• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

IVF v září - listopadu

7. července 2017 
holky pomoooc ted jsem se docetla,ze ten kontryhelovy caj se nemuze od ET pit :frowning2: ..to jsem zase neco podelala...je to hodne zly???? jsem takovy idiot vse si ohlidam a ujedu na tomhle :frowning2:
1. bře 2014 v 11:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@kamisb mno jooo, musím vymyslet kam to dám, zatím bude malá u nás v ložnici tak musím ješě nějak vymylset místo ve skříni,ale ono se to samo tak nějak pak vyselektuje:slight_smile:)) Pokojík budeme řešit až tak za 1,5 nebo 2 jak předělat, dřív ne, i když už ted nějak jako koukám co by šlo udělat
1. bře 2014 v 11:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@hhani hele v klídku ...neboj se a kolik ho piješ?
1. bře 2014 v 11:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@hhani dle mého pokud do sebe neliješ litry denně tak je to ok..ale radši bych ho asi už přestala pít - bylinky v těhu opatrně obecně...nejlíp pak koupit ten čaj pro těhotné:slight_smile: ale neboj se...určo jsi tím nic nepoto...
1. bře 2014 v 11:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janice_opice :grinning: :grinning: :grinning: taky mě to čeká...vůbec nevím kam to pak dám.. :grinning:
@janice_opice no ani se neptej dva denne :frowning2: ..uz jsem to ted vylila...jsem fakt idiot ..
@hhani - už ho nepij a nepřemýšlej o tom. On asi prokrvuje sliznci víc ne?
To je jako některý bylinky se nesmí a někdy se moc nepátrá. jen se nic nesmí přehánět.
1. bře 2014 v 11:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@hhani jsi pár dní od ET tak bych se fakt nebála:slight_smile: jeslti ho teda neleješ 10 litrů denně

http://vkskaut.blog.cz/0611/babicciny-bylinky-kontryhel-obecny
1. bře 2014 v 11:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@hhani Já si myslím, že pokud se miminko má udržet tak ho da hrnky kontryhelu fakt nevyvedou z míry tak bych se toho nebála jen bych ho radši už do 3.měsíce nepila :slight_smile:
1. bře 2014 v 11:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@hhani daleko horší je, že se kvůli tomu ted stresuješ..já ze začátku pila třeba zázvor..abych nebyla nastydlá a taky se nic nestalo a taky ho nedoporučujou čerstvej..a to jesm ho měla celkem dost a koukej Valča to přežila:slight_smile:
1. bře 2014 v 11:57  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@hhani neboj.....nic se nestalo....ale už to nepij no.... :grinning: kontryhel se myslím pije jen do ovulky....
1. bře 2014 v 11:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janice_opice @kamisb @muddledgirl
ty woe se zabiju :angry: ..no snad to nicemu neublizilo..dekuju a uz nechci na nic prijit...
1. bře 2014 ve 12:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@hhani hani jak říkám víc si ubližuješ tímhle stresem fakt věř mi....prostě konryhel si schovej na poslední trimestr na dobu před porodem:.:slight_smile: ted si dej třeba lipovej nebo těhu čaj ...pro prevenci vyhni se syrovýmu masu, sushi a plísnovejm sýrům a paštikám a kupovanejm uzeninám...:slight_smile:)))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))) :grinning: :grinning: :grinning: můžeš grilovaný nebo smažený hermoše to jooo..respektive nedoporučujou tyhle věci i když já měla už asi 4 chleby s domácí paštikou:slight_smile:)
1. bře 2014 ve 12:03  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
autor
@hhani ale já taky vyšilovala po tom zázvoru,ale fakt neboj:slight_smile:
1. bře 2014 ve 12:03  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
holky nestresuju a nebudu ted uz s tim stejne nic neudelam,nejak to dopadne..diky moc :wink:
1. bře 2014 ve 12:04  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@hhani - neboj v tom odkazu od janičky je, že se na začátku taky pije třeba když se krvácí. takže to posle mě vyslověně neublíží. Ale je to bylinka a s tím se musí obecně opatrně.
Takže klid udělej si něco dobrýho a nemysli na to.
1. bře 2014 ve 12:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@hhani jo navíc třeba moje kamrádka pila kontryhle do 9 tt:slight_smile: nevěděla, že je těhotná a chtěl aotěhotnět, měla nepravidelnou menstruaci no a ejhle...a fakt do 9 tt pila kontryhel:slight_smile:než to zjistila
1. bře 2014 ve 12:05  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
autor
@monyna83 tak coo?
1. bře 2014 ve 12:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Dnesni tlak 94/58 :slight_smile:))) krasa
1. bře 2014 ve 12:49  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
autor
@pidisek brouku a ktere miminko j ktere?Muj tip je:nahore Davidek a dole Dituska :slight_smile:
1. bře 2014 ve 13:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@pidisek a ted koukam, ze nahore ma na ruccice modrou stuzku a dole ruzovou tak ze bych mela I pravdu? Ale mne proste to mimco dole prijde holcicka po mamce nemuzu si pomoc a nahore kluk jako buk:slight_smile: podle tech rysu;)
1. bře 2014 ve 13:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janice_opice přesně tak Janí :slight_smile: holcicka je jasná :slight_smile: je taková jemnoučká
1. bře 2014 ve 14:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@pidisek presneeeeeee, kdyz na ta miminka vzdycky tady koukam tak si rikam, ze ten dlouhej boj a vsechny prachy sveta za tohle proste stoji!!!!
1. bře 2014 ve 14:10  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
@janice_opice já zas několikrát měla poličan asi 4x :grinning: :grinning: :grinning: ale je fakt,že až v poslední době....protože dřív mi to žaludek nedával moc... :grinning:
1. bře 2014 ve 14:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
1. bře 2014 ve 14:54  •  snaží se  • Odpověz  •  To se mi líbí
1. bře 2014 v 15:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@pinkywinkie to me mic mrzi holcicko.tak si dej pauzu nakej ten rok at si odpocines a co to pak zkusit znovu???
1. bře 2014 v 15:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pinkywinkie to mě mrzí pinky :frowning2: toto je tak nespravedlivé ach jo....posílám moc sil a aby se našla nějaká cesta jak na to
1. bře 2014 v 16:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janice_opice to na fb je ode mě :wink:
1. bře 2014 v 16:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@martas14 ted nad tim zrovna dumam :grinning:
1. bře 2014 v 16:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek