• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

IVF v září - listopadu

27. března 2017 
@muddledgirl - ale jestli Ti mudr řekl(a) ležet tak lež.
26. únor 2014 v 09:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
@sasanka033 to mě mrzí, drž se ....chtělo by to možná zkusit jiný postup. Myslím, že jsi psala že obě IVF byla stejné stimulace nebo se pletu?
26. únor 2014 v 09:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kamisb no mě právě taky ne, takže pokud to do víkendu nedostanu, zkusím testovat a děj se vůle boží, je 50:50.
@kamisb ne, byly uplne jine...
@kamisb říkala jsem jí,že chci chodit na delší procházky a ona ať na to kašlu i na úklid a sex.Myslíš,že může pěšo na anglinu..je to 2-3 km..tam ..Radši jsem se neptala..aby mi doktorka nevynadala.. :wink: Na utz jdu za týden.....

Toto je zpráva pro primáře..já tomu osobně nerozumim....prosím o konziliární vyšetření pacientky, t.č. grav hebd 20,v péči Sanus HK a po kontrolních odběrech prenascan, AMC odmítla.Dle utz zde pl.praevia marg.UD, biom.odp.
26. únor 2014 v 09:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
@sasanka033
Chjo ale třeba to nic neznamená udělej ještě test .........
26. únor 2014 v 09:34  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@kamisb ona mi neřekla ležet, jen odpočívat.... :wink: Jinak moc děkuju...na rezonanci se zeptat můžu...ale pochybuju,že mi to udělají..
26. únor 2014 v 09:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
@sasanka033 taky bych ještě zkusila test...
26. únor 2014 v 09:35  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@sasanka033 Holka, to mě moc mrzí, držela jsem Ti palce. Ale však by v tom byl čert abychom to do prdele jednou nevybojovaly! :wink:
26. únor 2014 v 09:35  • Odpověz  •  To se mi líbí (3)
@muddledgirl - tohle znamená ...pl.praevia marg .... že placenta je částečně přes hrdlo, ale ne úplně. A to druhý podle mě že biometrie odpovídá ...měřila jak je prcek velkej?
jinak pokud není placenta úplně přes hrdlo jde rodit i přirozeně, je možný že mudr nená úplně kvalitní ULZ a chce to potvrdit ...jak hodně zasahuje přes to hrdlo. Je to právě hrozně moc důležitý pro porod. Je možný že Ti ten doktor v nemocnici bude dělat i vnitřní ULZ a možná nabídne tu magnetickou rezonanci.
Určitě bych to neodmítala.
A taky říkají, že ještě má ta placenta čas se vytáhnout ...pokud nebude na tom hrdle přichycená, takže klidový režim ano, ale procházka myslím by neuškodila. Ale možná bych jednu lekci aj vynechala a počkala na toho doktora co Ti řekne. Přeci jen jsi ze začátku problémy měla tak ať si třeba pak neříkáš proč já jen neležela.
26. únor 2014 v 09:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pidisek
@muddledgirl
holky, nezlobte se na me, ale proc bych si mela delat test? proste menstruuju, co vic uz muze bejt dukaz o tom, ze se to nepovedlo... :frowning2: :frowning2:
dyt vite jak to je. do ms je kazda tehotna. takze ja ne.
26. únor 2014 v 09:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
Pěkný den holčiny, já se jdu oblékat a vyrazím domů přijdu až večer, tak pak napíšu jak to vypadá.
Mějte se krásně, odpočívejte a čekatelky ....hezky čekejte a veřte :sunglasses:
26. únor 2014 v 09:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
@sasanka033 - tak jiné ...hm, tak o to víc mě to mrzí ....změna postupu většinou pomůže, ale někdy je to prostě běh na dlouhou dobu. Tak se drž a věř, že se to jednou povede. I když po neúspěchu, je to vždycky hrozně moc těžký. :frowning2:
26. únor 2014 v 09:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kamisb jsi moc hodná,já myslela,že tomu budeš rozumět..asi mě nechtěla děsit..říkala,že je u hrdla a ukazovala mi to..ano má jen 2D a asi ne tak kvalitní jako v nemocnici.....Já se neptala,jak je velkej..já chtěla...ale úplně jsem na to zapomněla.........Ŕíkala,že hrozí krvácení a já se ptala,jestli nehrozí i předčasný porod a ona říkala,že to záleží,kde v tu chvíli je placenta.....Ona taky dělala i spodem...To já radši nic neodmítám...to zase neee..

Já tam chci jet...tak kdyžtak vezmu taxík..mně to je i blbý tam nejíta na druhou hodinu a moc se tam těším...víš....tam bude jen sedět..a stejně tu běhá nějaký úchyl,tak se aspoň nebudu bát... :wink:
26. únor 2014 v 09:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
@sasanka033 já Tě chápu,kočko...já to vidím taky tak..ale beryl psala,že to měla a i tak se uhnízdilo....tak se nezlob..moc mě to mrzí...fakt....vybreč se a bež se večír na pivko či víno...a bude líp..
26. únor 2014 v 09:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kamisb napiš, napiš...moc Ti držímě se Samíkem pěstičky... :wink: :wink: :wink: pá pá..
26. únor 2014 v 09:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kamisb dekuju...
@muddledgirl no ja kdyz mam ms, tak nemuzu pit, pac je mi pak dvojnasobne blbe:slight_smile: hlavne se z toho potrebuju vybrecet.
26. únor 2014 v 09:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
@sasanka033 já se právě nejlíp vybrečím u pití.... :wink: To já zas můžu,mě pak tolik bříško nebolí..ch jo...ten život je někdy na pikaču....já vím....ale ono to zase přebolí a pojedeš dál....Jestli Tě to moc vycucává,tak nějakou dovču až se zklidníš..u mooořee...
26. únor 2014 v 09:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
@muddledgirl - četla jsem to ted na netu, když se podráždí může se začít dřív odlučovat, ale to jsou takový ty černější scénáře. Jedna doktorka psala, že se ještě i může vytáhnout.
Tak jeď taxíkem, a dávej na sebe pozor.
26. únor 2014 v 09:55  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@muddledgirl ja ted musim premyslet i prakticky. nejpozdeji na konci cervna me vyhodi z prace, takze bych do te doby mela ten treti pokus absolvovat - abych otehotnela jeste zamestnana, jinak nebudu po 15ti letech prace ani narok na materskou a rodicovskou. na prachy.
26. únor 2014 v 09:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kamisb :wink: :wink: :wink: mně to je jasný, co se může stát...proto se radši budu válet a tloustnout..jsi moc hodná :wink: :wink: :wink:
26. únor 2014 v 09:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
@sasanka033 jasně.....tak to jo...tak a máš ještě dovču..že by jsi si předtím odpočala víš???
26. únor 2014 v 09:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
@sasanka033 na rodičovskou pokud vím, máš nárok vždy..ale pak je 3800,ale nevím jestli hned nebo až od určitého věku dítěte...já už v tom mám hokej...
26. únor 2014 v 10:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
@sasanka033 zlato, prosim te, ja když jsem ceklala to mimo, tak mi tenkrat zavadeli dve embryjka. Normalne jsem zacala krvácet, jedno odeslo a ja to vzdala.... ale ejhle..... jedno tam i přes to všechno zustalo a zilo :slight_smile:.... mela jsi transfer dvou..... bud ještě v klidu a test ted bude negativni.... takze klid jo?
26. únor 2014 v 10:06  •  snaží se  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@pinkywinkie no tak ja jdu stejne v pondeli na krev...
26. únor 2014 v 10:11  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@sasanka033 je to opravdu tvoje kladicka menstruace? Ja zaky krvacela a nakonec tehu jsem.zrejme se mi obe uchytili a pak to jedno czdalo a ja zacala krvacet uz 8 den po transferu.no a tohle krvaceni jsem mela s prestavkama do konce tretiho mesice a jednou tak madivni jako kdyz pustis kohoutek a litali ze me i kusy sliznice.prcek to dokazal a drzi se.ja to vzdavala ze je uz konec a on zo nevzdal nikdy a verim ze to uz nevzda a ja uz taky ne.ja jsem dukaz toho ze i masivni krvaceni s odchodem.sliznice nic neznamena a tehotenstvi funguje jak ma.
26. únor 2014 v 10:20  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
@beryltm jo, je to klasicka ms. stejny PMS priznaky, krvaceni. vsechno jak ma bejt.
26. únor 2014 v 10:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
@beryltm nikdy to nesmíme vzdávat...holt teď budu ležet..hlavně,abych zas nekrvácela....nedá se nic dělat...musíme pro ně udělat všechno,když oni se tak snaží... :wink: :wink: :wink:
26. únor 2014 v 11:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
@muddledgirl presne tak.drzim ti palce aby to bxlo ok a placenta se zvedla :sunglasses:
26. únor 2014 ve 12:17  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@beryltm :wink: :wink: :wink: snad jooo...děkuju a Ty už snad máš taky vybráno s trápením... :wink:
26. únor 2014 ve 12:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek