• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

IVF v září - listopadu

23. ledna 2017 
@janice_opice a co jste tam vsechno dali?
27. únor 2014 ve 12:16  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@beryltm no brambory neloupws.nakrajis je na kosticky nebo ctvrtky jak kdo ma rad....pak tam davam rajcatka nakrajena, jarni cibulku, hlivu nebo zampiony, slaninku na provoneni, posypu vegetou a bylinkama promicham a dam kousek masla.zabalim do alobalu a dam pect.muzes tam soupnout I kureci nwbo papriku nebo cuketu cokoliv dle libosti a cerstve bylinky...
27. únor 2014 ve 12:40  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
@janice_opice Ahoj, no nic moc...V pondělí OPU, středa ET-takže předpokládám čtyřbuněčné embryjko. Nikdo si nelajzl nechat delší kultivaci. Nevím, jestli jsi dočítala, ale žádná hitparáda.
13 krásných foliků, z toho jen 5 vajíček, na 3 ICSI a 2 IVF. Chytla se jen 2 ICSI, ostatní nic.
Jedno se vyvíjelo hezky, to mám u sebe a to druhé pokulhává, známka tak 2- :frowning2:
Moc šancí mu nedávají, ale PK do pondělí a pak musím volat, zda to zvládlo, či nikoliv.
Vůbec to nechápem, spg krásnej, já v pohodě a nebýt ICSI, tak nemáje ani jednoho bojovníčka. Řežábek mi včera říkal, že mu to hlava nebere a pokud se nezadaří, bude hloubková studie, kde je problém...
27. únor 2014 ve 13:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
@martas14 Ty jsi poklad, moc děkuju a věřím :wink: :wink: :wink:
27. únor 2014 ve 13:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pinkywinkie I já Tobě :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
27. únor 2014 ve 13:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
@hhani Moc děkuji, zlato..A co Ty? Jak? :wink: :wink: :wink:
27. únor 2014 ve 13:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
@monyna83 ahojky, koukám, že jsme dopadli podobně. Já OK, muž OK spermio - ICSI a zbyl jeden bojovník, kterého mám v bříšku a příští týden testuji, pokud to do té doby nedostanu, minule mi utrouš neudržel MS. Pokud se nezadaří, budeme muset taky podstoupit něco hlubšího asi imunulogii tu reprodukční. Normální máme, genetika taky OK.
27. únor 2014 ve 13:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@monyna83 brouku to bude tak 6ti neboj staci fakt jedno....ver mu ;) divej na brsh ksmisb nebo me ;) akorat jsem zjistila, ze je fskt rozdil v embryolozich....moc ti mackam pesti brouku zaslouxis di to!!@!
27. únor 2014 ve 13:45  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@monyna83 jo jo.věř mu,jak píše Jáňa...já měla naposled opu v pondělí a ve čtvrtek transfer...jinak myslím,že je to časté z pěti vajíček 1-2....Poprvé mě zbylo méně než třetina,podruhé víc jak polovina....zvláštní...
27. únor 2014 ve 13:58  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
Tak jsem se hodně pomalinku šla projít...musela jsem okopčit lístek na peníze,dát origoš na socku a jít do banky.....a teď nohy nahoru a za chvíli...mňam upeču buchtu... :grinning: :grinning: :grinning:
27. únor 2014 ve 14:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
@monyna83 já zatim cekam a pristi tyden rozhodne :slight_smile: ..drzim pesti!!!!!!
27. únor 2014 ve 14:16  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@muddledgirl jo to s tou lžící a kolíkem bylo pro tebe akorát jsem se přehmátla :grinning: :grinning: takže je vidět, že i mě se už něco tlačí na mozek, ale mlíko jak u tebe to nebude :grinning: :grinning:
jo a čokošku dávám na vaření, ale když není tak jakákoliv nastrouhaný jsou dobrý všechny i margotka je luxus
27. únor 2014 ve 14:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
@monyna83 neboj žádná hloubková kontrola určitě nebude potřeba, když budeš teď paní pupkatá :wink: ale jak říká Janča já si taky myslím, že ten správný embryolog dělá nejvíc ty pravé zázraky, jako hormony ti napíše bars kdo a jen pak přidávají podle utz, opu a et je pro ně taky už rutinější zákrok, ale odhadnout to správné spojení nebo celkově spermouše na oplození, já to viděla u nás měli jsme dvacet folíků z toho osm vajíček, takže to je tak poměrově jak u tebe, akorát ten spermiogram my je měli vyloženě na kusy a záleželo jen na embryoložce aby z nich vybrala podle vlastního oka ty pravé života schopné spermie a né ty co se tváří, že jsou rychlé a mohli by být o.k. a celkově pak sleduje ten jejich vývoj den za dnem a kdo ví co s nima ještě dělají :wink: ale určitě ti tam vyšlechtili nějaký extra hezký mimčo neboj :wink:
27. únor 2014 ve 14:38  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
@martas14 :grinning: :grinning: :grinning: děkuju.. a napíšu jak se povedla....asi až večer budu dělat... :grinning:
27. únor 2014 v 15:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
@eevvaa No, tak to jsme na tom opravdu dost podobně. My máme imuno také OK, ale na genetice jsme nebyli. No, tak to si budem držet palce, aby to klaplo... :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
27. únor 2014 v 15:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janice_opice Děkuji kočenko, já mu věřím a také mu domlouvám, aby vydrželo. Peřinku má připravenou a já mu budu dobrou maminkou...Snad mě slyší :slight_smile:
27. únor 2014 v 15:21  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@muddledgirl Mě už zarazilo to, že ze 13 krásných, pravidelných dominantních folíku-cca 20-22mm jen 5 vajec-ŠOK! Věřím mu a moc fandím :wink:
27. únor 2014 v 15:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
@hhani Bude to dobrý, také držím a mačkám :wink:
27. únor 2014 v 15:24  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@monyna83 taky držím palečky, na třetí IVF ne, teď to musí vyjít :slight_smile:
27. únor 2014 v 15:25  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
Holky ja jsem z vas tak nahlodana, ze si ten test udelam dneska
27. únor 2014 v 15:27  •  snaží se  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
@martas14 Ty jsi básník :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: Moc ti děkuji a dávám za pravdu, máš recht :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: Embryoložk ami přišla celkem OK, tak jí musím věřit :wink:
27. únor 2014 v 15:28  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@monyna83 smutnit můžu pak vždycky, zatím jsem v pohodě, teď jsem zametla, protože má přijet táta, tak aby si nemyslel, že jsme prasátka, on o ničem neví a vzala mě křeč do břicha, tak si jdu lehnout ke knížce.
27. únor 2014 v 15:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
@monyna83 :frowning2: :frowning2: :wink: Hlavně ať se drží prcek v bříšku u maminky.. :wink:
27. únor 2014 v 15:35  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
co když bude negativni?
27. únor 2014 v 15:36  •  snaží se  • Odpověz  •  To se mi líbí
@eevvaa hezky odpočívej, já včera po ET ještě do večera tlapkala po OC v MB, ale dnes polehávám :slight_smile:
Držím palce a doufám, že smutnit nebudeme :wink:
27. únor 2014 v 15:45  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@pinkywinkie tak vyčkej, ať se nenervuješ předem :wink:
27. únor 2014 v 15:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pinkywinkie - hele jestli se fakt bojíš tak to ještě vydrž no - my to taky vydržíme. Ale udělala bych ho raději před odběrem krve.
27. únor 2014 v 15:50  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
@kamisb zlato dneska jsem 12 den po ET, to uz to tam by mělo byt ne?
27. únor 2014 v 16:11  •  snaží se  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pinkywinkie - tak třeba v gennetu byla holčina co 14 den oplakala negativní test a pak krev byla pozitvní. Test z moči měla pozitivní až 17den Ale většinou ten 12 den tak už něco je.
27. únor 2014 v 16:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kamisb ja si ho udelam :slight_smile:
27. únor 2014 v 16:17  •  snaží se  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek