• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

IVF v září - listopadu

@pidisek - teda nádherní - gratuluji, a jak šli normálně nebo byl císař?
takže nakonec nedali na doktora a chtěli ven dřív :wink:
28. únor 2014 ve 21:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pidisek ježíš...gratuluju moc...ti jsou krásní a brečim... :wink: :wink: :wink:
28. únor 2014 ve 21:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janice_opice já taky jsem furt na wc....ale i normoš...chodim třeba 2x-3x,když nejsem těhu :grinning: :grinning: :grinning:
28. únor 2014 ve 21:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kamisb no jo holka..já jen u kámošky za 6 hodin vypiju dva litry... :grinning: :grinning: :grinning:
28. únor 2014 ve 21:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kamisb jo určo....je i tady nějaký :wink: :wink: :wink:
28. únor 2014 ve 21:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
@muddledgirl - já nikdy moc nepila, max litr a půl. tak teď se snažím ty dva, ale někdy se mi ani to nepovede.
28. únor 2014 ve 21:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@pidisek jeeeeee ja to rikala zrovna ze medvedy ti dam uz s miminama ti jsou kraaasniii bulim normalne moc gratuluju!!!!
28. únor 2014 ve 21:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kamisb no,tak Ty jsi luntík....má se pít podle kil..já vím,že když jsem vážila cca 75,tak mě to vycházelo kolem 3 litrů a víc...a teď už mám 87,5 .... :grinning: :grinning: :grinning:
28. únor 2014 ve 21:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pidisek mají i moc krásnou váhu.....a že tak hezky vydrželi do 38tt,to jsou moc hodní..nemůžu se na ně vynadívat...a to nejsou moji :wink: :wink: :wink: :wink: posíláme moc pusinek pro Tebe i pro miminka... :wink:
28. únor 2014 ve 21:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
@muddledgirl - no mamče zase nějaká doktorka říkala, že má pít jak chce tělo.
Já mám ledce problémy s ledvinami, že se mi občas dělal písek a dvě koliky jsem měla. Tak jsem vypozorovala, že tělu stačí 1,25 litru a neztěžuje si. tak teď se snažím pít o něco víc než normálně.
28. únor 2014 ve 21:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kamisb no,mně to přijde dost málo...1,25 l...já myslela,že koliky bývají,když se málo pije. :astonished: ..a v těhu se radši zeptej,jestli Ti to stačí....známá měla koliku po porodu,že málo pila....

Ale tak určitě znáš své tělo líp..já vím,že toto už jsme spolu probíraly... :grinning: mně to říkala nutriční terapeutka..
28. únor 2014 ve 22:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
@muddledgirl - jj, ale já ji měla když jsem zapomněla pít a vypila jsem třeba jen půl litru víš. Já prostě nějak vubec nemívám žízeň :(
mudr říkala, at piju jak jsem zvyklá. Při stimulce jsem měla pít tak 2,5 litru, že to je u mě minimum a pak říkala, že už můžu pít zase míň. Ale fakt se stažím dát ty 2litry. I když ne vždy se to povede.
28. únor 2014 ve 22:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Tak to ja vypiju desne moc mam furt zizen
28. únor 2014 ve 22:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kamisb půl litru...ježiš..já bych zdechla... :grinning: :grinning: :grinning: jako asi to není dobrý,že piju někdy moc...ale nikdo mi nikdy na nic nepřišel ,tak nevim...já piju hodně od malinka....Moje ségra taky skoro nepije....já bych uschnula... :grinning: :grinning: :grinning:

Jinak na netu jsem teď koukala,že píšou tak 2 l že stačí v těhu...to čumim....Ty jo...já musela po pít 4 mezi stimulkou a transferem a po transferu...ale já to dala...někdy i víc... :grinning: :grinning: :grinning:
28. únor 2014 ve 22:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janice_opice
@kamisb no dneska bych se nedopočítala....asi litr bezovky než jsem šla ke kámošce...asi dva litry šťávy u kámošky a teď půl litru doma.. :grinning: :grinning: :grinning:
28. únor 2014 ve 22:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
@muddledgirl - tak já jestli ještě dopiju ten pullitr co mám na stole tak to dneska bude tak 2,25 l :slight_smile:
28. únor 2014 ve 22:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kamisb no vidíš to... :grinning: Mě řeklo už mrtě lidí....že to není normální kolik piju,ale já tak piju celý život....od mala jsem se budila na wc..no...tak co už.... :grinning: cukrovku jsem neměla nikdy a teď snad ta těhu nebude :grinning: :grinning: :grinning:
28. únor 2014 ve 22:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@muddledgirl ja piju uplne stejne :slight_smile:)) takze pohoda :slight_smile:
28. únor 2014 ve 22:26  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@muddledgirl - tak asi to tak tvýmu tělu vyhovuje. Manžel taky dá tak 3-4litry denně.
28. únor 2014 ve 22:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kamisb
@janice_opice tak to jste mě uklidnily holky moje...já se tak těším až tu budou další fotky..miminek ..juchůůů,,
28. únor 2014 ve 22:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@muddledgirl ja taky taky mi z tech pidisku ukaply slzicky ;)
28. únor 2014 ve 22:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janice_opice :grinning: :grinning: :grinning: mně taky...hned...no mě bylo divný ,že už jsem pár dní neukápla...ale toto bylo z krásy..ne z toho,že mě můj milý rozčiluje a špičkuje....
28. únor 2014 ve 22:33  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@janice_opice - jsou to krásný miminka, a je vidět že to jsou dvojčátka, mají stejný nosíky. Alespon jak je vidět
28. únor 2014 ve 22:36  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@kamisb
@janice_opice a ty pusinky... :grinning:
28. únor 2014 ve 22:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@pidisek cela maminka jsou fakt krasni a vypadaj moc spokojene :-*
28. únor 2014 ve 23:06  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@pidisek jůůůůů to jsou čumáčci úžasní, gratuluji šťastné mamínce a všem vám do trojky jen samé zdravíčko, zdravíčko, zdravíčko.........opravdu nádherňáčci, už se těšíme na popis, jak to všechno probíhalo....tak se opatrujte a ať jste brzo z porodky doma
28. únor 2014 ve 23:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janice_opice to si piš, že se bude líbit, už se těším na balíček, tak ještě napiš to číslo účtu ať to můžu dát do cajku a moc děkujíííííííí Jaňuli
28. únor 2014 ve 23:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
Bylo to rychlý - v poradne zjistili špatný průtok a za dve hodiny CS... Takze prekvapeni pro nas všechny... :slight_smile:
1. bře 2014 ve 02:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@pidisek tak hlavne, ze jste v poradku a spolu a zdravi!!!!!
1. bře 2014 v 08:31  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@pidisek krasnííííííí jsou ..moc gratuluji!!!! ...at jste zdravi a at ti delaji jen samou radost :slight_smile:
1. bře 2014 v 09:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek