• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

IVF v září - listopadu

autor
A mysaci nejvetsi 230 a nejmensi 130
27. únor 2014 v 11:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Tot vse ;)))))
27. únor 2014 v 11:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@pinkywinkie koukni ke mne do fotoblogu..mam tam.ty testiky nafocene ;) I ten clearblue
27. únor 2014 v 11:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janice_opice ahojky, krásné čičí, tak pokud se zadaří, ráda si taky nějakou koupím :slight_smile:, fakt jsou pěkné, já bych si možná vzala i pro neteře, mám dvě - jedné skoro čtyři a druhé rok a půl a ty maj kočky rády.
27. únor 2014 v 11:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janice_opice to je bombastický.. :grinning: Já to ukážu příteli dnes a uvidíme,jestli se shodneme na něčem..každá korunka pro paní dobrá....máš něco na facu...že by se to sdílelo..a někdo by se třeba ozval..?
27. únor 2014 v 11:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janice_opice hi hi..dala by se pořídit rodinka... :grinning: :grinning: :grinning:
27. únor 2014 v 11:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
27. únor 2014 v 11:05  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@janice_opice teď jsem na to koukala..nikde jsem totiž nenašla kolikátka to je je.. :wink: :wink: :wink:
27. únor 2014 v 11:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@eevvaa jj ony jsou trochu jako hello kitty.. casu dost po velikonocich pani bude zase hackovat ;) a co ty jak jsi na tom?
27. únor 2014 v 11:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
pak pisnu, mam poradu :grinning:
27. únor 2014 v 11:07  •  snaží se  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@muddledgirl budu to mit vsechno na fb, ale az si fotofrafka vyberez medvedu...abych nwnabizela co nemam u sebe ;)
27. únor 2014 v 11:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@muddledgirl jako ten test? To je 10 je to jeden z nejcitlivejsich testu
27. únor 2014 v 11:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janice_opice dám vědět s těma číčama, hello kitty to se jim bude líbit, jedna má narozky v květnu a druhá až v srpnu, takže móře času nebo jim to dáme po stromeček u nás :slight_smile:. Já nevím, teď jsem koukala na tvý testy, dnes jsem taky 9.den od ET osmibuňky, ale myslím že rozhodne víkend, minule jsem MS dostala i přes utroš, ale nevím, jak se to počítá u dlouhého protokolu, ale co my holky napsaly tak snad od OPU + počet v té druhé části cyklu, což vychází zítra, pozítří a dnes k ránu jsem měla křeče na MS a myslela jsem, že je konec a teď už je to zase v cajku. Asi to fakt nechám na příští týden. I když jsem zvědavá.
27. únor 2014 v 11:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janice_opice a hlavně nechci hledat duchy, chci čárku :slight_smile:
27. únor 2014 v 11:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janice_opice no vidíš..já to na testu nenašla..ani nikde na netu... :wink: tak teď už to vím.. :wink: já na ty myšáčky nespěchám.....zvířátka....
27. únor 2014 v 11:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pinkywinkie to zní proklatě dobře holka, ta tvá absence MS a dušík.....já nemít chlast v ledničce furt, tak už si jdu dát chladit vínko na tu tvou pondělní krev, se samozřejmě ráda obětuji a zapiji to za tebe :grinning: :wink:
27. únor 2014 v 11:16  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
@martas14 já mám doma od Vánoc nealko Bohemku....pěkně hnusné.. :grinning: :grinning: :grinning:
27. únor 2014 v 11:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@muddledgirl ti mysaci jsou volni vsichni ;)
27. únor 2014 v 11:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@muddledgirl dej si radsi sklenicku alko bohemky;) nealko hnus je mizna horsi nez decka alko
27. únor 2014 v 11:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janice_opice :wink: :wink: :wink: mně se líběj všechny.....ale přítel mývá opačné názory....já mám hlad a nic tu není..vajíčka už jsem měla k snídani.... :grinning: :grinning: :grinning: jo a mrkev a zavařená řepa.. :grinning:
27. únor 2014 v 11:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janice_opice jo...pila jsem dětský šampus a ten mi chutnal :grinning: :grinning: :grinning: Jo jo...tu doma nemám...ale asi si někdy dám...
27. únor 2014 v 11:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
@martas14 zlato ještě nejasej, menses mělo zacit dnes, ted cekam na krevicku :grinning:
27. únor 2014 v 11:22  •  snaží se  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@muddledgirl my jdeme dneska na obidek se tesim manzel jde do prace zitra a vukend a dneska se valime ;)
27. únor 2014 v 11:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Nas masakr ale uz v lepsim stavu. Priste vyfotim snad uz hotovo ;)
27. únor 2014 v 11:24  • Odpověz  •  To se mi líbí (4)
@muddledgirl mluvis mi z duse :grinning: :grinning:
27. únor 2014 v 11:26  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pinkywinkie čekáš na výsledky krve?
27. únor 2014 v 11:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
@muddledgirl na krev pujdu v pondělí zlato :grinning: do pondělka budeme spolu cekat :grinning: souhlasíš? :slight_smile:
27. únor 2014 v 11:26  •  snaží se  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janice_opice ty jo, az to budete mit hotovy, bude to pekny.... zatím peknej bugr teda :grinning:
27. únor 2014 v 11:27  •  snaží se  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janice_opice minule v HK jsem byla se ségrou na obědě a dala si pečenou mozarellu s rajčaty a opečené brambory...byla to ho kupa a bylo to výborné.....tak si něco moc dobrého dejte...Foto je správný..neříkám nic nedělat..ale jak bolí bříško,tak prdět na to ... :grinning:
27. únor 2014 v 11:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pinkywinkie :grinning: :grinning: :grinning: ahaááá...já si to furt nepamatuju....tak budeme čekat... :grinning:
27. únor 2014 v 11:28  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek