• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

IVF v září - listopadu

@janice_opice Ahoj Janinko, já Ti ani nevím...Jsem nafouklá jako mičuda, cíga jsem zahodila a pořád se cpu...Ale to je náhražkou, za cigarety. Právě vařím brambory ve slupce...Mám děsnou chuť na bramborové placky s rozpůštěným máslem a solí...Mňam... :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
Jiank se cítím dobře, břicho mě bolí, jako bych měla dostat každou chvílí MS, ale to je asi ještě po OPU. :wink:
1. bře 2014 v 16:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@monyna83 takntfuj tfuuujjj ja delala dneska smazenej kvetak tak budeme s Valcou prdet :grinning: a nadychanej pernik s cokoladovou polevou a kokosem.chtela jsem udelat rumovy rezy ale zjistila jsem, ze nemam rum a uz se mi pro nej nechtelo :slight_smile: a kdy mas testovat?
1. bře 2014 v 17:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janice_opice Zlati, nevím, jestli jsem něco nepodělala...Hned v den ET (st) jsem byla ještě v obchoďáku, kámoška potřebovala boty, ale já byla ready. Já tedy chodila pomalinku, žádný kvalty, pak jsem jela domů.
Druhý den jsem polehávala a nic nedělala. Včera jsme jeli na půl dne k našim, autem asi 30 km...Vše OK.
Dnes jsem si to neuvědomila a přenesla hrnec s bramborama na slití. Byl to velkej hrnec a v něm asi 2 kg brambor a voda...Cca 4KG celkem...Teď nevím, jestli mám zadělat těsto. Já u toho vždy nadskakuju, když ho zpracovávám...

Na ET jsem byla ve středu, čili test nejdříve příští neděli...Doma žádný nemám, takže mě to nebude lákat. :wink:

Jinak zobu femibion a poctivě zavádím utroš(hnůj) :grinning: :grinning: :grinning:
1. bře 2014 v 17:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@monyna83 neboj Monco boty a navstevy nevadi..I kdyz twda po ET..ale zase na druhou stranu jsi prokrvila delohu....hlavne nic netahej.....to fakt ne...ja se na chate taky zapomnela a telo se ozvalo a vydalo varovani.Jinak ja byla na ET v sobotu to jsem doma odpocivala.v nedeli jsem taky tak nejak zvolna...varila ale tak jako hodne odpocicala a v pondeli jsem litala 4 hodky po houbach ..I v hornatym terenu;)))
1. bře 2014 v 17:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janice_opice Já byla na ET cca v 8 a až kolem 13.hod nás pouštěli domů. Takže havaj, nic mi nebylo. Snažím se odpočívat, ale zase jenom ležet, to taky nechci... Zlati, kdy cca dochází k zahnízdění, když jsem byla v pondělí na OPU a ve středu na ET?
I tak musím počítat tak 6 dní? Nebo se od těch původních 6 dní odečítá stadium embrya, kdy ti ho vrací?
Rozumíš, nač se ptám ? :grinning: :grinning: :grinning: Píšu to jak tatar... :grinning: :grinning: :grinning:
1. bře 2014 v 18:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@monyna83 rozumim pocitej tak tech 6 dni urcite ....urcite.my malobunecnaci mame delsi trat no holt nez blastocystaci:slight_smile: ono se zahnizduje dokonce 6-12 dni ; ))
1. bře 2014 v 18:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@monyna83 blastule tak 3-4.den a nase min bunky 5-6den;)
1. bře 2014 v 18:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janice_opice blastocystaci :grinning: ty mas vyrazy :grinning:
@monyna83 neboj urcite si nic nepodelala. V dobe behani ti embryjko jeste v deloze putovalo.ale ted opravdu nic tezkeho netahej.
holky boli me v krku a pali v nose a na hornim mekkem patre. :frowning2:
1. bře 2014 v 19:05  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@beryltm zalez pod perinu, lipovej caj vincentku sprej do nosu a udelej si pres noc ten sirup z cibule a medu....
To vis hantyrka :grinning:
1. bře 2014 v 19:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
@beryltm - a ještě na noc pryznic ...bych doporučila, on teda může být i přes den. A mělo by se to po pár hodinách měnit.
1. bře 2014 v 19:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janice_opice hantyrka :grinning: ja si z tebe krapnu do intimky :grinning:
prolejvam se cajem a mam zabal na krku.venda zitra.musi sjet do lekarny.
1. bře 2014 v 19:14  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@kamisb
@beryltm jojo priessnitz, ale ten se ma po 2-3 hodinach sundat a nechat mezi jednotlivyma obkladama pauzu 3-4hodiny
1. bře 2014 v 19:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@beryltm mne fakt pomohla ta vincentka a udelala jsem si ten sirup z medu a cibule a to taky pomohlo j8nak se mi to tahlo 6 dni..
1. bře 2014 v 19:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@beryltm neboj v patym a vic mesici se ti stane, ze si treba krapnes I mimo intimku jako se to stalo mne :grinning:
1. bře 2014 v 19:19  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@janice_opice to uz bude na tena lejdy :grinning:
1. bře 2014 v 19:20  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@janice_opice - a proč ta pauza mezi ? to jsme doma nikdy nedělali.
1. bře 2014 v 19:27  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
autor
@kamisb nevim presne, ale asi prave kvuli tomu ucinku a pusobeni na cevy ..vasokonstrikci a vasodilataci....jsem o tom cetla zrovna nedavno...studenej obklad bez bublin pak nakej igelit a pak suchou hadru a to prave zpusobi ty 3 faze a asi je diky tomu jak to pusobi na c3vy nechat takovou pauzu
1. bře 2014 v 19:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@beryltm jo a jestli mas aromalampu tak levanduli do ni na 25 minut a preventivne eukalyptus..cisti vzduch.nici bakterie a uvolnuje dychaci cesty...
1. bře 2014 v 19:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janice_opice
@beryltm Děvčátka, čili jste mi daly naději...Dnes jsem 3 den od ET, pokud se počítá i den ET, tak jsem čtvrtý...čili klid a uhnizďování teprve příjde...Právě jsem udělala přes 50 bramborových placek. Na všechno dlabu, nohy nahoru a jdu se cpát :grinning: :grinning: :grinning:

Holky, teď jsem koukala na Nova Cinema - MATKOU V ŠESTNÁCTI... Děj celkem ok, já u toho kmitala nad těma plackama,. Učitelka po třech neúspěšných IVF a hlavní hrdinka - 16letá holčina jim nakonec dala své dítě k adopci. To vše Ok, ale ukazovaly toho klučíka s odstupem času, když šel do školky. Natáčel ho na kameru adoptivní otec, byla tam i ta biologická matka a on moc dobře vědět, jak to je...Kdo ho porodil a nosil pod srdcem, kdo se o něj stará a je mu rodinou....No doják...Mluvil tak krásně...Já řvala jak želva...
1. bře 2014 ve 20:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@monyna83 den ET je den 0 :slight_smile:.....Hele ja ted rvu I u reklamy na vlozky a psi zradlo takze takovyhle veci radsi vubec nesleduju :grinning:
1. bře 2014 ve 20:49  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@monyna83 já to viděla podruhý a řvala taky :grinning: :grinning: :grinning:
1. bře 2014 ve 20:51  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@janice_opice já to mám jen kvůli tomu našemu dětskýmu kroužku a vidíš tam tu jednu fotku co mi tam někdo nasdílel nebo jak to je?
1. bře 2014 ve 21:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@martas14 vidom a ktera jsi? Schvalne jestli jsem to trefila
1. bře 2014 ve 21:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janice_opice :grinning: jsem akorát se tě chtěla zeptat kterou bys tipla :grinning:
1. bře 2014 ve 21:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@martas14 tak mi rekni, jestli jsi v levy pulce fotky nebo pravy z naseho pohledu....ja mela 2 tipy ...cerny saty anebo cerveny saty
1. bře 2014 ve 21:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
1. bře 2014 ve 21:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janice_opice Uz ne zlato..... tohle bylo pate a telo uz nechce.....
1. bře 2014 ve 21:38  •  snaží se  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@martas14 to byl muj uplne prvni tip :grinning: :grinning:
1. bře 2014 ve 21:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@pinkywinkie uvidis holka ja taky skoro 3 roky odpocivala.a ejhle....uvidis no........preju ti hodne sil.....
1. bře 2014 ve 21:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janice_opice to nepochybuju ty tu do nás vidíš naše psychologičko zlatá :wink:
1. bře 2014 ve 21:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek