IVF v září - listopadu

Ahoj holky, tak jsem založila novou diskuzi pro všechny ty,kterým se to stejně jako mně opět nepovedlo a budou se snažit znovu od září. Strašně skvělé bylo jak jsme se vzájemně držely a stály při sobě a tak doufám, že taková atmoška bude i v této diskuzi a halvně doufám, že konečně všechny uvidíme ty vysněné //, které se udrží celou tu dobu a na konci bude to krásné a zdravé miminko nebo miminka 😉 Zároveň přikládám tabulku kde se můžete doplnovat a doplňovat své výsledky pro takovou nějakounaší statisktiku a přehled:)
https://docs.google.com/spreadsheet/ccc?key=0At...
HOdně štěstí!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
janice_opiceautor
27. únor 2014
@muddledgirl do kdy máš mít ty testíky?jinak NZ je zkratka není zač🙂
muddledgirl
27. únor 2014
@janice_opice že jsi psala nz...a už předtím tam byly takový divný překlepy 😃 😃 😃 Tak eskymo řezy hotovo a už chladnou...samo,že jsem ochutnala a supr-čupr...
muddledgirl
27. únor 2014
@janice_opice ahááááá 😃 😃 😃
janice_opiceautor
27. únor 2014
@muddledgirl já je asi zítra taky upeču...mám notas na stehnech a leží mi tu na ruce kočka a blbě se mi píše tak asi proto i jinak píšu většinou z mobilu

hele tohle je docela přehlednej přehled:-)
http://www.kafe.cz/velky-prehled-jaka-vysetreni...
muddledgirl
27. únor 2014
@janice_opice jo jo.....to je dobrej přehled....

počítám,že se ozvou příští pátek po 11-i dnech...jako minule...snad s dobrými výsledky... 😉
janice_opiceautor
27. únor 2014
@muddledgirl určitě kočí vsadim an to svoje kalhoty 😉
muddledgirl
27. únor 2014
@janice_opice já Ti věřím....doufám,že nějaký hezký kalhoty.. 😃 😃 😃
monyna83
27. únor 2014
@pinkywinkie Někomu se HCG v moči objevuje fakt dýl. Ještě naděje je 😉
coralin
27. únor 2014
@pinkywinkie To je mi líto.. vykouklo to tady na mě...
pinkywinkie
28. únor 2014
holky 13 den, menses nikde a bilo......
kamisb
28. únor 2014
@pinkywinkie - to je mi líto, ale dokud není MS je furt naděje. Drž se, i když vím, že ta šanxce klesá každým dnem.
muddledgirl
28. únor 2014
@janice_opice to už jsem koukala,děkuju... 😉 😉 😉
muddledgirl
28. únor 2014
@pinkywinkie 😞 😞 😞 moc bych Ti přála,aby krev byla o.k....
beryltm
28. únor 2014
@pinkywinkie ach joo je mi to fakt lito 😞
janice_opiceautor
28. únor 2014
@pinkywinkie drz se holka jeste uvidis no na krev v pondeli? 😞
janice_opiceautor
28. únor 2014
@kamisb tak tihle jsou k dispizici..ten velikej 250a ti ostatni 200, mam ti dat stranou nejakyho?🙂ti dva krajni maj tmave modre kalhotky 🙂))) ne cerne ono to asi na tw fotce vypada
kamisb
28. únor 2014
@janice_opice - tak určitě toho velkýho a pak až budou malý hnědý tak ještě pak toho. Manželovi se víc líbí hnědý tak proto chci dva 😎
nebo klidně až pak zase dodělá, ale ráda bych velkýho světlýho a malýho hnědýho 🙂 a když to bude případně až v létě tak to bude jedno.
janice_opiceautor
28. únor 2014
@kamisb tak ti dávám pryč toho velikýho a až bude po Velikonocích přidělávat tak jí řeknu o malýho hnedýho ..a propos máš nějakou představu o barvě kalhotek pro toho malýho hnědýho?
kamisb
28. únor 2014
@janice_opice - tak malej hnědej se světlým čumáčkem a tmavě-modrýma kalhotama 🙂
janice_opiceautor
28. únor 2014
@kamisb oukej značím si, velkýho tu máš a malej bude 🙂 dík🙂
muddledgirl
28. únor 2014
@janice_opice ahojky...mně se nejvíc líbí ten prcek vlevo...ale asi bych pak objednala ještě jednoho....to až třeba zítra až se vrátí přítel z koncertu....a je jedno kdy by to bylo... 😉
kamisb
28. únor 2014
@janice_opice - ty nemusíš děkovat ...jsou moc pěkný.
janice_opiceautor
28. únor 2014
@muddledgirl tak já ti toho prcka - neni to zase takovej prcek má na výšku i sušima 26 cm 🙂- dám ti ho stranou taky🙂
muddledgirl
28. únor 2014
@janice_opice děkuju moc...pak nějakýho ještě vyberu..moc se mi líbí...a to nevadí,že teda není takovej prcek....i tak je můj favorit... 😃
kamisb
28. únor 2014
@janice_opice - holka Ty jsi rozenej obchodník 😉
snad na tom paní taky něco vydělá, aby se nezaplatil jen materiál.
kamisb
28. únor 2014
Vůbec nevím co budu dneska dělat ....nějak nevím 😞 ale něco by to chtělo, asi se mi nechce furt jen se válet.
muddledgirl
28. únor 2014
@kamisb já taky ne.... 😞 přemýšlím,jestli jít odpo k sousedce nebo ne...asi jo...
muddledgirl
28. únor 2014
Děláte někdo tuňákový těstovinový salátek...?Pokud ano,co do něj jeeště dáváte? 😃
janice_opiceautor
28. únor 2014
@kamisb no já nevim no, snad jí to trochu pomůže, já z toho samo nemám vůbec nic ani nechci mám z toho akorát lítání na poštu,ale ráda to pro ní udělám, páč oni jsou fakt strašně hodní a kolikrát nám pomohli i na chajdě když jsme potřebovali cokoliv třeba jen vysprchovat nebo teplej čaj nebo na noc uhlí 🙂 když bude zájem tak to asi udělám trochu jinak přes nějaký webovky..nebo tady bazárek... dneska zjistitm první poštovný páč posílám Martince toho myšáka,ale my dvě si to předáme osobně ?
Já jdu dneska pro lístek na peníze a pak na poštu a pak budu asi něco péct 🙂
@muddledgirl 🙂)) já děkuju z aLídu, 🙂)) to je super medvědy mám udané skoro všechny🙂)krom teda dvou