• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

IVF v září - listopadu

27. října 2017 
@beryltm ma pravdu to je pro nas veliky uspech..mame do mrazacku a kvalita nesrovnatelna :slight_smile: .uz jen tohle jeznameni,ze zmena byla spravna :wink:
25. únor 2014 ve 13:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
to je v prdeli, litam kazdou chvili na zachod, ze jsem to dostala:( vsechny PMS priznaky mam:(
25. únor 2014 v 15:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
@sasanka033 nekdo toto ma jako priznak tehotenstvi.zkus na to nemyslet :wink:
25. únor 2014 v 15:09  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@sasanka033 ty jsi blázen, čoveče :grinning: pamatuješ si mě, jak jsem vyšilovala. Bolela mě záda, jak kdybych to měla dostat. Jinak příznaky nic....a testuješ osmej den? Co na to říct. Koukej vydržet a nestresuj mimouše! Já měla 11tý den ducha teprvá........a teď se mi tu válí v sedačce :grinning: klid, bejby!
25. únor 2014 v 17:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
@sasanka033 každýmu to vyskočí jindy... :wink:
25. únor 2014 v 17:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
@beryltm já myslim,že každý testuje kdy chce kočko...já ze 4 transferů taky furt testovala a pro mně to bylo lepší než se držet 14 dní a pak to slyšet od sester...Jak už jsem psala, 6.den jsem měla ducha...a léky to už nebyly..Taky podle mě záleží jakými testy,kdo testuje....
25. únor 2014 v 17:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
@brsh dekuju, kez by to dopadlo. ty jsi ale tehdy testovala 11.den od OPU, ne od transferu, ne? kazdopadne stejne mi nezbyva nez cekat. pokud se mi nerozjede ms, tak testuju jeste asi v patek, to uz budu 11.den od ET a 14DPO. kazdopadne mi to moc nejde do hlavy, vis. pac treba ja mam kratsi cykly a podle tyhle logiky bych nemela ducha nikdy, pac ja mam 13DPO uz ms a zensky, co otehotni prirozene, maji duchy uz od 9DPO. proto si myslim, ze bych 11DPO ducha mit mela no...ale chapu, ze jsme kazda jina.
ale nechala jsem se vyprovokovat, puvodne jsem chtela testovat az v patek.

@muddledgirl no mne z toho zatim vyskakaly akorat bedary :grinning:
25. únor 2014 v 18:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
@sasanka033 :grinning: :grinning: :grinning: to je dobrý znamení.. :grinning: :grinning: :grinning: Mně se to ustálilo až tak v 2.trimestru to akné.... :grinning: :grinning: :grinning:
25. únor 2014 v 18:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
@muddledgirl no spis bych rekla, ze hnusna reakce na ty hormony...ted jsem dokonce objevila zaschly mlezivo.
25. únor 2014 v 18:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
@sasanka033 jooo??? To se mi nikdy nestalo s mlezivem... :astonished: :astonished: :astonished:
25. únor 2014 v 18:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
@muddledgirl no takova zaschla kapicka primo uprosted bradavky. mne treba po estrofemu pri KETu loni desne nabehly takovy ty prsni zlazky, ja nevim jak se to jmenuje, nejak se tomu rika...ty maly vycnelky na dvorci...kurva nevim :grinning: :grinning:
25. únor 2014 v 18:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
@muddledgirl ha, uz jsem to nasla. jsou to Montgomeryho tuberculy:
jsou malé výstupky na areole prsou, které připomínají husí kůži. Nemusíte se bát, není to další bradavka ani to není znakem nějakého problému. Jsou to vlastně kožní zakončení mazových žláz, a mají za úkol promázávat a zvlhčovat tak okolí prsních bradavek. Jejich zvětšení může být znakem těhotenství.
25. únor 2014 v 18:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
@muddledgirl mne proste prsa desne na ty hormony reagujou no...
25. únor 2014 v 18:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
@sasanka033 :cry: :cry: :cry: hmmm ...to je mazec... :wink:
25. únor 2014 v 18:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
@sasanka033 ted jsem to pocitala a testovala jsem dokonce 12 den od ETu! Takze hold on, babe :slight_smile: bude to cajk. Ale ja taky vysilovala, tj jasny a normalni :wink:
25. únor 2014 v 19:55  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
25. únor 2014 ve 20:09  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@sasanka033 ahoj holka, vidím že test byl pěkně mrchatý, když neukázal co má :rolling_eyes: ale možná i toto patří k tomu, že když si člověk testne a nejsou tam, aby si za dva, tři dny toho ducháčka užil o to víc ...tuším, že o žádné plané naděje nestojíš, takže je ani neposílám, ale za sebe stejně věřím a držíííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííím o sto péro až do pátku :wink: :wink:
25. únor 2014 ve 20:51  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
@martas14 si zlato, dekuju:slight_smile:
25. únor 2014 ve 21:01  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
@sasanka033 nemáš zač poklade, já to s vámi prožívám moc, bohužel vím jak umí bolet všechny ty myšlenky kolem IVF a to i přesto, že na mě se to štěstí usmálo docela rychle......... navíc jsem takový ten nezkazitelný pozitivec, tudíž je mi jasné, že se všechny určitě dočkáte :wink:
25. únor 2014 ve 21:44  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
Holky,zítra na mě myslete,jdu na ET..že včerejších 5 vajec máme jen 2 embrya ICSI. Z těch dvou máme jen jednoho schopného bojovnicka a druhý se louda. Pokud by vydržel a vzpamatoval se,bude na zamrazeni. Ale embryolozka mu moc naději nedává.
25. únor 2014 ve 21:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
@monyna83 to víš, že budem mony, od toho jsme tu placení... né sranduju :grinning: ale zítra nic nedělám a budu jen držet, ať je to ten pravý bojovníček tfuj tfuj pro štěstí holka naše :wink:
25. únor 2014 ve 22:13  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
@monyna83 - ahoj, nám se jeden loudal 3 a 4 den a 5 den z něj byla krásná expandovaná blastocysta a zamrazila se. A toto 4 den vypadalo, že se vývoj zastavil.
tak držím palečky aby se embrouškovi u Tebe líbilo.
25. únor 2014 ve 22:14  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@monyna83 tak budu držet pěstičky,ať se doloudá a zrychlí... :wink: A hlavně,ať to klapne.. :wink:
25. únor 2014 ve 22:21  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@monyna83 držím palečky!!!!!!!!!!
25. únor 2014 ve 22:45  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@martas14 Děkuju Marti, ono není celkem z čeho jiného vybírat,čili to prdelka musí zvládnout :slight_smile: Ještě jednou děkuji,zítra pisnu,co a jak :slight_smile:
25. únor 2014 ve 23:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kamisb vážně? Tak to děkuji za zprávu,paráda a především naděje :slight_smile:. No,jsem na zítřek zvědavá,já si prostě jedu pro mimiska :slight_smile:
Děkuji za podporu :wink:
25. únor 2014 ve 23:10  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@muddledgirl důležité je,ze to jedno embryjko se zdálo prosperující a to druhé to dozene,když už jich zbylo jen tak maličko, tak musí zabojovat :slight_smile:
Děkuji :slight_smile:
25. únor 2014 ve 23:12  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@pidisek moc díky, ty jsi také ještě pořád celá,koukám. 38tt,to je krása na dvojky. U tebe se jim asi hodně líbí :slight_smile:
25. únor 2014 ve 23:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
@monyna83 ještě jim říkám at vydrží par dni :slight_smile:
25. únor 2014 ve 23:46  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
@monyna83 jo jo,přeesně jak píšeš... :wink:
26. únor 2014 v 05:37  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek