• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

IVF v září - listopadu

@monyna83 drzime vsech dvacet prstikuuu :sunglasses:
26. únor 2014 v 07:48  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
Krasne rano děvčátka..... netestuji, nechavam se překvapit krvi :slight_smile:
26. únor 2014 v 08:20  •  snaží se  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
@pinkywinkie Dobré ráno, to je správný přístup :wink: Taky zatím držím...
26. únor 2014 v 08:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pinkywinkie - až takhle jo, hm tak to já bych nevydržela. A v gennetu se chodilo na krev v pátek, když byl ET v sobotu.
Tak držíme dále palečky.
My jdeme dneska na ten kontrolní ULZ na strdíčko, tak snad to bude ok a tajně doufám, že i ta střeva budou lepší. Jedna PA řekla mojí mamče, že zvýraznit jdou vždycky když se šikovně nasvítí. Tak zase o jeden názor víc, že to bude v pořádku. Tak hold uvidíme no.

Jo a zatím to vypadá, že malej bude línej po nás, nevzbudí se pokud se nezačnu víc převalovat v posteli. Kéž by to vydrželo i po narození :grinning:
26. únor 2014 v 08:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
@monyna83 drzim palecky Moni !!!!! :wink:
26. únor 2014 v 08:54  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
Ahoj děvčátka...tak s uklízením a procházkami zase konec...se sexem taky...ale tam nebyl skoro ani začátek.. :grinning: :grinning: :grinning: Mám nízko placentu u děložního hrdla..takže hrozí krvácení....utz velký tedy bude u nás v nemocnici u primáře...panebože ať mě hlavně zas nezavíraj do nemocnice... :frowning2:
26. únor 2014 v 08:55  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
@kamisb tak myslím na Tebe kočko,ať máš vše o.k. :wink:
26. únor 2014 v 08:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj, tak je konec, dostala jsem to.
26. únor 2014 v 08:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
@muddledgirl no lez, nic nedelej, vydrz to ještě 20 tydnu :frowning2:...Bude to dobry, uvidíš.

@kamisb linej po nas :grinning: to me pobavilo :slight_smile:. ja pujdu na krev v pondělí, v patek mam cely den porady a jednani a nemuzu odjet :slight_smile: Zítra bych to mela dostat, takze nejak neresim, pokud to dostanu, dostanu, když ne, bude to dobře :slight_smile:
26. únor 2014 v 08:59  •  snaží se  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky holčiny, a jak to mám počítat u dlouhého protokolu, kdy to mám dostat, protože u krátkého se mi MS rozjela v termínu, utrogestan to neudržel, 1.inj. jsem měla 3.2. poslední MS 26.1., podle čeho se to počítá?děkuji.
26. únor 2014 v 09:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
@sasanka033 :frowning2: :frowning2: :frowning2: beryl psala,že také byla těhu,když krvácela....kéž by to byl i Tvůj případ..
26. únor 2014 v 09:04  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@pinkywinkie :wink: :wink: :wink: jen chci na aj...měla jsem jen jednu hodinu...je to 2 km...tak jestli mám jet taxíkem... :wink:
26. únor 2014 v 09:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pinkywinkie jsi hodná čiči.. :wink:
@eevvaa já měla krátky a vždy mi to utroš držel...
@muddledgirl no kdyby se cyklus počítal od toho 3.2. tak teprve o víkendu bude jasno teoreticky, nevím.
26. únor 2014 v 09:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
@eevvaa Já nevím..já vždycky testila...
26. únor 2014 v 09:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
@muddledgirl Ahojky, ty jo, tak nohy nahoru a nic nedělej. Je lepší to vydržet doma, hlavně ne do nemocnice. Budu na tebe myslet. A kdy máš ten velký utz??

@sasanka033 A kdy jsi to měla dostat? Zkoušela jsi ještě test?

@kamisb Držím palce...
26. únor 2014 v 09:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
@majda21 ahojky...děkuju kočko....nebudu nic dělat...vydržela jsem do do Vánoc,tak to zas vydržím..se nedá nic dělat..přítel se zapojí....Jo,přesně..už nechci znovu do nemocnice.bojim bojim....dnes jsem u doktorky viděla prstíčky,ručičky...bylo to hezký no...Za týden.. :wink:
26. únor 2014 v 09:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
@muddledgirl To věřím, je to krásný pocit, když to maličké vidíš :slight_smile: a zase tě to nakopne dál bojovat (v tvém případě odpočívat). Přítel uvaří, uklidí, takže máš vlastně dovolenou :grinning: :grinning:
26. únor 2014 v 09:15  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@muddledgirl - no já měla placentu taky nízko a ani jednou jsem nezakrvácela. Ale měla jsem u toho ještě jiný problémy.
Ono pokud se nebude děloha moc napínat tak nic nehrozí. Myslím, že procházka by vadit neměla. Ale rozhodně nic netahej a moc se zbytečně neohýbej. Sex jasně že ne, ale my jej tenkrát měli a ten nic nezpůsobil, ale je jasný, že může.
A ze své zkušenosti bych Ti pak doporučila magnetickou rezonanci ...jen se na ní zeptej. Já jak jsem měla tu placentu i vrostnou tak právě tohle to pozná jak to vypadá. Za zeptání nic nedáš.
S tímhle Tě jistě v nemocnici nechávat nebudou, pokud by jsi nezačala krvácet...a kdy jdeš na ULZ vždyt už jsi 21tt.
Koukám, že si fakt musíme vyžrat všechno :(
26. únor 2014 v 09:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
@muddledgirl - děkuji, dneska to snad bude v pohodě. Stejně se hlavně čeká na ty výsledky, takže tímhle se asi mudr jen kryje ...prý je moc pečlivá, ona tenhle ULZ chtěla dělat před odběrem plodovky, ale když nebyl tak je to asi jedno, ale proč se nejet na prcka znovu podívat že :sunglasses:
Max mě pošlou domů no ...stejně si musím zajít pro lístek na peníze.
26. únor 2014 v 09:19  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@sasanka033 - to mě moc mrzí, kolikátý to už byl pokus?
26. únor 2014 v 09:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
@majda21 jooo...on je miláček ...jo jo..nakopne,to máš pravdu...
26. únor 2014 v 09:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kamisb druhej. treti transfer.
26. únor 2014 v 09:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
@eevvaa u dlouheho protokolu se to nepocita jako klasicky cyklus.je dulezite znat delku druhe faze cyklu.kdyz jimas 13 dni tak bys to mela dostat 13 dne od opu.u me to fungovalo.
@sasanka033 a je to regulerni silna menstruace? Kolikaty den po opu jsi?
26. únor 2014 v 09:21  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pinkywinkie - no když vidím jak Janička píše, jak ji malá v břiše dělá kotrmelce, tak myslím, že ten náš se tam jen občas převalí na druhý bok :slight_smile: ale už jej cítím asi co dvě hodiny, ale tak jeded, dva šťouchy a zase nic.
Tak to jo, když máš porady...ale bude to ještě dlouhý do pondělí.
26. únor 2014 v 09:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
@beryltm jo, mela bych to tak dostat.
26. únor 2014 v 09:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
@beryltm takže u mě rozhodne víkend, minule mi to utroš neudržel MS se normálně rozjela.
@eevvaa - no ono to je u dlouhýho protokolu jak kdy ....já to třeba dostala ve stejný den jak normálně, ale prý bývá klidně zpoždění i 6 dní nebo to naopak můžeš dostat dřív na každýho ta zastavovací injekce působí jinak. To Ti asi nikdo přesně neřekne.
@eevvaa - mě to utroš teda neudržel.
26. únor 2014 v 09:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek