• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

IVF v září - listopadu

autor
@kamisb tyhle mam u sebe ted je ma k vyberu fotografka a pak budou k dispozici.ja ten vytok mam taky ale ted nak vic tak nastoupi boricovy koulicky
26. únor 2014 ve 21:18  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
autor
@monyna83 ajoooooj kolikadenni bojovnicek je u tebe?
26. únor 2014 ve 21:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janice_opice - můžeš mi dát na stranu toho prostředního nahoře a třeba hned toho dole vpravo?
a kolem toho 11.3. bychom se domluvily jestli si je fakt vezmu. stačilo by to?
a za kolik prosím jsou. dík
26. únor 2014 ve 21:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@kamisb hele urco ti je muzu dat na stranu pokud si je nevybere ta forografka kociii cekam ji do patku.;) a kdyz by si je vzala budou novi ;) ti dva velci jdou 250 a ti mali 150
26. únor 2014 ve 21:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janice_opice jeeeeeeeeeeeeee :wink:
26. únor 2014 ve 21:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janice_opice - ok, dík
26. únor 2014 ve 21:46  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@janice_opice tak ty jsou uzasnyyyyyyyy :slight_smile:
26. únor 2014 ve 21:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@pidisek ti jsou pro tebe dodelala toho cervenyho ;)
26. únor 2014 ve 21:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janice_opice jééé ty jsou koží, už se na ni těším :wink: možná jí i rovnou nechám zakomponovat do toho dortu, ještě to doladím až jí uvidím na živo, ale je moooc krásná, takže to zkalkuluj a hoď do schránky číslo účtu ju zlato :wink:
26. únor 2014 ve 21:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@kamisb ja diikkk
26. únor 2014 ve 21:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janice_opice jupiiiiu super :slight_smile: jak se domluvíme? Poslu ti penízky?
26. únor 2014 ve 21:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@martas14 hele tech 200 je jasnejch postovny nevim to ti rwknu v patek az to poslu hod mi adresu do zpravicky ;)))
26. únor 2014 ve 21:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
@monyna83 tak už je prďátko u tebe, tam mu je určitě nejlíp na světě a bude tam bivakovat nejmíň devět měsíců :wink: :wink: takže mačkám, mačkám
26. únor 2014 ve 21:58  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
@janice_opice jo jo však já myslela, že až budeš vědět i to poštovné, jdu napsat tu adresku
26. únor 2014 ve 21:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janice_opice a co na chajdaloupce, opraveno všechno podle představ, je Janička spokojená?
26. únor 2014 ve 22:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@martas14 hele nedalo se to stihnout a ja byla dneska uplne hotova boli me bricho a taknnejak jsem pretazena ;) do nedele se ted valim..snad to bude lepsi.ale chata je ted prostornejsi a jw tam kuchyn ;))) priste to dodelame ;)
26. únor 2014 ve 22:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@martas14 a chces teda tu s tema ruzovejma satkama jo;,))
26. únor 2014 ve 22:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@pidisek dame si to osobne ne? Mam je u sebe ;)
26. únor 2014 ve 22:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janice_opice jo a dávat mi na vybranou ze dvou, je tak na týden :grinning: :grinning: :grinning: měla bys mě vidět v obchodě, když stojím u nějakých hader a rozhoduji se kterou vzít, můj vždycky zahajuje protestní spánek na těch lavicích vprostřed chodby v centrech :grinning: :grinning:
tááááááákže po stošedesátém zkouknutí tu růžovku růžovou si prosím, děkuji....
26. únor 2014 ve 22:06  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
@janice_opice no co jsi sem dala ty fotky, tak mi to bylo hned jasné, že to nebude jen tak a v tvém stavu, to hold nejde vzít tak od podlahy jak by jsi to udělala jindy, ale však času dost, takže se to ještě doladí...ty si hlavně teď nejmíň ze dva dny pořádně polež ať si Valinka taky může hodit nohy na stůl :grinning: :grinning:
26. únor 2014 ve 22:10  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@kamisb jejda, zase něco Kami, no to je fakt už protivný to jejich šťourání, ale určitě to bude dobrý...na druhou stranu budeš mít klučíka pěkně proklepnutýho :wink: :wink:
26. únor 2014 ve 22:17  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@janice_opice no tak jo :slight_smile: aspon dame kafe :wink:
26. únor 2014 ve 22:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
@muddledgirl a ty taky holka odpočívat a né nahánět po Hradci úchyláky a ještě na ně přitom mluvit anglicky :grinning: :grinning: :grinning:
26. únor 2014 ve 22:19  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@martas14 - no taky jsem si pak říkala, že to takhle musím brát. A taky jsem si vzpomněla že i genetička z gennetu doporučovala k ULZ v tom 20tt i ECHO.
jen je to takový na prd furt lehký nervy a to prý, že se těhu má užívat a být šťastné. tak snad za 14 dní už to půjde.
26. únor 2014 ve 22:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky krásnou dobrou noc, jdu spinkat ...jsem uťapaná :(
26. únor 2014 ve 22:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
@sasanka033 ach jo :frowning2: na to ani nic lepšího nejde říct.....tak posílám hodně sil holka a jak říkáš pořešit teď i ty praktické stránky, samozřejmě zkusit otěhu do června je dobrý tah, ale i kdyby jsi to nechtěla tak rychle, tak neboj práci najdeš i jinou raz dva akorát jim pak hold brzy utečeš na mateřskou, ale to se nedá nic dělat :wink: a chceš pokračovat u APO? nebo zkusíš něco jiného? Vím, že jsi tam spokojená i protokoly zkusili jiné, ale hold jinde mají zase jiné embryology co kdyby třeba na to šli nějak líp :wink:
26. únor 2014 ve 22:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kamisb no to máš pravdu, lepší by byl klídek a to chtě nechtě nejde dokud to vše není ok potvrzené, ale jak říkáš za čtrnáct dní už to snad bude vše vcajku .....tak dobrou noc a pěkný sny
26. únor 2014 ve 22:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
@monyna83 držím palečky :slight_smile:
27. únor 2014 v 07:09  •  snaží se  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@monyna83 at se drzi jako kliste!!!! :wink:
27. únor 2014 v 08:39  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
@hhani a jak ty?
27. únor 2014 v 08:53  •  snaží se  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek