• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

IVF v září - listopadu

21. května 2017 
Ahoj holky...moc sem nepisu ted asi abych to nezakrikla,ale potrebuji poradit..strasne me boli prsa a prozatim to pricitam vsem tem hormonum a utrosi..minule to taky bylo,ale ne v takove mire..spim uz v podprsence,ale porad se skoro nevyspim..nemate nejaky tip na nejake odhlecneni jeste?...nerviky zacinaji trochu pracovat :wink:
1. bře 2014 v 09:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pidisek - tak to musel být fofr ..ale hlavně že je všechno v pořádku. Jen tak dál.
1. bře 2014 v 09:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
@hhani s tím se podle mého nic dělat nedá :frowning2: jen vydržet
1. bře 2014 v 10:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pidisek tak to je super,že jste to v pořádku zmákli všichni,i když musel to být šok... :wink:
1. bře 2014 v 10:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
@muddledgirl ja si to myslela :slight_smile: i tak moc dekuji...
1. bře 2014 v 10:22  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
autor
@hhani Hani ja to mam takhle od zacatku.Navic mam velky prsa a jeste mi vyrostly :((.bolesti jsem nemohla spat....koupila jsem si sportovni podprdu se sirokejma raminkama a I v ni spala asi pred mesicem to preslo a vcera to zase zacalo...fakt jen vydrzet..jeste mi pomahala jwmna masaz vlaznou vodou a olejickem, ale fakt jen na chvili..musis to vydrzet...zase na druhou stranu u me to byla znamka // :slight_smile:))) takhle me nikdy predtim nebolela ;))))
1. bře 2014 v 10:28  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
@pidisek taky velká gratulace, fakt to jsou krásní bobíšci
1. bře 2014 v 10:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janice_opice Jani.....tak nevím..přemýšlím o tom,že bych si koupila kočárek tady z MK...jsou tam moc pěkné a některé i s dobrými recenzemi...vzhledem k tomu,že ho stejně pak otočím až prcek vyroste....tak myslím,že se spíš prodá,když bude co nejlevnější po té....co myslíš?Je to blbý kupovat pro první miminko použitý?
1. bře 2014 v 10:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janice_opice zase bych si pak připadala jako krkavčí matka,že mu ani nekoupím nový kočárek... :frowning2: ale sklep je zaplněný a pro druhátko ho nechávat, na to nemáme v bytě místo... :frowning2:
1. bře 2014 v 10:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@muddledgirl holka ja si myslum, ze to blby neni ale chtela bych ho byt tebou videt anebo co nejvic fotek.....dneska ty kocarky po cistotne mamince jsou jako nove tak bych se toho nebala..navic usetris penizky na neco jineho treba....:slight_smile:
1. bře 2014 v 10:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janice_opice já bych ho pravděpodobně ještě předtím vydrbala radši... :wink: prodebatuju to s přítelem co on na to a zkusím ještě vymyslet výlet do Dvora..tam jsou nějaké kočárky... :wink: :wink: :wink: Děkuju
1. bře 2014 v 10:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janice_opice dekuju :wink: ..no uvidime kez by to tak bylo a pokud jo tak at klidne boli jeste vic :grinning: ...
1. bře 2014 v 10:41  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
autor
@muddledgirl Vydrbat určitě a volila bych bud dobře omyvaelný anebo ty prací materiály, taky budu mít takový..hele stejně to je na chvíli a důležitý tam z toho pak bude ten sporták ..a taky do korbičky na zimu,aby se ti vešlo mimino s fusakem,ale fakt bych se toho nebála!!
1. bře 2014 v 10:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janice_opice :wink: :wink: :wink: jo jo jo...to určiě chci omyvatelný a korbička mi je taky jasná...jinak nic... :grinning: :grinning: :grinning:
1. bře 2014 v 10:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@muddledgirl tak bych to fakt neřešila..a pokud ho pak nemáte kam dát tak volba je jasná..dneska už jsou fakt krásný kočárky z druhý ruky
1. bře 2014 v 10:48  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
autor
@muddledgirl já budu mít taky kočárek od kamarádky a švagrová taky měla kočárek od kámošky...
1. bře 2014 v 10:49  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@janice_opice to je fakt...seš hodná......pomohla jsi mi se rozhodnout... :wink: :wink: :wink: takže vyhlídnu kočárek a pak recenze atp..a bude... :grinning:
1. bře 2014 v 10:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@muddledgirl přesně tak, určo když se na něj budeš moct jet podívat lepší a když ne tak hodně fotek a detailů
1. bře 2014 v 10:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@hhani jojo dá se to vydržet:slight_smile:)člověk to pak vydrží rááád:slight_smile:))
1. bře 2014 v 11:05  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@janice_opice jasně...děkuju kočíí..
1. bře 2014 v 11:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Holky tady je zrovna jeden příběh holčiny,které testy neukázaly žádné // a byla v tom .....http://www.emimino.cz/denicky/jak-neverit-tehotenskemu-testu-11393/

prostě to tak někdy bývá a každá jsme jiná a někdo hcg prostě do moči nevylučuje..
1. bře 2014 v 11:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@pinkywinkie tak co holčičko?
1. bře 2014 v 11:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
@muddledgirl - jako klidně bych pěknej po mamince koupila kor jen po jednom dítěti. Ale chtělo by ho asi fakt vidět na živo.
My tenkrát sehnali pěknej za 6500,- ..jen se na něj budeme muset pak jít k sousedce podívat protože už nevím moc jak vypadá. Nevím jestli do něj nebudu potřebovat matračku, mám totiž takový co nemá pevnou korbičku.
1. bře 2014 v 11:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kamisb já vím...
....ale to nevím,jak moc to bude proveditelné.....sama jet nechci a přítel má třísměnný provoz...takže jen při jeho noční bude šance a musíme to stihnout vlakem za vycházky...bohužel na to,že kolem mně,všichni mají děti,tak buďto kočáry teď potřebují..nebo je mají dávno pryč..uvidíme...jak se to vyvrbí... :grinning:
1. bře 2014 v 11:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kamisb vlastně i při ranní...těhotenská demence :grinning:
1. bře 2014 v 11:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
@muddledgirl - :slight_smile: no já taky občas píšu a plácám. Hlavně s mužem přes den přes ICQ ...to jsou někdy perly :grinning:
1. bře 2014 v 11:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kamisb uvidíme no..nějak to dopadnout musí...ale je fakt,že už ten posr...kočár chci mít z krku.....aspoň vybranej ...hi hi....ty víkendy jsou blbý...protože přítel má volno,ale já vycházky až od jedný a to už bývá všude zavříno...vrrr :angry: :angry: :angry: Prostě do sedmi měsíců chci mít všechny blbosti doma....teta půjčí postýlku...a prý přinesou spoustu věcí,že nemám nic kupovat,tak to bude velké překvápko...pak jenom koupit a přitáhnout hadry od kolegyň...a bude vymalováno... :grinning: :grinning: :grinning:
1. bře 2014 v 11:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Holky já tady mám takovou kupu hadrů, že vůbec netuším, co s tím :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
1. bře 2014 v 11:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
Taky mám hadrů teda hromadu, pak až uděláme pokojík tak stejně asi vyperu jen tak na půl roku a pak případně zbytek. Myslím že vše by se mi nikam nevešlo.
no já začnu pomalu po výsledcích tý krve a po ECHu toho srdíčka.
Pak snad se budu moct do toho vrhnout. Mamka chce už tu peřinku a polštářek, aby mohla ušít to povlečení.

A pak se jednu sobotu pojedeme podívat na ty pokojíčky. Kousek tady otvárají nový krám ...a něco se mi tam líbilo, jen to nechce vidět naživo :slight_smile:
1. bře 2014 v 11:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janice_opice - ale zase bude léto a teplo, tak bude fajn mít na každý den čistý :wink:
1. bře 2014 v 11:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek