• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

IVF v září - listopadu

17. října 2017 
autor
@muddledgirl do kdy máš mít ty testíky?jinak NZ je zkratka není zač:slight_smile:
27. únor 2014 v 19:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janice_opice že jsi psala nz...a už předtím tam byly takový divný překlepy :grinning: :grinning: :grinning: Tak eskymo řezy hotovo a už chladnou...samo,že jsem ochutnala a supr-čupr...
27. únor 2014 v 19:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janice_opice ahááááá :grinning: :grinning: :grinning:
27. únor 2014 v 19:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@muddledgirl já je asi zítra taky upeču...mám notas na stehnech a leží mi tu na ruce kočka a blbě se mi píše tak asi proto i jinak píšu většinou z mobilu

hele tohle je docela přehlednej přehled:slight_smile:
http://www.kafe.cz/velky-prehled-jaka-vysetreni-vas-cekaji-v-tehotenstvi-27893.aspx
27. únor 2014 v 19:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janice_opice jo jo.....to je dobrej přehled....

počítám,že se ozvou příští pátek po 11-i dnech...jako minule...snad s dobrými výsledky... :wink:
27. únor 2014 v 19:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@muddledgirl určitě kočí vsadim an to svoje kalhoty :wink:
27. únor 2014 v 19:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janice_opice já Ti věřím....doufám,že nějaký hezký kalhoty.. :grinning: :grinning: :grinning:
27. únor 2014 v 19:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pinkywinkie Někomu se HCG v moči objevuje fakt dýl. Ještě naděje je :wink:
27. únor 2014 v 19:37  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
@pinkywinkie To je mi líto.. vykouklo to tady na mě...
27. únor 2014 v 19:43  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
holky 13 den, menses nikde a bilo......
28. únor 2014 v 07:55  •  snaží se  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pinkywinkie - to je mi líto, ale dokud není MS je furt naděje. Drž se, i když vím, že ta šanxce klesá každým dnem.
28. únor 2014 v 08:41  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@janice_opice to už jsem koukala,děkuju... :wink: :wink: :wink:
28. únor 2014 v 09:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pinkywinkie :frowning2: :frowning2: :frowning2: moc bych Ti přála,aby krev byla o.k....
28. únor 2014 v 09:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pinkywinkie ach joo je mi to fakt lito :frowning2:
28. únor 2014 v 09:19  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@pinkywinkie drz se holka jeste uvidis no na krev v pondeli? :frowning2:
28. únor 2014 v 09:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@kamisb tak tihle jsou k dispizici..ten velikej 250a ti ostatni 200, mam ti dat stranou nejakyho?:slight_smile:ti dva krajni maj tmave modre kalhotky :slight_smile:))) ne cerne ono to asi na tw fotce vypada
28. únor 2014 v 09:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janice_opice - tak určitě toho velkýho a pak až budou malý hnědý tak ještě pak toho. Manželovi se víc líbí hnědý tak proto chci dva :sunglasses:
nebo klidně až pak zase dodělá, ale ráda bych velkýho světlýho a malýho hnědýho :slight_smile: a když to bude případně až v létě tak to bude jedno.
28. únor 2014 v 09:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@kamisb tak ti dávám pryč toho velikýho a až bude po Velikonocích přidělávat tak jí řeknu o malýho hnedýho ..a propos máš nějakou představu o barvě kalhotek pro toho malýho hnědýho?
28. únor 2014 v 09:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janice_opice - tak malej hnědej se světlým čumáčkem a tmavě-modrýma kalhotama :slight_smile:
28. únor 2014 v 10:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@kamisb oukej značím si, velkýho tu máš a malej bude :slight_smile: dík:slight_smile:
28. únor 2014 v 10:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janice_opice ahojky...mně se nejvíc líbí ten prcek vlevo...ale asi bych pak objednala ještě jednoho....to až třeba zítra až se vrátí přítel z koncertu....a je jedno kdy by to bylo... :wink:
28. únor 2014 v 10:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janice_opice - ty nemusíš děkovat ...jsou moc pěkný.
28. únor 2014 v 10:03  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
autor
@muddledgirl tak já ti toho prcka - neni to zase takovej prcek má na výšku i sušima 26 cm :slight_smile:- dám ti ho stranou taky:slight_smile:
28. únor 2014 v 10:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janice_opice děkuju moc...pak nějakýho ještě vyberu..moc se mi líbí...a to nevadí,že teda není takovej prcek....i tak je můj favorit... :grinning:
28. únor 2014 v 10:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janice_opice - holka Ty jsi rozenej obchodník :wink:
snad na tom paní taky něco vydělá, aby se nezaplatil jen materiál.
28. únor 2014 v 10:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
Vůbec nevím co budu dneska dělat ....nějak nevím :( ale něco by to chtělo, asi se mi nechce furt jen se válet.
28. únor 2014 v 10:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kamisb já taky ne.... :frowning2: přemýšlím,jestli jít odpo k sousedce nebo ne...asi jo...
28. únor 2014 v 10:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
Děláte někdo tuňákový těstovinový salátek...?Pokud ano,co do něj jeeště dáváte? :grinning:
28. únor 2014 v 10:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@kamisb no já nevim no, snad jí to trochu pomůže, já z toho samo nemám vůbec nic ani nechci mám z toho akorát lítání na poštu,ale ráda to pro ní udělám, páč oni jsou fakt strašně hodní a kolikrát nám pomohli i na chajdě když jsme potřebovali cokoliv třeba jen vysprchovat nebo teplej čaj nebo na noc uhlí :slight_smile: když bude zájem tak to asi udělám trochu jinak přes nějaký webovky..nebo tady bazárek... dneska zjistitm první poštovný páč posílám Martince toho myšáka,ale my dvě si to předáme osobně ?
Já jdu dneska pro lístek na peníze a pak na poštu a pak budu asi něco péct :slight_smile:
@muddledgirl :slight_smile:)) já děkuju z aLídu, :slight_smile:)) to je super medvědy mám udané skoro všechny:slight_smile:)krom teda dvou
28. únor 2014 v 10:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek