• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

IVF v září - listopadu

8. září 2017 
@pinkywinkie znám jednu vyjímku,co měla furt negativní tt a pak hcg skoro 500 o den dýl...nechápu....já měla brzo ducha...a hcg jen 195 :astonished: :astonished: :astonished:
27. únor 2014 v 16:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pinkywinkie - taky záleží jak moc jsi přes den pila. Možná bych to nechala na ráno.
27. únor 2014 v 16:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Moje kamarádka neměla pozitivní test z oči za celý těhotenství jen z krve:slight_smile:)))
27. únor 2014 v 16:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Holky tak to naše dítko bude pěkný zvíře řádí jak černá ruka a hlavně zabim ty moje chlapy jsem se kvůli nim přičůrala smíchy na obědě :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: jsem dostala v tý restauraci takovej záchvat smíchu, že mi tekly slzy a nemohla jsem přestat a cvrkla jsem si :grinning: :grinning: to se mi normálně nestává :grinning:
27. únor 2014 v 16:28  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
@janice_opice - tak to my budeme mít nějaký klidný děcko, sem tam kopne, ale spíš se jen tak převaluje.
Ikdyž ted se zrovna vrtí :slight_smile:
njn, teď hůř zatínáme ty svaly no :grinning:
27. únor 2014 v 16:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@kamisb jako jsem holka ráda, že jsem si jen ucvrnkla :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: že to nedopadlo hůř :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
27. únor 2014 v 16:43  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@janice_opice - to se TI nedivím, někdy když se člověk fakt chechtá je to rizikový :grinning:
27. únor 2014 v 16:44  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@pinkywinkie Tak jak? Dělala jsi ho?
27. únor 2014 v 16:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
negativni.................
27. únor 2014 v 17:54  •  snaží se  • Odpověz  •  To se mi líbí
jdu se vybrecet................. :frowning2:
27. únor 2014 v 17:55  •  snaží se  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pinkywinkie :frowning2: :frowning2: :frowning2: uvidíš čiči....je zředěná moč už....
27. únor 2014 v 17:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
@muddledgirl rada bych tomu verila, musim se proste ted zacit smirovat s tim, ze deti mit nebudem.
27. únor 2014 v 17:59  •  snaží se  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@pinkywinkie co sis dělala za test? a proč ho děláš odpo čééčeeee ráno je lepší koncentrace a jaý test? nevzdávej to!!!§
27. únor 2014 v 18:00  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@janice_opice zlato, jsem 12 po ET, tam uz by to bylo videt i odpol
27. únor 2014 v 18:02  •  snaží se  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pinkywinkie - no jen doufám, že nemáš mamatest, a test by měl být 10tkovdj.
No záleží kolik jsi toho za odpoledne vypila.
27. únor 2014 v 18:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kamisb je to takovy ten test z lekarny, jmenuje se BENU a je desitkovej, ten mi ukazal ducha ve stredu
27. únor 2014 v 18:13  •  snaží se  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@pinkywinkie hee já nevim, každá to máme jinak uděala bych si test ráno a Dr. MAx a nechala si to potvrdit krví
27. únor 2014 v 18:14  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
autor
@pinkywinkie jaasný??ještě nic není jasný!!!!!nevzdávat a bojovat!!! :-*
27. únor 2014 v 18:15  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@pinkywinkie zlato vydrz do rana a zkus to z rani moci. Budem ti drzet vsech dvacet prstiku :wink:
27. únor 2014 v 18:24  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pinkywinkie - zkus to ještě ráno....
27. únor 2014 v 18:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pinkywinkie ještě ráno zkus,fakt.... :wink: max mají v max lékárně... :wink:
27. únor 2014 v 18:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@muddledgirl jo brouku jsem si vzpomněla joooo až půjdeš na ten test OGTT tak se jde na lačno,ale euthyrox klidně ráno můžeš,ale jen zapít trochou čistý vody ..i když já si ho vezmu asi přímo při tom zapíjení tim sladkym čajem:slight_smile: to jen tak pro info:slight_smile:
27. únor 2014 v 18:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janice_opice jo brouku...děkuju....to se chodí až tak 24tt....?fujky...
27. únor 2014 v 18:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@muddledgirl 24,-28 tt hele a já jsem asi divná,ale mně to tenkrát chutnao prosě sladkej citronovej čaj takovej jako ze školní jídelny :grinning: já jdu v úterý ta jse zvědavá jak z toho budu nadšená a řeknu ti
27. únor 2014 v 18:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janice_opice no tak to super...ty čaje jsem měla vždycky ráda i v nemocnici..i když měsíc to pít je hnus...tak jsem to střídala s minerálkama....a prosím co všechno Ti řeknou na tom velkém utz?
27. únor 2014 v 18:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@muddledgirl no hele co všechno ti řeknou to nevím,ale kontrolujou "rozměry" miminka, správné uložení vnitřností a jejich vzhled, mozek, žaludek , srdíčko, rozštěpení rtu, nos atd.. polohu plodu, polohu placenty, plodovou vodu, pupečnk, tvar lebky..zkráceně: hlavu mozek, páteř, lebku, srdce, obličej, břišní stěnu, střeva, končetiny, a uro sstém...
27. únor 2014 v 18:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
27. únor 2014 v 19:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@muddledgirl nz a kdy jdeš?
27. únor 2014 v 19:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janice_opice Ty píšeš z tabletu? Ve středu k našemu primáři...on je někdy pěkně drsnej,ale zas na rovinu no..tak uvidíme....vždycky můžu ještě poprosit o utz třeba v caru.kdo ví..když ještě čekám na ty testy... :wink:
27. únor 2014 v 19:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@muddledgirl ted nepíšu prooočč??
27. únor 2014 v 19:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek