• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

IVF v září - listopadu

27. října 2017 
@beryltm s tím nealko šampusem??? :grinning: :grinning: :grinning: Kurňa já bych něco dobrýho snědla...Já mám o půl kila míň než včera a to jsem nebyla na wc... :grinning: :grinning: :grinning: to je dobré... :grinning:
27. únor 2014 v 11:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
@martas14
Eskymo řezy

těsto:
1 hrnek polohrubé mouky
1 hrnek hladké mouky
1 prášek do pečiva
1/2 hrnku pískového cukru
1/2 hrnku oleje
1 hrnek mléka
2 vajíčka
2 PL kakaa

krém:
2 kokosové pudinky
2 vanilkové cukry
1 PL pískového cukru
1/2 litru mléka
125 g másla
220g zakysané smetany

do mísy vše smícháme do hladkého těsta ......pečeme 15 min / 190 stupňů celsia (nebo dle vlastní trouby)
pudinky uvaříme klasika a vmícháme šlehačem změklé máslo, cukr a na závěr zak. smet.

na vrch se dá postrouhat čokoláda nebo dělávám i celkovou čokoládo
vou polevu (čokoška/máslo/mléko)

rychlé a dobré
27. únor 2014 v 11:31  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
Holky jsem.zvedava kdy zacnu pribirat.to co jsem zhubla jsem jeste ani nenabrala.uz vidim ty keci doktoru :unamused:
pritom snim rano dva chleby ke svace jogurt pak jablko ci zelcu pak obed zase svacu atd.. jo a vcera jsem si dala segedin a za pul hodiny talir krupicove kase :grinning:
27. únor 2014 v 11:32  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
martas14 Prosim Tě čiči....těsto dáme péct....a až na upečené těsto ten krém? Ju? Mám na to děsnou chuť...
27. únor 2014 v 11:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
@beryltm ježiš..jak já Ti závidím....já mám cca 11 kg nahoře....někdo to tak má...normálně jim řekni...že hezky papáš jak máš....
27. únor 2014 v 11:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
@muddledgirl myslela jsem tu.koupi kocicky pro sebe :grinning:
my jsme taky doma jak u snedeneho kramu.vcera jsem udelala knedlik tak je dnes dame s vajickem.ja mam vetsi chut na bramborak ale neni nikdo kdo by je udelal :grinning:
27. únor 2014 v 11:35  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
@beryltm jo tááák..no..mě se s tím mimískem hrozně líbí... :grinning: já bramboráky dělám hodně často,co jsem těhu..nevím proč...teď jsem našla čínskou polévku,tak asi po dvou letech ji jím...a skočím pak do obchodu a upeču buchtu....a musím už asi po 4 dnech uklidit svý rozharaburděný papíry... :grinning:
27. únor 2014 v 11:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
@muddledgirl porad mam 52 kg.citim se dobre.tak uvidime.
27. únor 2014 v 11:37  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
@beryltm jééé...to já měla naposledy někdy hodně dávno na základní škole... :grinning: :grinning: :grinning:
27. únor 2014 v 11:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
@muddledgirl asi ten bramborak udelam.nejvic me na tom sejri to stani u plotny pri peceni :grinning:
potrebovala bych nejakeho votroka :grinning:
27. únor 2014 v 11:39  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@beryltm nevim v kolika kilech otěhu kámoška...ale dostala se na 38 kg protože furt zvracela...kolik měla nakonec před porodem nevim...ale ani nebyla kvůli tomu v nemocnici...
27. únor 2014 v 11:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
@beryltm jo jo to mě taky neba....ale už jsem si zvykla... :astonished:
27. únor 2014 v 11:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
@muddledgirl ty si kozaa :grinning: :grinning:
27. únor 2014 v 11:40  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@muddledgirl a nechces prijet? Udelam.ti za to cajicek ci kaficko :grinning:
27. únor 2014 v 11:41  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@beryltm bych hned přijela....ale seš moc daleko... :astonished: Jsem byla zhýčkaná...partner mi x let škrábe a strouhá brambory....to až teď v těhu jsem to dělala i já... :grinning: :grinning: :grinning:
27. únor 2014 v 11:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
@muddledgirl my bydlime na konci sveta kde davaji lisky dobrou noc vid Jani :wink:
ja mam nastesti robota co to nadtrouha a zamicha ale neumi loupat :grinning:
no proste jdu dnes do nich :grinning:
zbyla mi cocka pujde z toho poblivka? :grinning:
27. únor 2014 v 11:47  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
@beryltm :wink: :wink: :wink: to máš dobré,že máš robota.... :wink:
Ćočka jako uvařená,jo? To zřeď vodou a je to... :grinning: :grinning: :grinning: Co to je v receptu PL?
27. únor 2014 v 11:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
@beryltm Plná lžíce???
27. únor 2014 v 11:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
@muddledgirl pl je polevkova lzice :grinning:
jojo uvarena.no prece tam nenaliju jen vodu ne? To bude fujpoblivka :grinning:
27. únor 2014 v 11:50  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@muddledgirl jo jo až na upečené těsto natřeš ty pudinky, ty už budou taky klasika uvařené s mlíkem na plotně a jen do toho zašleháš ten zbytek
jo a sory za ten Hradec si to furt pletu, ty jsi z Trutnova
27. únor 2014 v 11:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
@beryltm to jsme na tom úplně stejně, taky mám děsnou chuť na bramborák, ale nejsou lidi :grinning: :grinning:
27. únor 2014 v 11:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
@beryltm ty jsi fakt kolík :grinning: :grinning: :grinning: je to polévková lžíce, ale jinak máš pravdu má být plná :grinning: :grinning:
27. únor 2014 v 11:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
@beryltm škoda že nemáš uvařenou fazoli, z té je super pomazánka
27. únor 2014 v 11:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pinkywinkie no to já samozřejmě počkám na dobré zprávy z krvičky, ale pro jistotu to podpořím mini oslavou už dnes, zítra, pozítří......... :grinning: :grinning:
27. únor 2014 v 11:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
@beryltm no...tak musí tam být česnek,majoránka....já dávám i masox....cibulka osmažená :grinning: :grinning: :grinning:
27. únor 2014 ve 12:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
@martas14 to nevadí,....já tam žila do 11-i let... apak jezdila za mamkou do 17-i....jsem tam jak doma..i když teď už taky néé
27. únor 2014 ve 12:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
@martas14 to jsem psala já s tou lžíci..já si nemohla vzpomenout na slovo polévková...to nepochopíš.....jsem odepsaná... :grinning: :grinning: :grinning: díky za radu....a čokošku strouháš na vaření?
27. únor 2014 ve 12:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
My delali vcera super bramburky v alobalu..normalne je pak strcime na gril, ale to doma nejde, ale jsou tam same dobre veci mnaaaammm
27. únor 2014 ve 12:11  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
Tak cockovks uvarena.moc z toho neni ale jako dezert k bramborakum to bude stacit :grinning:
27. únor 2014 ve 12:15  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
Když by jste měli nějaký dobrý tip na oběd či véču....miluju třeba pomazánky....Už nevím co vařit....
27. únor 2014 ve 12:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek