IVF v září - listopadu

Ahoj holky, tak jsem založila novou diskuzi pro všechny ty,kterým se to stejně jako mně opět nepovedlo a budou se snažit znovu od září. Strašně skvělé bylo jak jsme se vzájemně držely a stály při sobě a tak doufám, že taková atmoška bude i v této diskuzi a halvně doufám, že konečně všechny uvidíme ty vysněné //, které se udrží celou tu dobu a na konci bude to krásné a zdravé miminko nebo miminka 😉 Zároveň přikládám tabulku kde se můžete doplnovat a doplňovat své výsledky pro takovou nějakounaší statisktiku a přehled:)
https://docs.google.com/spreadsheet/ccc?key=0At...
HOdně štěstí!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
kamisb
28. únor 2014
@pidisek - teda nádherní - gratuluji, a jak šli normálně nebo byl císař?
takže nakonec nedali na doktora a chtěli ven dřív 😉
muddledgirl
28. únor 2014
@pidisek ježíš...gratuluju moc...ti jsou krásní a brečim... 😉 😉 😉
muddledgirl
28. únor 2014
@janice_opice já taky jsem furt na wc....ale i normoš...chodim třeba 2x-3x,když nejsem těhu 😃 😃 😃
muddledgirl
28. únor 2014
@kamisb no jo holka..já jen u kámošky za 6 hodin vypiju dva litry... 😃 😃 😃
muddledgirl
28. únor 2014
@kamisb jo určo....je i tady nějaký 😉 😉 😉
kamisb
28. únor 2014
@muddledgirl - já nikdy moc nepila, max litr a půl. tak teď se snažím ty dva, ale někdy se mi ani to nepovede.
janice_opiceautor
28. únor 2014
@pidisek jeeeeee ja to rikala zrovna ze medvedy ti dam uz s miminama ti jsou kraaasniii bulim normalne moc gratuluju!!!!
muddledgirl
28. únor 2014
@kamisb no,tak Ty jsi luntík....má se pít podle kil..já vím,že když jsem vážila cca 75,tak mě to vycházelo kolem 3 litrů a víc...a teď už mám 87,5 .... 😃 😃 😃
muddledgirl
28. únor 2014
@pidisek mají i moc krásnou váhu.....a že tak hezky vydrželi do 38tt,to jsou moc hodní..nemůžu se na ně vynadívat...a to nejsou moji 😉 😉 😉 😉 posíláme moc pusinek pro Tebe i pro miminka... 😉
kamisb
28. únor 2014
@muddledgirl - no mamče zase nějaká doktorka říkala, že má pít jak chce tělo.
Já mám ledce problémy s ledvinami, že se mi občas dělal písek a dvě koliky jsem měla. Tak jsem vypozorovala, že tělu stačí 1,25 litru a neztěžuje si. tak teď se snažím pít o něco víc než normálně.
muddledgirl
28. únor 2014
@kamisb no,mně to přijde dost málo...1,25 l...já myslela,že koliky bývají,když se málo pije. :-o ..a v těhu se radši zeptej,jestli Ti to stačí....známá měla koliku po porodu,že málo pila....

Ale tak určitě znáš své tělo líp..já vím,že toto už jsme spolu probíraly... 😃 mně to říkala nutriční terapeutka..
kamisb
28. únor 2014
@muddledgirl - jj, ale já ji měla když jsem zapomněla pít a vypila jsem třeba jen půl litru víš. Já prostě nějak vubec nemívám žízeň 😞
mudr říkala, at piju jak jsem zvyklá. Při stimulce jsem měla pít tak 2,5 litru, že to je u mě minimum a pak říkala, že už můžu pít zase míň. Ale fakt se stažím dát ty 2litry. I když ne vždy se to povede.
janice_opiceautor
28. únor 2014
Tak to ja vypiju desne moc mam furt zizen
muddledgirl
28. únor 2014
@kamisb půl litru...ježiš..já bych zdechla... 😃 😃 😃 jako asi to není dobrý,že piju někdy moc...ale nikdo mi nikdy na nic nepřišel ,tak nevim...já piju hodně od malinka....Moje ségra taky skoro nepije....já bych uschnula... 😃 😃 😃

Jinak na netu jsem teď koukala,že píšou tak 2 l že stačí v těhu...to čumim....Ty jo...já musela po pít 4 mezi stimulkou a transferem a po transferu...ale já to dala...někdy i víc... 😃 😃 😃
muddledgirl
28. únor 2014
@janice_opice
@kamisb no dneska bych se nedopočítala....asi litr bezovky než jsem šla ke kámošce...asi dva litry šťávy u kámošky a teď půl litru doma.. 😃 😃 😃
kamisb
28. únor 2014
@muddledgirl - tak já jestli ještě dopiju ten pullitr co mám na stole tak to dneska bude tak 2,25 l 🙂
muddledgirl
28. únor 2014
@kamisb no vidíš to... 😃 Mě řeklo už mrtě lidí....že to není normální kolik piju,ale já tak piju celý život....od mala jsem se budila na wc..no...tak co už.... 😃 cukrovku jsem neměla nikdy a teď snad ta těhu nebude 😃 😃 😃
janice_opiceautor
28. únor 2014
@muddledgirl ja piju uplne stejne 🙂)) takze pohoda 🙂
kamisb
28. únor 2014
@muddledgirl - tak asi to tak tvýmu tělu vyhovuje. Manžel taky dá tak 3-4litry denně.
muddledgirl
28. únor 2014
@kamisb
@janice_opice tak to jste mě uklidnily holky moje...já se tak těším až tu budou další fotky..miminek ..juchůůů,,
janice_opiceautor
28. únor 2014
@muddledgirl ja taky taky mi z tech pidisku ukaply slzicky 😉
muddledgirl
28. únor 2014
@janice_opice 😃 😃 😃 mně taky...hned...no mě bylo divný ,že už jsem pár dní neukápla...ale toto bylo z krásy..ne z toho,že mě můj milý rozčiluje a špičkuje....
kamisb
28. únor 2014
@janice_opice - jsou to krásný miminka, a je vidět že to jsou dvojčátka, mají stejný nosíky. Alespon jak je vidět
muddledgirl
28. únor 2014
@kamisb
@janice_opice a ty pusinky... 😃
janice_opiceautor
28. únor 2014
@pidisek cela maminka jsou fakt krasni a vypadaj moc spokojene 😘
martas14
28. únor 2014
@pidisek jůůůůů to jsou čumáčci úžasní, gratuluji šťastné mamínce a všem vám do trojky jen samé zdravíčko, zdravíčko, zdravíčko.........opravdu nádherňáčci, už se těšíme na popis, jak to všechno probíhalo....tak se opatrujte a ať jste brzo z porodky doma
martas14
28. únor 2014
@janice_opice to si piš, že se bude líbit, už se těším na balíček, tak ještě napiš to číslo účtu ať to můžu dát do cajku a moc děkujíííííííí Jaňuli
pidisek
1. bře 2014
Bylo to rychlý - v poradne zjistili špatný průtok a za dve hodiny CS... Takze prekvapeni pro nas všechny... 🙂
janice_opiceautor
1. bře 2014
@pidisek tak hlavne, ze jste v poradku a spolu a zdravi!!!!!
hhani
1. bře 2014
@pidisek krasnííííííí jsou ..moc gratuluji!!!! ...at jste zdravi a at ti delaji jen samou radost 🙂

Začni psát odpověď...

Odešli