• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

IVF v září - listopadu

27. října 2017 
@coralin Máš pravdu, na tohle jsou možná lepčí soukromé CAR.
No jo, nebudu to hrotit, ale pokud tam něco napsala, jako že se nemohu dostavit a Dr. se mě bude ptát, tak jí o tomto přístupu řeknu, to teda ano...Pokud nevychladu :wink:
25. srp 2013 ve 21:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lenkafel Ale moc tomu nerozumím, čt-pouze špinění, pá-normal, so.tak napůl, špinění´a krev a dnes už jen špinění...
Mám to po tom Clostíku asi nějaké rozhozené...A co Ty? Ty už jsi po MS?
Kdy se do toho znova s manžílkem pustíte? Hned po Novém roce? Všechno bude dobré... :wink:
25. srp 2013 ve 21:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
@jaka17 Ahojky, tak jak? Ty už jsi byla na HCG?
Na Mácháči, hmmm....Zašli jste na bílej kámen? Tam se skvěle paří...Holka, já taky včera popíjela...Jak já to neumím, měla jsem 3 malé panáky slivovice, 3 malé panáky Calvados nebo něco takového, já nevím...No já byla...
Ohodila jsem chatu, mám výkladní skříň a bolela mě hlava jako blázen... No fůůůj, ale nějak se mi ulevilo, asi jsem to potřebovala :slight_smile: :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
25. srp 2013 ve 21:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
@monyna83 ono po těch práškách to rozházené je, mě to třeba prášky rozhodili tak, že jsem to dřív dostávala po 26 dnech a teď někdy po 35-40 dnech a pak to mám strašně moc a bolestivý....jojo už jsem, hned jak jsem vysadila prášky, tak jsem to druhý den dostala...
ale já být tebou, tak si raději udělám test, ať máš jistotu, hlavně, když jsi to měla jen takhle malinko...
no po novém roce, nevím jestli hned, ale určitě se v lednu stavínme v caru a nějak se domluvíme co dál....., hlavně si chci ještě v klidu oslavit narozky, mám je 4.1., tak je oslavim a pak se tam stavíme
26. srp 2013 v 07:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dobré ránko všem
@monyna83 ahoj, nebylo třeba, mrcha dorazila...tak jsme si pěkně vypláchly hlavu a vzhůru do boje...
@lucavka vypadá to slibně, držím pěsti...
26. srp 2013 v 09:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
@jaka17 Ahoj....tak tě ženské instinkty nesklamaly, škoda,ale půjdeš ještě do posledního pokusu viď, tak ten se určo povede :slight_smile:
26. srp 2013 v 09:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ach jo holky,kdy se to tu konečně rozjede ?...ale budeme věřit, že je @lucavka první vlašťovka a pak přijdou další a další ...
26. srp 2013 v 09:48  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
@kamisb souhlasím, je to tady nějaký negativní
26. srp 2013 v 09:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lenkafel - jsem si říkala, jak se na konci roku 2012 psala, že rok 2013 bude extra plodný :( tak nějak nevím ..sice dost holek z předchozích diskuzí jsou už těhotné, ale stejně mi to furt přijde nějak málo ...
26. srp 2013 v 10:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kamisb přesně tak, hlavně já teda pověrčivá nejsem, ale ta 13 zatím mě nepřinesla nic dobrého, takže já se těším,až tenhle rok skončí a začne nový a snad pro nás všechny tady pozitivní :slight_smile:
26. srp 2013 v 11:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
Krásný den, holky nebudete věřit co se mě stalo, s přítelem jsem se rozhodli, že změníme Car, protože v tom našem PDG nedělají, no a dnes je to třetí den co jsem to měla dostat a nic, prsa mě bolí a mám je o 2 čísla větší a bolesti na ms, ale jelikož mám podvázaný vaječníky, tak se mě nechce věřit, že by se to povedlo takhle přirozeně, co myslíte? Mám zkusit testnout? :wink: :grinning:
26. srp 2013 ve 12:26  •  snaží se  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
@lenkafel - no já o jedný pozitivní věci vím .... narodila jsem se 13. :sunglasses:
26. srp 2013 ve 12:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ninahlav - tak za test nikdy nic nedáš ...třeba se mrška někudy protáhlo ;)
26. srp 2013 ve 12:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kamisb tak to jo, to je samozřejmě pozitivní, ale mě se prostě letos nic nedaří..... :frowning2: , takže doufám, že ten příští rok bude mnohem mnohem lepší
26. srp 2013 ve 12:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ninahlav přesně, za test nic nedáš, takže šup pro test a budeš vědět hned na čem jsi
26. srp 2013 ve 12:56  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
@lenkafel - tak je pravda, že je ten letošek nějaký divnej :angry:
26. srp 2013 ve 13:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kamisb jojo u mě teda určitě, i pracovně, osobně i co se týká rodiny....prostě to stojí za prd :angry:
26. srp 2013 ve 13:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lenkafel - tak já si teda kromě toho, že 1ivf nevyšlo asi moc stěžovat konkrétně nemůžu, ale nějak si ten život běží a já nestíhám ..nevím co je špatně a tak, ale někdy jsou ty dvy takový jakoby o ničem ...asi to je v hlavě ..protože jinak, v práci dobrý doma vlastně taky...jen si člověk představoval, že bude vše s prckem už jiný ...a on zatím nikde žádný :( takže asi tak ...ale určitě už brzy bude líp :wink:
26. srp 2013 ve 13:17  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@kamisb no já poslední dobou taky nestíhám, ale ne že by nebyl čas, ale není ani chuť ani nálada, jeden den se probudim a řikám si, že už je to za mnou, že už jsem v pohodě a že se těšim na leden, až půjdem do caru a do dalšího pokusu a pak se zase probudim druhý den a jsem na vážkách, jestli do toho jít, je to jak na houpačce a už mě to nebaví.....to že se nezadařilo mně, přikládám hlavně tomu, že jsme se rozhádali s našima a nemluvíme spolu, dlouho mě to trápilo, teď už je to v pohodě, ale měla jsem z toho velký nervy....
26. srp 2013 ve 13:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky moc děkuju za podporu. Pořád se bojím ale snad to bude dobrý. Dnešní testík jsem měla zase o pořádný kus silnější než včerejší. Budu vám všem držet palce a prskat těhu bacil jestli se mi povede dobře.
26. srp 2013 ve 13:41  • Odpověz  •  To se mi líbí (3)
@lucavka potichu gratuluju ke //, hlavně pozitivní náladu a pěkně odpočívat
26. srp 2013 ve 13:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janice_opice nazdárek Janinko :slight_smile: , no to jsem ráda, že už jsi se nám vrátila? Odpočinutá, vyhřátá a v plné síle doufám :wink: . Tak kdy jdeš na konzultaci holka? Moc na tebe myslím!!!! Já jsem začala první měsíc brát clostík, domluvila jsem se s dr. říkal, že mi při laparce endomatriozu vypálil a odebral a vše vyčistil, a zjistil, že mám vše ok, vejcovody průchodný, žádné jizvy ani na vaječníkách.....Tak jsem se rozhodla, že tomu ty 4 měsíce navíc dám, co kdyby se to povedlo!!!!! Sasanka mě tak navnadila, jak psala, že holky po laparce otěhotněly přirozeně, že jsem to prostě musela zkusit, tento měsíc to mám ještě bez kontroly, neb dr je na dovče, tak to by byla fakt náhodička, ale snažíme se :grinning: . Tak doufám, že až půjdu na utz příští měsíc, že mi ten clostík tam nenadělal neplechu v podobě cysty atd.....U apolináře jsme se domluvili, na začátek příštího roku :wink: . Pořád doufám, že to nebude potřeba :wink: . Jinak na svatbu máme vše připraveno, pošlu ti oznámení, myslím, že je dost vtipný :grinning:
26. srp 2013 ve 13:43  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@jaka17 ahoj jaky, to je teda pech, že to nedopadlo :unamused: No dobře, žes to prolila, ono to na chvilku pomůže ...stejně musí jít člověk dál i když je to někdy náročné, je to hold v hlavě i když nechcem.....Je super, že jdeš ještě do pokusu, protože já prostě nejvíc věřím, té jakoby čerstvé snůšce :sweat_smile: tak hodně zájmů, což u tebe není problém, aby hlava nemyslela a než se vzpamatuješ, tak už budeš zase šupat injekcičky na další kolo ....do ledna je ještě fůra času, takže pořád bude dost času abys na mě mohla plyvat těhu bacilky :wink:
26. srp 2013 ve 13:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lucavka to jsou krásný testy, na to by mohl člověk fakt čučet pořád, moc gratuluji k tomu blondýnovi a k rýsující se sestřičce na cestě :wink:
26. srp 2013 ve 14:00  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
@monyna83 ještě jsem si vzpomněla, že jsi mi vůbec neřekla, co na to manža???jak na to reagoval, ale asi byl taky smutnej viď....a teď bude co, když se to nepovedlo,,,Půjdeš do ivf???
26. srp 2013 ve 14:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lenkafel vidím, že jsme na tom hodně nastejno, taky jsme po tom nevydařeném ketu taková nějaká nalomená a né a né se z toho pořádně dostat, na další pokus půjdeme taky až v lednu, protože manžel dřív nedostane dovolenou, tak snad budou finance a že si to manžel nerozmyslí :sweat_smile: Budeme si pak držet palce navzájem.....na tento rok kromě toho špatného ketu, si taky nemůžu extra stěžovat, ale 14 je celkově moje šťastné číslo, tak doufám, že to ten příští rok bude ono a všechny se dočkáme...
26. srp 2013 ve 14:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lucavka No krásný!!!! Jak testíky, tak syn i psice :grinning: . To vyjde, krásně se tam čárka klube :wink: .
26. srp 2013 ve 14:06  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@martas14 tak to jsem ráda, že v tom nejsem sama, občas mi připadá, že mi z toho všeho už hráblo :unamused: , pak má třeba pár dní dobrých a pak zase přijde depka no, doufám, že ten příští bude pro všechny z nás, co jsme se letos nedočkali příznivější :wink:
26. srp 2013 ve 14:10  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@monyna83 tak to je škoda mony, že to neklaplo, a přitom taková pěkná úrodička po clostíku, ale víš jak první vyhrání kapsy vyhání, takže ten další měsíc už to bude vončo :wink: :wink: v každém případě možnost to zkoušet přirozeně je úžasná, ale klidně si to můžete nechat až proto druhé dítko a první si pořídit přes IVF, protože u vás to po těch všech výsledcích vypadá jen na nějaký zádrhel na cestě, takže s malou pomocí to určitě klapne hned....
a ta sestra teda pěkný úlet, nechápu jak si vůbec může dovolit ti říct, že máš jít radši do soukromého caru, vždyť to je sama proti sobě a navíc s takovýma řečma, když ví čím se bars která nás musíme prokousávat a že máme nervy na pochodu, tak je to vyloženě sviňárna se takto chovat
26. srp 2013 ve 14:11  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@martas14
@pavlina1976 ahoj holky, to víte, že to ještě nebalím, zkusím ještě jednou štěstí a sna d nám to všem vyjde...uvidím, kdy do toho půjdem a dám vědět..opatrujte se...
26. srp 2013 ve 14:13  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek