• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

IVF v září - listopadu

7. července 2017 
@janice_opice no,neděkuj fakt...já dělala tu buchtu včera a blinkala jsem jak amina...a nedám si pokoj,dnes jsem si dala dva kousky,tak snad budu o.k...Zas to mlíko..
28. únor 2014 v 10:25  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@janice_opice - jj my klidně osobně někdy.
Já dostala lístek na peníze v Podolí už ve středu. A v práci už to mají doufám, že to dneska max v pondělí pošlou.
Sestra vypadala pečlivě tak jsem to jen kontrolovala když lístek vypisovala, tak snad to bude ok. A do 14 dní budou penízky na účtu jako posledně.
ono snad nebude poštovný tolik ne? záleží kolik asi zvířátka váží a do čeho je budeš dávat. Třebakrabičky taky něco stojí.
28. únor 2014 v 10:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@kamisb
@muddledgirl http://www.porodbezobav.cz/lekce-2/ první dvě lekce zdarma a má to celkem zmáklý paní
28. únor 2014 v 10:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@kamisb právě no to všechno zjistím kolik a co stojí
28. únor 2014 v 10:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janice_opice a Ty už jsi koukala na ty dvě lekce?
28. únor 2014 v 10:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@muddledgirl jojo ted mám puštěnou tu druhou,,,výpava do porodnice a pro miminko a tak ...a zrovna tam říkala , že do tašky na porodní sál je dobré mít jelení lůj..protože některé maminky trpí na vysušování rtů..a to já teda fkat hodně a ana tohle bych si fakt nevzpomněla a v tom prvním díle jsou rady jak na různé nepříjemnosti...a tak..fakt šikovný
28. únor 2014 v 10:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janice_opice tak to já vždycky nosím u sebe...mám z anglie vazelínu na rty a zázračný kelímek od Oriflamu... :grinning: Tak já se taky přihlásim....jsem opice viď?Už máš nakoupenou všechnu kosmetiku pro sebe a pro miminko nebo ještě néé?Já ani náhodou....Zařídila jsem si ten babybonus nebo jak se jmenuje v DM...tak něco koupim tam a zbytek v lékárně na netu asi..
28. únor 2014 v 10:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@muddledgirl vůůbe kosmetiku ani náhodou ..pro sebe mám jen olej kterej používám na strie a bradavky...miminko nepotřebuje žádnou kosmetiku ..možná jen olejíček po koupání takže to budu řešit až pak a mast na pupík,ale to budu řešit až těsně před...halvně expirace..... ale miminku stačí fakt jen čistá voda, žádný mejdlíčka a tak nepotřebuje:- jojo taky mám babybonus
28. únor 2014 v 10:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@muddledgirl já taky vždycky nosím u sebe,ale na porodním sále kabelku ani svetr mít nebudu tak si to musim hodit do tý tašky :slight_smile:
28. únor 2014 v 11:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janice_opice :grinning: :grinning: :grinning: no já myslim i plíny a takový věci..vše co k tomu patří....vložky do podprsenky,poprodní kalhotky..oleje na hráz a takové... :grinning: :grinning: :grinning:

Tak takhle daleko já nepřemýšlím...co budu potřebovat na porodním sále... :astonished: Čtu rychle víš...tím si asi zatížím hlavu....jestli budu rodit přirozeně nebo ne.... :grinning: :grinning: :grinning:
28. únor 2014 v 11:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@muddledgirl no ono to je v té lekci tak to zrovna poslouchám:slight_smile:))
Jo plínky jsme nějaký nakoupili ...poporodní kalhotky koupím ty co jsem měla tenkrát ty jsou super a vložky do podprsenky náký taky mám ..ale ještě to chce normoš vložky..poslechni si ten kurz fakt dobrý rady a musím říct, že mám stejný zkušenosti.... kojící podprsenku kupovat nebudu budu mít sportovní..
28. únor 2014 v 11:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janice_opice :wink: však jo...je mi to jasný.. :grinning: :wink:
..kojící podprsenku maximálně u vietnamců..měli ji za 40 kč.....anebo sportovní........na vložky taky myslim..ááá jak já je nenávidim.....když jsem je párkrát musela mít v nemocnici.....a ještě k tomu tanga...no to byl luxus...můžu se zeptat..myslíš,že stačí takové ty z DM....je jich tam pět kusů těch poporodních kalhotek..já vím,že je čas.....ale kdyby jsem krvácela,tak mě zavřou už asi do porodu do nemocnice...tak to chci mít aspoň rozmyšlený...
28. únor 2014 v 11:09  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
autor
@muddledgirl koukni na tu druhou lekci přesně tam je ukazuje..do DM jedu příští týden tak se kouknu a řeknu ti ju ..jsou to takový sítovaný i inkontinenční a ty jsem měla po tom šílenym porodu a byly super fakt...drželi i ty sítovaný vložky
28. únor 2014 v 11:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janice_opice :wink: :wink: :wink: jo jo,kouknu kočko... :wink:
28. únor 2014 v 11:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@muddledgirl tam třeba říká dobrou radu co pomáhá po porodu na hojení rodidel a když tě štípe čůrání po porodu
28. únor 2014 v 11:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janice_opice samý lahůdky.... :wink:
28. únor 2014 v 11:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janice_opice no mě už včera zarazilo v knižce,že kolem půlky těhu má žena většinou nejnižší tlak a já mám od 4. měsíce cca 133/87 /naposled 1333/78/.... :grinning:
28. únor 2014 v 11:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@muddledgirl no a ty mas vysokej tlak normalne? Ja mam teda super nizkej ..dneska 100/70coz je dobry ale s tim vysokym opatrne teda..I kdyz treba kdyby jsi se merila doma kazdej den tak to tak strasny neni..mja mam u doktora vzdy vyssi :grinning:
28. únor 2014 ve 12:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janice_opice právě,že né..když jsem hulila a pila pívo a víno..tak jsem ho vždy měla nižší než teď od 3.měsíce těhotenství....já jsem ho na gyndě vždycky měla vyšší i na endokrinologii říkala,že mám syndrom bílýho plášťě... :grinning:
28. únor 2014 ve 12:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@muddledgirl jojo a nestalo by za to koupit si domu tlakomer? Ja mam taky syndrom :grinning:
28. únor 2014 ve 12:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janice_opice já mám takový malý na ruku z Lidlu......ale tam píšou,že těhotný si ho tím nemaj měřit.....
28. únor 2014 ve 12:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@muddledgirl :grinning: a prooooccc???
28. únor 2014 ve 12:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janice_opice :grinning: to tam nepíšou....tak já myslim kvůli tomu,že je digitální...jeslti to má miminku nějak vadit,nevím...ono se třeba nemá člověk v těhu vážit na těch velkých vahách co měří všechno....ale doma mám taky digitální.....obyč teda....a tam se vážím furt...
28. únor 2014 ve 12:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
@muddledgirl - no na ted digitálních co vše měří jsou ty proužky a ty vysílají nějaký mag.impulz. My ji jmáme taky, ale tohle měření tuku apod se nám rozbilo. Takže se taky na ní vážím, ale pro jistotu v ponožkách.
28. únor 2014 ve 12:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kamisb aha...my máme digitální co měří jen kg...tak to snad nevadí doufám...tu mají i v ordinaci u doktorky....ale je fakt,že většinou jsem taky v ponožkách...
28. únor 2014 ve 12:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
@muddledgirl - asi taky vysílá nějaký impulsy.
To je jako mám na koleno když mě bolí takový návlek a jsou v něm magnety a to se taky v těhu nesmí.
Oni se spíš jen sichrují kdyby něco.
28. únor 2014 ve 12:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kamisb jasně....to je mazec,koukám na ten první díl..ta paní toho teda ale ví.. :wink: Nevím co přítel řekne na to,až uvidí,že sypu lněné semínko do polívky.. :grinning: :grinning: :grinning:
28. únor 2014 ve 12:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
@muddledgirl - taky na tý co máme doma psaly, že na ní těhu nesmí.
Ale myslím, že pokud je rozbitá a už to neukazuje tamto rozšířený tak to snad nevadí.
To je asi jako by jsi si neměla dávat moc blízko k bříšku notas ....hold ta moderní technika má svý mouchy no.
Třeba i mobil raději nosím jinde než u břicha ...ale to už je asi lehce paranoidní :sunglasses:
28. únor 2014 ve 12:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
@muddledgirl - tak ono je zdravé ....já si jej dávám do jogurtu, ale tuhle mi kamarádka řekla, že by mělo být rozmnělněný. Ale jako už nevím proč ....i když mě říkali, že to je aby nebyla zácpa.
28. únor 2014 ve 12:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kamisb :grinning: :grinning: :grinning: noťas se snažím dávat dál od bříška,když už...ale většinou ho mám na stole..nebo někde jinde než u těla... :wink: aha rozmělněný...a chutná Ti to v jogurtu?Já jogurt radši ještě nejím... :wink:
28. únor 2014 ve 12:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek