já si myslím, že mám velice příjemné vystupování- defekt z práce 😃 - takže ani nemohlo dojít ke konfliktu..
No jó, byla to jen setra a né doktorka 😉
monyna83
24. srp 2013
@lucavka LIKE, LIKE, LIKE 🙂 🙂 🙂 Krása a nádhera nejkrásnější, dnešní testík vypadá moc krásně a především je velmi zřetelně vidět, jak sílí...Navíc 8. den, paráda...

Jen mi není moc jasné, jak se stal ten zázrak, že jsi z té první sady tyčinek vydundala takovéko klučíka 😃 😃 😃
Jak se to dělá??? 😃 😃 😃

Je krásnej, moc a moc a bude to asi trochu lumpíc, có? Páč, jak kouká na toho bafulu, tak to je pohled k zulíbání...
Moc Ti gratuluji, máš obrovské blonďaté štěstíčko a pssst, další nosíš pod srdíčkem 🙂
lucavka
24. srp 2013
@monyna83 - no sestřička se k tobě teda určitě mohla chovat líp :-| . A kam chodíš? My od gennetu. Pořád se s manželem smějeme jaký tam maj modelky 🙂 . Všechy sestřičky tam jsou moc krásný a naštěstí i hodný...
lucavka
24. srp 2013
@monya83 - moc děkuju 😃 . Taky nevím jak se nám to povedlo. Třeba to zjistím teď jestli všechno půjde jak má 😎 . Jak říkám pořád se bojím. Jinak všechna naše zvěř je moc hodná a úžasná včetně syna x-) . Je nás už teď plný byt ale všichni jsou moc skvělý.
lucavka
24. srp 2013
Jo a nevím po kom je blond. Buď po babičkách nebo po dárkyni vajíček. My s manželem jsme tmavý. Teď máme i hnědovlasou dárkyni tak uvidíme 😃 . Jinak sme všichni malinkatý a synátor má už teď ve dvou letech a dvou měsících 94 cm...
monyna83
24. srp 2013
@lucavka Já chodím k Apolináři, vybrala jsem si ho, že je státní, má dobré recenze a především né tolik doplatků...Ale to asi není pravda...Víš, já řídím, ale Prahu se hrozně bojím, takže jezdím s manželem, který v Praze pracuje...
Nikdy jsem nepřišla pozdě, naopak, vždy vše v pohodě, taky to nechápu...Ani nevím, jestli si sestra tohle může dovolit říct...No naštvala mě...Ano a to moc...
No jo, tím se nebudem zaobírat, teď je nejdůležitější Tvoje krásná úrodička //... 🙂 A vše bude v pořádku, musíš tomu věřit 😉 Tak jako Pidisek, obě to zvládnete a budete na nás prskat plodné bacily...
Téda, Vás je 😃 Ale to je náhodou parádní, mít doma hluk...To já nemám...Ale taky jednou budu 😉
Prosím Tě, hrozně se omlouvám, že se ptám...Ale Vy jste měli dárkyni? Ještě pořád jsem nováček, i když některé zkratky mám už zmáklé, ale tomuhle moc nerozumím? Proč? Pokud se Ti o tom nechce mluvit, samozřejmě to chápu a omlouvám se... 😉
lucavka
24. srp 2013
@monyna83 já ti přeju aby se ti to brzo splnilo a měla si doma taky veselo. No já si v první řadě musím pochválit manžela, protože mě podporuje a hlavně toleruje... Jinak máme synátora, čubinu (tu na fotce), kocoura (pěkně rozmazlenýho protože je nejstarší a první tři roky byl rozmazlovanej jedináček) pak agamu a africký šněky. Já bych si na klid asi ještě nezvykla. Snad za dvacet, třicet let 😉.
Dárkyni vajíček jsem měla poprvé a i teď protože mám chromozomální poruchu (turnerův syndrom) a moje vaječníky nejsou vyvynuté a netvoří vajíčka. Teď sme ale dostali jinou dárkyni, protože ta první už nemůže darovat. Je to finančně náročný ale nelitujeme obzvlášť když vidíme to naše blond zvíře 😃 .
monyna83
24. srp 2013
To je krásné, máš podle všeho úžasnou rodinu a ve tvých řádcích čtu, že jsi moc šťastná, velká gratulace... 🙂 🙂
No, tak to je malý exotický zvěřinec...Já měla dřívě, cca před 8 lety 2 leguány, Gábi a Freddyho 🙂
Já mám také úžasného mužíčka, jsem na něm strašně fixovaná a je to nejdražší, co mám-zatím 😃

Aha, tak to je mi líto, nechtěla jsem takhle blbě vyzvídat...Pořád tedy něco někde pročítám...Moc Ti děkuji za vysvětlení, vážím si toho.
Chlapeček je krásnej a je Váš, to je to nejdůležitější! Tato dárkyně byla jistě dobrou vobou, vzhledem k pozitivnímu testíku...Vše bude dobré, protože taková bojovnice, jako Ty, jako Vy všechny tady, to zaslouží velký obdiv a poklonu!!!
Penízky čert vem, ty budou a my nebudem, ale pokud to dojde do zdárného konce, jako že určitě ano, tak to bude ten nejkrásnější cíl 🙂
lucavka
24. srp 2013
@monyna83 no jsem za ně šíleně moc šťastná. Hlavně že jsou zdraví a spokojený. Teď užívám klidu, protože synátor odjel s babičkou, manžel je v práci a zbytek chrní. Teda až na agamku, tak se mnou čučí na telku. 🙂 . Taky si chvíli schrupnu. Tenhle rok pro mě zatím moc úspěšný nebyl a tak mám pořád strach a strašně doufám že se to v dobré obrátilo...

Já tu taky hodně pročítám. Hodně mi to pomáhá. Dozvím se i dost důležitý a praktický informace. A odreaguju se. Občas se člověku chce brečet. Spousta holek tu jsou opravdu neuvěřitelný a úžasný bojovnice co si zaslouží metál...
monyna83
24. srp 2013
@lucavka Jen běž chrnět, to Ti prospěje...Já jsem zase celé dva dny gruntovala, takže mám také nárok relaxovat. Muže mám také v práci, takže koukám na Pevnost Boyard a fandím 😃 😃 😃
To máš teda sakra pravdu...Ale i Ty patříš mezi ně!!!

Dokonce jsem zabrousila na: o tom se těžko mluví, celkem lituju...
Řvala jsem jako želva, neuvěřitelné osudy... To já bych nedala, buď bych visela nebo bych měla nějaký malý pokojíček v blázinci a denně žádala o pytlík s krmením pro holuby...
Já jsem pitomá, protože je to tak citlivé, tak živé téma a především pro ty, kterých se to týka... Já, ze své zvědavosti a hlouposti jsem četla a četla, prohlížela fota a teď, až otěhotním, zblázním se strachy... Jak říkám, moje hloupost...
Ale Tobě o tom vůbec říkat nebudu, u tebe chci vidět sílící čárku v pořádnou dálnici // 😃 😃 😃
Následně rostoucí bříško 😃
coralin
25. srp 2013
@danaho Takže klídeček, pohoda, nestresuj se hlavně.. všechno bude dobrý🙂 měla jsem tu teď na víkend mužíčka s pejskem a bylo to moc fajn. Příští víkend mi přijede kamarádka, tak to bude taky super. Já jsem ráda, že jsem jela, ty lázně mě nakoply zase zpátky do normálního života🙂
coralin
25. srp 2013
@monyna83 Přecitlivělá nejsi a i kdyby, co si to vůbec dovoluje??? Ty jsi pacientka a pro Tebe ona má udělat cokoliv.... i třeba kotrmelec, když budeš chtít. To je fakt hrozný. Ty jim dáváš svoje peníze....
coralin
25. srp 2013
@pavlina1976 Jsem ráda, protože to, že jsem odjela z domova mě nastartovalo nějak úplně jinak a zase začínám fungovat normálně. Vstávám před sedmou, některý procedury už mám v 7:00 což je děsný, ale na druhou stranu tu nejsem na dovolený a klidně budu vstávat. Jsem ráda, že to klaplo, měli by nám to psát všem a hned. Jsem překvapená, že tu jsou holky, kterým to napsala doktorka hned při prvním neúspěšným IVF a mě dělali caviky při 6. To nechápu....
Ty lázně mě zase vrátili do společenského života.. což je super, pořád se tu něco děje.
coralin
25. srp 2013
@jaka17 utíká to rychle, všichni to tu i říkají, ale je to vážně fajn a jak jsem psala i před tím, přesně mě to nakoplo a vrátilo zase zpátky do společenského života, na promenádu se tu chodí v sukýnkách a šatičkách a i když přijel manžel s pejskem tak jsem se procházela nafintěná s Duffinkou na vodítku a připadala jsem si strašně moc dobře, protože Duffy je nepřehlédnutelná🙂))))
monyna83
25. srp 2013
@coralin Musím se tu chechtat 😃 😃 😃 !!! To jsi mě vážně pobavila, ale máš pravdu.
Kotrmelce po nich nikdo nechce, ale tenhle přístup mě zarazil, to teda ano... :-|

Děkuji za podporu 😉

Téda, čtu samá krásná pozitiva, to je báječný...Je skvélý, že se Ti tam líbí a našla jsi nový hnací motor 🙂
janice_opiceautor
25. srp 2013
Ahoj holky tak jsem zpět z poslední dovolenééé co tady nového????Co Orin a spol???
janice_opiceautor
25. srp 2013
@jaka17 tak coooooo?????
lucavka
25. srp 2013
@janice_opice Ahooojky zpátky 😃 .
coralin
25. srp 2013
@monyna83 tak to jsem ráda, že Tě to pobavilo. Mě tohle vždycky štvalo v Podolí, pokaždé když jsem se domlouvala na něčem se sestřičkama tak mě naštvaly. Oni jsou tu přece proboha pro nás🙂 a díky nám mají práci a výplatu, tak by si to sakra mohly uvědomit. JJ, jsem ráda, že to vyšlo a měli by to napsat každé z nás po IVF
lenkafel
25. srp 2013
@monyna83 je fakt, že když dorazím ms po nějakém pokusu, tak mě to taky vždycky dorazí.....
jaka17
25. srp 2013
Ahoj holky, zdravím po víkendu, byli jsme na Mácháči, trochu si zachlastali a já se celkem oklepala, uvidím, za jak dlouho mi dovolí další a poslední IVF...ms mi zatím nedorazila, v sobotu jsem jela do Caru si ukobnčit neschopenku a vzkázala po sestřičkách paní doktorce, že chci co nejdřív jít do dalšího pokusu...
@janice_opice no tentokrát nic, holt třeba příště..
@coralin tak to jsou krásné zprávy, duffy je fakt fešanda...
janice_opiceautor
25. srp 2013
@jaka17 jééé to mě mooc mrzí 😞(((((( ale neboj, píště to vyjde🙂)) je fajn, ž do toho ještě půjdeš🙂
jaka17
25. srp 2013
@janice_opice no a co ty?? jak válčíš v práci, kdy se do toho vrhnete???
kamisb
25. srp 2013
@lucavka - pěkné testíky, tak snad bude vše úspěšně pokračovat.....držím palečky