• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

IVF v září - listopadu

27. března 2017 
@muddledgirl - no ale pokud by jsi to dělala dobře tak stahuješ podle mě jen okolí pochvy ne? a ne dělohu.
Ale nevím ....co jani?
Vím, že to je vlastně i na záda. Protože jsi u toho narovnaná a spevňuješ i bříško, ale měly by to být svaly a asi ne děloha.....
28. únor 2014 ve 12:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@muddledgirl Poslední cvik, který vám doporučím, je důležitý pro oblast pánevního dna. Ta během těhotenství výrazně ochabuje, a proto je potřeba ji cíleně posilovat. Cvik, který se nazývá vtahování špagety, vám k tomu dobře pomůže. Lehněte si na záda, dolní končetiny pokrčte v kolenou a opřete chodidla o podložku. Aktivujte svaly pánevního dna tím, že se snažíte jakoby ústy vtahovat špagetu. Dojde tak k vtažení dovnitř i otvorů pánevního dna – močové trubice a pochvy.
28. únor 2014 ve 12:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@muddledgirl tak se na to zeptej stahuješ jenom pochvu a zadek to by nemělo vadit....ale určo se lepší zeptat....
28. únor 2014 ve 12:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janice_opice - no jjá mám hodnýho prcka v bříšku, teda jako klidný. Jen večer nechtěl jít spát když jsem si lehla. Nebo se mu nelíbí když ležím na pravém boku nebo když dýl sedím....to se pak vrtí ...asi tam má najednou míň místa.
28. únor 2014 ve 12:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@kamisb jasně s dělohou nic neděláš jen stahuješ svaly pánevního dna a mně to asi zachránilo před stržením močáku a inkontinencí ....
28. únor 2014 ve 12:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kamisb
@janice_opice já vím,že to je důležité...ale mě furt všechno zakazují... :frowning2: i ty delší procházky,což jsem nasraná...ale zas než aby jsem krvácela a byla v nemocnici to mě za to nestojí....Třeba se vytáhne brzy ta placenta a budu moct zas všechno....
28. únor 2014 ve 12:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janice_opice
@kamisb on bohužel i kašel může posunovat placentu dolů..což je zvláštní,že zrovna už přes týden chrchlám no..
28. únor 2014 ve 12:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@muddledgirl jojo jasný to je jasný ..lepší se zeptat a nedělat nic co by sis myslela, že může uškodit..to je jasný.....radši být v klidu
28. únor 2014 ve 12:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janice_opice někdy to možná přeháním...ale stačí,když se ještě kousek posune dolů a může být průser..tak já radši čekám do tý středy,co mi řekne primář...třeba už se bude sunout nahoru..
28. únor 2014 ve 13:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@muddledgirl no vzdyt jo to je rozumny!!!!
28. únor 2014 ve 13:07  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@muddledgirl - tak průser je silný slovo. jen by jsi prostě rodila císařem.
Hele jjá pokud bych ji neměla i vrostnou tak by se nic nestalo. A to jsem ji měla úplně přes děložní hrdlo. Jen pak nesmíš začít rodit normálně, ale když to lékaři ví a Ty taky tak se to jen nahlásí v porodnici a jedeš na sál.
28. únor 2014 ve 13:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
holky tak hlásím že jsme naprosto v pořádku :wink: :wink: :wink: :wink: :wink: zamčeno na 20 západů čípek má skoro 5 cm:slight_smile: plodový vody dostatek ani na mykozu to nevypadá, udělali jsme stěry, prohlídli hrdlo a pokochali se na UTZ jen pan doktor povídal, že to vypadá na hodně akční dětátko :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: no nezbývá než potvrdit --te má zhruba kolem 550 g a 30 cm zhruba :wink: Ulevilo se mi já mám tak super doktora, jsem ráda, že zrovna paní odřekla a tak jsem tam ani dlouho nečekala:slight_smile:
28. únor 2014 v 15:42  • Odpověz  •  To se mi líbí (3)
autor
Ahooojjjjjj :grinning:
28. únor 2014 v 15:42  • Odpověz  •  To se mi líbí (4)
@janice_opice - tak to jsem ráda, že je vše v pořádku.
28. únor 2014 v 15:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janice_opice - bude moc hezká :slight_smile:
28. únor 2014 v 15:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@kamisb a já holka se mi ulevilo jen se musím šetřit, říkal pan doktor, že to si tělo řeklo, že takhle teda ne,t akže ted se stejnak budu válet jen uvařím a upeču a jinak TV a knížky:slight_smile:
28. únor 2014 v 15:45  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
autor
@kamisb to je jasný, že bude krááásnááá ale to tvůj bobek a samík a všechna miminka taky tady zaslouženě!! je to miláček já jí tak miluju:slight_smile:))
28. únor 2014 v 15:47  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
autor
@kamisb hele akorát mně přijde jak Meggie ze Simpsonů:slight_smile:)) :grinning: :grinning: akorát neni tak žlutá
28. únor 2014 v 15:48  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
autor
@kamisb a vůbec už máte nějaký jména? varianty aspon? :slight_smile:
28. únor 2014 v 15:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janice_opice - dostali jsme se k Adamovi a Pavlovi .... ale asi to bude Adámek :wink:
28. únor 2014 v 15:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janice_opice - většina miminek je krásných, ale někdy ty 3D ulz vypadají divně, ale Valinka je už tam pěkná.
Takový srandovní rtík, jako by ho špulila :slight_smile: asi už trénuje na chlapi
28. únor 2014 v 15:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
Teď jsem zdlábla punčák, snad ten rum v tom moc vadit nebude.

Jinak s tím šetřením ....bylo by na čase, spíš jsem zvědavá jak dlouho to vydržíš.
28. únor 2014 v 16:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janice_opice - a kdyby se paní doktorka spletla tak holčička Verunka nebo Klárka
28. únor 2014 v 16:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@kamisb mame sikulu pana doktora umi krasny fotky..Adamek je pekny moc !!!! Vydrzim neboj jsem se poucila nic tezkyho ;) nebude nwboj vadit pokud byl puncak kupovanej tak tam je rumova trest....a ja o vsnocich zrala vosi hnizda a ted jdu delat rumivy rezy.ten rum se vypece
28. únor 2014 v 16:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@kamisb hele a to jsem dneska v poradne dostala ; )
28. únor 2014 v 16:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janice_opice - já se registrovala na nějaký stránky...www.familyservice.cz ....tak bych ho taky měla dostat :slight_smile:
v Podolí mají "časopis" happy baby ...a tam je to napsaný. Tak uvidíme jestli mi něco dají :slight_smile:
28. únor 2014 v 16:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@kamisb jj ja vim ja se registrovala ze bude balicek po porodu ten casopis taky mam ;) ale dostala jsem tenhle jeste tak se jdu kouknout co tam je ;)
28. únor 2014 v 16:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janice_opice - to tam píší, že máš dostat dve, jeden v II.trimestru a pak jeden po porodu.
myslím, že nějaký vzorky drogerie a informační letáky. Ale jistá si nejsem, tak okoukni :wink:
28. únor 2014 v 16:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@kamisb doprava zdarma pri nakupu nad 699 v itesco.cz , slevovy poukazy na nakup v xxlutz dva kupony na slevu na pampers, mosazny vzorek dukatu, vzorek sudocreamu, nakej cadopis 2x ponizky xxx lutz, jedna pampwrska .poukaz na fotosluzby za 200 :grinning:
28. únor 2014 v 16:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janice_opice - co je tohle? "mosazny vzorek dukatu"
28. únor 2014 v 16:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek