• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

IVF v září - listopadu

7. července 2017 
28. únor 2014 ve 12:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janice_opice :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: Ty vogo...cukr néé jo???Vrrrr....
28. únor 2014 ve 12:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
holky já zase jsem taková nervozní páč mě píchá v konečníku a bolí stydká kost..já už si vůbec nepamatuju v tom prvním těhu tenkrát jak to bylo už je to moc daleko, jelsti to je normální to roztahování vazů a stydký spony a tak anebo se snad neotvírám://///
28. únor 2014 ve 12:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@muddledgirl Mno myslíš mykozy?? Já na to koukala včera večer a žrala jsem u toho kaštánky :grinning:
28. únor 2014 ve 12:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janice_opice
@muddledgirl
@kamisb
teda holky mi to nedalo a koukam na ta videa co je potreba k porodu a nestacim se divit..aromalampa to mi by me opravdu nenapadlo :grinning: ,ale vychytavky tam nektery teda jsou..no je videt,ze vubec nevim co me jednou ceka :grinning:
@janice_opice :grinning: :grinning: :grinning: jo jo...ale acido taky jím se zeleninkou...tak aspoň něco... :grinning: :grinning: :grinning: Ty voe...sukýnka bez kalhotek...tak já už fakt nemůžu... :grinning: :grinning: :grinning:
@hhani no..to jsme na tom stejně..... :grinning: :grinning: :grinning: já taky nevim....jsem docela naivka... :grinning:
28. únor 2014 ve 12:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@hhani
@muddledgirl no holky jako já jsem si říkala, že tentokrát se fakt připravím:slight_smile:) už si nenechám nic líbit jako minule to už nechci zažít tak na to čučím:slight_smile: a jako má fakt dobrý rady i ta kosmetika bych řekla že je OK
28. únor 2014 ve 12:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@muddledgirl no tu já nosim normálně v létě čéče a manžel se vždycky rozčiluje a já mu tvrdim, že je to zdravý:slight_smile:
28. únor 2014 ve 12:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janice_opice jo..já si to užívám...fakt....cukr pomalu vypouštím...už néé každý den...dělám pokroky... :grinning: :grinning: :grinning:
28. únor 2014 ve 12:41  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
autor
hele dle TP mám do porodu 116 dní
28. únor 2014 ve 12:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janice_opice :grinning: :grinning: :grinning: já se z Tebe počůrám...tak do sukně se nevejdu...ale už mám nějaký šaty..tak že by???
28. únor 2014 ve 12:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
no nic já se asi zkusim vecpat k doktorovi dneska když by měl trochu volníčko jinak to snad do úterý vydržím
28. únor 2014 ve 12:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@muddledgirl no jo ale když vidim to úskalí ze včera jak jsem se smíchy přičůrala tak ti holka nevim ještě ve vyššim stádiu těhotenství bez kalhotek......aby jako no nechci to radši ani rozebírat:slight_smile:)))
@janice_opice já 137 podle utz...suppperrr..letí to....proč jdeš k doktorovi?
@janice_opice :grinning: :grinning: :grinning: Ty vogo...no já Ti narovinu řeknu...že jak jsme včera blinkala..tak i přesto,že jsem před tím čůrala..jsem u toho taky čůrala a to se mi dělo skoro vždycky....masakr...
28. únor 2014 ve 12:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@muddledgirl jsem to psala výše ..jdu tam pro lístek na peníze a kdyby měl volno tak se tam zkusim vecpat

janice_opice holky já zase jsem taková nervozní páč mě píchá v konečníku a bolí stydká kost..já už si vůbec nepamatuju v tom prvním těhu tenkrát jak to bylo už je to moc daleko, jelsti to je normální to roztahování vazů a stydký spony a tak anebo se snad neotvírám://///
28. únor 2014 ve 12:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
@muddledgirl - já si myslím, že cukr vadí pokud začneš nějak moc přibírat, ale ještě jsem si video nepustila.
Mě to v jogurtu chutná, i když slunečnicový semínka tam jsou lepší.
Ta lněná přisypáváme do domácího chleba když manžel dělá v tý dom.pekárně.
@janice_opice no naštěstí jen asi 3x né skoro vždycky...ale je to hustý...protože když máš hlavu v kýbli...tak už nemáš jak čůrat u toho..
autor
@muddledgirl :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: mno jo no chce to ty cviky na posílení pánevního dna mně se asi hergot vyplatilo, že jsem je v těhu dělala celý těhu po tom prvnim porodu
@janice_opice to snad nééé...mě občas břicho bolí a záda..jinak nic....ale blbě se mi spí....vůbec nemůžu usnout....Já mám v těhu nějakou krátkou paměť.. :grinning:
28. únor 2014 ve 12:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kamisb taky a prý i z toho můžou být mykozy..
28. únor 2014 ve 12:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janice_opice já to chápu..ale já nic cvičit nesmim :frowning2: jako tohle se mi doktorce vyprávět nechce no..
28. únor 2014 ve 12:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janice_opice - já si myslím, že Tě píchá jak jsi se těch pár dní ted přepínala a stála hodně ....tak je malá natlačená asi dole. Ale pro svůj klid si dojdi. Je lepší jít několikrát než ani jednou.
28. únor 2014 ve 12:48  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
autor
@muddledgirl to neni nic složitýho to jen stahuješ půlky a spodek k sobě..můžeš to dělat kdekoliv vlastně neni to vidět, když stojíš,když ležíš a tak..no mě tohle začalo asi tak před 4 dny to bolení tak se na to radši zeptám...minule jsem byla na kontrole zavřená na dost západů tak snad se nic nezměnilo
28. únor 2014 ve 12:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@kamisb vid taky si říkám, že radši zbytečně než vůbec..se zeptám až tam budu jelsti to je normální a když mi řeknou že jo tak to do úterý vydržím, hodně odpočívám ted a je to lepší no....malá tam řádí furt děsně teda to bude asi pěkný kvítko
28. únor 2014 ve 12:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janice_opice jo to znám..to je dobrý i na formování zadku....ale nevim..jestli můžu,když mám tu placentu tak dole..víš....přeci jen to jsou stahy..no...třeba to přeháním..ale toho krvácení se bojim... :wink:
28. únor 2014 ve 12:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
@muddledgirl - no já na ně trpím normálně, a pak jsem se dozvěděla, že bych neměla sladký a mléčný výrobky. Jako bez lučiny nebo jednoho jogurtu denně já nevyžiju, takže to neřeším.
Jako on je cukr i v ovoci ...já třeba většinu ovoce vůbec nemůžu - asi lehká alegie na ten ovocný cukr.
tak si pak vyber :(
@janice_opice jo jo..jak píše kamisb...radši se zeptat... :wink: :wink: :wink:
@kamisb jejda.....já to nikdy neměla..já měla jednou zánět..který se sám dal dokupy a vyšla kvůlli němu blbě cytologie a já o něm ani nevěděla...

cukr je skoro všude no.....no to bys nesměla nic no... :wink:
28. únor 2014 ve 12:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek