• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

IVF v září - listopadu

26. května 2017 
autor
Ahoj holky jsme zpátky a já jdu vyblit, umýt se a budu vás dočítat!!
26. únor 2014 v 18:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janice_opice - vyblít?
26. únor 2014 v 19:05  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
autor
@kamisb vybalit
jsem strašně hotová unavená a asi vás dočtu až zítra
26. únor 2014 v 19:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janice_opice - tak to si běž hezky lehnout.
"vybalit" ...pak mě to napadlo, že to asi bude ono.
26. únor 2014 v 19:09  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
Tak jsem zpátky, holky v tom Podolí ty ULZ jsou hrozně na dlouho. Byla jsem objednaná na půl 1, do ordinace jsem šla až v 13:15. Doktorka zase blbě viděla, tak jsem se zase skoto půlhodiny procházela.
Nakonec teda srdíčko v pořádku jen máme pro změnu moc silnou plicnici, ani jsem se už neptala proč a co to může být. Takže za 14 dní jedeme ještě na ECHO do Motola.
Jo a ta střeva si myslí, že jsou takhle vidět proto, že se prcek napil asi krve ...prý jak jsem lehce špinila na začátku takže to nejspíš bude z toho.
Lístek na peníze mi vydaly sestřičky v pohodě, ale stejně jsem tam ztrávila zase 2,5 hodiny.
jsem opět k.o. :(
26. únor 2014 v 19:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kamisb takze by to mělo byt tedy v poradku vid?
26. únor 2014 v 19:18  •  snaží se  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@kamisb jůůů takže klky v pořádku a ted te strašej s plícnicí??:/// acho jo....ale stejně to bude zase v pořádku
@muddledgirl holkááá tedaaaa ležet a odpočívat,ještě aspon 18 týdnů to dáááššššš :wink:
@pinkywinkie tak co duchařko??? testuješ a sílí ??? :wink:
26. únor 2014 v 19:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kamisb čiči,furt něco viď...určitě to bude dobrý..janička má vždycky pravdu...
26. únor 2014 v 19:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pinkywinkie, @janice_opice - no holky doufám, že to bude v pořádku.
na druhou stranu u ás v rodině z obou stran byly ze srdíčkem problémy, tak když se na něj podívají podrobně asi se nic nestane.
Jen mi ani mudr neřekl kolik je normálně ta šíře tý plicnice - no já se vlastně neptala, člověka napadají takovýhle věci až časem. Jen říkala, že není kardiolog, takže neví jestli to je v limitu nebo ne a že v Motole mají lepší ULZ.
A ta střeva (kličky) tak ona vyslověně nestrašila předtím jen že se to musí prokonzultovat.
Jsme se s mamkou a její známou v práci dohodly, že asi musí někdo zaplatit ty drahý přístroje co si nakoupili.
26. únor 2014 v 19:33  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@janice_opice jo jo..musím...jen mě to v tu chvíli rozhodilo...byla jsem na aj taxíkem a zpátky šla domů...protože taxikáři maj telefony na hovno...dva mi to nezvedali...jedno číslo neplatilo...jedno číslo bylo hluché...ale šla jsem pomalinku, i když tam běhá uchylák....abych Samíkovi nic neudělala a přítel mě šel naproti...
26. únor 2014 v 19:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janice_opice - no pořád jsou ty kličky hodně vidět, ale přišlo mi že o něco míň než posledně. Doktorka říkala, že je fajn že se vyloučila ta c.fibroza. A že právě si myslí že se napil krve. Ale zase to je o tom, si myslím, a asi a možná.
K tomu srdíčku říkala, že si myslí, že je v pořádku, jen že má divnej pocit ....takže tak. Jeden doktor nám říkal, že tahle doktorka je super, ale až moc pečlivá.
26. únor 2014 v 19:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
@muddledgirl - jj to jsem si taky říkala, že furt něco, už by to chtělo něco jako fakt pozitivního - a to jako myslím ve smyslu dobrá či skvělá zpráva.
26. únor 2014 v 19:37  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@muddledgirl - tak teď ale zalehnout a odpočívat.
26. únor 2014 v 19:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janice_opice nene, zarekla jsem se, ze nebudu testovat do krve :slight_smile:
26. únor 2014 v 19:38  •  snaží se  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kamisb :frowning2: :frowning2: :frowning2: no člověk je vždycky v šoku,že se zapomene ptát,viď? To znám. ....musíme věřit,že vše bude o.k... :wink:
26. únor 2014 v 19:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@martas14 muzes si vybrat ;)))
26. únor 2014 v 19:44  • Odpověz  •  To se mi líbí (3)
@kamisb jo jo...už byto chtělo skvělé zprávy...ať už máme klid sakra... :wink: Jdu leží a dělat aj... :wink:
26. únor 2014 v 19:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@pidisek kukenziii
26. únor 2014 v 19:45  • Odpověz  •  To se mi líbí (3)
autor
@muddledgirl
@kamisb holkyyy moje at jste v pohode...me zas3 uz druhej dwn boli bricho snad je to jen z unavy a prwjde to....
26. únor 2014 v 19:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janice_opice :wink: :wink: :wink: jsi hodná číčo....kočinko,tak radši odpočívej fakt... :wink:
26. únor 2014 v 19:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janice_opice - mě taky sem tam pobolívá, ale je to v místech těch vpichů po laparce, tak to je snad ok.
26. únor 2014 ve 20:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janice_opice - myšky jsou úžasný :slight_smile:
26. únor 2014 ve 20:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@kamisb mam I medi a kocicky dam vam to sem zitra kdybyste nektera chtela
26. únor 2014 ve 20:12  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
autor
@kamisb no mne je nejak divne a boli me celjem dost axprijde mi ze mam vytok ;/(celkem jsem makala takze od zitra si ordinuju klid na luzku.....dneska zavadim cipky
26. únor 2014 ve 20:13  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
autor
@pinkywinkie to vydrzis ju kdyz jsi testila od zacatku ?? Ja bych to teda nedala :grinning:
26. únor 2014 ve 20:17  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
Ahoj holčiny, děkuju za podporu. Dnes jsem si byla pro svého čtyřbuněčného bojovníčka. Ale měl se prý čile k světu. Druhé pomalejší embryjko nechají kultivovat do pondělka, pak si budu volat, zda za to bude stát. Doktor to ale nevidí moc nadějně.
Mám tedy jen miminečko v bříšku a zřejmě žádný další do foroty. Prosím Vás, držte nám palce, ať to zvládne.

ET mi dělala největší kapacita, tak doufám v zázrak :wink:
26. únor 2014 ve 20:33  • Odpověz  •  To se mi líbí (4)
@janice_opice - já mám výtok od začátku, prý to k tomu patří pokud teda nesvědí a nezapáchá.

my budeme chtít velkýho světlýho medvěda a menšího hnědýho :grinning: . Ale závazně až po výsledkách jo.
26. únor 2014 ve 20:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
@monyna83 - to víš. že palečky držíme ...všechny co máme. Tak ať se embryjku u maminky líbí.
26. únor 2014 ve 20:39  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@janice_opice - ale s tou prací to podle mě docela hodně přeháníš tak by to klid na pár dní určitě chtělo. Opatruj se.
26. únor 2014 ve 20:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kamisb Moc děkuji :slight_smile:
26. únor 2014 ve 20:44  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek