IVF v září - listopadu

Ahoj holky, tak jsem založila novou diskuzi pro všechny ty,kterým se to stejně jako mně opět nepovedlo a budou se snažit znovu od září. Strašně skvělé bylo jak jsme se vzájemně držely a stály při sobě a tak doufám, že taková atmoška bude i v této diskuzi a halvně doufám, že konečně všechny uvidíme ty vysněné //, které se udrží celou tu dobu a na konci bude to krásné a zdravé miminko nebo miminka 😉 Zároveň přikládám tabulku kde se můžete doplnovat a doplňovat své výsledky pro takovou nějakounaší statisktiku a přehled:)
https://docs.google.com/spreadsheet/ccc?key=0At...
HOdně štěstí!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
hhani
1. bře 2014
holky pomoooc ted jsem se docetla,ze ten kontryhelovy caj se nemuze od ET pit 😞 ..to jsem zase neco podelala...je to hodne zly???? jsem takovy idiot vse si ohlidam a ujedu na tomhle 😞
janice_opiceautor
1. bře 2014
@kamisb mno jooo, musím vymyslet kam to dám, zatím bude malá u nás v ložnici tak musím ješě nějak vymylset místo ve skříni,ale ono se to samo tak nějak pak vyselektuje🙂)) Pokojík budeme řešit až tak za 1,5 nebo 2 jak předělat, dřív ne, i když už ted nějak jako koukám co by šlo udělat
janice_opiceautor
1. bře 2014
@hhani hele v klídku ...neboj se a kolik ho piješ?
janice_opiceautor
1. bře 2014
@hhani dle mého pokud do sebe neliješ litry denně tak je to ok..ale radši bych ho asi už přestala pít - bylinky v těhu opatrně obecně...nejlíp pak koupit ten čaj pro těhotné🙂 ale neboj se...určo jsi tím nic nepoto...
muddledgirl
1. bře 2014
@janice_opice 😃 😃 😃 taky mě to čeká...vůbec nevím kam to pak dám.. 😃
hhani
1. bře 2014
@janice_opice no ani se neptej dva denne 😞 ..uz jsem to ted vylila...jsem fakt idiot ..
kamisb
1. bře 2014
@hhani - už ho nepij a nepřemýšlej o tom. On asi prokrvuje sliznci víc ne?
To je jako některý bylinky se nesmí a někdy se moc nepátrá. jen se nic nesmí přehánět.
janice_opiceautor
1. bře 2014
@hhani jsi pár dní od ET tak bych se fakt nebála🙂 jeslti ho teda neleješ 10 litrů denně

http://vkskaut.blog.cz/0611/babicciny-bylinky-k...
janice_opiceautor
1. bře 2014
@hhani Já si myslím, že pokud se miminko má udržet tak ho da hrnky kontryhelu fakt nevyvedou z míry tak bych se toho nebála jen bych ho radši už do 3.měsíce nepila 🙂
janice_opiceautor
1. bře 2014
@hhani daleko horší je, že se kvůli tomu ted stresuješ..já ze začátku pila třeba zázvor..abych nebyla nastydlá a taky se nic nestalo a taky ho nedoporučujou čerstvej..a to jesm ho měla celkem dost a koukej Valča to přežila🙂
muddledgirl
1. bře 2014
@hhani neboj.....nic se nestalo....ale už to nepij no.... 😃 kontryhel se myslím pije jen do ovulky....
hhani
1. bře 2014
@janice_opice @kamisb @muddledgirl
ty woe se zabiju ]-( ..no snad to nicemu neublizilo..dekuju a uz nechci na nic prijit...
janice_opiceautor
1. bře 2014
@hhani hani jak říkám víc si ubližuješ tímhle stresem fakt věř mi....prostě konryhel si schovej na poslední trimestr na dobu před porodem:.🙂 ted si dej třeba lipovej nebo těhu čaj ...pro prevenci vyhni se syrovýmu masu, sushi a plísnovejm sýrům a paštikám a kupovanejm uzeninám...🙂)))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))) 😃 😃 😃 můžeš grilovaný nebo smažený hermoše to jooo..respektive nedoporučujou tyhle věci i když já měla už asi 4 chleby s domácí paštikou🙂)
janice_opiceautor
1. bře 2014
@hhani ale já taky vyšilovala po tom zázvoru,ale fakt neboj🙂
hhani
1. bře 2014
holky nestresuju a nebudu ted uz s tim stejne nic neudelam,nejak to dopadne..diky moc 😉
kamisb
1. bře 2014
@hhani - neboj v tom odkazu od janičky je, že se na začátku taky pije třeba když se krvácí. takže to posle mě vyslověně neublíží. Ale je to bylinka a s tím se musí obecně opatrně.
Takže klid udělej si něco dobrýho a nemysli na to.
janice_opiceautor
1. bře 2014
@hhani jo navíc třeba moje kamrádka pila kontryhle do 9 tt🙂 nevěděla, že je těhotná a chtěl aotěhotnět, měla nepravidelnou menstruaci no a ejhle...a fakt do 9 tt pila kontryhel🙂než to zjistila
janice_opiceautor
1. bře 2014
@monyna83 tak coo?
janice_opiceautor
1. bře 2014
Dnesni tlak 94/58 🙂))) krasa
janice_opiceautor
1. bře 2014
@pidisek brouku a ktere miminko j ktere?Muj tip je:nahore Davidek a dole Dituska 🙂
janice_opiceautor
1. bře 2014
@pidisek a ted koukam, ze nahore ma na ruccice modrou stuzku a dole ruzovou tak ze bych mela I pravdu? Ale mne proste to mimco dole prijde holcicka po mamce nemuzu si pomoc a nahore kluk jako buk🙂 podle tech rysu😉
pidisek
1. bře 2014
@janice_opice přesně tak Janí 🙂 holcicka je jasná 🙂 je taková jemnoučká
janice_opiceautor
1. bře 2014
@pidisek presneeeeeee, kdyz na ta miminka vzdycky tady koukam tak si rikam, ze ten dlouhej boj a vsechny prachy sveta za tohle proste stoji!!!!
muddledgirl
1. bře 2014
@janice_opice já zas několikrát měla poličan asi 4x 😃 😃 😃 ale je fakt,že až v poslední době....protože dřív mi to žaludek nedával moc... 😃
pinkywinkie
1. bře 2014
@janice_opice nic zlati 😞
muddledgirl
1. bře 2014
@pinkywinkie 😞 😞 😞
janice_opiceautor
1. bře 2014
@pinkywinkie to me mic mrzi holcicko.tak si dej pauzu nakej ten rok at si odpocines a co to pak zkusit znovu???
martas14
1. bře 2014
@pinkywinkie to mě mrzí pinky 😞 toto je tak nespravedlivé ach jo....posílám moc sil a aby se našla nějaká cesta jak na to
martas14
1. bře 2014
@janice_opice to na fb je ode mě 😉
janice_opiceautor
1. bře 2014
@martas14 ted nad tim zrovna dumam 😃